واتساپWhatsApp یک برنامه پیام رسانی متقابل و تقریبا رایگان است که به شما امکان می دهد با استفاده از اینترنت یک پیام متنی تماس بگیرید یا ارسال کنید. با داشتن بیش از 1 میلیارد بار از فروشگاه Google Play و بیش از 800 میلیون کاربر فعال ، درک این مسئله که واتس اپ به عنوان محبوب ترین پلتفرم پیام رسانی در جهان شناخته می شود ، کار سختی نیست. متأسفانه محبوبیت این برنامه چت رمزگذاری شده بدون آگهی باعث ممنوعیت برخی از کشورها شده است. با این وجود ، با استفاده از VPN ، می توانید بلوک ها را دور بزنید و از واتس اپ از هرجایی استفاده کنید.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخاب

همانطور که اشاره کردیم ، این برنامه در برخی کشورها ممنوع است. بریتانیا اکثر اینگونه رفتارها را از کشورهای غربی انتظار نمی دهد ، اما در کمال تعجب ، یکی از کشورهایی که در مورد ممنوعیت بحث می کند انگلیس است. این به خاطر انگلیس است منشور Snoopers. منشور Snoopers اظهار داشت كه شركتها باید برنامه های خود را كمتر ایمن كنند ، یا کلیدهای رمزگشایی را تحویل دهند. علیرغم ممنوعیت قریب الوقوع ، آگاه باشید که WhatsApp قبل از تحویل محتوای ارسال شده و دریافت شده توسط مشتریان ، نیازی به ضمانت ندارد. به عبارت دیگر ، آنها معیارهای عدم امنیت کمتری را رعایت می کنند.

یکی دیگر از عواملی که باید از واتس اپ آگاهی داشته باشید ویژگی صدا است. این وب سایت از آن به عنوان راهی برای صرفه جویی در هزینه تماس با سایر کشورها استفاده می کند. اما اگر می خواهید از واتس اپ برای این منظور استفاده کنید ، برنامه از 1.2 مگابایت در دقیقه از داده استفاده می کند. این خوب است اگر شما در Wi-Fi نامحدود هستید ، اما اگر برنامه ای از داده های قوی ندارید ، این برنامه نسبتاً سریع آن را مورد هجوم قرار می دهد.

برای به اشتراک گذاشتن اخبار جالب در مورد واتس اپ. اگر به دبی سفر کنید و در پیامک خود قسم بخورید ، به دلیل قوانین جدید آنها با جریمه 45 کیلو پوند (تقریبا 70 کیلو دلار) و اخراج احتمالی روبرو خواهید شد. برای برنامه ای که با رمزگذاری 256 بیتی طراحی شده است ، مطمئناً از این طریق صدایی ندارد. لطفاً به خاطر داشته باشید ، ما نمی گویم سالانه 1 دلار برای این برنامه اتفاق بدی است ، اما اگر قصد استفاده از واتس اپ را دارید ، بدون رمزگذاری اضافی یک VPN نباید این کار را انجام دهید..

بنابراین ، بگذارید کمی در مورد VPN توضیح دهیم. یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) نرم افزاری است که بسته به اهداف شما ، اتصال ایمن به سرور ، احتمالاً در یک کشور دیگر ، ایجاد می کند. در صورتی که در کشوری هستید که WhatsApp را مسدود می کند ، یک دلیل خوب برای استفاده از آن وجود دارد. ممکن است از VPN برای انسداد دسترسی به برنامه های محدود جغرافیایی مانند Voice over IP (VoIP) استفاده شود. به عبارت دیگر ، اگر کشور شما واتس اپ را مسدود می کند ، فقط به کشوری وصل شوید که محدودیتی در آن نباشد. دلیل این امر این است که دولتها از جغرافیایی مسدود کردن استفاده می کنند. فناوری جغرافیایی مسدود کننده موقعیت مکانی کاربر را بر اساس آدرس IP مشخص می کند. در این حالت ، فناوری مانعی ایجاد می کند که محتوای مسدود شده را از بین می برد. با انتخاب سرور در یک کشور دیگر ، می توانید از این محدودیت ها استفاده کنید.

این به طور مستقیم به دلیل دوم استفاده از VPN بازی می کند. VPN ها یک لایه رمزگذاری را برای فعالیت اینترنت شما فراهم می کنند. همانطور که اشاره کردیم ، بدون داشتن لایه امنیتی بیشتر در هنگام استفاده از واتس اپ ، اگر در دبی هستید جریمه جریمه شدن یا اینکه فقط دولت از روی آن استفاده می کند ، همانطور که در انگلیس گفته شد ، جریمه می شوید. البته نخست وزیر انگلستان می گوید آنها این کار را نمی کنند مگر اینکه لازم باشد ، اما با توجه به سابقه ثبت انگلیس ، این قرص سختی برای بلعیدن است. اکنون که ما مزایای استفاده از VPN را به شما نشان داده ایم ، چندین شرکت داریم که تجربه خوبی را در اختیار شما قرار می دهند.

مهم نیست که کدام یک از گزینه های ما را انتخاب کنید ، همه آنها پروتکل های مختلفی دارند که ممکن است از آنها استفاده کنید. همه انتخاب هایی که ما در اینجا ارائه می دهیم از رمزگذاری ایمن استفاده می کنیم ، اما انتخاب پروتکل OpenVPN همیشه بهترین محافظت را در اختیار شما قرار می دهد. اگر سرعت از ذات باشد ، می توانید از OpenVPN (UDP) استفاده کنید. بهترین گزینه برای WhatsApp است ، در صورت امکان. داده ها برای رسیدن به آنجا تضمین نمی شوند ، اما به طور معمول مشکلی وجود ندارد. اگر در ارتباط با افت ارتباط ، مشکلی ندارید ، بهترین انتخاب شما OpenVPN (TCP) خواهد بود. نسخه TCP خیلی سریع نیست ، اما داده ها با بررسی خطا انجام می شوند. از آنجا که OpenVPN توسط برخی از دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی نمی شود ، اگر قصد استفاده از واتس اپ در شبکه تلفن همراه را دارید ، پروتکل های خوب دیگری از جمله L2TP و IKEv2 وجود دارند که ممکن است برای امنیت مناسب استفاده شوند. اکنون که این مسئله را پشت سر گذاشتیم ، انتخاب های خود را برای ارائه دهندگان پیش خواهیم برد.

برای انسداد محتوا و ایمن سازی داده های خود ، ExpressVPN را توصیه می کنیم. آنها سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند و ویژگی سوئیچ kill ندارند ، بنابراین اگر اتصال قطع شود از شما محافظت می شوید. اگر در کشوری هستید که استفاده از VPN را ممنوع می کند ، این مهم است. آنها همچنین یک سرویس دهنده موبایل ارائه می دهند و برای محافظت از هر دستگاهی در شبکه شما ، برنامه روتر دارند. نگران نباشید ، به ExpressVPN و پیام وصل شوید یا به اندازه دلخواه تماس بگیرید. باز هم ، اگر می خواهید تماس بگیرید ، استفاده از VPN از طریق Wi-Fi عاقلانه است.

ممکن است احساس راحتی کنید تا درباره ما تحقیق کنید 10 سرویس برتر VPN صفحه سایر ارائه دهندگان خوب WhatsApp VPN. به گفته این ، ما بهترین خدمات را به طور کلی انتخاب کرده ایم ، بنابراین شما مجبور نیستید. ما از سرعت ، قیمت و امنیت به عنوان معیارهای اصلی انتخاب خود استفاده کردیم. علاوه بر این ، ما شرکتهایی را که تعداد زیادی از سرورهای شبکه را ممکن است بخواهید در کشورهای بدون انسداد و سایر کشورها انتخاب کنیم ، انتخاب کردیم. در جستجوی یک ارائه دهنده VPN قابل اعتماد ، مواردی را انتخاب کنید که حریم شخصی شما را تضمین می کنند و دارای شبکه های سریع برای شفاف سازی هستند ، به خصوص در سایر کشورها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me