צ'ילהצ’ילה היא מדינה ארוכה וצרה שנמצאת בחופה המערבי של דרום אמריקה. אמנם לא הייתם יודעים זאת, אך המדינה מדורגת במקום ה -37 בגודל הכללי בעולם. יש בו את הבניין הגבוה ביותר ביבשת שגובהו 64 קומות. יש הרבה מקומות יפים במדינה כולל עיר הבירה שלהם סנטיאגו. אם אתה מתכוון לנסוע לצ’ילה, לא תרצה להשתמש באינטרנט הציבורי ללא VPN. נסביר עוד רגע, אך ראשית, נסקור את רשימת ה- VPN הטובים ביותר לצ’ילה.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימון

צ’ילה קיבלה את עצמאותה מספרד בשנת 1810. בדרך כלל, שמה של המדינה נובע מתרבות ילידית שפירושה היכן שהקץ מסתיים. כמובן, קיימות עדויות לתרבות שתחילתה הרבה לפני העצמאות. נכון לעכשיו, ממשלת המדינה היא רפובליקה חוקתית נשיאותית, והיא היציבה ביותר בדרום אמריקה.

בגלל גודלו ואורכו, יש מגוון רחב של אקלים שונים שאפשר ליהנות מהם במדינה. מהרי האנדים לחוף הים למדבר ועד לאזורים הטרופיים בדרום, אפשר למצוא שם כל מיני אקלים. אם אתם מחפשים סוגים חדשים של חוויות, תוכלו למצוא אותם בקלות אי שם בארץ. רק הקפידו להתלבש באופן מתאים לאזור ולשעה הספציפית בשנה בה אתם מבקרים.

גישה לאינטרנט ופרטיות בצ’ילה

בעוד שצ’ילה מבטיחה לא מעט הבטחות, השימוש באינטרנט על ידי אזרחי המדינה הוא רק כ -40%. המשמעות היא שרוב המדינה לא משתמשת בה. למרות שיש מקומות שמציעים אינטרנט מהיר, רוב החיבורים נעים בין 1-10 מגהביט לשנייה. לא אמורה להיות לך בעיה למצוא מהירות גבוהה בבית הקפה או המלון. זה אומר שגם טורפים יכולים לעשות זאת, לכן שימוש ב- VPN הוא רעיון טוב.

על ידי שימוש ב- VPN, תצפין את התנועה שלך כדי להגן עליה טוב יותר מעיניים סקרניות. מספר גדול של מקומות מוצע אינטרנט אלחוטי חינם. אתה נמצא בסיכון מוגבר שמישהו יקבל את הנתונים הפרטיים והרגישים שלך. בין אם מדובר ברישומים פיננסיים, סודות חברה או דברים אחרים, אתה פגיע אם אינך מתחבר ל- VPN כדי להצפין את הנתונים שלך ולסייע בהבטחת פרטיותך. בכך אתה מקשה על עיניים סקרניות לגנוב את המידע האישי שלך.

צ’ילה הייתה אחת המדינות הראשונות שחתמו על חקיקת נייטרליות נטו. הם לא חוסמים שום סוג של תוכן משפטי ואסור לספקי שירותי אינטרנט לעשות כן. נראה שהם גם לא מרגלים אחר המשתמשים שלהם. זה לא אומר שאתה יכול לגשת לתוכנית המועדפת עליך מהבית. זו סיבה שנייה להשתמש ב- VPN. לפעמים תוכן מוגבל לאזור מסוים בעולם בגלל זכויות רישוי. אם אתה רוצה לצפות במשהו מהבית, תזדקק ל- VPN כדי שתוכל ליהנות ממנו.

כיצד לבחור VPN לצ’ילה

בין אם ברצונך להגן על פרטיותך מפני עיניים סקרניות או לעקוף מגבלות גיאוגרפיות שאתה עלול להיתקל בהן, תרצה להשתמש ב- VPN כשאתה בצ’ילה. ישנן מספר אפשרויות מבחינת ספקים ולעיתים קשה לדעת איזו מהן היא האפשרות הטובה ביותר. כפי שציינו, VPN מגן על פרטיותך באמצעות הצפנה. רבים מהספקים שאנו מזכירים יעניקו לכם בחירה בין פרוטוקולים. זה שתמיד כדאי לבחור הוא OpenVPN.

הסיבה לכך היא שהיא נחשבת לבחירה העליונה בקהילה. אם תינתן לך האפשרות בין גרסת UDP ו- TCP, שניהם יעשו את העבודה בצורה יפה. ההבדל הוא ש- UDP מהיר יותר, ולכן יתכן ועדיף. אם יש לך בעיות חיבור, תרצה לבדוק את גרסת ה- TCP. למרות שזה איטי יותר, יש לך סיכוי טוב יותר לשמור על הקשר שלך.

עבור כמה מהבחירות האחרות שלנו, אתה יכול להסתכל על הבחירות שלנו 10 VPN הראשונים רשימת שירותים. אנו לא חושבים שתצטרך לעשות זאת. האפשרויות מבוססות על אבטחה, מהירות, אמינות ומחיר. הם גם ספקים עם רשת טובה של שרתי VPN באזור דרום אמריקה. בדרך זו תוכלו להגיע למהירויות הטובות ביותר. כמובן שלכולם רשתות נהדרות. המהירות חשובה אם אתה מתכנן לגשת, להוריד או להזרים תוכן כלשהו. אנו מקווים כי המדריך שלנו עזר לך לבחור את האפשרות הטובה ביותר לצרכים שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me