„Kindle Fire“„Kindle Fire“ yra populiariojo „Amazon“ elektroninio skaitytojo „Kindle“ planšetinio kompiuterio versija. Pirmoji karta buvo išleista 2011 m., Joje buvo naudojama specializuota „Android Gingerbread 2.3.3“ operacinės sistemos versija. Nuo to laiko ugnis išgyveno keletą kartų ir buvo patobulinta. Dabar vadinamas tik gaisru, 2014 m. „Kindle“ vardo dalis buvo pašalinta. Jei turite „Amazon Prime“ paskyrą, galite srautiniu būdu transliuoti nesibaigiantį vaizdo įrašą. Nors jei buvote už JAV ar JK ribų, turėsite naudoti VPN.

5 populiariausi „Kindle Fire“ VPN

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 Privatus interneto ryšys 2,85 USD VIP 49 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
4 „CyberGhost“ 2,75 USD „CyberGhost“ 80 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
5 „IPVanish“ 3,25 USD „IPVanish“ 76 Žymimasis langelis

Kaip minėjome, „Kindle Fire“ įvyko keli pokyčiai. Visada su septynių colių jutikliniu ekranu, pirmosios kartos įrenginyje buvo 512 MB RAM ir 1 GHz procesorius. Nors jo kaina buvo 199 USD, vien jų medžiagų kaina svyravo nuo 150 USD iki 201,70 USD. „Amazon“ manymu, jie uždirba daugiau pinigų iš skaitmeninio „Fire“ turinio, o ne iš paties įrenginio.

Antroji Ugnies karta pastebėjo kai kuriuos pokyčius. Pirma, RAM kiekis buvo padvigubintas iki 1 GB, o procesoriaus greitis buvo padidintas iki 1,2 GHz. Be to, kaina buvo sumažinta iki 159 USD. Kaip ir bet kurioms technologijoms, laikas reiškia, kad mažėja išlaidos. Tuo metu vaizdo įrašams draugiška HD versija buvo išleista už 199 USD už 7 colių ekraną ir 299 USD už 9 colių versiją..

Naujausia „Fire“ versija yra „Fire HDX 8.9“. Jis demonstruoja 2 GB RAM, taip pat keturių branduolių, 2,5 GHz procesorių. Kaip ir daugelyje kitų šių dienų planšetinių kompiuterių, „Fire HDX“ yra 8 megapikselių „selfie“ kamera ir priekinė 720p kamera. Garsas taip pat yra aiškus ir švarus, nes visi gaisrai naudoja „Dolby“ technologiją. Šios funkcijos yra tiesiog idealios, norint transliuoti vaizdo įrašus iš „Amazon Prime“ arba palaikyti vaizdo pokalbį su kuo nors. Jie taip pat yra svarios priežastys naudoti VPN.

  5 geriausi „Google Chrome“ VPN plėtiniai

Jei skaitote tai, tikriausiai jau žinote, kas yra VPN. Tačiau tuo atveju, jei jums nereikia kvalifikacijos kėlimo ar atnaujinimo, mes paaiškinsime tai lengva kalba ir apie naudojimąsi „Fire“ įrenginiu. Virtualus privatus tinklas (VPN) yra programinė įranga, sukurianti saugų ryšį su serveriu, galbūt kitoje šalyje, atsižvelgiant į jūsų tikslą. Tai padarius, šifravimo lygmuo pridedamas prie visko, ką darote internete, jei esate prisijungę prie VPN. Nesvarbu, ar jūs bendraujate su kuo nors, ar tiesiog naršote medžiagą internete, bet kokia belaidžio ryšio veikla gali būti perimta. Net jei esate vietoje, kurioje nurodoma, kad jie turi saugų belaidį ryšį, nereikia rizikuoti.

Kita svarbi priežastis naudoti VPN yra dėl to, kad ji gali atblokuoti prieigą prie geografiškai riboto turinio ar svetainių. Geografinis blokavimas yra technologija, identifikuojanti vartotojo vietą pagal IP adresą. Ši technologija sukuria kliūtį, kuri pašalins užblokuotas svetaines (atsižvelgiant į tai, kur esate pasaulyje) arba apribos turinį tam tikroje srityje. Pasirinkę serverį kitoje šalyje, galėsite apeiti šiuos apribojimus. Paaiškinkime šį scenarijų naudodami pavyzdį. Tarkime, kad gyvenote JAV ir turėjote „Amazon Prime“ prenumeratą ir (arba) „Netflix“ prenumeratą. Naudodami VPN galėtumėte prisijungti prie serverio JK ir peržiūrėti jų biblioteką arba atvirkščiai. Kadangi yra žinoma, kad abi šios srautinio perdavimo paslaugos turi skirtingas bibliotekas skirtinguose regionuose, galite patekti į sritis, kurių paprastai neturėtumėte. Tą patį galima pasakyti apie bet kurį kitą regioną, prie kurio norite prisijungti.

Dabar, kai paaiškinome sąvokas, apžvelgsime galimybes. Nesvarbu, su kuria įmone lankysitės, jie turės skirtingus protokolus, kuriuos galite naudoti. Visi mūsų siūlomi pasirinkimai naudoja saugų šifravimą, tačiau naudojant OpenVPN protokolo versiją, jūs visada užtikrinsite geriausią saugumą. Jei greitis yra esminis dalykas, galite naudoti „OpenVPN“ (UDP). Tai yra geriausias pasirinkimas naudojant „VoIP“, „Skype“, internetinius žaidimus ar net naudojantis srautinio perdavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“, „Hulu“ ar „Pandora“. Jei kyla ryšio problemų arba nutrūksta ryšių problemos, galite pereiti prie „OpenVPN“ (TCP). TCP versija nėra tokia greita, tačiau duomenys patikrinti tikrinant klaidas. Dabar, kai mes tai peržengėme, pereisime prie įmonių, kurios yra geros dėl konkrečių priežasčių.

  Geriausi „9anime“ VPT

Jei norite atblokuoti turinį ar apsaugoti savo duomenis, rekomenduojame „ExpressVPN“. Jie nelaiko jokių žurnalų ir siūlo funkciją „nužudyti“, taigi ji užtikrins, kad būsi apsaugotas, kai ryšys nutrūks. Jei norite naudotis srautinio transliavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“, „Hulu“ ar „Pandora“, vėlgi „ExpressVPN“ yra geriausias pasirinkimas. Kadangi jie siūlo „Android“ klientą, palaikant „Fire“ neturėtų kilti problemų. Jie taip pat turi sparčiausią tinklą Šiaurės Amerikoje ir Europoje, todėl jums tereikės prisijungti ir galėsite mėgautis srautiniu būdu užblokuoto turinio iš kitų šalių srautu.

Jei norite tik patikrinti geografiškai ribotą turinį, geriausias pasirinkimas yra naudoti „ExpressVPN“ funkciją „MediaStreamer“ („Smart DNS“). Išmanusis DNS su jų VPN padės atblokuoti kanalus neprarandant greičio. Žinoma, tai priklauso nuo to, ar „SmartDNS“ atblokuos konkretų kanalą, kurį norite pamatyti. Dėl „Wi-Fi“ pobūdžio siūlome naudoti užkoduotą parinktį. Dėl greičio nereikia aukoti saugumo. Kadangi greitis gali kelti problemų, jei bandote srautiniu būdu transliuoti kartais, jei nematote jokio kokybės skirtumo, tačiau papildomas šifravimo lygmuo VPN prideda daugiau nei kompensuoja bet kokį greitį, kurį galite prarasti. Abu jie įtraukti į jūsų „ExpressVPN“ narystę.

Peržiūrėkite mūsų 10 geriausių VPN paslaugų sąrašą, jei norite kitų variantų, bet nereikėtų to daryti. Rinkdamiesi geriausius šio įrašo pasirinkimus kaip kriterijus pasirinkome saugumą, greitį, kainą ir serverio prieinamumą. Taip pat išrinkome įmones, turinčias daugybę tinklo serverių, prie kurių galbūt norėsite prisijungti, kad galėtumėte geriausiai žiūrėti. Tai, ko norite ieškoti iš patikimo VPN teikėjo, padės apsaugoti jus ir turėti greitus tinklus, kurie suteiks jums galimybę transliuoti aukštos raiškos turinį iš kitų šalių..