תוספי VPN הטובים ביותר עבור Mozilla Firefox

הרחבות דפדפן Firefoxאם היית באינטרנט זמן מה, אתה עשוי לזכור במעורפל דפדפן בשם Netscape Navigator / Communicator. אם כן, יתכן שגם תדע שהחברה המקורית, Mosaic, פרסמה את הקוד שלה והקימה את החברה בשם Mozilla. זהו שילוב של פסיפס וגודזילה. כמובן, מוזילה כתב מחדש את כל הקוד ושחרר את פיירפוקס. אין לו נתח שוק זהה לזה גוגל כרום יש ל. עם זאת, ישנם מספר משתמשים הטוענים כי מדובר בדפדפן מאובטח יותר. כל הגרסאות של Firefox מאפשרות הרחבות. זה נהדר בין אם אתה גולש במחשב האישי או במכשיר הנייד שלך. הבעיה היא שיש הרבה תוספי VPN שונים. בגלל זה, יתכן שקשה לבחור נכון. אנו יכולים לעזור לך לבחור את האפשרות הטובה ביותר לצרכים שלך. תוספים אלה יעבדו גם עבור אנדרואיד ו- iOS.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים מבוקרים
אין יומני טלוויזיה בטלוויזיה
& ConsoleRouter
אפליקציה
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט3.33 דולרPIA52
4PureVPN2.88 דולרבטוח יותר VPN180תיבת סימון
5בטוח יותר VPN3.29 דולרבטוח יותר VPN34

1. סיומת VPN הטובה ביותר לפיירפוקס: ExpressVPN

הרחבות Firefox

קבלת סיומת ExpressVPN עבור Firefox שונה במקצת מהאפשרות הראשונה. במקרה זה, עליכם להוריד תחילה את ExpressVPN ולהתחבר לפני שהוא יאפשר לכם להשתמש באפליקציה. כדי להתחיל בעבודה, עליך לעבור לאתר expressvpn.com. לאחר ההורדה והתחברות, עבור שוב למקטע המוצרים ואז לתוסף הדפדפן של Firefox. לחץ על הקישור שאומר קבל את סיומת ExpressVPN לפיירפוקס. לאחר מכן לחץ על הוסף, סגור את Firefox ופתח אותה מחדש.

חיבור פיירפוקס

בדרך כלל אתה רוצה מהירויות מהירות בעת שימוש ב- VPN. לכן רצינו להראות לכם את תוצאות מבחן הביצועים תוך שימוש בתוסף Firefox ExpressVPN. אם אתה מסתכל על ההבדל, המהירות מראה חיבור איטי בהרבה מאשר בלי להשתמש בו. ההבדל מייצג אובדן מהירות של כ -54%. אפילו עם אובדן מהירות זה, אתה אמור עדיין ליהנות מתוכן HD ללא כל בעיה.

מבחן המהירות של Firefox

שוב ערכנו בדיקת דליפת DNS כדי להבטיח שהרחבת הדפדפן לא מדליפה את מיקומנו האמיתי וגילינו ש- ExpressVPN עבר ללא כל בעיה.

ExpressVPN Leaktest עבור פיירפוקס

למרות של- ExpressVPN יש נקודת מחיר גבוהה יותר, אתה יכול למצוא כמה תכונות מעולות ורשת גדולה. אתה יכול גם להשתמש עד 3 מכשירים בו זמנית באותו חשבון עבור סתם 6.67 דולר לחודש עם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.

בקר ב- ExpressVPN

2. תוסף ה- VPN הטוב ביותר לפיירפוקס: NordVPN

סיומת NordVPN לפיירפוקס

ממש כמו סיומת PIA שהזכרנו קודם לכן, קל להשיג את סיומת NordVPN עבור Firefox. כל שעליכם לעשות הוא לעבור לשלושת הקווים האופקיים בפינה הימנית העליונה. לאחר מכן לחץ על הרחבות. מכאן, בחר תוספים ואז הקלד את NordVPN. יתכן שתצטרך ללחוץ על הכפתור שאומר “ראה עוד תוספות” תחילה. כשמגיעים לדף, לחץ על הכפתור שעליו כתוב “הוסף לפיירפוקס” ואז “הוסף” ואז “אישור”. סגור את Firefox ופתח אותו מחדש. כעת אתה אמור לראות את סמל NordVPN.

NordVPN חבר את תוסף Firefox

מהירויות טובות חשובות אם אתה מתכוון להשתמש ב- NordVPN כדי לבטל חסימה של שירותים כמו Netflix או BBC iPlayer. בתמונה למטה, אתה רואה את תוצאות בדיקת המהירות שלנו בזמן השימוש בתוסף Chrome NordVPN. כפי שאתה יכול לראות, הביצועים היו הרבה יותר מהירים בעזרת סיומת. זה לא תקין מכיוון שהצפנה מוסיפה תקורה לחיבור שלך. אנו מניחים כי NordVPN משתמש בדחיסה לקבלת תוצאות טובות יותר.

NordVPN Speedtest Firefox

עבור הבדיקה השנייה שלנו, ביצענו בדיקת דליפת dns. כפי שאתה יכול לראות, NordVPN מצליח.

NordVPN Leaktest עבור Firefox

אם אתה רוצה להגן על פרטיותך ולגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Amazon Prime Video או Hulu מכל מקום בעולם, NordVPN הוא בחירה מצוינת. הם אחד משירותי ה- VPN היחידים שעדיין מסוגלים לבטל את חסימת Netflix. אתה יכול להירשם ל- VPN ללא הגבלה מרגע בלבד 2.99 דולר לחודש עם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום כדי לראות במה מדובר בספק.

בקר ב- NordVPN

3. תוסף ה- VPN הטוב ביותר לפיירפוקס: PIA

PIA סיומת פיירפוקס

כדי למצוא את התוסף ‘גישה לאינטרנט פרטי’, עבור אל 3 הקווים האופקיים בפינה השמאלית העליונה של Firefox. לאחר מכן לחץ על הרחבות. מכאן, בחר תוספים ואז הקלד גישה לאינטרנט פרטי. יתכן שתצטרך ללחוץ על הכפתור שאומר “ראה עוד תוספות” תחילה. כשמגיעים לדף, לחץ על הכפתור שעליו כתוב “הוסף לפיירפוקס” ואז “הוסף” ואז “אישור”. סגור את Firefox ופתח אותו מחדש. בתמונה הראשונה למטה, חץ מצביע על סמל ה- PIA האדום. כאשר אתה לוחץ עליו לראשונה, עליך להזין את פרטי הכניסה שלך. לאחר מכן, החץ הירוק בתמונה השנייה מראה היכן ניתן לשנות את מיקום השרת. אתה יודע שאתה מחובר כשסמל ה- PIA הופך מאדום לירוק. כעת תוכלו לבטל חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים אם אתם לא נמצאים במדינה בה אתם רוצים לצפות.

PIA Connect עבור פיירפוקס

בעת שימוש ב- VPN, מהירויות טובות יכולות להיות מכריעות. בתמונה למטה בדקנו את התוסף PIA Firefox. יש הפרש מהירות קל כשאתה משתמש בתוסף PIA עבור Firefox. בתמונה למטה, אתה יכול לראות אובדן מהירות של 10% כשאתה משווה בין שני המספרים.

סיומת PIA לפיירפוקס

הבדיקה השנייה שאנו מבצעים בדרך כלל היא בדיקת דליפה. אם הבדיקה מציגה יותר מכתובת IP אחת, הדבר יכול להעיד על דליפה. כפי שניתן לראות בהמשך, סיומת ה- PIA עוברת את המבחן.

PIA Leaktest עבור פיירפוקס

לסיכום תוסף PIA, תראה כמה מאותן תכונות שתקבל בדרך כלל על ידי שימוש בגרסה העצמאית. מכיוון ש- PIA היא חברה גדולה יותר ואמינה היטב, אתה יכול גם לקבל את התוסף עבור Chrome כמו גם ל- Mac, iOS, Android, ו- Windows. תכונה נהדרת אחת שתאהבו היא אפשרות השבתת WebRTC המובנית בתוסף. אם לא תבחר להשתמש בשירות זה או שלא תשבית אותו, תציג את כתובת ה- IP האמיתית שלך בכל אתר אליו אתה הולך. גישה פרטית לאינטרנט מציעה לקוראינו VPN ללא הגבלה בלבד 3.49 דולר לחודש יחד עם ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

4. תוסף ה- VPN הטוב ביותר לפיירפוקס: PureVPN

סיומת PureVPN לפיירפוקס

למרות שהוא מציין שההרחבה מיועדת לגירסה החינמית, אתה יכול למעשה להשתמש בזה כדי להיכנס למצב המשודרג. כדי לקבל את התוסף PureVPN, תרצה לבצע את הצעדים הבאים. בחלקו העליון תראו 3 קווים אופקיים הממוקמים בפינה הימנית העליונה. כעת, בחר תוספות, תוספים ואז הקלד PureVPN. תראה תמונה כמו שאתה רואה למעלה. קדימה ולחץ על האפשרות שאומרת “+ הוסף לפיירפוקס”. הלהיט הבא “הוסף” ואז “בסדר”. זה הזמן לסגור את Firefox ולפתוח אותו מחדש. בחלקו העליון תראה את סמל PureVPN. כפי שתוכלו לראות בתמונות למטה, החיבור קל. פשוט הזן את האישורים שלך ותוכל להתחיל.

שימוש ב- PureVPN עבור Firefox

לדעת המהירות שלך היא קריטית כשאתה משתמש ב- VPN. אתה יכול לבדוק את המהירות בדיוק כמו שעשינו להלן. כפי שתוכל לראות בתוצאות שלהלן, יש הבדל בין חיבור ספק שירותי האינטרנט שלנו לבין השימוש בתוסף VPN. יש בערך 32% הפרש מה שהופך אותו לאט יותר מרבים ממתחרותיו.

PureVPN Speedtest עבור פיירפוקס

בעוד שאובדן המהירות מראה שהוא עובד, אנו אוהבים לבצע גם את בדיקת הדליפה. בעוד שהתמונה למטה מציגה כתובת אחת בלבד, בדיקות אחרות מראות שיש לה בעיות דולפות. זה בהחלט יכול להיות בעיה אם אתה מנסה להגן על פרטיותך.

PureVPN Leaktest עבור Firefox

למרות שהסיומת PureVPN מתפקדת בצורה הגונה, אנו ממליצים להשתמש באפשרויות שאינן מדלפות. יתרון מובהק אחד הוא המחיר, אך אין באמת הרבה מההרחבה שלהם. הם צמצמו את התמחור בלמעלה מ- 50% ככל שהשירות ממשיך לצמוח. כשאתה נרשם לחשבון VPN בלתי מוגבל, אתה מקבל גישה לכל מיקומי השרת שלהם מתוך סתם 4.99 דולר לחודש בעת ההרשמה לשנת גישה ל- VPN.

בקר ב- PureVPN

5.תוסף ה- VPN הטוב ביותר לפיירפוקס: SaferVPN

הרחבת SaferVPN Firefox

למרות העובדה שהתמונה למעלה מופיעה כגרסה החינמית, באפשרותך להוסיף את הרחבת SaferVPN לפיירפוקס, כך שתוכל לקבל גישה לגרסה המלאה. אם אתה רוצה לבדוק את זה, אתה יכול לעשות זאת על ידי ביצוע הצעדים הבאים. אם אתה מסתכל בראש, תראה 3 קווים אופקיים הממוקמים בפינה הימנית העליונה. כעת בחר תוספות, תוספים והקלד את SaferVPN. תראה תמונה כמו שאתה רואה למעלה. קדימה ולחץ על האפשרות שאומרת “+ הוסף לפיירפוקס”. הלהיט הבא “הוסף” ואז “בסדר”. זה הזמן לסגור את Firefox ולפתוח אותו מחדש. בחלקו העליון תראה את הסמל SaferVPN. כעת, לחץ על הסמל כדי להזין את האישורים שלך כדי להתחיל.

SaferVPN Firefox Connect

כעת הגיע הזמן לבדוק את המהירות של הרחבה זו. בתוצאות שלהלן תוכל לראות את התוצאות שקיבלנו. ההבדלים במהירות הם קלים בלבד. המשמעות היא שאסור יהיה לך שום בעיה לבצע את פעילות האינטרנט שאתה רוצה.

SaferVPN Speedtest Firefox

למרות שאולי תאהב את המהירות, ביצענו גם בדיקת דליפה. כשעשינו, מצאנו דליפות DNS עצומות. זה אומר שבסופו של דבר ניצחתם את אחת הסיבות הגדולות לשימוש ב- VPN מלכתחילה. ייתכן שתרצה לשקול מחדש את בחירותיך אם אתה מצפה כי זו תגן על פרטיותך.

Leaktest בטוח יותר ב- VPN

אם אתם מחפשים לעקוב אחר מגבלות גיאוגרפיות, SaferVPN מספק ערך טוב. תוכלו גם לצפות לרשת בגודל הגון ולממשק טוב. אתה יכול להשיג את התוסף עבור Firefox וחשבון VPN יחיד עבור סתם 3.29 דולר לחודש עם מנוי לשנתיים. עם זאת, אנו מתקשים להציע זה להגן על פרטיותך.

בקר ב- SaferVPN

השבת תוסף WebRTCהסיומת הסופית שאנו מציעים נקראת השבת את WebRTC. שמנו לב שלארבעת הרחבות ה- VPN הראשונות יש כבר הגנה כלשהי על WebRTC. עם זאת, האחרון לא. כמו כן, אם תחליט לנסות אחרים, הם עשויים שלא. מטרת הרחבה זו היא חסימת WebRTC. אם תבחר שלא, כל אתר שתבקר בו יראה את כתובת ה- IP האמיתית שלך בכל מקרה. כדי לקבל את זה, עבור לשלושת הקווים האופקיים בפינה השמאלית העליונה ולחץ עליהם. לאחר מכן בחר בסעיף “תוספות”. כעת, לחץ על הרחבות והקלד את “השבת WebRTC”. לאחר שתמצא אותה, לחץ על “הוסף לפיירפוקס”. לאחר הוספה, סגור את Firefox ופתח אותו מחדש. למרות שאולי לא תראה אותו בסרגל הכלים שלך למעלה, תוכל לאמת שהוא עדיין שם. כעת אתה מגן על עצמך מפני דליפות WebRTC. אתה יכול לבקר doileak.com כדי לבדוק מגוון רחב של דליפות.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map