بررسی Freedome VPN ما با مشاهده اینکه کالای جدیدی است که توسط F-Secure ارائه شده است ، آغاز می شود. یک شرکت امنیتی محترم اروپایی که مقر آن در سوئد است. با استفاده از خدمات VPN آنها اطمینان حاصل خواهد کرد که تمام ترافیک آنلاین شما از چشمان مهربان ایمن خواهد شد. این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید از 27 مکان مختلف به طور واقعی ارتباط برقرار کنید ، در حالی که گشت و گذار در اینترنت را ناشناس تر نگه دارید. سرویس آنها دسترسی نرم افزارهای مخرب از رسیدن به دستگاه شما را مسدود می کند. Freedome VPN به شما امکان می دهد برنامه های ردیابی ، ردیابی و مسدود کردن را ردیابی ، ردیابی و مسدود کنید. این می تواند ناشناس بودن آنلاین شما را بیشتر کند.

بازبینی VPN نقد کنید

قیمت گذاری VPN و پیشنهادات ویژه را آزاد کنید

F-Secure یک روش منحصر به فرد برای قیمت گذاری خدمات Freedome VPN خود دارد. برخلاف اکثر ارائه دهندگان ، آنها خدمات خود را فقط در مدت 12 ماه قیمت می گذارند. آنها سه بسته مختلف دارند با این تفاوت که تعداد دستگاه هایی که می توانید به VPN وصل شوید. افراد F-Secure سخاوتمندانه پیشنهاد ویژه ای به خوانندگان فن VPN FP ما ارائه داده اند. لذت بردن از 20٪ تخفیف قیمت ها با قیمت فقط 39.99 دلار برای یک سال VPN نامحدود شروع می شوند.

قیمت گذاری آزاد VPN

این بسته های دستگاه و قیمت گذاری آنها برای خوانندگان VPN Fan به شرح زیر است:

 • 3 دستگاه – 39.99 دلار در هر سال یا حدود 3.33 دلار در هر ماه
 • 5 دستگاه – 47.99 دلار در هر سال یا حدود 4.00 دلار در هر ماه
 • 7 دستگاه – 63.99 دلار در هر سال یا حدود 5.33 دلار در هر ماه

اگر یک خانواده متوسط ​​دارید ، احتمالاً می خواهید برای برنامه 5 دستگاهی ثبت نام کنید. این طرح به شما امکان می دهد تا حدودا چهار دستگاه به سرویس Freedome VPN خود را با حدود 4.00 دلار در ماه وصل کنید. ما احساس می کنیم این قیمت مناسب است و بهترین گزینه را برای اکثر کاربران فراهم می کند.

F-Secure روشهای مختلفی را برای پرداخت هزینه سرویس VPN Freedome ارائه می دهد. با استفاده از کارت اعتباری می توانید هزینه آن را بپردازید. کارت هایی که می پذیرند Visa، MasterCard، American Express و JCB هستند. اگر دوست دارید تمام خریدهای آنلاین خود را در یک مکان نگه دارید ، آنها همچنین به شما امکان می دهند با استفاده از پی پال مشترک شوید. در صورت موجود بودن در منطقه شما می توانید از کارت PayNearMe در محلی 7-Eleven که در نزدیکی شماست استفاده کنید. سرانجام ، آنها پرداخت را از طریق نقل و انتقال بانکی ، چک یا سفارش پول می پذیرند.

از Freedome VPN بازدید کنید

خدمات رایگان Freedome VPN

F-Secure یک آزمایش 5 روزه رایگان از خدمات آنها ارائه می دهد. برای ثبت نام در این جلسه آزمایشی رایگان نیازی به ثبت نام نیست. کافیست نرم افزار VPN را از وب سایت آنها بارگیری و نصب کنید. در پایان دوره آزمایشی ، این سرویس دیگر کار نخواهد کرد. درعوض ، هنگامی که آنرا باز کردید ، از شما خواسته می شود برای عضویت در یک اشتراک پولی ثبت نام کنید.

علاوه بر خدمات رایگان ، F-Secure 30 روز ضمانت برگشت پول برای مشتریان خود را پرداخت می کند. این اطمینان حاصل خواهد کرد که شما زمان زیادی را برای اطمینان از این خدمات فقط آنچه شما به دنبال آن هستید می باشد. برای درخواست بازپرداخت ، کافی است در ساعات عادی کار با کارمندان F-safe تماس بگیرید.

شبکه VPN و مکان های سرور را آزاد کنید

شبکه Freedome VPN اندازه متوسط ​​است و هنوز در حال گسترش است. این شامل 27 مکان سرور است ، اما با توجه به اینکه تنها حدود یک سال قدمت دارد ، هنوز در حال رشد است. مکانهای فعلی شامل کشورهای زیر است:

 • آسیا – هنگ کنگ ، ژاپن ، سنگاپور
 • اروپا – بلژیک ، دانمارک ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، ایرلند ، ایتالیا ، هلند ، نروژ ، لهستان ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، انگلستان
 • آمریکای شمالی – کانادا (مونترال ، تورنتو و ونکوور) ، مکزیک ، ایالات متحده آمریکا (ساحل شرقی ، شمال غربی ، جنوب ، جنوب شرقی ، و ساحل غربی)
 • اقیانوسیه – استرالیا

گرچه شبکه Freedome VPN بزرگترین نیست ، اما مکانهایی در آسیا ، اروپا ، اقیانوسیه و آمریکای شمالی دارد. آنها دارای سرورهای VPN در کانادا ، ایالات متحده ، انگلیس و سایر مکانهای پر طرفدار رسانه ای هستند. سرورهای آنها در دانمارک ، فنلاند ، ایرلند ، نروژ ، اسپانیا ، سوئد و سوئیس امکان ترافیک P2P را فراهم می کنند.

از Freedome VPN بازدید کنید

حریم خصوصی ، امنیت و پشتیبانی VPN را آزاد کنید

F-Secure هنگام ورود به سرویس Freedome VPN خط مشی عدم ورود به سیستم را دارد. آنها هیچ ارتباطی راجع به اتصالات ایجاد شده از طریق سرویس VPN خود به آدرسهای خارجی حفظ نمی کنند. بنابراین ، هیچ مقصد مرورگری نمی تواند به کاربران خود وارد شود. خط مشی رازداری آنها برای کاربران VPN خود موارد زیر را بیان می کند:

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم.
ما ترافیک داده های شما را رمزگذاری می کنیم.
ما هیچ یک از ترافیک شما را به اشتراک نمی گذاریم و نمی فروشیم.
ما ترافیک شما را نمی خوانیم.
ما نمی دانیم ترافیک شما چیست.
ما امنیت را می شناسیم.
درهای پشتی نداریم.

F-Secure به دلایل نگهداری برخی از پرونده های موقت برخی از ابرداده را حفظ می کند. این سیاههها شامل اطلاعات زیر است: مدت زمان جلسات VPN ، میزان داده منتقل شده ، شناسه دستگاه و آدرس IP عمومی که مشتری VPN برای اتصال به سرویس خود استفاده می کند. علاوه بر این ، آنها برخی از داده های تشخیصی را برای بهبود خدمات ردیابی می کنند اما می توانید از این امر امتناع کنید. مثل همیشه ، شما باید برای بررسی خود از Freedome VPN TOS و خط مشی حفظ حریم خصوصی آنها را بررسی کنید تا در صورت رضایت از آنها همه را ببینید.

F-Secure با استفاده از استاندارد رمزگذاری پیشرفته (AES) برای رمزگذاری تمام ترافیک اینترنت شما در حالی که به سرویس آنها وصل شده اید. کانال کنترل مرحله دست زدن به اتصال VPN را تأیید می کند که سرور و نقطه از راه دور را تأیید می کند و تونل ایمن را که از طریق آن ترافیک رمزگذاری شده طی می شود ، تأسیس می کند. همچنین این قوانین را تنظیم کرده و کلیدهایی را که سرویس VPN برای انتقال داده استفاده خواهد کرد ، انتقال می دهد. کانال داده برای رمزگذاری ترافیک داده ها و تأیید صحت داده ها استفاده می شود.

  بررسی VPN Troid

به طور خاص ، سرویس Freedome VPN از مشخصات فنی زیر برای دستگاه های Android ، Windows و Mac OS X استفاده می کند:

 • کانال کنترل:
  • کلیدهای TLS ، 2048 بیتی RSA با گواهینامه های SHA-256 ، AES-256 + HMAC-SHA1
 • کانال داده:
  • AES-128 + HMAC-SHA1

از امنیت داخلی IPSec برای دستگاههای iOS با استفاده از موارد زیر استفاده می کند:

 • کانال کنترل:
  • IKE: کلیدهای RSA 2048 بیتی با گواهینامههای SHA-256 ، AES-256 + HMAC-SHA1
 • کانال داده:
  • AES-128 + HMAC-SHA1

سرویس آنها از تبادل کلید Diffie-Hellman استفاده می کند تا بتواند راز کامل را به جلو (PFS) ارائه دهد. اگر به درستی اجرا شود AES یکی از بهترین الگوریتم های رمزگذاری برای VPN است. همانطور که انتظار دارید از یک شرکت امنیتی مستقر مانند F-Secure ، مشخصات فوق نشان می دهد که آنها این موضوع را درک می کنند. در نتیجه ، در حین استفاده از سرویس Freedome VPN ، داده های شما از اشخاص ثالث دعوت نشده محافظت می شوند.

F-Secure دارای یک انجمن آنلاین و یک بانک اطلاعاتی متداول است که همه کاربران می توانند برای سؤالات عمومی و موضوع فنی به آنها دسترسی داشته باشند. مشترکان همچنین از طریق چت آنلاین در ساعات عادی کاری به پشتیبانی فنی رایگان دسترسی پیدا می کنند. در این ساعات همچنین می توانید برای مشکلات تماس بگیرید. این ساعت ها و شماره ها را می توانید در وب سایت آنها پیدا کنید. آنها همچنین دارای یک سایت وبلاگ امنیتی و حضور رسانه های اجتماعی در فیس بوک ، توییتر و یوتیوب هستند.

از Freedome VPN بازدید کنید

تست دستی از Freedome VPN

F-Secure نرم افزاری سفارشی ایجاد کرده است تا به شما کمک کند از خدمات VPN خود نهایت استفاده را ببرید. آنها برای Windows و Mac OS X مشتری دارند. همچنین برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android دارند. مشخصات این سیستم عامل ها به شرح زیر است:

 • VPN را آزاد کنید
  • Android 4.0.3 و بالاتر
  • iOS 8 یا بالاتر
  • ویندوز 7 و بالاتر
  • OS X 10.9 یا بالاتر

F-Secure رابطهای مشابهی را برای همه نرم افزارهای اختصاصی VPN طراحی کرده است. آنها همچنین نصب و استفاده از نرم افزار خود را در تمام سیستم عامل های اصلی سیستم عامل آسان کرده اند. این منحنی یادگیری شما را برای Freedome VPN کوتاه می کند. در نتیجه ، فقط در عرض دو دقیقه به یکی از سرورهای امن آنها وصل خواهید شد.

نصب كلیجنت ها و برنامه های سفارشی Freedome VPN

نصب نرم افزارهای سفارشی آنها بسیار آسان است و با مراجعه به وب سایت آنها و بارگیری آن در دستگاه خود با انتخاب دکمه دستگاهتان ، کار ساده ای انجام می شود. اجرای این پرونده در رایانه شخصی یا باز کردن برنامه آن در Mac ، به شما امکان می دهد نصب مشتری Clipome VPN را انجام دهید.

دکمه های iOS و Android شما را به فروشگاه های مربوطه (iTunes یا فروشگاه Google Play) منتقل می کنند. پس از اتمام آنجا ، می توانید بر روی دکمه “نصب” ضربه بزنید تا نصب برنامه Freedome VPN در دستگاه خود به پایان برسد. سپس می توانید با ضربه زدن روی دکمه “Open” آن را باز کنید یا بعداً آن را از پوشه برنامه های خود راه اندازی کنید.

با استفاده از Freedome VPN Windows Client

اجرای فایلی که به عنوان سرمربی بارگیری کرده اید به شما امکان می دهد نصب سرویس گیرنده VPN را در رایانه شخصی یا لپ تاپ خود به پایان برسانید. این روند در زیر نشان داده شده است.

نصب VPN Windows Client را نصب کنید

حتماً خط مشی های استفاده و حریم خصوصی را بررسی کنید. پس از اطمینان از این که این موارد برای شما قابل قبول است ، بر روی دکمه “قبول” کلیک کنید تا نصب مشتری شروع شود. پس از مدت کوتاهی که صفحه ای را برای نصب آداپتور مجازی مشاهده خواهید کرد ، روی دکمه “نصب” در این صفحه کلیک کنید تا مراحل نصب ادامه یابد.

پس از اتمام نصب ، صفحه اصلی اتصال مشتری مشتری Freedome VPN را مشاهده خواهید کرد. این صفحه دارای منوی از ویژگی های سمت چپ آن است. این موارد را با جزئیات بیشتر بررسی خواهیم کرد که بعداً در بررسی Android Freedome VPN به برنامه Android نگاه خواهیم کرد. این ویژگی ها شامل موارد زیر است:

 • محافظت از مرورگر – استفاده از این امر شما را به وب سایت های ناامن هشدار می دهد.
 • محافظت از ردیاب – این کار ردیاب های آنلاین را مانع و مسدود می کند که تبلیغات هدفمند را محدود می کند و به وب سایت های شما اجازه می دهد تا سریعتر بارگیری شوند.
 • جستجوی خصوصی – روشن کردن این امر باعث می شود ISP و سایر شخص ثالث از فعالیت های جستجوی شما جلوگیری کنند.
 • نقشه گیر ردیاب – این یک رابط گرافیکی است که به شما امکان می دهد وب سایت هایی را که برای ردیاب های نرم افزاری بازدید می کنید ، رصد کنید و آنها را مسدود کنید.
 • تنظیمات – این شامل برخی تنظیمات راه اندازی کلی برای سرویس VPN شما است.
 • اشتراک، ابونمان – از اینجا می توانید در این سرویس مشترک شوید یا با استفاده از کد ثبت شده خود وارد سیستم شوید.
 • کمک – با این کار صفحه پشتیبانی Freedome VPN در وب سایت آنها باز می شود.

VPN Windows Client را آزاد کنیدبا کلیک بر روی دکمه جابجایی ON / OFF در وسط صفحه ، شما را به مکان مجازی منتخب شما متصل می کند. در این حالت شما را به محلی که به شما نزدیک است متصل می کند. این اولین پیش فرض است که اولین بار مشتری را باز می کنید. با کلیک روی مکان فعلی لیستی از مکانهای جایگزین که می توانید به آنها وصل شوید باز خواهد شد. این صفحه همچنین پهنای باند محافظت شده در کیلوبایت ، سایتهای مضر را که مسدود شده است ، و تعداد تلاشهای پیگیری که در یک نگاه مسدود شده است ، به شما نشان می دهد..

همانطور که مشاهده می کنید ، F-safe نصب و استفاده از سرویس گیرنده ویندوز خود را برای هر کس آسان کرده است. فقط چند کلیک شما را به سرور انتخابی خود متصل می کند و به شما امکان می دهد از سانسور دور بزنید ، محتوا را از سایت مورد علاقه خود دور کنید و تمام ترافیک اینترنت خود را از چشمان مهربان ایمن کنید. همچنین این نرم افزار مخرب ، ردیاب های آزار دهنده را مسدود کرده و به شما کمک می کند در هنگام مرور وب ناشناس تر باشید.

از Freedome VPN بازدید کنید

با استفاده از برنامه اندرویدی Freedome VPN

پس از پایان نصب برنامه Freedome VPN در دستگاه Android و باز کردن آن ، تور کوچکی از برخی از مزایا و ویژگی های آن را مشاهده خواهید کرد. تصویر زیر این تور را که با کشیدن سمت چپ روی صفحه به آن دسترسی پیدا می کنید نشان می دهد. دو صفحه اول درباره چرایی ایجاد Freedome VPN و چگونگی افزایش امنیت اینترنت شما بحث می کنند. سوم ویژگی ردگیرنده ردیاب را نشان می دهد.

  بررسی McAfee Safe Connect VPN Review

تور آزاد VPNدر پایان این تور ، صفحه ورود / اشتراک را مشاهده می کنید. اگر کل کد امنیتی کامل را دارید ، روی دکمه “Redeem code” ضربه بزنید و آن را وارد کنید تا سرویس را فعال کنید. اگر در Freedome VPN مشترک شده اید و اعتبار ورود به سیستم را دریافت کرده اید ، روی دکمه “ورود” ضربه بزنید و آنها را وارد کنید. در غیر این صورت ، بر روی دکمه “شروع به استفاده از آزادی” ضربه بزنید تا نسخه آزمایشی رایگان باز شود و استفاده از سرویس را شروع کنید.

هنگامی که برای اولین بار برنامه Freedome VPN را باز می کنید ، ابتدا خلاصه ای از شرایط خدمات را به همراه پیوندهایی به TOS و خط مشی رازداری مشاهده خواهید کرد. هنگامی که این موارد را بررسی کردید و مشخص کردید که با آنها راحت هستید ، روی دکمه “قبول” ضربه بزنید. این صفحه همچنین دارای جعبه ای است تا F-Secure بتواند داده های ناشناس را برای بهبود خدمات جمع آوری کند.

اتصال اول VPN را آزاد کنیدبعد از اینکه TOS را پذیرفتید ، صفحه اصلی اتصال برنامه باز خواهد شد. برنامه به طور خودکار نزدیکترین مکان سرور VPN را برای شما انتخاب می کند. اگر می خواهید به آنجا وصل شوید ، همانطور که در بالا نشان داده شده است ، دکمه محافظت را تغییر دهید. اولین باری که از برنامه استفاده می کنید ، به شما اجازه می دهد خدمات VPN را در دستگاه خود ایجاد کنید. پس از اجازه دادن به اینها ، به نزدیکترین سرور شبکه Freedome VPN وصل خواهید شد.

صفحه اصلی اتصال همچنین وضعیت محافظت فعلی شما را برای برنامه ها ، ردیاب ها و مرورگر نشان می دهد. با ضربه زدن به بالای دکمه جابجایی اتصال یا کشویی مانند شکل زیر می توانید این موارد را گسترش دهید. ضربه زدن روی یکی از این محافظت در صفحه لایه های گسترش یافته به شما امکان می دهد آن محافظت را تغییر دهید همانطور که با ضربه زدن به امنیت برنامه در زیر نشان داده شده است. روشن کردن محافظت های مختلف مزایای زیر را ارائه می دهد:

 • امنیت برنامه – همه برنامه های نصب شده در حال حاضر اسکن شده و به عنوان قابل اعتماد مشخص شده اند. برنامه های جدید قبل از نصب آنها اسکن می شوند.
 • حفاظت از ردیابی – این نرم افزار بیشتر ردیابی را امکان پذیر می کند که به برخی از صفحات وب سریعتر بارگیری می شود و شما را از هدف قرار نمی گیرد.
 • محافظت از مرورگر – دسترسی بدافزار و سایر نرم افزارهای مخرب از رسیدن به دستگاه خود را مسدود کنید. همچنین در مورد سایت های خطرناک یا مشکوک به شما هشدار می دهد و آنها را مسدود می کند.
 • محافظت از اتصال – وضعیت اتصال VPN شما.

قطع اتصال از Freedome VPN ، سایر محافظت های دیگر غیر از حفاظت از برنامه هایی که همیشه روشن هستند غیرفعال می کنند. شما همیشه در برابر تعارف برنامه های مضر از F-Secure محافظت می شوید ، حتی اگر در سرویس Freedome VPN مشترک نیستید.

وضعیت حفاظت از VPN را آزاد کنیدناحیه زیر ضامن اتصال در صفحه اصلی سابقه حفاظت را هنگام استفاده از سرویس VPN نشان می دهد. به طور مشابه با وضعیت حفاظت ، این تاریخ ها می توانند گسترش پیدا کنند تا جزئیات بیشتری در مورد آنها بررسی شود. برای نشان دادن این موارد ، به سادگی در زیر ضامن اتصال ضربه بزنید یا اسلاید شوید. با بهره برداری از یکی از لایه های گسترش یافته ، صفحه ای با جزئیات بیشتر باز می شود ، همانطور که در زیر با استفاده از ویژگی امنیتی برنامه برنامه نشان داده شده است که لیست برنامه هایی را که اسکن شده اند و اکنون مورد اعتماد هستند ، نشان می دهد. تاریخ های نشان داده شده شامل موارد زیر است:

 • محافظت از ترافیک – داده های محافظت شده در MB.
 • تعداد سایتهای مضر مسدود شده است – بهره برداری روی این ، نمونه ای از ویژگی را باز خواهد کرد.
 • تلاش برای ردیاب نرم افزار مسدود شد – ضربه زدن روی این کار باعث می شود تا با استفاده از نقشه گیر ردیاب ، آن را گسترش داده و به صورت گرافیکی نمایش دهید. این بعداً در این بخش نشان داده خواهد شد.
 • برنامه ها امن شدند – برنامه های مورد اعتماد و هنگامی که اسکن شده اند را لیست کنید.

تاریخچه حفاظت از VPN را آزاد کنیدضربه زدن روی تلاشهای ردیاب مسدود شده به شما امکان می دهد تا همانطور که در زیر نشان داده شده است ، نقشه گیر ردیاب گرافیکی را باز کنید. پس از باز شدن نقشه ، با ضربه زدن روی یکی از حلقه های شماره گذاری شده کوچک ، وب سایت مرتبط با آن ردیاب نمایش داده می شود. حلقه بزرگ با حروف موجود در آن ، سایتهایی را که بازدید کرده اید نشان می دهد. با ضربه زدن روی آن ، تمام وب سایت های ردیاب مرتبط با آن نمایش داده می شود. اطلاعاتی برای سایت dictionary.com برای نشان دادن این موارد در نقشه گیر ردیاب زیر استفاده می شود.

آزاد VPN ردیاب Mapperبا ضربه زدن روی نماد منو (3 خط افقی) در قسمت بالای سمت راست نقشه گیر ، منویی برای نقشه گیر باز می شود. این فهرست دارای عناصر زیر است:

 • پیگیری 5 مورد برتر – پنج وب سایت را با بیشترین ردیاب نشان دهید.
 • ورود به سیستم جدید را شروع کنید – یک سیاهه جدید ایجاد کنید که به طور خودکار فعلی را حذف کند.
 • صفحه مرکز – مرکز نمایندگی ردیاب گرافیکی.
 • اشتراک گذاری – پرونده را به ایمیل یا منبع دیگری وصل کنید و آن را برای دیگران ارسال کنید.
 • صادرات – ورود به سیستم را ذخیره کرده و آن را به برنامه دیگری صادر کنید.
 • حذف – دستی ورود به سیستم را حذف کنید.

سیاهههای مربوطه اطلاعات ردیاب را در وب سایتهایی که به مدت 24 ساعت بازدید می کنید جمع آوری می کند و به مدت سه روز نگه می دارد ، مگر اینکه به صورت دستی آن را حذف کرده یا یک ورود به سیستم نقشه گیر جدید ردیاب را شروع کنید.

آخرین موردی که می خواهیم در صفحه اصلی اتصال بررسی کنیم ، منوی برنامه است که با ضربه زدن روی نماد منو در گوشه سمت چپ بالای صفحه ، می توان به آن دسترسی داشت. این در زیر نشان داده شده است. این فهرست شامل عناصر زیر است:

 • اشتراک ها – به شما امکان می دهد کدهای بسته را وارد کنید ، اعتبارنامه را وارد کنید یا در سرویس مشترک شوید
 • تنظیمات – شامل پارامترهای شما می توانید در برنامه کنترل کنید که در مورد آنها بحث خواهیم کرد.
 • بازخورد – به شما امکان می دهد برنامه را رتبه بندی کنید ، برای کارمندان بازخورد بفرستید یا نظرسنجی کنید.
 • دعوت از دوستان – با استفاده از ایمیل ، فیس بوک یا توییتر یک کد را به دوستان خود بفرستید که به آنها اجازه می دهد تا به مدت 14 روز از آزادراه VPN استفاده کنند.
 • کمک – راهنمای کوچکی در مورد نحوه استفاده از برنامه یا دسترسی به انجمن آنلاین نمایش خواهد داد.
 • در باره – آخرین اطلاعات نسخه را برای برنامه Android نمایش می دهد.
 • ترک کن – صفحه تأیید را نمایش می دهد که به شما امکان می دهد از برنامه خارج شوید.
  بررسی Avira Phantom VPN

تنظیمات VPN را آزاد کنید

صفحه تنظیمات نشان داده شده در بالا دارای برخی تنظیمات کلی برای برنامه است که می توان آن را تغییر داد. این موارد عبارتند از: به روزرسانی ، نمایش نمادی برای Freedome VPN در نوار برنامه در بالای دستگاه Android ، و به F-Secure اجازه می دهد تا داده های ناشناس در مورد استفاده از VPN خود را جمع آوری کند. همچنین به شما امکان می دهد تا شبکه های Wi-Fi قابل اعتماد را تنظیم کنید که مجاز به دور زدن VPN و اتصال مستقیم به اینترنت هستند.

اکنون که به کلیه ویژگی ها و تنظیمات برنامه Freedome VPN پرداختیم ، اجازه دهید نگاهی به این برنامه در عمل بیندازیم. به یاد داشته باشید که می توانید اتصال را روشن یا خاموش کنید و به سادگی با ضربه زدن بر روی دکمه محافظتی که قبلاً برای اتصال به نزدیکترین مکان خود استفاده کرده ایم.

اگر می خواهید مکان سرور VPN دیگری را انتخاب کنید ، روی مکان فعلی ضربه بزنید. این نقشه با موقعیت فعلی ما نشان می دهد که توسط یک نماد پرچم نشان دهنده کشور در آن ، نزدیکترین سرور به مکان فعلی شما و جدیدترین اتصالات نمایش داده می شود. این امر اتصال به کشورهای متصل قبلی را آسان می کند. با ضربه زدن به پیکان سمت راست در کنار مکانهای اخیر لیستی از همه مکانهایی که می توانید به آنها وصل شوید باز خواهد شد. ضربه زدن به انگلستان و بازگشت به صفحه اصلی شما را به آنجا وصل می کند. این در تصویر زیر نشان داده شده است.

اتصال مجدد سرور VPNهمانطور که از بررسی ما درباره برنامه اندرویدی آنها مشاهده می کنید ، F-Secure نرم افزاری سفارشی برای Freedome VPN طراحی کرده است تا تمام اطلاعات مورد نیاز برای اطمینان از امنیت آنلاین خود را با یک نگاه نمایش دهد. در صفحه اصلی به همراه وضعیت اتصال VPN شما نمایش داده می شود. نصب برنامه سریع و آسان است. رابط بصری و ساده برای استفاده است. کار با این تنظیمات تنها با چند ضربه زدن به صفحه ممکن است. اتصال به خدمات آنها به تلاش بسیار کمی نیاز دارد. قطع اتصال فقط به یک شیر آب بر روی دکمه ضامن حفاظت نیاز دارد. هیچ چیز ساده تر نمی تواند باشد.

از Freedome VPN بازدید کنید

آزمایشی تست سرعت VPN

سرعت سرویس Freedome VPN خوب بود. نتایج نشان می دهد که شما قادر خواهید بود از شفافیت آن در بیشتر برنامه های اینترنتی خود استفاده کنید. هنگام وصل شدن به سرور VPN آنها ، سرعت زیادی از دست داد. این به دلیل سربار اضافی لازم برای ایمن سازی و رمزگذاری کلیه فعالیت های اینترنتی شما است.

آزمایشی تست سرعت VPN

تست سرعت نشان می دهد که اتصال رمزگذاری شده سرعت بارگیری ISP پایه ما را از 26.45 Mb / s به 22.03 Mb / s کاهش داده است. این افت در حدود 16.7٪ از سرورهای Tonkawa OK است. با استفاده از سرویس Freedome VPN ، معاملات اینترنتی به شما ایمن می شود ، به شما امکان می دهد بر سانسور غلبه کنید ، و محتویات جریان را باز کنید که در غیر این صورت در دسترس شما نخواهد بود. ما فکر می کنیم که این از دست دادن سرعت ارزش آرامش خاطر را دارد که از این مزایا تهیه شده است.

نتیجه گیری

Freedome VPN یک سرویس جدید است که توسط F-Secure ، یک شرکت نرم افزاری شناخته شده امنیتی آنلاین که در سوئد و ایالات متحده واقع شده است ، ارائه شده است. بنابراین آنها مطابق قوانین مربوط به آن کشورها هستند. آنها کمتر از یک سال است که خدمات VPN را ارائه می دهند ، بنابراین هنوز درحال گسترش است. در حال حاضر آنها 27 مکان سرور دارند و به دنبال دیگران هستند. این بدان معناست که آنها دارای شبکه ای با اندازه متوسط ​​هستند که در چهار تا از هفت قاره تحت پوشش قرار دارد و استثنائات آفریقا ، قطب جنوب و آمریکای جنوبی است..

سرویس VPN از یک الگوریتم مبتنی بر AES با کلیدهای 256 یا 128 بیتی برای رمزگذاری استفاده می کند. رمزگذاری مبتنی بر AES به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین برای ساخت VPN شناخته می شود. Freedome یک سرویس بدون گزارش با توجه به سایتهایی است که مشتریان از آن بازدید می کنند. آنها برخی از ابرداده برای نگهداری از خدمات جمع آوری می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید TOS و خط مشی رازداری را بخوانید.

نرم افزار آنها از اکثر سیستم عامل های سیستم عامل پشتیبانی می کند و نصب و استفاده از آنها بسیار آسان است. پشتیبانی مشتری از طریق سؤالات متداول ، انجمن های آنلاین و رسانه های اجتماعی است. مشترکین پرداخت شده همچنین در ساعات عادی کاری به چت و پشتیبانی تلفنی دسترسی پیدا می کنند.

آنچه ما بیشتر از این سرویس دوست داشتیم:

 • آنها نرم افزارهای سفارشی برای سیستمهای Windows و Mac دارند.
 • Freedome VPN دارای برنامه های موبایل برای دستگاه های iOS و Android است.
 • نصب و استفاده از همه نرم افزارهای سفارشی آسان است.
 • آنها رابط های نرم افزاری مشابهی برای تمام سیستم عامل های نرم افزاری خود دارند که منحنی یادگیری آن برای دستگاه های مختلف را به حداقل می رساند.
 • ویژگی های اضافی برای مسدود کردن بدافزارها و ردیاب ها.

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • سرورها و مکانهای بیشتری را اضافه کنید ، احتمالاً در مناطق آمریکای جنوبی و آفریقا.
 • مناطقی از وب سایت خود را متحد کنید تا بتوانید محصولات خود را آسان تر کنید.
 • گزینه خدمات ماهانه خدمات VPN را پیشنهاد دهید.

F-Secure’s Freedome VPN می تواند موردی باشد که به دنبال آن هستید. آنها یک آزمایش 5 روزه رایگان و همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهند تا بتوانید خدمات آنها را آزمایش کنید. این باید بیشتر از زمان کافی برای تست کامل آن و بررسی اینکه آیا متناسب با نیازهای شما است ، به شما فرصت می دهد. سرورهای VPN آنها را برای خودتان امتحان کنید و ببینید که چه فکر می کنید. اگر خدمات Freedome VPN را دوست دارید ، می توانید از آن تنها با 4.00 دلار در ماه ثبت نام کنید و از طریق پنج دستگاه به VPN دسترسی داشته باشید.

از Freedome VPN بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me