הצוות ב- CyberGhost מציע כעת מנויים חדשים א ערבות להחזר כספי בחינם למשך 45 יום לבדוק באופן מלא את רשת ה- VPN שלהם. בעבר הציע CyberGhost גם שירות ללא תשלום אך זה היה מוגבל. אנו מעריכים את הגישה החדשה שלהם שהיא להציע לכל החברים החדשים ערבות להחזר הכסף של 45 יום. זה נותן לך חודש וחצי שלמים לבדוק את השירות ללא סיכון. די שמחנו לראות שהערבות להחזר הכסף אינה כוללת מגבלות רבות מבחינת מהירות או כמוסות נתונים. זה שונה משירותי VPN רבים שמגבילים את רוחב הפס או את החיבורים. תוכלו למצוא שירות פתוח וכולל תכונות עם CyberGhost. למעשה, הם מעודדים אותך לבדוק באופן פעיל את רשת CyberGhost ואת מגוון האפליקציות של VPN במהלך התקופה של 45 יום ללא סיכון..

בואו נסתכל על פרטי ההתחייבות להחזר הכסף ל- CyberGhost למשך 45 יום מתוך השאלות הנפוצות שלהם:

ל- CyberGhost יש 45 יום, ללא שאלות, מדיניות החזר כספי עבור כל המוצרים שלנו. זה מבטיח שלא מתבצעות רכישות בטעות או נמנעות ממצבים כמו שלקוחות לא יכולים להשתמש בשירותים שלנו (למשל כאשר ספק שירותי האינטרנט שלך חוסם חיבורי VPN).

אתה יכול לבטל את חשבונך בשיטה הבאה או לשלוח דוא”ל לצוות התמיכה של CyberGhost.

אם אתה צריך לבטל מנוי לאחר ששילמת, אתה יכול לעשות זאת ישירות בדף אישור התשלום. שם, ממש מתחת לרשימת המוצרים שהוזמנו וכפתור ההורדה עבור לקוח ה- Windows של CyberGhost VPN, תוכלו למצוא שורה בשם ‘ביטול מנוי’ או דומה. אנא לחץ על הקישור המופיע שם כדי לבטל את המנוי שלך.

אם אתה נרשם לטווח ארוך יותר מחודש, יהיה לך 45 יום לבדוק את השירות. למנויים להירשם לחודש אחד יש 7 ימים לבדוק את השירות ללא סיכון באופן מלא. CyberGhost הוא אחד ה- VPN המועדפים עלינו כך שלא הייתי מצפה שתצטרך לבטל את השירות אבל תמיד טוב לדעת שאתה מכוסה בעת ההרשמה למנוי חדש. לאחר ההרשמה לחשבון, תהיה לך מיד גישה להתקנת CyberGhost על עד 7 מכשירים. לאחר מכן תוכל להתחבר בכל המכשירים או כל אותם התקנים בו זמנית. CyberGhost מציעה אפליקציות VPN מותאמות אישית למכשירי Windows, Mac, iOS ו- Android. משתמשים טכניים נוספים יכולים גם להגדיר את ה- VPN לפעול בנתב DD-WRT, נתב עגבניות, או אפילו Raspberry Pi.

  ניסיון חינם למשך 31 יום PureVPN

בנוסף לתקופת ההתחייבות הכספית של 45 יום ללא סיכון, הצוות ב- CyberGhost מציע כרגע למבקרי ה- VPN Fan את אחד ההנחות הטובות ביותר ל- VPN שראינו מזה זמן רב. בעוד שחלק מהספקים משתמשים בקודי קופונים, תוכלו פשוט ללחוץ על התמונה למטה בכדי לנצל את ההנחה. לכל המנויים יש גישה מלאה לתוכנת הלקוח המותאמת אישית של CyberGhost ולאפליקציות לנייד.

אלה שנרשמים במהלך קידום אוהדי ה- VPN של CyberGhost יחסכו עד 79% הנחה על שירות VPN ללא הגבלה. אינך צריך קופון. שלנו פרומו של CyberGhost הדף יספק לך הנחה בלעדית. אתה יכול ליהנות מ- 36 חודשים של VPN ללא הגבלה במחיר של $ 99 שהם רק 2.75 דולר לחודש לגישה מהירה ואמינה ל- VPN.

CyberGhost

נזכיר כי CyberGhost מציעה התחייבות להחזר כספי של 45 יום לחברים חדשים. מנויים חודשיים כוללים אחריות של 14 יום, בעוד שתנאים ארוכים יותר מגיעים עם 45 יום ללא סיכון לבדיקת השירות. תגלו שהטווח לשלוש שנים הוא ללא ספק הערך הטוב ביותר. ההנחות מוצגות בבירור CyberGhost דף מיוחד. זכור כי לא תזדקק לקוד פרומו כדי לנצל את ההצעה. הצוות שלהם הקל מאוד על ההרשמה והתחלת העבודה.

תמחור CyberGhost

להלן סקירה מהירה של ההנחה של מאוורר ה- CyberGhost VPN שלנו:

מחיר לטווח קצרמחיר מכירה מחיר למחיר הנחה
3 שנים 467.64 דולר 99.00 דולר 2.75 דולר 79%
2 שנים 311.76 $ 88.56 דולר 3.69 דולר 71%
1 שנה 155.88 דולר 71.88 דולר 2.99 דולר 54%
חודש 1 12.99 $ 12.99 $ 11.99 $ 0%

הערבות ההחזר הכספית של CyberGhost למשך 45 יום תעניק לך זמן רב לבחון את שירות VPN. אנו ממליצים לך לצלול בלקוח Windows (או Mac) כדי לקבל תחושה של התכונות שכן הם חורגים מרוב ה- VPN. התחבר לאזורים שונים ובדוק את המהירות שלך יחד עם כל שירותי הסטרימינג שתרצה ליהנות מהם. אם אינך מרוצה מסיבה כלשהי, תוכל לבקש החזר מלא במהלך 45 הימים הראשונים. למרות זאת, לא היינו מצפים לשום סוגיה מכיוון שהיינו מאוד מרוצים מהשירות לאורך השנים.

  ProtonVPN אחריות להחזר כספי ללא 30 יום

תוכל לקרוא את סקירת CyberGhost שלנו כדי לראות מקרוב את התכונות ומיקומי הרשת. תגלו כי CyberGhost מציע שילוב נחמד של תכונות יחד עם רשת יציבה. שירות VPN יסייע לכם לבטל את חסימת אירועי הספורט בשידור חי ושירותי סטרימינג פופולריים באזורים שונים. כמובן שהמטרה העיקרית של כל VPN היא להגן על הפרטיות המקוונת שלך ו- CyberGhost עושה זאת היטב. יתכן והכי טוב, אתה יכול להתחבר ל- VPN עם עד 7 מכשירים עם חשבון יחיד.

בקר במאוורר VPN שלנו פרומו של CyberGhost עמוד ולהירשם לשנה של VPN כדי לחסוך 79% הנחה. שלם רק 2.75 $ לחודש עבור 3 שנות גישה ללא הגבלה ל- VPN. אתה יכול גם לעקוב אחרינו @VPNFan כדי להתעדכן במבצעים האחרונים של VPN.

בקר ב- CyberGhost

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me