טורנט בעילום שם - גרביים 5 תמונת פרוקסיכשמדובר בשיתוף קבצים P2P, לקוחות סיקור פופולריים תומכים בפרוקסי ו- VPN. ללא קשר לאיזו אפליקציה אתם משתמשים במטרה למשתמשים רבים היא להסתלק באופן אנונימי. היום אנו נלך אתכם דרך הגדרת ה- Socks5 proxy או VPN כדי לאנונים את תנועת הסיקור שלכם. אחת מהאפשרויות תעזור בהגנה על פרטיותך ותשאיר אותך אנונימי. בואו נקפוץ ישר ונשווה את היתרונות של פרוקסי Socks5 לעומת VPN עבור סיבוב.

Socks5 Proxy לעומת VPN לטורנטים

אנו נשמור על דברים פשוטים בהשוואה שלנו ל- Socks5 Proxy ו- VPN. לצורך פוסט זה אנו בודקים אנונימיות בלבד בתקשורת שלך כאשר אנו משתמשים בלקוח סיקור. במקרה זה, פרוקסי גרביים הוא הפיתרון הטוב ביותר. בעוד ש- VPN ישמש את אותה מטרה, ההצפנה מוגזמת יתר ותאיטה את החיבור שלך.

זה מה שתרצה לזכור לגבי השימוש בפרוקסי Sock5 או VPN:

  • Socks5 Proxy – פועל בתוך לקוח הטורנט שלך, מסיכות IP ללא הצפנה, המהירות הטובה ביותר
  • VPN – מצפין את כל התקשורת שלך, ביטול חסימת הגבלות גיאוגרפיות, איטי יותר מאשר פרוקסי

הפיתרון הטוב ביותר תלוי באמת ביעדים שלך. אם אתה רק רוצה לאנונים את תנועת הסיקור שלך, ה- Socks5 Proxy יעניק לך את הביצועים הטובים ביותר. כפי שכולנו יודעים, סיבוב יכול להיות איטי לפעמים. הוספת ההצפנה של VPN יכולה להאט את זה אפילו יותר. מצד שני, אם ברצונך להצפין את כל התעבורה שלך ולהתחבר לשרתים במדינות אחרות כדי לבטל חסימת תוכן מוגבל גיאוגרפי, אנו ממליצים להשתמש ב- VPN.

הטוב משני העולמות

אתה יכול להציג את 10 ה- VPN המובילים שלנו כדי להשוות בין ספקים, אבל אני ממליץ בחום IPVanish לטובת שני העולמות. IPVanish מעניק לחברים גישה לפרוקסי Socks5 וגם ל- VPN. אתה יכול לבחור מתי אתה משתמש בכל אחד. המשמעות היא שתוכלו ליהנות מהמהירויות הטובות ביותר תוך סיקור אנונימי. אתה יכול גם להצפין את כל התקשורת שלך במידת הצורך. אנו משתמשים ב- IPVanish הן עבור טורנטים והן עבור קודי. זה מבצע נהדר. התחבר לשרתים ברחבי העולם באמצעות תוכנת הלקוח שלהם עבור Windows, Mac, iOS ואנדרואיד. תיהנו מפרוקסי Socks5 ללא הגבלה ו- VPN מרגע 4.87 דולר לחודש עם הקידום הבלעדי שלנו המספק הנחה של עד 60% הנחה.

  כיצד לשחק לכבוד עם VPN

אולי תופתעו מכמה אתרי סיקור חוקיים פנויים. ללא קשר לאילו אתרי סיקור אתם מתכננים להשתמש, הנה מדריך לבילוי אנונימי עם כמה מהלקוחות האהובים עלינו.

סיקור אנונימי באמצעות Socks5 Proxy ב- uTorrent

מכיוון ש- proxy Socks5 הוא הדרך הטובה ביותר להסתלק באופן אנונימי ולשמור על מהירות החיבור שלך גבוהה, נתחיל בזה. בואו נקפוץ פנימה ונבחן כיצד להגדיר IPVanish Socks5 Proxy עבור uTorrent.

הגדרת לקוח uTorrent לרוץ באמצעות פרוקסי Socks5 היא פשוטה מאוד. השקה uTorrent וללכת ל אפשרויות > העדפות. בהמשך תסתכל למטה בתפריט השמאלי ובחר חיבור.

הגדרת פרוקסי uTorrent Socks5

עכשיו כשאתה במסך הגדרות החיבור חפש את סוג בתפריט הנפתח ובחר גרביים 5 כמוצג לעיל. לאחר מכן תרצה ללחוץ על אימות תיבת סימון. אתה מוכן להזין את פרטי ה- Proxy של Socks5. התחל בביקור ב- IPVanish והתחבר כדי להציג את לוח הבקרה. משם קדימה ולחץ על SOCKS5 פרוקסי כרטיסייה. כאן תוכלו למצוא את שם משתמש, סיסמה, ו שם מארח. קח את שם המארח שסופק על ידי IPVanish והזן אותו לתוך פרוקסי בשדה uTorrent והגדר אותו ל – נמל 1080. ואז קדימה והעתיק את ה- שם משתמש ו סיסמה. יש עוד כמה אפשרויות להגדיר לפני השלמת ההתקנה. קדימה, נקה את כל שדות תיבות הסימון ב- נמל האזנה בחלק העליון של המסך. סמן את התיבות מתחת ל שרת פרוקסי ו פרטיות פרוקסי הגדרות כמוצג לעיל. לבסוף, לחץ להגיש מועמדות ו בסדר כדי להשלים את ההתקנה.

סיקור אנונימי באמצעות Socks5 Proxy ב- Vuze

הגדרת פרוקסי עבור Vuze זה קצת יותר מעורב. אנו נלך אותך בכל שלב כדי שלא תחמיץ שום דבר. לאחר ההתקנה תוכל לסנן באופן אנונימי באמצעות IPVanish Socks5 Proxy עם ווזה.

  כיצד לצפות עכשיו בטלוויזיה מחוץ לבריטניה

הפעל את Vuze והתחל בלחיצה על כלים > אפשרויות. תתחיל ב מצב כרטיסייה.

מצב Vuze

קדימה והחלף את מיומנות למשתמשים מצב ל – מתקדם. עכשיו אתה מוכן לחץ פעמיים על חיבור בתפריט השמאלי.

מקורות עמיתים

שלב זה הוא למנוע את דליפת כתובת ה- IP הציבורית שלך בעת השימוש באפליקציה באמצעות פרוקסי. בטל את הסימון של האפשרויות המוצגות למעלה. לאחר סיום קדימה ולחץ על פרוקסי בתפריט השמאלי. אם אינך רואה את אפשרות ה- Proxy לחץ על החץ שמשמאל לחיבור כדי להציג אפשרויות נוספות.

פרוקסי Vuze Socks5

כאן תוכלו להזין את פרטי ה- Proxy של Socks5. אם עדיין לא עשית זאת, היכנס לאתר IPVanish ועבור לכרטיסיית ה- SOCKS5 Proxy כדי לאחזר את המידע. הזן את שם המארח בשדה מארח. הגדר את היציאה ל- 1080 ואז הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך. זה משלים את ההתקנה.

טורנט באופן אנונימי באמצעות VPN

האפשרות הנוספת לטורנינג אנונימי היא להשתמש ב- VPN. על ידי חיבור לשרת VPN אתה יכול להצפין את כל התנועה שלך. זה משתרע מעבר לשטף טורינג לכל דבר שאתה עושה באינטרנט. יש כמה דרכים להתחבר ל- VPN. הקלה ביותר היא להשתמש בלקוח VPN. אנו הולכים להשתמש ב- IPVanish VPN לקוח עבור Windows אך יש להם גם אפליקציות מותאמות אישית עבור מק, iOS ואנדרואיד. כולם בחינם לחברים. אתה יכול לתפוס את הגרסה האחרונה מהאתר שלהם.

בפעם הראשונה שאתה פותח את IPVanish קדימה ולחץ על סמל גלגל השיניים ואז בחר את חיבור כרטיסייה. הפעל את ה- מתג כיבוי תכונה. זה יהרוג את חיבור האינטרנט שלך בכל עת ש- VPN יורד מכל סיבה שהיא. אתה יכול להגדיר את הלקוח ל התחברות אוטומטית מחדש כך שההורדות של הטורנט שלך ימשיכו לאחר שחיבור ה- VPN יוקם מחדש. תרצה גם לאפשר הגנת דליפות IPv6 ו הגנת דליפות DNS.

  מדריך ההתקנה של CyberGhost Windows

הגדרות סיקור IPVanish

כעת כאשר הלקוח מוגדר לשמור על פעילויות סיקור אנונימיות כל שעליך לעשות הוא להתחבר לרשת IPVanish. יש להם יותר מ 500 שרתי VPN ב- 60+ מדינות, כך שיש לך המון אפשרויות לבחירה. אנו ממליצים על השרתים בהולנד. ל- IPVanish יש כמעט 50 שרתים באמסטרדם. זה עוזר להבטיח חיבורים מהירים עבור משתמשי סיקור. קדימה בחר מיקום שרת ולחץ התחבר.

IPVanish לטורנטים

לאחר שתתחבר תראה את כתובת ה- IP שהוקצתה על ידי שרת ה- VPN בראש היישום. אתה יכול לאמת את כתובת ה- IP שלך באמצעות הלקוח (סמל גלגל השיניים > הגדרות IP > תאשר) או דרך דפדפן האינטרנט שלך. אתה תראה שכתובת ה- IP שנראית על ידי ספק האינטרנט שלך ואחרים היא זו שהוקצתה על ידי שרת ה- VPN IPVanish באמסטרדם. זה שומר על כתובת ה- IP הציבורית שלך אנונימית.

זה כל מה שיש בזה. בין אם ברצונך להשתמש ב Socks5 או VPN כדי לשמור על פעילויות הטורנט שלך בעילום שם, IPVanish יגן על פרטיותך. זכור להשתמש ב- קידום מעריצי VPN כדי לחסוך עד 60% הנחה ב- VPN ללא הגבלה. במקום לשלם 10 דולר לחודש תוכלו להירשם לשנת גישה שלמה תמורת 4.87 דולר בלבד לחודש.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me