privātumsStarp visiem tuvinātajiem, Socks5 starpniekserveris ir vispusīgākais sabiedrībā. Tas ir tāpēc, ka tajā var būt gandrīz jebkura veida dati, kas jums nepieciešami. Ja neesat pazīstams ar starpniekserveri Socks5, tas ir nešifrēts veids, kā P2P Networks lietošanas laikā paslēpt savu IP adresi. Apvieno to ar jebkuru no mūsu VPN, lai pievienotu šifrēšanu. Socks5 var izmantot arī, lai mainītu jūsu pārlūkprogrammas IP adresi privātuma un ģeogrāfiskās ierobežošanas nolūkos. Ir daudz dažādu uzņēmumu, kas tos piedāvā, taču var būt grūti zināt, kurš no tiem ir labākais risinājums, vai atšķirības starp tiem. Šeit ir apskatīti labākie Socks5 starpniekservera pakalpojumi, kurus piedāvā uzticami VPN pakalpojumu sniedzēji.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
LocationsSocks5
Starpniekserveris
LogsSmart
DNS
1 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 CyberGhost 2,75 USD PIA 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 IPVanish 5,20 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 TorGuard 4,99 USD TorGuard 68 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Bezmaksas vs maksas Socks5 starpniekservera pakalpojumi

Lai arī jums var rasties kārdinājums pārbaudīt kādu no “bezmaksas” starpniekservera pakalpojumiem, noteikti pastāv liela atšķirība starp bezmaksas un maksas versijām. Apskatīsim dažas atšķirības.

FunctionPaid Socks 5 ProxyFree Zeķes 5 Proxy
Ātrums Labs ātrums – vērts lejupielādēt preces. Ļoti lēni. Var gaidīt, ka Kbps, nevis Mbps.
Privātums Augsta tīkla drošība, vairums neveic darbību žurnālus. Zema minimālas drošības iespēja (ja tāda ir). Var atstāt jūs atvērtu uzbrukumiem.
Uzticamība Gandrīz vienmēr ir savienots. Mazāks par 20% savienojuma ātrums.
Baļķi Lielākajai daļai nav savienojuma žurnālu. Gaidiet, lai žurnāli tiktu glabāti, lai informāciju varētu izmantot.

Kā redzams no rezultātiem, jūs uzņematies lielu risku, izmantojot bezmaksas versiju, nevis apmaksātu. Par laimi ir vairāki VPN pakalpojumi, kas ar savu pakalpojumu ietver starpniekserveri Socks5. Bieži vien VPN cena ir zemāka, nekā jūs varētu maksāt par brīvi stāvošu premium Socks5 starpniekserveri.

Priekšrocības VPN izmantošanā, izmantojot starpniekserveri

Kaut arī starpniekservera izmantošana drošībai ir laba lieta, VPN ir labāks. Jūs ne tikai gūstat labumu no IP maiņas, bet arī šifrēts ir jūsu savienojums. Tā vietā, lai vienlaikus varētu izmantot tikai vienu programmu kā starpniekserveris, VPN var nodrošināt visu jūsu interneta savienojumu. Tālāk mēs apskatīsim labākos VPN pakalpojumus, kas ietver Socks 5 Proxy.

  Labākie Indianapoles VPN

Kāds ir labākais VPN, izmantojot Socks5 Proxy?

Lai noteiktu labākos VPN ar Socks5 starpniekservera pakalpojumiem, mēs pievērsāmies šādiem kritērijiem:

  • VPN dalībniekiem ir jāpiedāvā bezmaksas Socks5 starpniekservera pakalpojums
  • VPN nogalināšanas slēdzis, lai aizsargātu jūsu IP adresi no pakļaušanas
  • Ātruma testi, kas veikti VPN serveros torrent draudzīgās vietās
  • VPN tīkla uzticamība, lai nodrošinātu ilgu savienojuma laiku
  • Spēcīgs šifrēšanas līmenis labākai privātuma aizsardzībai
  • Mēs izvēlējāmies tikai tos VPN, kas neuzglabā lietošanas žurnālus

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir saraksts ar labākajiem VPN pakalpojumiem, kas atbalsta Socks5 starpniekserveri:

1. Labākais Socks5 starpniekserveris: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN ir mūsu galvenā VPN izvēle, kas piedāvā Socks5 starpniekservera savienojumus. NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV, Eiropā un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN ātruma pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

2. Labākais Socks5 starpniekservera pakalpojums: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) ir viens no iecienītākajiem pakalpojumu sniedzējiem P2P / straumju kopienā. Ir labi zināms, ka viņu PPTP / L2TP protokoliem ir Socks5 starpniekservera funkcija. Viņiem ir serveri 50 un vairāk valstīs, tāpēc jūs varat ātri un ērti izveidot savienojumu ar to, kuru vēlaties izmantot. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm. Pirms izveidojat savienojumu ar serveri, pārliecinieties, vai esat izvēlējies Socks5 starpniekservera opciju, ja vēlaties to izmantot. Tomēr bieži OpenVPN protokols ir drošāks un ātrāks.

PIA ātruma pārbaude

Tas, kā piekļūstat privātajai piekļuvei internetam, ir diezgan vienkāršs. Visu viņu programmatūru ir vienkārši lietot. Ja plānojat izveidot savienojumu no Mac vai Windows, mēs iesakām izmantot VPN piedāvāto VPN nogalināšanas slēdža funkciju. Viņiem ir arī aizsardzība pret DNS noplūdi, IPv6 noplūde un portu pāradresācijas funkcijas darbvirsmas klientā. Lai gan mobilajās lietotnēs nav iekļautas uzlabotās funkcijas, jūs varat viegli izveidot savienojumu ar jebkuru serveri un šifrēt savienojumu. Atcerieties izveidot savienojumu ar PIA jebkurā laikā, kad izmantojat Wi-Fi tīklu, lai palīdzētu aizsargāties pret datu zādzībām, un atzīmējiet izvēles rūtiņu Socks5 starpniekserveris, ja jūs gatavojaties veikt kādas kņadas darbības. Tie neierobežo izmantošanu, tāpēc jūs varat atstāt VPN jebkurā laikā, kad vēlaties aizsargāt privātumu.

  Labākie 9Nime VPN

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

3. Labākais Socks5 starpniekservera pakalpojums: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju anonīmi straumēt, izmantojot Socks5 starpniekservera savienojumu atbalstu. Atbloķējiet populāros straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais Socks5 starpniekservera pakalpojums: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Pēc pieredzes mēs varam pateikt, ka tas ir ārkārtīgi stabils un nodrošina lielu ātrumu. Tas padara to par labu izvēli jebkurām darbībām, kurās vēlaties piedalīties. Jūs arī atradīsit, ka IPVanish ir daudz serveru atrašanās vietu visā pasaulē. Viņiem ir vairāk nekā tikai jebkurš VPN pakalpojums. Tas padara viņus par mūsu ikdienas piekļuvi VPN.

  Vislabākie ESPN3 VPN, lai apietu aptumšošanu

Kopā ar lielu nospiedumu vairākās valstīs, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri. Mēs pārbaudījām torrent draudzīgas serveru atrašanās vietas, un, kā redzat, veiktspēja bija lieliska.

IPVanish ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

5. Labākais Socks5 starpniekservera pakalpojums: TorGuard

TorGuard

TorGuard 2012. gadā uzsāka komandas locekļi, kas atrodas Nevisā, Rietumindijā. Salīdzinot to ar citiem pakalpojumiem, šis VPN pakalpojums ir salīdzinoši jauns. Tomēr viņiem ir vairāk nekā 1250 serveri, kas atrodas 42 dažādās pasaules valstīs. Viņu mērķauditorija ir aizraujoša kopiena, taču tā darbosies lieliski par visu, ko vēlaties darīt tiešsaistē. Viņi piedāvā gan Socks5 starpniekserveri, gan VPN piekļuvi.

TorGuard ir stabils serveru atrašanās vietu sajaukums, spēcīga šifrēšana un spēja atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime, kā arī straumējošas aktivitātes. Bieži vien jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam vairākās dažādās vietās. Izmantojot Windows klientu, jums ir iespēja anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.), Izvēlēties serveri un daudz ko citu..

TorGuard ātruma pārbaude

TorGuard VPN pakalpojums ir iecienīts failu koplietošanas kopienā. Viss ir ērti lietojams un saprotams, lai jūs varētu viegli aizsargāt tiešsaistes privātumu. Bieži vien mobilajām versijām tiek pievienotas arī funkcijas. Viņu pašreizējās reklāmas laikā jūs varat pieteikties uz pilnīgu piekļuvi, sākot no USD 4,99 mēnesī.

Apmeklējiet TorGuard

Noslēguma domas par labākajiem Socks5 starpniekservera pakalpojumiem

Noslēgumā jāsaka, ka Socks5 starpniekserveris ir nepieciešamība, ja jūs izmantojat jebkuru straumējošu programmatūru. Protams, tas labi darbojas arī citiem programmatūras veidiem. Kad esat izvēlējies pakalpojumu sniedzēju, mēs iesakām pārbaudīt PPTP / L2TP protokolu + starpniekservera Socks5 ātrumu un redzēt, kā tas darbojas attiecībā uz OpenVPN + Socks5 starpniekserveri. Kamēr tas atbilst jūsu vajadzībām, jums vajadzētu būt kārtībā. Cerams, ka šī rokasgrāmata jums bija noderīga. Ja tā, lūdzu, nekautrējieties to dalīties ar draugiem, lai viņi arī varētu izmantot informāciju.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me