اپل تی ویامسال زمان انتقال اپل است که جاه طلبی های آنها برای تغییر شیوه مشاهده همه ما از تلویزیون است. من از شنیدن آنچه آنها برنامه ریزی کرده اند هیجان زده ام. اگر این خبر صحیح است ، می توانید انتظار داشته باشید که یک تلویزیون جدید اپل در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC) آنها که در 8 تا 12 ژوئن در سن فرانسیسکو برگزار می شود ، معرفی شود. شایعه این است که اپل قصد دارد یک پخش کننده رسانه جدید و یک سرویس پخش بسیار پیش بینی شده اپل تی وی را از بین ببرد. در یک لحظه ، من سه VPN را ارائه می دهم که با Apple TV عالی کار می کنند.

انتظار می رود سرویس جدید پخش تلویزیون اپل طیف گسترده ای از کانال های تلویزیونی آمریکا را ارائه دهد. آنها همچنین در حال مذاکره با پخش کنندگان برای ارائه محلی ABC ، ​​CBS ، NBC و روباه هستند. در صورت موفقیت اپل بهترین جایگزین برای کابل و ماهواره خواهد بود. هنوز این سؤال وجود دارد که هزینه این خدمات چقدر خواهد بود اما تصور می کنیم که این قیمت برای کسانی که به دنبال قطع سیم هستند جذاب باشد. انتخاب کانال آنها فشارهایی را بر روی سرویس های جریان مانند قرار می دهد تلویزیون زنجیر و PS Vue.

هر آنچه تاکنون درباره آن صحبت کرده ایم آینده Apple TV است. بیایید یک دقیقه وقت بگذاریم تا در مورد مکان مورد نظر در حال حاضر بالای جعبه صحبت کنیم. اپل با HBO همکاری کرد تا به راه اندازی آنها کمک کند اکنون HBO خدمات در ماه آوریل. در همین زمان آنها قیمت دستگاه پخش رسانه های اپل تی وی را از 99 دلار به 69 دلار کاهش دادند. اگر می خواهید یک ارزش داشته باشید ، زمان بسیار خوبی برای خرید می کند. فقط عادلانه است که ذکر کنیم که آنها احتمالاً محصول جدیدی را در اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهند کرد اما می توانید انتظار داشته باشید که یک بار منتشر شود که قیمت آن بالاتر رود.

این که آیا ما در مورد تلویزیون فعلی فعلی اپل صحبت می کنیم یا اینکه شرکت برای آینده چه چیزی در اختیار دارد ، کاربران در سراسر جهان از استفاده از VPN بهره مند می شوند. من چندین مهاجر را می شناسم که برای لذت بردن از خدمات جریان دلخواه خود مانند Netflix ، Hulu و Amazon Instant به VPN اعتماد می کنند. آنها همچنین می توانند از طریق اپل تی وی از HBO Now لذت ببرند. قابلیت دسترسی به خدمات از طریق آدرس IP ایالات متحده امکان پذیر است. یک VPN از آن مراقبت خواهد کرد. شما به سادگی می توانید به یک سرور در ایالات متحده وصل شوید و از محتوای آن لذت ببرید که گویی آنجا هستید.

  بهترین VPN برای اینستاگرام

چگونه VPN با Apple TV کار می کند؟ این یک سوال خوب است زیرا اپل تی وی و بسیاری از جعبه های برتر دیگر ، کنسول های بازی و غیره به طور طبیعی از VPN پشتیبانی نمی کنند. خوشبختانه راهی برای اجرای هر دستگاه در شبکه شما از طریق VPN وجود دارد. پاسخ این است که پیکربندی روتر خود را برای اجرای از طریق VPN. می توانید این کار را خودتان انجام دهید یا روتر از پیش تنظیم شده از FlashRouters خریداری کنید. من هر سه ارائه دهنده VPN را که قصد دارم پشتیبانی و تشویق استفاده از VPN را از طریق روتر شما توصیه کنم.

بهترین VPN برای اپل تی وی

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب

ExpressVPN بهترین امتیاز VPN 5 ستاره

1. ExpressVPN VPN نامحدود را فقط از 6.67 دلار در ماه ارائه می دهد.

ExpressVPN ارائه دهنده پیشرو VPN با کیفیت عالی است. آنها یک شبکه قابل توجه را مدیریت می کنند و به سرعت و قابلیت اطمینان سرویس مشهور هستند. استفاده آسان آنها از نرم افزار مشتری ExpressVPN برای ویندوز و مک به همراه 30 روز ضمانت برگشت پول به آنها کمک می کند تا در لیست ما جایگاهی کسب کنند.

کشورها سرورهای پروتوکلو
90 2000 OpenVPN ، PPTP ، L2TP

افراد تازه وارد VPN از مشتری ExpressVPN قدردانی می کنند. رابط کاربری نقطه است و کلیک کنید. انتخاب کنید که کدام سرور را می خواهید به آن متصل شوید و نرم افزار از بقیه مراقبت خواهد کرد. من قطعاً به نرم افزار مشتری ExpressVPN می دهم و برنامه های موبایل برای سهولت در استفاده از A + دریافت می کنند.

محاکمات رایگان VPN توسط خدمات پیشرو VPN تقریباً غیرممکن است. در عوض برخی تضمین های برگشت پول را ارائه می دهند. ExpressVPN یکی از بهترین ها در تجارت است که 30 روز ضمانت ارائه می دهد. شما می توانید فقط از دسترسی نامحدود به سرویس حریم خصوصی آنها ثبت نام کنید 6.67 دلار در ماه.

ExpressVPN

IPVanish بهترین امتیاز 5 ستاره VPN

2. IPVanish VPN نامحدود را فقط از 4.87 دلار در ماه ارائه می دهد.

  بهترین VPN برای میامی

IPVanish سرویس VPN مورد علاقه من است. ترکیبی از سرعت و ارزش آنها را در نزدیکی بالای لیست نگه می دارد. شبکه آنها سریعترین سرعت در سراسر آمریکای شمالی ، چندین مکان در اروپا و فراتر از آن خواهد بود. IPVanish یک ارائه دهنده سطح 1 است به این معنی که آنها شبکه خود را مدیریت می کنند. این مزیت را نسبت به سایر شرکتها در کنار عملکرد و قابلیت اطمینان عالی به آنها می دهد.

کشورها سرورهای پروتوکلو
63 850 OpenVPN ، PPTP ، L2TP

همانطور که می بینید IPVanish شبکه بزرگی از سرورهای VPN را در سراسر جهان با عملکرد عالی مدیریت می کند. شما باور نمی کنید که چقدر خانواده من Netflix می توانند در یک ماه تماشا کنند. به ذکر است بازی و سایر فعالیت های آنلاین نیست. برای ما عملکرد کلیدی است و IPVanish ارائه می کند.

من حتی اگر آنها نرم افزار مشتری را ارائه نمی دهند ، حتی یک VPN را برای این لیست در نظر نمی گیرم. IPVanish راه را برای مشتریان برای ویندوز ، مک و لینوکس پیش می برد. آنها همچنین برنامه های موبایل را برای iOS و Android توسعه دادند. اعضا به همراه دو اتصال همزمان به کلیه مشتری ها دسترسی دارند.

هنگامی که ارزش IPVanish به دست می آید ، ضرب و شتم نیست. آنها دسترسی کامل و نامحدود به شبکه VPN خود را از فقط ارائه می دهند 4.87 دلار در ماه. اعضا تحت پوشش ضمانت برگشت 7 روزه پول هستند که زمان زیادی برای تست خدمات است.

از IPVanish بازدید کنید

دسترسی به اینترنت خصوصی 5 ستاره رتبه بندی

3. دسترسی به اینترنت خصوصی VPN را فقط از 2.50 دلار در ماه ارائه می دهد.

دسترسی به اینترنت خصوصی در مورد حریم خصوصی و ارزش است. آنها از نظر کشورها و مکانهای سرور شبکه بزرگی را مدیریت نمی کنند. درعوض آنها در مناطق دیگر متمرکز شده و قیمت پایین تری برای خدمات ارائه می دهند. دسترسی به اینترنت خصوصی یک مورد مورد اعتماد جامعه اشتراک فایل است.

  بهترین VPN برای Steam
کشورها مکانها سرورهای پروتوکلوکهای نرم افزار ماهانه 2 سال اعتبار
30 47 3282 OpenVPN ، PPTP ، L2TP پنجره ها 6.45 دلار 59.95 دلار 7 روز

بسیاری از کاربران تورنت که عاشق دسترسی به اینترنت خصوصی هستند وجود دارد. این سرویس شامل ویژگی هایی است که در صورت قطع شدن اتصال به سرویس آنها ، سیستم شما از برقراری ارتباط جلوگیری می کند. به این معنا که اگر دسترسی VPN رمزگذاری شده شما به هر دلیلی کاهش یابد باعث می شود امنیت شما حفظ شود.

من از مشتری Windows PIA استفاده می کنم و از نظر تنظیم و استفاده چیز زیادی برای آن ندارم. این سادگی به معنای این نیست که مشتری دارای ویژگی ثروتمندی نیست. PIA بسته به نیاز شما سطوح مختلف حفاظت از حریم خصوصی را ارائه می دهد. سطح رمزگذاری را کنترل کنید و تعادل مناسب بین حریم خصوصی و سرعت پیدا کنید.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم دسترسی به اینترنت خصوصی بسیار عالی است. آنها به سرعت به یکی از بزرگترین ارائه دهندگان VPN تبدیل شده اند که بخشی از آن براساس قیمت است. فقط می توانید برای دسترسی نامحدود به VPN ثبت نام کنید 2.50 دلار در ماه. حساب VPN آنها بسیار پایین تر از سایر خدمات پیشرو است.

دسترسی به اینترنت خصوصی

می توانید لیست ما را مشاهده کنید 10 VPN برتر خدمات برای گزینه های بیشتر. فکر می کنم از هر انتخابی که در بالا ذکر شد خوشحال باشید. من آنها را بر اساس سایر ارائه دهندگان پیشرو VPN بر اساس سرعت ، قابلیت اطمینان و قیمت انتخاب کردم. من همچنین به دنبال سرویس هایی با شبکه خوب سرورهای VPN در ایالات متحده بودم. شما می خواهید یک ارائه دهنده سریع VPN برای پخش محتوای HD از Apple TV استفاده کنید. سرویس های به اشتراک گذاشته شده در پست ، بهترین VPN برای سرویسهای معروف آمریکایی مانند Netflix ، Hulu و HBO Now هستند. آنها همچنین به شما در رفع انسداد کانال ها در کشورهای دیگر مانند iPlayer BBC در انگلستان کمک می کنند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me