کسانی که سیستم عامل مورد نظرشان Mac OS X است توسط کادر فنی ExpressVPN کنار گذاشته نشده اند. آنها مشتری ایجاد کرده اند تا بتوانید به راحتی به شبکه های خود به سرورهای VPN وصل شوید. مشابه سرویس گیرنده ویندوز ، ابتدا باید برای سرویس ثبت نام کرده و سپس به صفحه حساب خود در وب سایت خود وارد شوید تا فایل تنظیمات ExpressVPN Mac را بارگیری کنید. می خواهید به برگه اشتراک اشتراک خود بروید و بر روی دکمه سبز “راه اندازی ExpressVPN” کلیک کنید. این شما را به صفحه مجوزها می برد تا در آنجا می توانید پرونده راه اندازی جدیدترین سرویس گیرنده Mac OS X 10.9 و بالاتر را بارگیری کنید (ماوریکس ، یوسمیتیت ، ال Capitan).

در مرحله بعدی می خواهید بر روی دکمه سبز “بارگیری اکنون” کلیک کنید تا پرونده تنظیمات سرویس گیرنده Mac در رایانه خود بارگیری شود. قبل از انجام این کار ، کد فعال سازی را در کادر زرد انتخاب کرده و از آن برای کپی کردن از Command + C استفاده کنید تا بتوانید در یک لحظه آن را به مشتری بچسبانید تا مجوز آن برای حساب کاربری خود فعال شود. می توانید از کد ثبت نام در چندین رایانه استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که برای اولین بار که مشتری را در هر دستگاه Mac راه اندازی می کنید ، کد آن را مفید داشته باشید.

ExpressVPN Mac Client Download

پس از نصب پرونده راه اندازی روی رایانه ، برای نصب سرویس گیرنده Mac باید آن را اجرا کنید. با استفاده از این نماد ، می توانید برنامه ExpressVPN را در Launchpad خود اجرا کنید ، مانند تصویر موجود در تصویر زیر. هنگامی که برای اولین بار سرویس گیرنده Mac را راه اندازی کردید ، باید با درج کد فعال سازی که قبلاً کپی کرده ایم ، آن را فعال کنید. تصویر دوم این صفحه فعال سازی را نشان می دهد. کادر بالا را انتخاب کنید “ExpressVPN را در هنگام راه اندازی” راه اندازی کنید و برای وارد کردن کد ، کلید Command + V را بزنید. پس از اینکه کد وارد شد ، بر روی دکمه خاکستری ok کلیک کنید تا مشتری فعال شود. صفحه آخر نشان می دهد که ما مجوز نرم افزار را با موفقیت فعال کرده ایم و اکنون می توانید شروع به استفاده از برنامه کنیم.

فعال سازی مشتری ExpressVPN Mac OS X

با فشار دادن دکمه “شروع استفاده از برنامه” صفحه ای مانند صفحه سمت چپ زیر ظاهر می شود. این است متصل نیست برای مشتری تعریف کنید. به راحتی توسط قفل قفل بزرگ قفل قرمز تشخیص داده می شود. همچنین آخرین مکانی را که ما به آن وصل شده ایم ، نشان می دهد که اتصال مجدد در آنجا را آسان می کند. با فشردن دکمه “اتصال” سبز ما را به ایالات متحده – نیویورک متصل می کند. متصل صفحه در تصویر وسط این اتصال را نشان می دهد. علاوه بر نمایش “متصل” ، تصویری از قفل سبز در حالت قفل شده خود دارد. این نشان می دهد که اتصال ما اکنون ایمن است و ما به یک سرور VPN در نیویورک وصل شده ایم. با فشار دادن دکمه قطع اتصال قرمز ارتباط ما بسته می شود. آخرین تصویر نشان می دهد انتخاب مکان صفحه ای که می توانید با کلیک کردن روی پیوند “مکان دیگری را انتخاب کنید” از صفحه در سمت چپ زیر قابل دسترسی است. همچنین می توانید بر روی دکمه ellipsis “…” در سمت راست بالای هر دو صفحه اول کلیک کرده و گزینه انتخاب مکان را از لیست لیستی که ظاهر می شود انتخاب کنید..

اتصال مشتری ClV ExpressVPN

انتخاب مکان صفحه نمایش داده شده در سمت راست بالا دارای چهار مورد منو برای ایجاد و سفارش مکان هایی است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید:

 • موارد دلخواه یا “ستاره” – این دو لیست متفاوت را نشان می دهد.
  • اتصال اخیر – این لیستی از سه اتصال اخیر است که از جدیدترین تا قدیمی ترین سفارش داده شده است.
  • موارد دلخواه – این لیستی از اتصالات مورد علاقه شما به ترتیب حروف الفبا است.
   • موارد دلخواه با کلیک کردن روی ستاره خاکستری در سمت راست مکان در هر لیست فهرست انتخاب می شوند. (ستاره نشانگر اینکه مکان موردعلاقه ای است زرد خواهد شد)
   • موارد دلخواه را می توان در سطح کشور یا سطح شهر انتخاب کرد. در حالی که یک کشور شما را به بهترین مکان سرور در آن کشور در زمان فعلی متصل می کند ، همیشه شما را به آن شهر متصل می کند.
   • موارد دلخواه را می توان با کلیک کردن روی ستاره زرد محلی که می خواهید حذف کنید ، انتخاب شدند.
 • توصیه شده – لیست برترین عکس های انتخاب شده برای ExpressVPN برای شما.
 • براساس منطقه – Tihs لیست های منطقه ای را نشان می دهد که می توانید از جمله آمریکا ، اروپا ، آفریقا ، خاورمیانه انتخاب کنید & هند و آسیا اقیانوس آرام.
 • بر اساس اسم – این لیستی از همه مکانها را به ترتیب حروف الفبا نشان می دهد.

کشورها یا مناطق مختلف را می توان با کلیک کردن روی شکل های مثلث در سمت چپ آنها ، گسترش داد یا پیمان کرد. با کلیک بر روی نماد گسترش / قرارداد (مثلث رو به پایین با خطوط افقی) یک لیست کامل می توانید استخراج / فشرده سازی کنید. انتخاب مکان صفحه نمایش.

همانطور که تصویر زیر نشان می دهد ، لیست کشویی به دست آمده با کلیک روی ellipsis علاوه بر انتخاب مکان ، گزینه های دیگری نیز دارد. مورد دوم تست سرعت است. تست سرعت صفحه در سمت راست زیر نشان داده شده است. این صفحه به شما کمک می کند سریعترین اتصال را برای هدف فعلی خود تعیین کنید. این چند متغیر مختلف را اندازه گیری می کند:

 • تاخیر – مقدار زمان لازم برای انتقال داده از رایانه به محل سرور VPN (میلی ثانیه).
  • تأخیر پایین بهترین حالت است و به عنوان یک قاعده کلی هر چه مکان سرور دورتر باشد ، تأخیر بیشتر می شود.
 • سرعت دانلود – اندازه گیری داده های منتقل شده در ثانیه (کیلوبایت بر ثانیه)
  • سرعت دانلود بالاتر بهتر است.

با استفاده از این اندازه گیری ها و برخی محاسبات جعبه سیاه ، ExpressVPN تعیین می کند شاخص سرعت که عددی است که نشانگر سرعت اتصال شما به آن مکان در حال حاضر خواهد بود. شاخص های سرعت بالاتر نشان دهنده اتصالات سریع تر هستند. جدول را می توان با کلیک روی آن ، هر قسمت ستونی مرتب کرد. به عنوان مثال ، کلیک کردن بر روی عنوان ستون محل ، آن را به صورت الفبای سفارش می دهد. این کار برای یافتن سریعترین سرور در یک کشور خاص مفید است. می توانید یک تست سرعت را اجرا کنید و نتایج را برای مقایسه های بعدی ذخیره کنید. با کلیک روی “؟” در انتهای آزمون نکاتی در مورد چگونگی پیدا کردن سریعترین جدایی برای اهداف خود ارائه می دهد. گزینه help به شما امکان می دهد بلیط پشتیبانی را بفرستید یا پیوندی به صفحه پشتیبانی ExpressVPN بدهید. گزینه تشخیص به شما امکان می دهد برای کمک به حل مشکلات اتصال ، دستورات اتصال را مشاهده یا ذخیره کنید.

تست سرعت گزینه های ExpressVPN

گزینه نهایی که می خواهیم بررسی کنیم تنظیمات برگزیده ای است که a باز می شود اولویت ها صفحه با سه زبانه: کلی ، پروتکل ها و پیشرفته. برگه عمومی در تصویر زیر در سمت چپ نشان داده شده است. این امر به شما امکان می دهد تا مشتری را در هنگام راه اندازی خودکار ExpressVPN راه اندازی کنید و هنگام شروع مشتری به آخرین مکان وصل شوید. همچنین می توانید اشتراک های جدیدی را خریداری کرده و با وارد کردن یک کد فعال سازی متفاوت ، بین آنها جابجا شوید (این معادل تغییر کاربر است). در آخر ، می توانید برای به دست آوردن یک ماه خدمات رایگان از ExpressVPN ، به دوستان خود مراجعه کنید.

تنظیمات برگزیده ExpessVPN

برگه دوم صفحه تنظیمات برگه پروتکل ها و همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است. پروتکل هایی که می توانید انتخاب کنید شامل موارد زیر است:

 • پروتکل را بطور خودکار انتخاب کنید – با این کار ExpressVPN بهترین پروتکل را برای اتصال شما انتخاب می کند
  • این معمولاً پروتکل OpenVPN (UDP) خواهد بود.
 • UDP-OpenVPN – این بهترین سرعت و امنیت را فراهم می کند اما ممکن است همیشه کار نکند.
 • TCP-OpenVPN – اگر OpenVPN (UDP) نتواند اما کندتر عمل کند ، این کار اغلب انجام می شود.
 • L2TP-IPsec – یکی دیگر از گزینه های موجود که از یک کلید از قبل به اشتراک گذاشته شده استفاده می کند.
 • PPTP – کمترین امنیت از تمام پروتکل ها و فقط مناسب برای پخش.

پروتکل های غیر از OpenVPN ممکن است دارای زیر مجموعه از مکان های شبکه برای اتصال به آن باشند. انتخاب پروتکل به طور خودکار پیش فرض است و این بهترین گزینه برای اکثر کاربران است و نباید آن را تغییر دهید مگر اینکه مشکل اتصال داشته باشید.

آخرین برگه صفحه تنظیمات برگه پیشرفته است که در زیر نشان داده شده است و در حال حاضر تنها یک گزینه دارد. این گزینه این است که آیا شما می خواهید داده ها و تست های ناشناس تست سرعت را به اشتراک بگذارید تا به آنها در ساختن یک شبکه سریعتر و مطمئن تر کمک کنید.

تنظیمات برگزیده پیشرفته ExpressVPN

سرویس گیرنده ExpressVPN برای Mac OS X از نظر ظاهری و ظاهری مشابه مشتری Windows خود را دارد. این اجازه می دهد تا کاربران مک تنها با چند کلیک ماوس از شبکه خود متصل و جدا شوند. فاقد سوییچ kill مانند سرویس Windows یا گزینه های پیشرفته تر است. با این حال ، مانند سرویس دهنده Windows ، این امکان را برای کاربران Mac فراهم می کند که سرور VPN را انتخاب کنند ، به آن وصل شوند ، از آن جدا شده و دوباره به یک سرویس دهنده جدید وصل شوند. این کمک می کند تا امنیت خود را با تضمین اتصال خود در حین استفاده از اینترنت تضمین کنید.

از ExpressVPN بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me