لوگوی پسوند Chromeدرست مانند موتور جستجوی Google ، Chrome محبوبترین مرورگر وب در جهان است. بین نسخه های رومیزی و موبایل ، 63 درصد سهم بازار را دارد. یکی از گزینه هایی که بسیاری از کاربران از آن استفاده می کنند ، امکان استفاده از پسوند ها است. برای کسانی که می خواهند در حین مرور وب از حریم خصوصی خود محافظت کنند بدون رمزگذاری داده ها برای سایر برنامه ها ، استفاده از پسوند VPN مناسب است. مشکل این است که ، چندین پسوند VPN وجود دارد. به همین دلیل انتخاب بهترین گزینه دشوار است. به همین دلیل ما به شما کمک می کنیم تا انتخاب مناسبی را برای نیازهای خود انجام دهید. به خاطر داشته باشید که در این مرحله که نمی توانید افزونه هایی را به نسخه موبایل Chrome اضافه کنید. با این حال ، تمام VPN های ذکر شده در زیر نیز برنامه های Android و iOS را ارائه می دهند.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانهای مورد بازدید
بدون تلویزیون LogsSmart
& ConsoleRouter
برنامه
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 3.33 دلار PIA 52
4 PureVPN 2.88 دلار SaferVPN 180 کادر انتخاب
5 SaferVPN 3.29 دلار SaferVPN 34

علاوه بر VPN ، ما همچنین به شما پیشنهاد می کنیم پسوند WebRTC Leak Prevent را نصب کنید. مهم نیست که کدام VPN را انتخاب کنید ، این پسوند مهم است. اگر تصمیم به دریافت برنامه افزودنی WebRTC ندارید ، آدرس IP واقعی خود را به هر وب سایتی که بازدید می کنید نشان می دهید. البته ، این هدف را با استفاده از برنامه افزودنی مرورگر VPN برای Chrome خراب می کند. این که آیا می خواهید از حریم خصوصی مرور خود محافظت کنید یا محدودیت های جغرافیایی را پیدا کنید ، یک پسوند VPN به شما در تحقق اهداف خود کمک می کند. حال اجازه دهید نگاهی به برخی از برنامه های افزودنی VPN مورد علاقه ما برای Chrome بیاندازیم.

1. بهترین برنامه افزودنی VPN برای Chrome: ExpressVPN

صفحه الحاق ExpressVPNدر حالی که برنامه افزودنی ExpressVPN برای Chrome مشابه است ، ابتدا باید برنامه را بارگیری کنید. قبل از شروع برنامه کار ، ExpressVPN از شما می خواهد که مشتری VPN خود را نصب کنید. پس از انجام این کار ، یا به فروشگاه وب Chrome بروید یا می توانید افزونه را از سایت آنها بارگیری کنید. سپس ، فقط بر روی نماد گوشه کلیک کنید. به خاطر داشته باشید که تنها در صورت استفاده از پسوند مرورگر ، گزینه استفاده از 10 مکان را به دست می آورید ، اما می توانید به راحتی بین آنها تغییر کرده و از برنامه سفارشی آنها به همه سرورها دسترسی پیدا کنید..

استفاده از Expressvpn Chrome

معمولاً هنگام استفاده از VPN سرعت خوبی می خواهید. به همین دلیل ما می خواهیم ضمن استفاده از پسوند ExpressVPN Chrome ، نتایج تست عملکرد را به شما نشان دهیم. همانطور که نتایج ما نشان می دهد ، سرعت اتصال هنگام اتصال به VPN بسیار کندتر بود. تفاوت نشان دهنده 60٪ کاهش سرعت است. با این وجود ، شما هنوز هم قادر به پخش فیلم های با کیفیت بالا و بدون هیچ گونه باتری خواهید بود.

  بهترین VPN برای داکا

Speedtest ExpressVPN

بار دیگر ما یک تست نشت DNS را اجرا کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که پسوند مرورگر مکان واقعی ما را نشت نمی دهد و دریافتیم که ExpressVPN بدون هیچ مشکلی گذشت.

ExpressVPN Leaktest

در حالی که ExpressVPN با قیمت بالاتر از سایر خدمات موجود در لیست ما فروخته می شود ، با توجه به اندازه ویژگی های شبکه و سرویس آنها ، ارزش آن بالا است. شما می توانید با حداکثر 3 دستگاه به طور همزمان و فقط با یک حساب VPN تنها به این سرویس متصل شوید 6.67 دلار در ماه با 30 روز ضمانت برگشت پول.

از ExpressVPN بازدید کنید

2. بهترین برنامه افزودنی VPN برای Chrome: NordVPN

صفحه الحاق NordVPNنصب پسوند NordVPN برای Chrome بسیار آسان است. دقیقاً مانند سایرین ، با رفتن به فروشگاه وب Chrome می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. پس از آماده شدن ، روی دکمه ای که می گوید “افزودن به Chrome” و سپس “افزودن افزودنی” کلیک کنید. به محض نصب ، Chrome را ببندید و مرورگر وب را دوباره باز کنید. اکنون باید نماد NordVPN را در بالا مشاهده کنید. اگر روی آن کلیک کنید ، کنسول را مشاهده خواهید کرد. از اینجا گزینه اتصال خودکار یا تغییر مکان را دارید.

استفاده از الحاق NordVPN Chrome

اگر قصد استفاده از NordVPN را دارید ، می توانید سرعت خود را برای رفع انسداد سرویس هایی مانند Netflix یا BBC iPlayer از آن استفاده کنید. در تصویر زیر ، نتایج آزمایش سرعت ما را هنگام استفاده از پسوند NordVPN Chrome مشاهده می کنید. این تعداد عالی برای هرگونه مرور شما در انجام برنامه ریزی هستند و فقط یک سرعت جزئی کاهش وجود دارد.

تست سرعت NordVPN

آزمایش نشت DNS هنگام استفاده از VPN نیز مهم است. تصویر زیر نشان می دهد که NordVPN آزمایش را پشت سر گذاشته است.

آزمون نشت NordVPN

آیا از هرجای دنیا می خواهید به خدمات جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا Hulu دسترسی پیدا کنید؟ اگر چنین باشد NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یك سرویس VPN هستند كه هنوز می توانند Netflix را مسدود كنند. فقط می توانید برای VPNfrom نامحدود ثبت نام کنید 2.75 دلار در ماه با 30 روز ضمانت برگشت پول.

از NordVPN بازدید کنید

3. بهترین برنامه افزودنی VPN برای Chrome: PIA

صفحه برنامه افزودنی دسترسی به اینترنت خصوصیهمانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، با مراجعه به فروشگاه وب Chrome ، می توانید پسوند PIA Chrome را به راحتی پیدا کنید. پس از آماده شدن ، روی دکمه ای که می گوید “افزودن به Chrome” و سپس “افزودن افزودنی” کلیک کنید. به محض نصب ، Chrome را ببندید و دوباره باز کنید. در اولین تصویر زیر ، یک فلش به نماد قرمز PIA اشاره می کند. هنگامی که برای اولین بار بر روی آن کلیک می کنید ، باید اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کنید. بعد از انجام این کار ، فلش سبز نشان می دهد که در کجا می توانید مکان سرور را تغییر دهید. همانطور که در تصویر دوم با فلش قرمز مشاهده می کنید ، هنگامی که اسلایدر را از سمت چپ به راست حرکت می دهید ، نماد یک بار سبز می شود. همچنین پرچم کشوری را که شما برای اتصال به آن انتخاب کرده اید ، نمایش می دهد. همانطور که می بینید ما در آتلانتا به یک سرور متصل شده ایم بنابراین یک آدرس IP در ایالات متحده داشتیم. این امر به رفع انسداد سرویسهای پخش عمومی برای کسانی که در خارج از کشور هستند کمک می کند.

  بهترین VPN برای دستگاه های Google Nest

برنامه افزودنی مرورگر PIA

سرعت هنگام استفاده از VPN همیشه مهم است. به همین دلیل ما می خواهیم نتایج تست سرعت را هنگام استفاده از پسوند PIA Chrome به شما نشان دهیم. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، سرعت ما بسیار شبیه به VPN و بدون آن بود. اتصال VPN حدود 8٪ سرعت را نشان می دهد. این تعداد عالی برای هرگونه مرور شما در انجام برنامه ریزی است.

سرعت پسوند PIA

تست دیگری که دوست داریم انجام دهیم تست نشت است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، پسوند مرورگر PIA آزمون را پشت سر می گذارد.

آزمون نشت پسوند PIA
می توانید بسیاری از همان ویژگی هایی را که معمولاً با PIA می بینید ، انتظار داشته باشید. علاوه بر افزونه های Chrome و Firefox ، می توانید برنامه های اختصاصی VPN را نیز برای Windows ، Mac ، iOS و Android بارگیری کنید. برنامه ها بسته به نیاز شما سطوح مختلف حفاظت از حریم خصوصی ارائه می دهند. دسترسی به اینترنت خصوصی با مهربانی ارائه می دهد VPN نامحدود از خوانندگان ما فقط 2.50 دلار در ماه همراه با 7 روز ضمانت برگشت پول.

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

4. بهترین برنامه افزودنی VPN برای Chrome: PureVPN

صفحه پسوند PureVPN

خوشبختانه ، شما با نصب افزونه PureVPN Chrome ، زمان آسانی خواهید داشت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به فروشگاه وب Chrome بروید. پس از آماده شدن ، روی دکمه ای که می گوید “افزودن به Chrome” و سپس “افزودن افزودنی” کلیک کنید. پس از اتمام ، Chrome را ببندید و دوباره باز کنید. نماد PureVPN را در بالا مشاهده خواهید کرد. پس از کلیک بر روی آن ، اعتبارنامه خود را وارد کرده و روی دکمه اتصال کلیک کنید. برای قطع ارتباط ، دوباره آن را فشار دهید.

استفاده از پسوند PureVPN Chrome

اگر می خواهید سرعت این پسوند را بررسی کنید ، کار سختی نیست. همانطور که در نتایج ما مشاهده می کنید ، تعداد در حالی که از پسوند آنها استفاده می کردند بیشتر از حد معمول بود. ما پسوند را با استفاده از تست ها و زمان های مختلف آزمایش کردیم و نتیجه مشابهی کسب کردیم. بنابراین ، ما فقط می توان نتیجه گرفت که آنها داده ها را برای نتایج سریعتر فشرده می کنند.

تست سرعت PureVPN

آزمایش بعدی تست نشت است. برخلاف سایر پسوندهایی که ذکر کردیم ، به نظر می رسد که این یکی با نشت مشکل دارد. تصویر تست نشت زیر 1 آدرس وب را نشان می دهد ، اما با آدرس SSL متفاوت است. گفته می شود ، در گزارش دیگری آمده است که بیش از 7 نشت درخواست http وجود دارد.

PureVPN Leaktest

در حالی که این یکی سریع است ، نشت ما را عصبی می کند. به گفته این ، PureVPN در رده بندی قیمت ها بسیار خوب عمل می کند ، اما به نظر نمی رسد پسوند Chrome آنها کاملا به آنچه انتظار می رود باشد. آنها همچنان که خدمات به رشد خود ادامه می دهند ، بیش از 50 درصد قیمت را کاهش داده اند. می توانید برای VPN نامحدود ثبت نام کنید و از همه به سرورهای آنها دسترسی داشته باشید 4.16 دلار در ماه هنگام ثبت نام برای یک سال دسترسی به VPN.

  بهترین VPN برای Eero WiFi

از PureVPN بازدید کنید

5.بهترین برنامه افزودنی VPN برای Chrome: SaferVPN

صفحه پسوند SaferVPN

مانند اکثر برنامه های افزودنی که ما در اینجا لیست می کنیم ، دریافت پسوند SaferVPN Chrome آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با مراجعه به فروشگاه وب Chrome Chrome به آن دسترسی پیدا کنید. پس از آماده شدن ، روی دکمه ای که می گوید “افزودن به Chrome” و سپس “افزودن افزودنی” کلیک کنید. پس از اتمام ، Chrome را ببندید و دوباره باز کنید. حال باید آیکون SaferVPN را در گوشه بالا مشاهده کنید. بر روی آن کلیک کرده و اعتبار خود را وارد کنید. در مرحله بعد ، منطقه خود را انتخاب کرده و نوار لغزنده را به سمت راست حرکت دهید.

استفاده SaferVPN

سرعت شما برای استفاده از VPN مهم است ، خواه نسخه دیگری از مرورگر را آزمایش می کنید یا نسخه مستقل. در تصاویر زیر می توانید نتایج ما را مشاهده کنید. این تست سرعت نشان می دهد که اتصال مرورگر سریعتر از حد معمول است. این نشان می دهد که سرویس می تواند داده ها را فشرده سازد تا سرعت بیشتری بدست آورد.

تست سرعت SaferVPN

آزمایش دیگری که انجام داده ایم ، تست نشت است. اگر سرویس نشت کند ، در وهله اول هدف استفاده از VPN را شکست می دهید. همانطور که در اینجا مشاهده می کنید ، SaferVPN بسیار نشتی دارد. این چیز خوبی نیست اگر می خواهید از حریم شخصی خود محافظت کنید یا نه.

SaferVPN Leaktest

SaferVPN یک ارزش خوب ، رابط کاربری خوب و یک شبکه با اندازه مناسب دارد. می توانید فقط با یک حساب VPN به افزونه Chrome و موارد دیگر وصل شوید 3.49 دلار در ماه با اشتراک 2 ساله با این وجود ، نشت ما را از توصیه پسوند Chrome برای کسانی که نیاز به محافظت از حریم خصوصی دارند ، بر حذر دارد.

از SaferVPN بازدید کنید

در آخر ، ما نحوه نصب و تنظیم برنامه افزودنی WebRTC را که قبلاً به آن اشاره کردیم ، به شما نشان خواهیم داد. باز هم ، مطمئناً می خواهید این مورد را به Chrome اضافه کنید ، آیا از افزونه VPN استفاده می کنید یا نه. به فروشگاه وب Chrome برگردید و جستجو کنید جلوگیری از نشت WebRTC.

صفحه پیشگیری از نشت WebRTC
پس از افزودن ، می خواهید به بخش “تنظیمات” برای پسوند بروید و گزینه ای را انتخاب کنید که می گوید “UDP غیر پروکسی (غیرفعال نیرو) را غیرفعال کنید”. شما همچنین می خواهید “حالت ناشناس” را فعال کنید. Chrome را ببندید و دوباره باز کنید. اکنون از خود در برابر نشت WebRTC محافظت می کنید. اگر قصد آزمایش آن را دارید ، پیشنهاد می کنیم از آن استفاده کنید doileak.com سایت اینترنتی.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me