צוות ProtonVPN מציע כעת למנויים שלהם א ערבות 30 יום ללא סיכון ללא החזר סיכון. בתוך 30 יום ממועד הרכישה הראשוני, אתה יכול לבקש החזר כספי. בשלב זה הם משנים את החשבון ומחזירים לך כל סכום שלא נעשה בהם שימוש בימים מלאים. מעניין לציין כי החזר כספי וזיכויים מעבר לחלון של 30 יום. עם זאת, כל אשראי או החזר בנקודה זו נתון לשיקול דעתה הבלעדי של החברה. עם זאת, הם רק מחויבים בהסכמתם להאריך את מספר הימים ההוא. אמנם יש לפחות חברה אחת אחרת המציעה ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, אולם הקצאת הסכום הבלתי מנוצל היא שיטת פעולה שונה. זה ייתן לך חודש שלם להחליט אם אתה אוהב את השירות או לא, אך זכור ככל שתחליט במהירות רבה יותר, כך תוכל לקבל יותר כסף. תגלה של- ProtonVPN יש כמה תכונות נהדרות ולמרות הגודל הקטן יותר, הם מציעים אפשרויות שהיית מצפה מהשירותים הגדולים יותר.

כעת, נסקור נקודת מבט ספציפית יותר בערבות ההחזר הכספית למשך 30 יום מאתר ProtonVPN:

אתה רשאי לבטל את חשבונך בהחזר כספי עבור כל חלק שלא נעשה בו שימוש בתקופת השירות תוך 30 יום מהרכישה הראשונית. כאן כל חלק שאינו בשימוש מתקופת השירות מתייחס לימים המלאים שנותרו משיעורם של תקופת המנוי. החזר כספי או זיכויים מעבר לחלון של 30 יום ייחשבו, אך על פי שיקול דעתו הבלעדי של השירות. החברה מחויבת רק להחזר במטבע המקורי של התשלום וההחזרים יטופלו תוך 30 יום מיום הבקשה. סעיף התחייבות כספי זה חל רק על משתמשים שנרשמו ל- ProtonVPN ישירות דרך ProtonVPN הרשמית או באתר הרשמי ProtonMail (לדוגמה, אם נרשמת ל- ProtonVPN דרך מתווך של מעבד צד ג ‘, אנא עיין במדיניות ההחזר הכספית שלו ).

  ניסיון חינם למשך 31 יום PureVPN

כדי לבקש החזר כספי תחת התחייבות להחזר הכסף שלנו, שלח דוא”ל עם בקשתך לכתובת [email protected].

אם תירשם לטווח ארוך יותר מהחודש הראשון, הם יחזירו לך את החלק שלא נעשה בו שימוש, כל עוד זה בדרך כלל בתוך 30 יום מהרכישה הראשונית. עם זאת, ככל הנראה לא תהיה שום בעיה בשירות. מבחינת הפרטיות, החברה מקבלת את הרמז שלה מאחת מחברות הדואר האלקטרוני המאובטחות ביותר. כמובן שזו חברת האחות שלה, ProtonMail. זה היה בעקביות בראש המשחק שהם מציעים דוא”ל מאובטח למשתמשים. אם נרשמת לחשבון “Visionary” האולטימטיבי, אתה יכול להשתמש בעשרה מכשירים בו זמנית. זה יעזור להבטיח שאתה מסוגל לשמור על כל המכשירים שלך ועל המכשירים של המשפחה שלך. הם מציעים אפליקציות מותאמות אישית עבור iOS, Android, Windows, MacOS, ואפילו Linux. כמובן, יש להם גם הוראות התקנה שימושיות להתקנים אחרים כולל נתב DD-WRT, נתב עגבניות, ועוד.

בנוסף לערבות של 30 יום ללא סכנת הכסף ללא סיכון, ProtonVPN מציע עד 72 $ הנחה אם אתה קונה את החבילה Visionary. במקום צורך להשתמש בקוד קופון כמו ספקים מסוימים, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על התמונה למטה כדי לקבל את ההנחה שמציע הצוות. לכל המנויים יש גישה מלאה לשרתים המהירים המוצעים על ידי ProtonVPN.

מי שנרשם במהלך עסקת ProtonVPN ממערך VPN יכול לקבל את 20% ללא צורך בשובר. שלנו פרוטוקול ProtonVPN הדף יספק לך הנחה בלעדית. אתה יכול ליהנות מ- 12 חודשים של VPN ללא הגבלה במחיר של 288 דולר כולל כל היתרונות של השירות.

ProtonVPN

כפי שאתה יכול לנחש, הערך הטוב ביותר הוא תוכנית “חזון” לשנת שירות. ההנחות מוצגות בבירור ProtonVPN דף מיוחד. זכור כי לא תזדקק לקוד פרומו כדי לנצל את ההצעה. צוות ProtonVPN הקל מאוד על ההרשמה והתחלת העבודה.

תמחור ProtonVPN

להלן פירוט מהיר של הנחת מאוורר ה- ProtonVPN VPN שלנו:

  אחריות להחזר כספי ללא CyberGhost למשך 45 יום
מחיר קמעונאות מחיר מכירה מחיר למחיר הנחה
חזון 360 דולר 288 דולר 24 $ 20%
ועוד 120 דולר 96 $ 8 $ 20%
בסיסי 60 דולר 48 דולר 4 $ 20%

אחריות ההחזר הכספי להחזקת 30 יום של ProtonVPN תיתן לך המון זמן לבדוק את שירות VPN ולוודא שהוא הנכון ביותר עבורך. אנו ממליצים לך לצלול בלקוח Windows (או Mac) כך שתגלה במהירות אם השירות עונה על צרכיך. התחבר לאזורים שונים ובדוק את המהירות שלך יחד עם כל שירותי הסטרימינג שתרצה ליהנות מהם. אם אינך מרוצה מסיבה כלשהי, תוכל לבקש החזר מוגן עבור החלק שלא נעשה בו שימוש תוך 30 יום מהרכישה הראשונית. עם זאת, לא היינו מצפים לשום סוגיה בגלל המוניטין המוצק שלהם.

אנא אל תהסס לבדוק את סקירת ProtonVPN שלנו, כדי לעיין מקרוב בכמה מהתכונות כמו גם במיקומי רשת זמינים. אתה תראה שלפרוטון-ווPN יש הרבה מאותם תכונות נהדרות של החברות הידועות יותר, כמו גם היכולת להעניק לך הגנה טובה יותר משירותי VPN אחרים. החשוב מכל, אתה יכול לחבר עד 10 מכשירים עם הצרור האולטימטיבי.

בקר במאוורר VPN שלנו פרוטוקול ProtonVPN דף ולהירשם לשנה של VPN כדי לחסוך 20%. שלם רק 24 $ לחודש עבור ההגנה האולטימטיבית. אתה יכול גם לעקוב אחרינו @VPNFan כדי להתעדכן במבצעים האחרונים של VPN.

בקר ב- ProtonVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me