آرم SuperVPNظاهرا کاربران بیش از 50 میلیون بار برنامه SuperVPN را بارگیری کرده اند. توسعه دهنده SuperVPN را به عنوان سرویس VPN رایگان تلفن همراه آگهی محور طراحی کرده است. علیرغم محبوبیت آن ، سؤالات مختلفی درباره آن داریم. با این حال ، ما به زودی وارد آن خواهیم شد ادعاهایی وجود دارد که در OSX ، iOS ، ویندوز موبایل 5 کار می کند & 6 ، لینوکس و برخی از دستگاه های دیگر ، اما اندروید رایج ترین است. انتخاب سرور برای نسخه رایگان محدود است. آنها شامل فرانسه ، آلمان ، کانادا و ایالات متحده هستند. از آنجا که یک نسخه “VIP” نیز وجود دارد ، مکانهایی را نیز در ژاپن و انگلیس به شما ارائه می دهد. در بررسی ما درباره SuperVPN ، ما در مورد این سرویس بحث خواهیم کرد تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آیا این برای شما مناسب است یا خیر.

SuperVPN Main

درباره شرکت

SuperVPN در این مورد عمدا مبهم است. با این حال ، ما کشف کرده ایم که این برنامه در چین ساخته شده است و توسعه دهنده در آنجا زندگی می کند. اگر تصمیم به استفاده از این سرویس VPN دارید ، این را در خاطر داشته باشید. اگر شرکت های VPN بخواهند موفق شوند ، باید شفاف باشند. این واقعیت که تحقیقات لازم انجام شد تا دریابند که این بدان معنا نیست که اینگونه نیستند.

گزینه های قیمت گذاری و پرداخت

ابزار پرداخت SuperVPNتبلیغات بسیاری در این سرویس دهنده VPN وجود دارد. برای جلوگیری از آنها ، برخی تصمیم می گیرند از نسخه VIP استفاده کنند. قیمت گذاری آن نسخه به شرح زیر است. مانند سایر خدمات ، می توانید از طریق Google Wallet خود پرداخت کنید.

  • 1 ماه – 5.00 دلار
  • 3 ماه – 14.00 دلار
  • 6 ماه – 27.00 دلار
  • 12 ماه – 52.00 دلار

به نظر می رسد قیمت های SuperVPN مطابق با استانداردهای امروز کمی بالا است. مخصوصاً وقتی شرکتهای شناخته شده ای با شرایط معقول تر وجود داشته باشند. بخش جالب توجه این خدمات این است که شما برای خرید آن باید یک برنامه جداگانه بارگیری کنید. این یک روش خرید عادی در جامعه نیست و سخت تر از آنچه هست باید باشد. به جای انجام این کار ، ما توصیه می کنیم دسترسی به اینترنت خصوصی به عنوان جایگزین. فقط 2.50 دلار در ماه شما می توانید از یک شرکت معتبر از دسترسی امن VPN در تمام دستگاه های خود لذت ببرید. ما در بخش نظرات در مورد نظرات SuperVPN چند شکایت مشاهده نکردیم ، همانطور که باید. گفته می شود دریافت بازپرداخت کار دشواری است و برخی شرکت را کلاهبرداری می دانند.

  بررسی VPN Troid

امکانات

سرورهای SuperVPNیکی از موارد مثبت SuperVPN رابط کاربری بسیار ساده و اساسی است. پس از دریافت تبلیغات و لیست طولانی مجوزهایی که درخواست دسترسی به آن را دارد ، آن را مشاهده خواهید کرد. همچنین از شما می خواهد بهینه سازی باتری را غیرفعال کنید تا بتواند در پس زمینه کار کند. تنها تنظیماتی که شما مجاز به تغییر آن هستید همان مکان است که در تصویر مشاهده می کنید. پس از انتخاب مورد نظر خود ، روی دکمه اتصال کلیک کنید و از این سرویس استفاده می کنید. ما نتوانسته ایم راهی برای تغییر پروتکل ، سطح رمزنگاری یا حتی راهی برای انتخاب مکان خاص سرور پیدا کنیم.

کارایی

البته سرعت هنگام استفاده از VPN مهم است. از آنجا که شما نمی توانید یک مکان سرور را فراتر از کشور انتخاب کنید ، ما ایالات متحده را انتخاب کردیم. در حالی که ما به سرور ایالات متحده متصل بودیم ، ما به سرعت 65.12 Mbps رسیدیم. آن را با سرعت عادی ما 68.57 مگابیت بر ثانیه مقایسه کنید. این نشان می دهد که سرور با سرریز کم سریع است ، رمزگذاری آن کم است ، یا ارائه دهنده برای دستیابی به سرعت بهتر داده را فشرده می کند.

تست سرعت Supervpn

تست دستی

از آنجا که در SuperVPN چیز زیادی وجود ندارد ، اتصال به آن و استفاده از آن بسیار آسان است. با کلیک روی نماد از صفحه اصلی خود شروع کنید. وقتی آماده شد ، روی ادامه ضربه بزنید. اکنون دکمه “اتصال” را بزنید و آماده استفاده از شبکه VPN آنها هستید. البته هنوز می توانید با ضربه زدن روی 3 نقطه عمودی در گوشه سمت راست بالای سرور ، سرور را تغییر دهید.

  بررسی Avira Phantom VPN

پنل اتصال SuperVPN

چرا باید از VPN استفاده کنید

از آنجا که موسسات بیشتر و بیشتر WiFi رایگان ارائه می دهند ، استفاده از VPN بسیار مهم است. اگرچه وای فای عالی است ، افراد مجرمان سایبری نیز فکر می کنند که عالی است. با اتصال به سرور مورد نظر خود ، اتصال ایمن و رمزگذاری شده ایجاد می کنید. به این ترتیب ، شما شانس این را دارید که مجرمان اطلاعات حساس شما را بدزدند ، بسیار کاهش می یابد.

یکی دیگر از دلایل استفاده از VPN کمک به شما در یافتن محدودیت های جغرافیایی است. مهم نیست که کجا هستید ، اتصال به یک سرور در آنجا کمک خواهد کرد. دلیل این امر باعث می شود که نرم افزار مسدود کننده فکر کند که شما در جای دیگری قرار دارید. این امر می تواند یک مزیت واقعی باشد اگر می خواهید به مناطق خاصی دسترسی پیدا کنید یا از مشاهده محتوا جلوگیری می کنید. نگران نباشید ، به یک سرور متصل شوید و می توانید مطالب مورد نظر برای دسترسی را مرور یا مشاهده کنید. اگر هنوز مشکل مسدود کردن دارید ، می خواهید مطمئن شوید که WebRTC در مرورگر شما غیرفعال شده است. اگر از مرورگر Chrome برای Android استفاده می کنید ، این مشکل خواهد بود. پیشنهاد می کنیم از Firefox استفاده کرده و افزونه مسدود کننده را بارگیری کنید. در غیر این صورت ، هر آنچه که برای رفع انسداد تلاش می کنید ، هنوز آدرس IP اصلی خود را مشاهده خواهید کرد.

آیا این نشت می کند?

سوال بزرگ هر ارائه دهنده VPN این است که آیا محصول نشت می کند؟ با استفاده از وب سایت جامع آزمون نشت ، www.doileak.com ، می توانید جواب آن سؤال را بیابید. این سرویس را از طریق تعدادی تست انجام می دهد. برخی از آزمایشاتی که انجام می شود مربوط به مرورگر است و برخی دیگر مربوط به سرویس VPN است. هنگامی که ما SuperVPN را آزمایش کردیم ، تعداد نشتهایی پیدا کردیم. اگر به تصویر زیر دقت کنید ، قطعاً DNS در حال نشت است. این بد است زیرا هدف از استفاده از VPN را خراب می کند. اگر هدف شما دیده نمی شود ، برای حفظ امنیت شما نباید روی SuperVPN حساب کنید.

  بررسی McAfee Safe Connect VPN Review

پانل Leaktest SuperVPN

آیا باید از این VPN استفاده کنم?

اگر می خواهید از این VPN استفاده کنید ، می توانید برخی سایت ها را از حالت انسداد خارج کنید. با این حال ، ممکن است با همه آنها کار نکند. SuperVPN در چین توسعه یافته است ، اما آنها آن اطلاعات را آسان نمی یابند. ما فقط با انجام تحقیقات اضافی توانستیم این موضوع را دریابیم. خط مشی ورود به سیستم آنها نامشخص است ، بنابراین به احتمال زیاد استفاده شما در حال ردیابی و فروش است. ما نمی توانیم در وجدان خوب پیشنهاد کنیم که از این یکی استفاده کنید.

افکار نهایی درباره SuperVPN

این VPN بسیار محبوب است. واضح است که بسیاری از کاربران از این سرویس رایگان استفاده می کنند. گفته می شود ، با موضوعاتی عجیب شده است.

این موارد شامل کمبود موارد زیر است:

  1. خط مشی رازداری را پاک کنید.
  2. انتخاب پروتکل.
  3. راهی آسان برای پرداخت.
  4. سایر گزینه های بستر های نرم افزاری.
  5. DNS Leak Protection در هر سطح.

اگر می توانید با این موارد کنار بیایید ، SuperVPN ممکن است از هیچ چیز بهتر باشد. اما ممکن است برخی با این گفته مخالف باشند. در کل ، این سرویس ما را تحت تأثیر قرار نداد. SuperVPN مسائل بی شماری داشت. فقط به یاد داشته باشید اگر قصد استفاده از این VPN را دارید ، در کاری که می توانید و نمی توانید انجام دهید ، بسیار محدود هستید. همچنین از سایر اثرات منفی احتمالی نیز آگاه باشید. گزینه های پرداخت ممکن است خیلی خوب کار نکند. شما همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به ما بیندازید 10 VPN برتر برای مقایسه.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me