آرم تندر VPNThunder VPN یکی از سرویس های “رایگان” VPN برای دستگاه همراه تلفن همراه آندروید خود است و به طور خاص برای این منظور طراحی شده است. با وجود نام جالب ، این یکی قطعاً دارای برخی موارد است. حتی اگر برای اندروید باشد ، می توانید از یک شبیه ساز برای استفاده از برنامه در رایانه شخصی یا Mac استفاده کنید. طبق آمار گوگل ، این برنامه بیش از 10 میلیون بار بارگیری دارد و دارای امتیاز 4.8 ستاره با 368k بررسی است و به عنوان یک VPN رایگان درج شده است. در حالی که فکر استفاده از VPN رایگان به نظر می رسد جذاب است ، ما را کمی عصبی می کند. ظاهراً توسط تبلیغات پشتیبانی می شود. در بررسی ما درباره Thunder VPN ، به ویژگیهای مختلف نگاه خواهیم کرد. جزئیات بیشتر را ارائه دهید و ببینید که آیا ارزش چنین درجه بندی پر ستاره ای را دارد یا خیر.

آیا می خواهید Thunder VPN را با سرویسهای پیشنهادی برتر VPN ما مقایسه کنید؟ در اینجا برخی از بهترین گزینه ها آورده شده است. هر VPN یک دوره آزمایشی 30 روزه بدون ریسک را برای آزمایش سرویس ارائه می دهد.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی3.33 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب

درباره شرکت

ثبت نام VPN Thunderاین VPN توسط شرکتی به نام Signal Lab ایجاد شده است. به طور عجیب ، این نام شبیه به یک برنامه پیام رسانی ایمن است که توسط بنیاد سیگنال ساخته شده است. حتی اگر این اسم می تواند یک اتفاق باشد ، ما به آن شک داریم. یافتن اطلاعات در مورد این شرکت دشوار است و این باعث می شود تا احتیاط کنیم. وب سایت آنها بسیار اندک است و فقط اطلاعات کمی را ارائه می دهد. این گفته است ، اگر شما برخی از جستجو را انجام دهید ، می توانید برخی از پاسخ ها را بیابید. در سمت راست اطلاعات ثبت نام سایت قرار دارد. اگر از نزدیک نگاه کنید ، تعدادی از نزولات را مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال ، این شهر و ایالت را به عنوان “الهامرا ، آرکانزاس” بیان می کند. در نگاه ، چنین مکانی وجود ندارد. تمام نشانه ها (کد پستی و نام شهر) نشان می دهد که این شرکت در عوض در کالیفرنیا است. علاوه بر این ، کد منطقه در 626 ذکر شده است. این کد منطقه برای Alhambra ، کالیفرنیا است. در حالی که احتمالاً این فقط یک اشتباه است ، بر ظن این شرکت برای ما می افزاید.

قیمت گذاری

قیمت گذاری VPN Thunderدر حالی که خدمات رایگان است ، آنها همچنین یک نسخه “VIP” از VPN دارند. قیمت آنها برای 1 ماه خدمات 9.99 دلار است. با این حال ، شما می توانید 12 ماه خدمات را با 59.99 دلار دریافت کنید. عجیب و غریب ، آنها یک برنامه هفتگی و همچنین با قیمت 5.99 دلار دارند. همانطور که در تصویر سمت راست می بینید ، همچنین می توانید به مدت 3 روز آن را به صورت رایگان امتحان کنید. البته ، شما می توانید بعد از 3 روز محاکمه کنسل کنید ، یا می توانید آن را به مبلغی که اخیراً ذکر کردیم ، نگه دارید. از آنجا که به حساب پرداخت Google شما گره خورده است ، خرید این سرویس بسیار آسان است.

امکانات

بسیاری از ویژگی های این محصول برای صحبت کردن وجود ندارد. اما ویژگی های زیر را نشان می دهد.

  • آزاد برای همیشه
  • پهنای باند نامحدود
  • ثبت نام لازم نیست
  • سرورها را گسترده می کند
  • داده های کاربری بدون ورود به سیستم ثبت نشده است

مکان های سرور و کشورها

در نسخه رایگان می توانید تعدادی از سرورهای موجود در تصاویر زیر را مشاهده کنید. در سمت راست تصویر سرورهای VIP را مشاهده می کنید.سرورهای Thunder VPN

هنگام استفاده از خدمات استاندارد ، در 6 کشور محبوب به حدود 7 مکان دسترسی دارید. این موارد شامل کانادا ، ایالات متحده ، انگلیس ، هلند ، آلمان و فرانسه است.

اگر سرویس VIP را انتخاب می کنید ، مزایای زیر را دریافت می کنید.

  • بدون آگهی.
  • اتصالات سریعتر.
  • گزینه های اتصال بیشتر در سراسر جهان.

مکانهای اضافی سرور پریمیوم شامل فنلاند ، ژاپن ، ایالات متحده ، کره جنوبی ، سنگاپور ، ایتالیا ، هند و گلستان است.

تست دستی

اتصال به VPN آسان است. در پنل زیر 2 صفحه اتصال را مشاهده می کنید. در گوشه سمت راست بالا ، می توانید با کلیک کردن روی نماد flag ، سرور مورد نظر خود را تغییر دهید. البته هر کشوری نمادی متفاوت دارد. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، گزینه های بیشتری با گزینه حق بیمه دارید.

اتصالات Thunder VPN

تست سرعت تندر VPN

کاهش سرعت یکی از مضرات استفاده از خدمات رایگان است. سرور مورد آزمایش ما بسیار کند بود. ما از گزینه “بهترین سرور” استفاده کردیم. وقتی به تصاویر نگاه می کنید ، خواهید دید که برای هر تست از همان مکان استفاده کرده ایم. همانطور که می بینید ، اگر آنها یک سرویس سریع ارائه می دهند ، مطمئناً بخشی از آن نیست. امیدواریم که سرعت های بهتری در نسخه برتر وجود داشته باشد. همانطور که می بینید ، بیش از 99٪ سرعت خود را از دست می دهید. همچنین ، هر زمان که وصل یا قطع شوید ، تبلیغی را مشاهده خواهید کرد. اگر به مکانهای مختلف وصل شوید ، می تواند آزار دهنده باشد.

تست سرعت تندر VPN

چرا باید از VPN استفاده کنید

از آنجا که بسیاری از موسسات اکنون WiFi رایگان ارائه می دهند ، هنگام اتصال می خواهید از VPN استفاده کنید. اگرچه وای فای عالی است ، افراد مجرمان سایبری نیز فکر می کنند که عالی است. با اتصال به سرور مورد نظر خود ، اتصال ایمن و رمزگذاری شده ایجاد می کنید. به این ترتیب ، شما خطر را به خطر می اندازید که مجرمان یا فضای مجازی اطلاعات شخصی شما را سرقت کنند.

یکی دیگر از دلایل استفاده از VPN کمک به شما در یافتن محدودیت های جغرافیایی است. مهم نیست که کجا هستید ، اتصال به یک سرور در آنجا کمک خواهد کرد. دلیل این امر باعث می شود که نرم افزار مسدود کننده فکر کند که شما در جای دیگری قرار دارید. این امر می تواند یک مزیت واقعی باشد اگر می خواهید به مناطق خاصی دسترسی پیدا کنید یا از مشاهده محتوا جلوگیری می کنید. نگران نباشید ، به یک سرور متصل شوید و می توانید مطالب مورد نظر برای دسترسی را مرور یا مشاهده کنید.

درباره نشت?

تندر Leaktestهمانطور که ممکن است با بسیاری از VPN های رایگان انتظار داشته باشید ، این یکی مانند یک غربال نشت می کند. به همین دلیل است که تصمیم گرفتیم تست جامع نشت را در www.doileak.com تست کنیم. ما دوست داریم از این یکی استفاده کنیم زیرا مناطق مختلفی را که مشکلی در آنها ایجاد می شود به شما نشان می دهد. همانطور که از تصویر در سمت راست می بینید ، این VPN دارای برخی مشکلات است و باعث نشتی می شود. البته برخی از مواردی که شما به درستی می بینید ناشی از مشکلات مرور موبایل به جای سرویس است.

آیا باید از این VPN استفاده کنم?

پایین آمدن به مقدمات ، استفاده از این سرویس VPN (در صورت مراجعه به نسخه رایگان) بسیار کند و نشت خواهد بود. ممکن است شما هر از گاهی محدودیت های جغرافیایی را پیدا کنید ، اما اگر می خواهید از VPN برای عملکرد اصلی محافظت از حریم شخصی خود استفاده کنید ، این یکی علامت آن را از دست نمی دهد. در بالای نشت ، بسیار کند است. اگر y اگر می خواهید خدمتی با درجه امنیتی بهتر و عدم وجود نشت ، خدمات حق بیمه زیادی در آنجا وجود داشته باشد. ما به جای دیگری می نگریم.

افکار نهایی درباره Thunder VPN

حتی اگر این VPN بسیار محبوب باشد ، شما مایل نیستید که از آن برای هر چیز جدی استفاده کنید. همیشه هنگام حضور در WiFi باید از خود محافظت کنید. این سرویس رایگان بسیار کند ، پرتحرک است و به آنها اعتماد نمی شود. گفته می شود ، ممکن است فقط کمی بهتر از استفاده از هیچ چیز باشد. فقط به یاد داشته باشید که در صورت استفاده از نسخه رایگان فقط می توانید به ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس ، فرانسه ، هلند ، آلمان وصل شوید. اگر می خواهید از چیزی مانند SoundCloud ، Pandora یا دیگران استفاده کنید ، می تواند محدودیت های جغرافیایی را به دست آورد ، اما دیگر نباید انتظار آن را دارید. احساس راحتی کنید تا نگاهی به ما بیندازید 10 VPN برتر برای بهترین نتیجه.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me