אליפות העולם באגרוף נשים AIBAאליפות העולם באגרוף אגרוף נשים AIBA (איגוד האגרוף הבינלאומי Amatuer) הוא טורניר אגרוף דו-שנתי לאגרוף שהחל בשנת 1974. עם זאת, גרסת הנשים לא החלה עד שנת 2001. גרסת 2019 תתחיל ב -3 באוקטובר ותיערך ב- 13 באוקטובר. באולן-אודה, רוסיה. ניתן לצפות בכיסוי לטורניר זה באופן מקוון באתר האינטרנט, בתנאי שתוכלו לגשת אליו. אם אתה נמצא במדינה שיש לה גישה אליה, אתה מוכן. אם אין לך גישה אליו, תצטרך להתחבר ל- VPN.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון

איך לצפות באליפות העולם באיגרוף העולם של AIBA לשנת 2019 מכל מקום

שוב, אתה צריך להתחיל בגישה אל ה- אתר סטרימינג אגרוף.

 1. להירשם ExpressVPN (כולל התחייבות להחזר כספי ללא תשלום 30 יום)
 2. הורד והתקן את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך
 3. התחבר לשרת VPN בארה”ב כך שתוכל בהחלט לקבל כיסוי.
 4. תיהנו מגישת הזרימה החיה של אליפות העולם באגרוף לנשים AIBA.

לוח הזמנים העולמי לאיגרוף העולם AIBA לשנת 2019

אליפות העולם באיגרוף העולם של AIBA לשנת 2019 תיערך באולן-אודה, רוסיה בשיעורי משקל שונים. בואו נסתכל עליהם. כמובן, אלה נמצאים בקגס.

 • 45 – 48 ק”ג (קל משקל זבוב)
 • 51 ק”ג (משקל זבוב)
 • 54 ק”ג (משקל Bantam)
 • 57 ק”ג (משקל נוצה)
 • 60 ק”ג (קל משקל)
 • 64 ק”ג (קל משקל קל)
 • 69 ק”ג (Welterweight)
 • 75 ק”ג (משקל בינוני)
 • 81 ק”ג (קל משקל כבד)
 • 81+ ק”ג (משקל כבד)

עם נוכחות אגרוף לאחרונה, אליפות האגרוף לנשים של AIBA ממשיכה לצמוח. בעוד שהאתר מכסה מדינות רבות ומגוונות, אם אתה מחוץ לאזור הצפייה, עליך להתחבר ל- VPN. אנו ממליצים לך להתחבר ל- VPN בארה”ב בכדי לצפות בסיקור אליפות העולם באיגרוף העולם של AIBA לשנת 2019. אחרת אתה יכול להיות ונחסם גיאוגרפי.

כיצד להשתמש ב- VPN לצפייה באליפות העולם באגרוף העולם של AIBA לשנת 2019

אנו נשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN כדי להזרים את אליפות העולם באגרוף העולם של AIBA לשנת 2019. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

לקוח Windows של ExpressVPN

 • בחר מיקום שרת. אנו ממליצים להשתמש בשרת בארה”ב. כפי שציינו, הסיבה לכך היא שתחסמו גיאוגרפי מחוץ לאזור. בגלל זה, אתה יכול לראות שבחרנו שרת באטלנטה.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שזה מהיר יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת באזור אחר.

זה כל מה שיש בזה. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארצות הברית, אתה יכול לגלוש באינטרנט כאילו אתה באמת נמצא שם. כך גם מכל מדינה שהיא. התחבר לשרת בבריטניה כדי לצפות בסקיי ספורט או באוסטרליה אם ברצונך לצפות בסיקור באזור זה.

ספקי VPN טובים פותחים גישה לתכנים ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית, השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

תיהנו מכל ההתרגשות מאליפות העולם באיגרוף העולם של AIBA לשנת 2019, ותראו מי מהלוחמות יקח את הניצחון. אנא שתפו את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות מאליפות האגרוף הנהדרת הזו מכל מקום בעולם עם VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים, מדריכים וחדשות אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me