Manchester UnitedDar tik prasideda „Barclays Premier League“, geriau žinomos už Anglijos ribų kaip Anglijos „Premier League“. Sezonas prasidės rugpjūčio 9 d., Penktadienį, pirmąsias rungtynes ​​tarp „Liverpool“ ir „Norwich City“. Šeštadienį iš viso bus 6 žaidimai, o sekmadienį – 3. „Manchester United“ uždarys savaitgalį, kai jie keliaus prieš „Chelsea“. Naudodamiesi VPN paslauga, galite žiūrėti visas rungtynes ​​iš bet kurios pasaulio vietos. Tai padės jums išvengti bet kokių geografinių apribojimų.

Geriausias Anglijos „Premier“ lygos VPT

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žiūrėti EPL Live

Norėdami pradėti, mes naudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti Anglijos „Premier“ lygą. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Mobiliųjų įrenginių vartotojai gali atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ programas. Jūs netgi galite naudoti maršrutizatoriaus programą „ExpressVPN“, kad apsaugotumėte kiekvieną savo tinklo įrenginį. Visa jūsų komunikacija bus siunčiama per VPN, kuris palaiko tokius įrenginius kaip žaidimų pultai ir srautinių transliacijų dėžės. Jie netgi turi programą, skirtą „Amazon Fire TV“ įrenginiams.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Norėdami parodyti šią demonstraciją, žingsnis po žingsnio paaiškinsime, kaip naudotis jų „Windows“ klientu. Taip pat galite žiūrėti savo mėgstamame mobiliajame ar srautinio perdavimo įrenginyje.

„ExpressVPN“ serverio vietos

  • „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą visame pasaulyje. Pasirinkite šalį, kurioje norite žiūrėti transliaciją. Tarp populiarių pasirinkimų yra JAV, JK ir Vokietija.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
  • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
  • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.
  • Dabar prisijungdami prie svetainės, kurią norite naudoti rungtynėms, naudosite kredencialus iš savo kabelinės / palydovinės / srautinės prenumeratos paskyros..

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite naršyti internete arba žiūrėti Anglijos „Premier League“ lyg būtumėte ten. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį, todėl galite prisijungti prie JK, norėdami gauti britų transliaciją.

Pažvelkime į keletą būdų, kaip galite žiūrėti varžybas internete.

Sling televizorius – Amerikos svetainė, suteikianti prieigą prie NBC, ESPN ir „BeIN Sports“ be kabelinio ar palydovinio abonemento. Norint žiūrėti, norint užsiregistruoti ir mėgautis, reikia prenumeratos, jei esate JAV arba esate prisijungę prie JAV serverio. Jei dar neišbandėte, tuomet galite prisiregistruoti 7 dienų nemokamas bandymas.

„NowTV“ – JK svetainė, kurioje galėsite įsigyti „Premier League“ leidimą. Leidimas gaunamas per 1 dieną, 1 savaitę arba 1 mėnesį. Norėdami žiūrėti, jums reikia prenumeratos, turite užsiregistruoti ir žiūrėti iš JK arba būti prisijungę prie JK serverio.

Žvaigždžių sportas – Indijos svetainė, kuri nemokamai perduoda srautus. Norėdami žiūrėti varžybas svetainėje, turite būti Indijoje (prisijungėme prie serverio Indijoje ir jis gerai veikė).

NBCSports – Jei esate iš JAV arba turite prieigą prie JAV kabelinio ar palydovinio abonemento, galite mėgautis rungtynėmis tol, kol prisijungiate ir esate prisijungę prie serverio JAV..

beIN sportas – Nors šis kanalas parduodamas paketais ir transliavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Sling TV“, jūs galite mėgautis varžybomis tol, kol prisijungsite prie serverio Šiaurės Afrikoje ar Viduriniuose Rytuose (prisijungėme prie serverių Egipte ir Saudo Arabijoje, abu dirbome). Transliacija gali būti vykdoma arabų kalba, tačiau ji skirta žiūrėti žaidimus.

Futbolas (futbolas amerikiečiams) ilgą laiką buvo mėgstama sporto šaka JK ir Europoje. Tai taip pat buvo viena žiūrimiausių sporto šakų, ypač prasidėjus „Premier League“ sezonui. Atrodo, kad kiekvienas turi komandą, kurią myli, ir didžiąją laiko dalį komandos lojalumas priklauso nuo to, iš kur jie yra. Tačiau kai kurios komandos neapsiriboja vien tik vietinių stebėjimu. Tikriausiai labiausiai žinoma futbolo komanda pasaulyje yra „Manchester United“. Deja, dalis jų taip gerai žinomų priežasčių yra 1958 m. Miuncheno oro katastrofa.

Didžioji pasaulio dalis siautė už „Manchester United“, kai lėktuvo katastrofoje žuvo daugiau nei pusė jų žaidėjų. Nors pilotas iš pradžių buvo kaltinamas dėl oro katastrofos, jis po 10 metų buvo pašalintas iš neteisėtų veiksmų. Oficiali lėktuvo katastrofos priežastis buvo pylimas ant kilimo ir tūpimo tako Miunchene, Vokietijoje, bandydamas kilti, lėktuvas per daug sulėtėjo. Nors prieš avariją daugelis žmonių negalėjo būti „Man U“ sirgaliai, sunku buvo nesitraukti iš paskos. Visame pasaulyje futbolo aistruoliai pademonstravo savo paramą komandai. Kita Mančesterio komanda, „Manchester City“ futbolo klubas, gerai pasirodė „Premier“ lygoje. Jie yra viena iš komandų, per pastaruosius 20 metų laimėjusių ne vieną kartą.

Nors „Manchester City“ futbolo klubas šiais metais yra stiprus konkurentas, „Premier“ lygoje yra keletas kitų komandų. Vienas mėgstamiausių varžovų yra tarp „Chelsea“ futbolo klubo ir „Arsenal“ futbolo klubo. Šios dvi futbolo komandos yra gerai žinomos ir gerai finansuojamos. „Arsenal“, „Chelsea“ ir „Manchester United“ užima daugiausiai čempionų titulų per pastaruosius 20 metų. Jei visos šios komandos tikisi pergalės šiais metais, galite tikėtis, kad varžybos bus labai intensyvios.

Per pastaruosius kelerius metus „Premier“ lyga sulaukė daugiau dėmesio Amerikos futbolo gerbėjų džiaugsmui. NBC pradėjo rodyti „Premier League“ žaidimus 2013 m. Nuo to laiko jie sumokėjo daugiau nei 1 milijardą dolerių, kad išlaikytų teises iki 2021–2022 metų futbolo sezono. Dabar JAV gyventojai gana ilgai gali stebėti, kaip mėgstamos JK komandos žaidžia viena prieš kitą. Tai taip pat suteikia emigrantams iš Britanijos galimybę stebėti ir mėgautis namų skoniu. Jei pasibaigus sutarčiai JAV „Premier“ lygai vis dar sekasi, greičiausiai ji vėl bus atnaujinta.

Stebėkite, kaip mėgstamos komandos varžosi „Premier“ lygoje daugybe kanalų visame pasaulyje naudodamiesi VPN paslauga. VPN tiekėjai, tokie kaip „ExpressVPN“ ir „NordVPN“ pagrindiniai serveriai visame pasaulyje. Prisijunkite prie bet kurios vietos ir stebėkite varžybas taip, lyg sėdėtumėte vietinėje kavinėje ar sporto bare. Tame regione atidarykite kanalus, kurie kitu atveju būtų blokuojami.

Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų džiaugtis „Premier“ lyga. Sekite mus @VPNFan už naujausius VPN sandorius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me