VPNs הטובים ביותר לישראל

ישראלמדינת ישראל היא מדינה קטנה השוכנת במערב אסיה על הים התיכון. יש לה אוכלוסייה מוערכת של 8.9 מיליון איש. המדינה נחשבת על ידי יהודים, נוצרים ומוסלמים כארץ הקודש המקראית. תיירים רבים, עולי רגל, מיסיונרים ועסקים נוסעים לאזור בגלל המשמעות ההיסטורית ובגלל ההזדמנויות. לא משנה מה הסיבה שלכם לביקור במדינה, יש סיכוי טוב שתרצו להשתמש ב- WiFi ציבורי. עם זאת לפני שתעשה זאת, תרצה להתחבר לראשונה ל- VPN. להלן רשימה של מיטב ה- VPN הטובים בישראל.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1CyberGhost2.75 דולרCyberGhost112תיבת סימוןתיבת סימון
2HMA Pro VPN4.29 דולרHideMyAss280
3ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
4IPVanish4.87 $IPVanish76תיבת סימון
5NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון

ממשלת ישראל מגבילה וחוסמת לחלוטין תוכן כלשהו. בתור התחלה הם חוסמים אתרים פורנוגרפיים. מבחינה טכנית משתמשים יכולים לבטל את הסכמתם לצנזורה על ידי בקשת גישה מספק שירותי האינטרנט שלהם, אך זוהי פלישה אדירה לפרטיות. המדיה החברתית פתוחה לרוב בישראל אך היא תגביל את הגישה לתכנים הנחשבים בלתי הולמים. תזות הן בדרך כלל פוסטים שנואים. כך גם בעיתונות. לממשלה הזכות להגביל את הדיווח על העיתונות המטרידה.

למרות גודלה הקטן של המדינה, הפוטנציאל לחיבורי אינטרנט מהירים הוא גדול. עם זאת, פירוש הדבר הוא שהוא נהדר גם לצורכי סייבר. אף אחד לא רוצה שייגנבו את הנתונים האישיים שלהם אם הם נמצאים בנסיעת עסקים, חופשה או טיול שליחות. באמצעות VPN אתה יוצר חיבור מאובטח ופרטי לשרת לפי בחירתך. מכיוון שהוא מוצפן, זה מקשה הרבה יותר על הגנבים הרצויים לגנוב את המידע הרגיש שלך.

הסיבה השנייה להשתמש ב- VPN היא לעזור לכם להתמצא בין חסימות גיאוגרפיות ומגבלות. אמנם לישראל אין נושאי צנזורה של ממש מלבד דיבור שנאה, אך בהחלט יש דברים שאולי תרצה לגשת אליהם מחוץ למדינה. אם אתה משתמש ב- VPN במקרה זה, אתה יכול להתחבר לשרת במקום אחר. זה יגרום לתוכנת החסימה לחשוב שאתה נמצא במקום אחר. לאחר מכן, תוכלו לגלוש כמו שהיו רגילים.

למרות שזו שתי הסיבות הגדולות ביותר להשתמש ב- VPN בישראל, אתה יכול לגלות אחרים בדרך. מגישה לתכנים מוגבלים-גיאוגרפיים ואסורים ופשוט לשמירה על פרטיותך, שימוש ב- VPN הוא רעיון מבריק. עכשיו כשרואים את הסיבות שמאחורי השימוש באחד מהם, ישנם כמה דברים שעליך לבדוק.

מה ה- VPN הטוב ביותר לישראל?

כשאתם שוקלים שאלה זו, עליכם לקחת בחשבון מספר גורמים. כדי למצוא את ה- VPN הטובים ביותר עבור ישראל, השתמשנו בקריטריונים הבאים:

 • הצפנה חזקה בדרגה צבאית שתסייע בהגנה מפני גנבים
 • שרתים מהירים שביצועיהם טובים בישראל
 • ספקים שיש להם מדיניות ללא יומני
 • תמיכה באפליקציות סלולריות מרובות פלטפורמות כולל Amazon Firestick
 • יכולת לעקוף בלוקים גיאוגרפיים באזור ומחוצה לו
 • יציבות רשת גבוהה כדי לעזור להפחית או לחסל את הסיכוי להתנתקות

ועכשיו לרשימת מיטב ה- VPN הטובים ביותר בישראל.

1. ה- VPN הטוב ביותר לישראל: CyberGhost

CyberGhost

הירשם ל -36 חודשים תמורת 2.75 דולר בלבד לחודש (79% הנחה)

CyberGhost הוקמה בשנת 2001 על ידי 7 חברי צוות צעירים ונלהבים בבוקרשט, רומניה. מאז אותה תקופה החברה גדלה לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם. הצוות המונה 50+ חברים מתמקד בהגנה על פרטיות המשתמשים. רוברט קנאפ, מייסד ומנכ”ל משותף, ממשיך להוביל את הצוות גם לאחר שהצטרפו לקבוצת קרוסריידר בשנת 2017. מאז אותה תקופה רשת CyberGhost התרחבה לא מעט.

CyberGhost מציע שילוב נחמד של מיקומי שרתים, הצפנה חזקה ויכולת ביטול חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים כמו Netflix, YouTube Red ו- Amazon Prime. חלק מהערוצים אף מאפשרים לך לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות עבור מספר אזורים. לדוגמה, אתה יכול לגשת לתוכן הווידיאו של Amazon Prime בארה”ב, גרמניה או בריטניה. לקוח חלונות מעניק לך גם אפשרות לגלוש בעילום שם, להגן על WiFi, סיקור אנונימי, לבטל חסימה של אתרים בסיסיים (גוגל, פייסבוק אינסטגרם וכו ‘), ולבחור שרת.

מבחן המהירות של CyberGhost ישראל

מכיוון שרצינו לבדוק שרת בישראל, פתחנו את לקוח Windows והרחבנו את הממשק. משם, תרצה ללחוץ על הכרטיסייה “כל השרתים” אם היא כבר לא פעילה. גלול מטה לישראל ולחץ מימין לכוכב. זה יביא רשימה מלאה של שרתים במדינה. רשת CyberGhost כוללת כמה שרתים בתל אביב. התחברנו לשרת שם וקיבלנו מהירות של 125.39 Mbps.

לקוח ה- VPN של CyberGhost הוא אחד המועדפים שלנו. זה קל מאוד לשימוש וכולל מספר תכונות מתקדמות המסייעות בהגנה על פרטיותך המקוונת. יש להם צוות פיתוח בגרמניה שמוסיף ללא הפסקה תכונות ללקוח ולאפליקציות הניידות. אתה יכול להירשם לגישה מלאה לרשת CyberGhost החל מ- $ 2.75 דולר לחודש במהלך הקידום הנוכחי שלהם.

בקר ב- CyberGhost

2. ה- VPN הטוב ביותר לישראל: HMA

HMA VPN

הירשם ל -36 חודשים תמורת 2.99 $ בלבד לחודש (75% הנחה)

HideMyAss הועלה לחיים בשנת 2005 כאשר ג’ק קטור, סטודנט בן 16 באנגליה, החליט שהוא רוצה ליצור שירות שיעזור לאנשים להימנע מצנזורה. באופן ספציפי, ג’ק לא הצליח לגשת לאתרי מדיה חברתית ומשחקים מקוונים מכיוון שנחסמו ברשת בית הספר. HMA הוסיף מאות אלפי משתמשים בחודש הראשון ומאז צמח לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם עם למעלה מ -350 מיקומי שרת. Privax, חברת האם של HMA Pro VPN, הצטרפה לצוות AVG בשנת 2015.

מבחן המהירות של HMA ישראל

אם המטרה שלך היא למצוא את ה- VPN עם הכי הרבה מיקומי שרתים, HideMyAss היא הבחירה הטובה ביותר שלך. רק קח בחשבון ש- HMA רושמת פעילות משתמשים המהווה דאגה עבור חלק ממשתמשי ה- VPN. HMA מארחת כמה שרתי VPN בישראל כולל מספר שרתים בערים הגדולות. כדי להתחבר לשרת שם, תרצו לעבור ל”מצב מיקום “ולבחור” שנה מיקום “כדי להתחיל. לאחר מכן לחץ על הכרטיסייה “ערים” וחפש את פתח תקווה (אפשרות המיקום הטובה ביותר במדינה). התחברנו לשרת שם כדי לבדוק ומצאנו שהמהירות היא 86.09 Mbps.

בשנת 2016 הובילו את הדרך HMA וכמה ספקי VPN מובילים אחרים את הדרך לפשט את תוכנת הלקוח המותאמת אישית שלהם. התוצאה היא מערך מלא של אפליקציות מותאמות אישית המקלות על כל משתמש להתחבר לרשת HMA ולהצפין את החיבור שלך. יש להם תוכנה זמינה עבור Windows, Mac, Android, ו- iOS. אתה יכול גם להתחבר ל- HMA דרך הנתב שלך. HMA מציעה גישה בלתי מוגבלת ל- VPN החל מ -4.99 דולר לחודש בלבד ומציעה לכל המשתמשים החדשים ערבות להחזר כספי ללא 30 יום..

בקר ב- Hide My Ass

3. ה- VPN הטוב ביותר לישראל: ExpressVPN

ExpressVPN

הירשם למשך 12 חודשים וקבל 3 חודשים בחינם ב- VPN המדורג מספר 1 שלנו

ExpressVPN מאגד גישה מהירה ל- VPN עם MediaStreamer המשמש כשירות DNS חכם לביטול חסימת הגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. שירות ה- VPN יסייע בהצפנת החיבור שלך וביטול חסימה של אירועי ספורט חיים. תוכלו אפילו למצוא רשימה של האירועים הבידוריים והספורטיים האחרונים בשידור חי באתר האינטרנט שלהם. השהות באיי הבתולה הבריטיים מציבה את ExpressVPN מחוץ לחמש העיניים וארבע העיניים. הם מקפידים על מדיניות ללא יומן שאומתה באמצעות בקשות משפטיות בעלות פרופיל גבוה לאורך השנים.

ExpressVPN מנהל רשת VPN גדולה מאוד. מעבר לארצות הברית, רשת ExpressVPN מתהדרת באלפי שרתים במיקומי מפתח כדי לסייע בהגנה על פרטיות המשתמש שלהם. אתה יכול להשתמש ברשת שלהם כדי להגן על פרטיותך, לבטל חסימה של צנזורה ולצפות בשירותי הסטרימינג המועדפים עליך מכל מקום.

מבחן המהירות של ExpressVPN ישראל

אפליקציית ExpressVPN מאפשרת לבחור מיקום שרת עד לעיר אך אינך צריך לבחור שרת ספציפי. במקום זאת הלקוח יבחר את השרת המהיר ביותר במיקום שבחרת. עליכם לדעת כי ערים מסוימות אינן מוצגות בכרטיסייה המומלצת בתוך הלקוח. ייתכן שתגלה בעיה זו בערים שהזכרנו. פשוט בחר בכרטיסייה “הכל”, פתח את המזרח התיכון ואפריקה ואז פתח את ישראל. בשלב זה תוכלו לבחור שם שרת. כשבדקנו שרת בתל אביב המהירות הייתה 34.20 Mbps.

היתרון הגדול ביותר בשימוש ב- ExpressVPN הוא התמיכה שלהם במגוון רחב של מכשירים. ExpressVPN מציע תוכנת VPN מותאמת אישית עבור חלונות, מק, iOS ואנדרואיד. התחבר משולחן העבודה והנייד שלך בעת ובעונה אחת עם עד 3 חיבורים בו זמנית. אתה יכול גם להתקין את תוסף האינטרנט ExpressVPN עבור Chrome או Firefox. רוצה להגן על כל הרשת הביתית שלך באמצעות חשבון VPN יחיד? אם כן אתה יכול להשתמש באפליקציית הנתב ExpressVPN כדי לקבל את כל ההגדרות. תכונת MediaStreamer מוסיפה תמיכה ב- DNS חכמה למכשירים כמו קונסולות משחק (PS4, Xbox One, Nintendo Switch וכו ‘), תיבות מדיה (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV וכו’) וטלוויזיות חכמות..

קופון ExpressVPNחסוך 49% וקבל 3 חודשים חינם עם 12 חודשים של ה- VPN המדורג מספר 1 שלנו

ExpressVPN ביצע טוב מאוד במבחני המהירות שלנו. הם בחירה מצוינת לפרטיות ולבטל חסימת מגבלות גיאוגרפיות. תמיכת לקוחות זמינה 24 שעות ביממה כדי לספק עזרה ולענות על כל שאלה. תיהנו מ- VPN הטוב ביותר עבור פחות בביטחון שכן ExpressVPN מציע התחייבות של 30 יום הכסף.

בקר ב- ExpressVPN

4. ה- VPN הטוב ביותר לישראל: IPVanish

IPVanish

הירשם למשך 12 חודשים תמורת 4.87 דולר בלבד לחודש (60% הנחה)

ישראל אולי נראית קטנה, אך בהחלט יש להם את חלקם מהתרבות המערבית. לספקי VPN רבים שרתים במדינה. כמובן שזה כולל IPVanish. ניתן לצפות למהירות מהירה במיקומים באזורים שונים בעולם. מסיבה זו אנו בוחרים ב- IPVanish כאחת מהאפשרויות העומדות לרשותנו בישראל.

כמו גם לא מעט סיקור באזורים שונים, IPVanish מארחת שרתים בכל יבשת שאינה אנטארקטיקה. הרשת מייצרת מהירויות נהדרות והם מבצעים ביצועים טובים במבחני המהירות שלנו. תוכלו למצוא מספר שרתים בכל רחבי אסיה. אתה יכול לבחור מיקום או שרת בודד מהתפריט הנפתח.

מבחן המהירות של IPVanish ישראל

IPVanish מארח מספר שרתים במיקומים שהזכרנו לעיל ותוכלו להתחבר לכל אחד מהם. אם אתה רואה שרתים עם האות “a” בשם השרת, אלה הם המהירים ביותר. בדקנו שרת IPVanish בתל אביב וגילינו שהמהירות היא 29.65 Mbps.

כשמדובר בערך IPVanish קשה לנצח. הם מציעים גישה בלתי מוגבלת לרשת ה- VPN שלהם ולתוכנה המותאמת אישית עבור Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ועוד תמורת 7.50 דולר לחודש או 58.49 דולר לשנה. זה מסתכם בסך של 4.87 דולר לחודש בתכנית השנתית. ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים מכסה את כל החברים החדשים.

בקר ב- IPVanish

5. ה- VPN הטוב ביותר לישראל: NordVPN

NordVPN

הירשם ל -36 חודשים תמורת 2.99 $ בלבד לחודש (75% הנחה)

NordVPN מבוסס בפנמה, אשר חלק מהמשתמשים מעדיפים להשתמש בחברת VPN שבסיסה נמצא בארצות הברית. אתה תגלה של- NordVPN יש נוכחות חזקה בארה”ב עם שרתים הממוקמים ברחבי הארץ. לחברים גישה מלאה לרשת שלהם בארה”ב ומחוצה לה במחיר טוב מאוד.

אתה תגלה של- NordVPN יש אולי את שילוב השירותים הטוב ביותר למחיר אם תירשם לחשבון לטווח ארוך יותר. לכל המשתמשים יש גישה מלאה לרשת ולתוכנה המותאמת אישית שלהם. אתה יכול להתחבר באמצעות לקוח VPN עבור Windows או Mac. יש להם גם אפליקציה ניידת לשימוש קל גם למכשירי אנדרואיד וגם ל- iOS (iPhone, iPad).

מבחן המהירות של NordVPN ישראל

NordVPN מארחת כמה שרתים באזור, כולל כמה בישראל. מהקונסולה, בלחיצה על 3 הנקודות האופקיות מימין למדינה, תוכלו לאתר את אזור השרת ולראות את אחוזי השרתים הזמינים. בדקנו שרת בתל אביב וגילינו שיש לו מהירות הורדה של 9.81 Mbps.

רוצה לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Amazon Prime Video או BBC iPlayer מכל מקום בעולם? אם כן, NordVPN היא בחירה מצוינת. הם אחד משירותי ה- VPN היחידים שעדיין יכולים לבטל את חסימת Netflix. אתה יכול להירשם לשירות VPN ו- SmartDNS ללא הגבלה החל מ- $ 2.99 דולר לחודש עם חברות למשך 3 שנים.

בקר ב- NordVPN

עבור כל מי שרוצה לקבל את האפשרויות של ספקים אחרים, אנא אל תהססו להסתכל על שלנו 10 שירותי ה- VPN המובילים. עם זאת, אנו לא חושבים שתצטרך לעשות זאת. בחרנו את הבחירות שלנו באופן ספציפי על פני שירותים מובילים אחרים בגלל מיקומים אזוריים, מהירות, מחיר ואבטחה. חיפשנו גם ספקים עם רשת טובה של שרתי VPN. בדרך זו תוכלו להשיג את המהירויות הטובות ביותר האפשריות. לא משנה באיזו תבחרו, אין אפשרויות גרועות. אם אתה מתכנן להזרים תוכן או סתם לשמור על עצמך כשאתה בישראל, המהירות חשובה. אתה יכול לקבל החלטה מושכלת באמצעות המדריך שלנו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map