برای افتخارFor Honor یک بازی چند نفره است. این بازی برخی از شدیدترین مبارزان تاریخ را در برابر یکدیگر قرار می دهد. شوالیه ها ، سامورایی ها و وایکینگ ها برای آزمایش قرار می گیرند تا ببینند چه کسی پیروز خواهد شد و افتخار بیشتری کسب می کند. For Honor بازی آنلاین بازی دارد ، بنابراین اتصال آن به کندی و اتصال کند است. یک VPN می تواند در رفع این مشکلات به شما کمک کند. VPN به شما امکان می دهد تا آدرس IP خود را در یک مکان سرور مورد نظر خود به IP دیگر تغییر دهید. اگر یک مکان سرور نزدیک به سرور بازی که روی آن بازی می کنید انتخاب کنید ، باید تاخیر کمتری داشته باشید و اتصال سریع تری داشته باشید. گیمرهای نخبه از حفاظت اضافی در برابر حملات DDoS که VPN فراهم می کند لذت می برند.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخابکادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای بازی برای افتخار (PC)

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای بازی آنلاین برای افتخار. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

نحوه استفاده از VPN برای بازی برای افتخار (Xbox One و PS4)

یک بار دیگر از مثال ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای بازی برای Honor در کنسول بازی شما استفاده خواهم کرد. آنها VPN مورد علاقه من برای بازی هستند زیرا ExpressVPN یک شبکه بسیار بزرگ را مدیریت می کند و این سرویس را به انتخاب بزرگی برای گیمرها تبدیل می کند.

اولین قدم برای راه اندازی با ExpressVPN به طور معمول بارگیری نرم افزار مشتری برای سیستم شما است. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android. بدیهی است که از آنجا که کنسول های بازی فاقد پشتیبانی بومی VPN هستند ، برای PS4 ، Xbox One یا Nintendo کار نمی کنند. خوشبختانه ، هنوز راهی برای رمزگذاری ترافیک بازی و ارسال آن از طریق VPN وجود دارد. پاسخ VPN را از طریق روتر شما اجرا می کند. توجه: اگر نیازی به رمزگذاری ندارید می توانید از ویژگی ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) بدون نیاز به پیکربندی روتر خود استفاده کنید. این پشتیبانی از طیف گسترده ای از کنسول های بازی.

برنامه روتر ExpressVPN

بسته به نوع مارک و مدلی که روتر استفاده می کنید ، ممکن است خدمات VPN شخص ثالث را پشتیبانی کند. در این صورت می توانید اطلاعات لازم را از ارائه دهنده VPN خود برای برقراری ارتباط از طریق روتر دریافت کنید. در غیر این صورت من اکیداً توصیه می کنم FlashRouters. تیم FlashRouters روترهای مشهور و با نام تجاری را به خود اختصاص داده و آنها را با سیستم عامل DD-WRT یا Tomato چشمک می زند. این امر به دستگاهها این امکان را می دهد تا با نصب سیستم عامل کارخانه از ویژگی های بسیار بیشتری برخوردار باشند. تمام FlashRouters با پشتیبانی از VPN از پیش تنظیم شده است.

برای نکات برجسته بازی برجسته

For Honor یک بازی گسترده با بسیاری از حالت ها ، شخصی سازی قهرمان ها و نقشه ها است. بازی در حالت های خوب به کار رفته است. بازی-بازی اکثراً آنلاین است ، اما یک کمپین آفلاین تک نفره نیز وجود دارد. حالت های بازی عبارتند از:

تک نفره / تعاونی آنلاین

 • حالت داستانی: در حالت داستان شما به عنوان یکی از جناح ها بازی خواهید کرد. این حالت آفلاین است و به تنهایی با یک بازیکن دیگر قابل پخش است.
  • اوروچی: در این حالت بازی شما به عنوان یک قاتل در جناح سامورایی بازی خواهید کرد.
  • مهاجم: در این حالت بازی شما به عنوان یک مهاجم تلاش می کنید تا مجدداً جناح وایکینگ را بپیوندید.
  • سرپرست: در این حالت بازی شما به عنوان یک شوالیه آینده بازی خواهید کرد.
 • چند نفره آنلاین
  • نزاع: در بهترین مسابقه از پنج مسابقه به عنوان تیم دو نفره مقابل یک تیم دیگر دو نبرد قرار خواهید گرفت.
  • تسلط: در این حالت شما در یک مسابقه 4v4 بازی خواهید کرد. شما باید با گرفتن مناطقی و کشتن آنها ، روحیه تیم های دیگر را بشکنید. هنگامی که شما 1000 امتیاز داشته باشید ، تیم دشمن قادر نخواهد بود دوباره تخم ریزی کند ، مگر اینکه یکی از شما را بکشد یا یک منطقه را بدست آورد. اگر کل تیم آنها را در آن نقطه بکشید برنده خواهید شد.
  • دوئل: در بهترین مسابقه از پنج مسابقه با یکی دیگر از بازیکنان قرار می گیرید.
  • حذف: در بهترین مسابقه از پنج مسابقه به عنوان تیم دو نفره مقابل یک تیم دیگر دو نبرد قرار خواهید گرفت.
  • تکان خوردن: این یک بازی تسلط بزرگتر است. تفاوت اصلی در این است که کشتن سایر بازیکنان تنها راه کسب امتیاز است.

برای افتخار سه جناح اصلی دارد. این جناح ها اتحادهای اصلی قهرمانانی هستند که تحت آن قرار دارند. این جناح ها از جنگ استفاده نمی کردند و قوی بودند ، اما از زمان فاجعه بزرگ ، هر جناح تقریباً از بین رفت. اکنون آنها هزاران سال برای ساختن سرزمین های قدیمی در حال جنگ بودند ، اما جنگ بین جناح ها شدید است. آنها همچنین نقشه های خود را بر اساس آنها دارند. هر قهرمان به دلیل جناح بودن سبک مبارزات خود متفاوت است. جناح ها و قهرمانان عبارتند از:

 • شوالیه ها: این جناح محل زندگی اشفلد است. شوالیه های اشفلد در هنگام ساختن پشتوانه آن ، سرزمین ها را از جناح های دیگر محافظت می کنند. سامورایی ها و وایکینگ ها هر دو به خاطر افتخار اجداد خود به اشفلد حمله می کنند. جنگ متوقف نشده است. نقشه هایی که دراختیار خود دارند Citadel Gate و Cathedral هستند.
  • فاتحان: این شوالیه ها به شدت زره پوش هستند. اسلحه ای که از آنها استفاده می کند ، یک Flail’s Flail است. او همچنین سپر دارد. به طور کلی این قهرمان برای بیشتر نقش تدافعی ساخته شده است.
  • Lawbringer: این شوالیه ها در خیره کننده و مقابله با دشمنان بسیار خوب هستند. آنها از poleaxe استفاده می کنند. ضد حمله همان کاری است که شما می خواهید به عنوان این قهرمان بازی کنید.
  • صلح: این شوالیه ها بسیار سریع و کشنده هستند. آنها از شمشیر و خنجر استفاده می کنند. این نبردهایشان را از نزدیک نزدیک نگه می دارد. با استفاده از این شخصیت می خواهید وارد شوید ، سریع حمله کنید و سپس خارج شوید.
  • Wardens: این شوالیه ها از کلمه کلیدی استفاده می کنند. دامنه اضافی از بلند مدت و قابلیت های دفاعی و تهاجمی آن باعث می شود این شوالیه قهرمان خوبی شود.
 • سامورایی: این جناح قرن هاست که حرکت می کند. از آن زمان که وطن اصلی در دریا گرفته شده است و هزاره ها پیش به خانه خود رفته اند. نزدیک به سرزمین های وایکینگ و شوالیه است. آنها هنوز برای وطن جدید خود در جنگ هستند. نقشه های مربوط به آنها Overwatch و Forest است.
  • کنزی: این سامورایی ها از نوداچی استفاده می کنند. این باعث می شود آنها در دفاع خوب باشند و برد بیشتری برای حملات داشته باشند. در کل این قهرمان هم در دفاع و هم در دفاع بسیار خوب است.
  • نوبوشی: این سامورایی ها از نگین ها استفاده می کنند. آنها از نظر دور طولانی عالی هستند زیرا طولانی ترین محدوده را دارند. آنها برای کمک به تیم مفید هستند.
  • اوروچی: این سامورایی ها از کاتانا استفاده می کنند. آنها در ضدحمله سریع و خوب هستند ، اما این به قیمت دفاع است. دفاع از آن سخت تر است. به عنوان این شخصیت ، می خواهید سریعاً وارد ضد حمله شوید و بعد از آن خارج شوید.
  • شوگوکی: این سامورایی ها ضربه گیر بزرگی هستند. آنها کند ، اما بسیار قدرتمند هستند. آنها از کانابو استفاده می کنند. به طور کلی این شخصیت به عنوان یک تانک به بهترین شکل بازی می شود زیرا آنها آسیب های زیادی را وارد می کنند ، در حالی که هنوز تعدادی از آن را گرفته اند.
 • وایکینگ ها: مدتها قبل این جناح وطن را در آنجا ترک کرد. آنها پس از خرد شدن در اثر فاجعه ، سرزمین های خود را ترک کردند. قرن ها پیش آنها برای پس گرفتن سرزمین های خود بازگشتند. آنها بیشتر آنها را دارند ، اما شوالیه ها ادعا کرده اند برخی از سرزمین های قدیمی خود را. همچنین این امر کمکی نمی کند که بسیاری از طایفه های موجود در جناح وایکینگ ، جنگ داخلی داشته باشند. نقشه های مربوط به آنها ریور فورت و کانیون است.
  • Berserkers: این وایکینگ ها از دو محور دستی ویکیینگ استفاده می کنند. این به آنها دامنه کوتاهی می دهد ، اما آنها با حملات سریع آنها را تشکیل می دهند. این شخصیت در ماندن در جنگ و کنار زدن حملات بسیار خوب است.
  • مهاجمان: این وایکینگ ها از یک تبر بلند استفاده می کنند. این به آنها دامنه طولانی و یک خسارت بزرگ می دهد. به طور کلی این قهرمانان به دلیل برخورداری از مسافت طولانی ، برای قطع حریف خوب هستند.
  • Valkyrie: این وایکینگ ها از نیزه و سپر استفاده می کنند. این قهرمان در آنجا حریفان خود را در تالار نگه می دارد. این امر به این دلیل است که می توانند در هر دو محدوده طولانی و نزدیک نبرد کنند. آنها از ضربه محافظ برای ضربه زدن به حریف در فواصل نزدیک استفاده می کنند و نیزه برای برد طولانی تر استفاده می شود.
  • جنگ سالاران: از گلادیوس و سپر استفاده می کنند. این وایکینگ ها از حملات شدید و پیشخوان های مؤثر استفاده می کنند. آنها ممکن است کند باشند ، اما در برخورد با خسارات ، دفاع و ضد حملات آن را جبران می کنند.

همانطور که شما به عنوان این قهرمانان بازی می کنید ، خواهید یافت که چه چیزی برای شما بهتر است. هر قهرمان ساخته شده است برای پشتیبانی از یک نوع متفاوت از بازیکن. هر قهرمان همچنین نقاط ضعف خود را دارد که شما باید یاد بگیرید که چگونه در اطراف کار کنید. پس از انتخاب قهرمان مورد علاقه خود ، شخصی سازی شخصی را که می توانید به قهرمان اضافه کنید ، دوست خواهید داشت. به عنوان مثال ، ظاهر بخش های مختلف زره و جنس ویژگی های قابل تنظیم هستند.

For Honor یک بازی چند نفره آنلاین است که شما را برای افتخار می جنگید. این بازی شوالیه ها ، وایکینگ ها و سامورایی ها را مقابل یکدیگر قرار می دهد. این جناح ها زیر آنها قهرمانانی دارند و هر قهرمان توانایی های ویژه و ویژگی های سفارشی سازی زیادی دارد. حالت های بازی شما می توانید بازی کنید متنوع و عالی برای بازی سبک مبارزه است که برای افتخار است. در کل فکر می کنم For Honor یک بازی عالی خواهد بود که شما و دوستانتان از بازی لذت خواهید برد.

یک بار دیگر توصیه می کنم از یک سرویس VPN برای بازی For Honor استفاده کنید. VPN از محل سرور انتخابی شما آدرس IP را به شما می دهد. همچنین با بهبود پینگ خود عملکرد را بهبود می بخشد و از حملات DDoS محافظت می کند. همچنین به شما کمک می کند محدودیت های جغرافیایی گذشته و فایروال ها را در مدرسه یا محل کار دریافت کنید.

از آنجا که برای Honor 2 به صورت آنلاین بازی می کنید ، از تمام هیجان لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از یک بازی VPN در هر نقطه از جهان لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me