Šanhajā, ĶīnāŠanhaja, Ķīna ir lielākā pilsēta pasaulē, kurā dzīvo vairāk nekā 24 miljoni cilvēku. Tas ir pasaules finanšu centrs un transporta mezgls ar pasaules aktīvāko konteineru ostu. Šanhajas apmeklēšanai ir daudz iemeslu, un tā tiek uzskatīta par kontinentālās Ķīnas ekonomikas uzplaukuma paraugu. Ja plānojat apmeklēt drīz, jūs nevēlaties izmantot internetu bez VPN. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu un atbloķēt ierobežojumus. Šeit ir daži no labākajiem VPN pakalpojumiem, ko izmantot Šanhajā.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD PIA 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 5,20 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa

Šanhajas vēsture aizsākās 771. gadā pirms mūsu ēras un iet uz laiku pirms Ķīnas apvienošanas. Nosaukums tulkojumā nozīmē “Uz jūru”. Kamēr notiek diskusijas par nosaukuma pielietošanu, Tangas dinastijas laikā pilsēta burtiski atradās uz jūras. Alternatīvā nosaukuma dēļ jūs redzēsit vārdu Shen kā daļu no sporta komandām un laikrakstiem.

Kā redzat, pilsētai ir sena vēsture. Mūsdienās ir daudz lietu, kas piesaista cilvēkus un uzņēmumus Šanhajā. Tajā ietilpst Šanhajas Pilot brīvās tirdzniecības zona, Šanhajas universitāte, vēsturiskās un futūristiskās ēkas, atrakciju parki, muzeji un daudz kas cits. Neatkarīgi no tā, ko vēlaties darīt šajā apgabalā, sākot no biznesa un beidzot ar izklaidi, to varat atrast tur.

Ķīnā valda dīvains līdzsvars starp mūsdienu rietumu civilizāciju, seno ķīniešu kultūru un stingrās līnijas vērtībām. Atrodoties tur, jūs gandrīz varat aizmirst, ka atrodaties komunistiskā valstī. Tomēr jūs ātri atcerēsities, ja mēģināsit izmantot internetu. Ķīnai ir ugunsmūris, ko bieži dēvē par “Lielo Ķīnas ugunsmūri”. Tieši tāpēc pirmais iemesls, lai izmantotu VPN, ir, lai palīdzētu jums izvairīties no cenzūras un ierobežojumiem. Savienojot ar VPN serveri citā vietā, jūs liksit programmatūrai ticēt, ka atrodaties kaut kur citur.

Nākamais iemesls VPN izmantošanai, lai tur aizsargātu jūsu privātumu. Ir vispārzināms, ka Ķīnas valdība uzrauga interneta trafiku. Pieslēdzoties izvēlētajam VPN serverim, jūs izveidojat drošu savienojumu ar serveri. Tādā veidā jūs neapdraudēsit savus datus. Paturiet prātā, ka tomēr var būt grūti pilnībā bloķēt valdību no jūsu novērošanas. Ja viņi patiešām vēlas to darīt, viņi atradīs ceļu. Ķīnas gadījumā mēs iesakām izmantot atšifrēšanas (apmulsināšanas) funkciju, ko piedāvā visi mūsu ievietotajos VPN, lai palīdzētu slēpt jūsu darbības no Ķīnas varas iestādēm.

Šie ir divi galvenie iemesli, kāpēc VPN izmantošanai Ķīnā ir izšķiroša nozīme. Tomēr, reģistrējoties pakalpojumam, jūs varat atklāt citus lietojumus. Sākot no pārvietošanās pa GFC un beidzot ar jūsu privātuma aizsardzību, VPN palīdzēs sasniegt jūsu mērķus. Tagad, kad redzat, kāpēc tas ir svarīgi, runāsim par VPN nodrošinātājiem.

Apskatīsim mūsu labāko Šanhajas VPN sarakstu.

1. Labākais Šanhajas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

  Labākie miera spēles VPN

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Shanghai ātruma testsLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi” un lodziņā “meklēt valsti vai pilsētu” ierakstiet Honkongā. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties tur esošos serverus. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Honkongā, un ātrums bija 283,46 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Šanhajas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

  Labākie MoNilla Firefox VPN paplašinājumi

NordVPN Šanhajas ātruma testsNordVPN Honkongā uztur vairākus serverus. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri Honkongā, un lejupielādes ātrums bija 170,81 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Šanhajā: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Šanhajas ātruma pārbaudeMēs izmantojam PIA Windows klientu, un iestatīšanas un izmantošanas ziņā tas nav daudz. Tā vienkāršība nenozīmē, ka klientam nav daudz funkciju. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojās ar ātrumu 108,61 Mbps, kamēr bija savienots ar Honkongu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Šanhajas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

  Labākie Cydia VPN

CyberGhost Shanghai ātruma pārbaudeTā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Losandželosā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Izvēlēties manu serveri”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt konkrētu serveri. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Honkongā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 61,24 Mb / s.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Šanhajā: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, ieskaitot IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Shanghai ātruma pārbaudeIPVanish Honkongā mitina 20 serverus, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Kad mēs pārbaudījām IPVanish serveri Honkongā, hkg-c07, mēs atklājām, ka ātrums ir 96,65 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs jums piedāvājām, ir labākā izvēle, ko izmantojat, atrodoties Šanhajā. Tomēr jūs vienmēr varat ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Tikai pārliecinieties, vai jūsu izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam ir serveri, kas atrodas reģionā vai ap to. Mūsu lēmumu pamatā ir drošība, ātrums, uzticamība un pat cena. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem tajā pašā reģionā kā Šanhajā. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko iespējamo ātrumu. Neatkarīgi no tā, kuru opciju izvēlēsities, jūs nekļūdīsities. Ja vēlaties straumēt saturu, ļoti svarīgs ir labs ātrums. Izmantojiet mūsu ceļvedi, lai palīdzētu jums pieņemt apzinātu lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me