TaivānaTaivāna, oficiāli pazīstama kā Ķīnas Republika, ir valsts, kas atrodas Austrumāzijā. Tajā dzīvo 23 miljoni cilvēku, un tā ir visvairāk apdzīvotā valsts, kas nav Apvienoto Nāciju Organizācijas locekle. Šī mazā salu tauta ir ekonomisks spēks, un tai ir 22. lielākā ekonomika pasaulē. Daudzi cilvēki zina Taivānu par augsto tehnoloģiju nozari. Pilsētas apmeklēšanai ir daudz iemeslu, taču mēs iesakām neizmantot internetu bez VPN. Apskatiet mūsu labāko Taivānas VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Taivāna ir ļoti tehnoloģiju prasmīga valsts, un bezmaksas internets pilsētās ir ļoti izplatīts. Vietās ietilpst hosteļi, kafejnīcas, krodziņi, iepirkšanās centri un daudz kas cits. Izmantojot visas šīs iespējas, ir svarīgi izmantot VPN. Visiem patīk bezmaksas WiFi, taču tas nozīmē, ka to dara arī kibernoziedznieki. Varat derēt, ka viņi vēlas iegūt informāciju par jūsu privātajiem datiem. Izveidojot savienojumu ar izvēlētu drošu VPN serveri, jūs varat ievērojami samazināt (ja ne pilnībā pārtraukt) iespēju, ka krāpnieki nozags jūsu datus.

Kā mēs minējām, Taivāna ir rietumnieciska. Ar to mēs domājam, ka viņiem nav valdības cenzūras likumu. Patiesībā pilsoņi bauda vārda un preses brīvību. Ņemot vērā to, vēl viens iemesls VPN izmantošanai Taivānā ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ja vēlaties piekļūt saturam no sava reģiona, parasti to nedarāt. Tas ir tāpēc, ka daudzi uzņēmumi ierobežo saturu, ja tas nāk no viņu mērķa zonas. Pieslēdzoties VPN serverim reģionā, kuru vēlaties izmantot, varat likt organizācijai domāt, ka atrodaties kaut kur citur.

VPN izmantošana palīdzēs sasniegt šos mērķus, sākot no personas datu aizsardzības no kiberzagļiem līdz piekļuvei saturam no dažādiem reģioniem. Tagad, kad esam izskaidrojuši, kāpēc tie ir svarīgi, parunāsim par to, ko meklēt. Ir vairāki noteikumi, kas jāievēro, izvēloties VPN pakalpojumu.

Kāds ir labākais VPN Taivānai?

Lai noteiktu mūsu labāko Taivānas VPN sarakstu, mēs pievērsāmies šādiem kritērijiem:

  • Ātruma testa rezultāti no VPN serveriem Āzijā – Taipejā vai Honkongā
  • Priekšroka tiek dota VPN ar vairākām serveru atrašanās vietām Āzijā
  • Atbalsts straumēšanas pakalpojumu atbloķēšanai citos reģionos
  • Spēcīga šifrēšana, lai nodrošinātu interneta savienojumu
  • Vienkārši lietojamas mobilās lietotnes Android un iOS ierīcēm

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir saraksts ar labākajiem Taivānas VPN pakalpojumiem:

1. Labākais VPN Taivānai: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Taivānas ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai. Jums nevajadzēs izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Atverot lietojumprogrammu, atlasiet pogu “Izvēlēties atrašanās vietu”. Pēc tam jūs varat doties uz cilni “viss”, atvērt Āziju un atrast to, vai arī meklēšanas lodziņā augšpusē varat ierakstīt “Taivāna”. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Taivānā, un ātrums bija 86,22 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Taivānai: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Taivānas ātruma pārbaude

NordVPN mitina servera atrašanās vietu Taipejā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri Taivānā, un lejupielādes ātrums bija 40,17 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Taivānai: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Taiwan ātruma pārbaude

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Taipejā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Taivānai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu valstī. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 21,31 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Mēs tikko pieminētās iespējas nodrošinās vislabāko pieejamo pieredzi, atrodoties Taivānā. Tomēr jūs vienmēr esat laipni aicināti ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN saraksts ar citām izvēlēm. Tikai pārliecinieties, ka jūsu izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam ir serveri, kas atrodas netālu no Taivānas. Mūsu lēmumu pamatā ir servera atrašanās vietas, drošība, cena, ātrums un uzticamība. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko iespējamo ātrumu. Tā kā serveri, iespējams, atrodas Taipejā, jums nevajadzētu radīt nekādas problēmas. Ja plānojat straumēt saturu, svarīgs ir labs ātrums. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat pieņemt apzinātu lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me