בבדיקת VPN של ה- Ivacy שלנו נמצא שהם ספקים שבסיסה בסינגפור. הם התחילו את השירות בשנת 2007 מתוך אמונה שלכולם צריך חופש מקוון מוחלט בלי להסתכל בעיניים סקרניות. שלא כמו VPNs רבים, Ivacy מחבקת את טורנט ומשתמשי P2P אחרים. באמצעות כושר המצאה הם הנדסו רשת VPN שעברה אופטימיזציה עבורם. זה הפך אותם לאחד ה- VPN הטובים ביותר לטורנטים.

Ivacy

למרות שלא יכולנו לאמת שהם היו הראשונים לעשות זאת, בשנת 2010 הם הציגו את “מנהרת פיצול”. תכונה זו מאפשרת לך להחליט איזו מתעבורת האינטרנט שלך עוברת דרך ה- VPN תוך שליחת האחר באמצעות ספק האינטרנט המקומי שלך. השירות שלהם יישם גם “מטרות”. רעיון חכם זה מאפשר לך לבחור את הגדרות ה- VPN על סמך מה אתה מתכוון להשתמש ב- VPN. אנו נחקור תכונות אלה ואחרות בהמשך סקירת ה- VPN של Ivacy.

תמחור והצעות מיוחדות

VPN של חברת Ivacy מציעה את שירותם בצרור בודד. צרור זה משווק בשלוש תכניות תמחור באורכי טווח שונים: חודש, שנה ו -5 שנים. כמו ספקים רבים, גם לתוכניות הללו יש הנחות גדלות לתכניות לטווח ארוך יותר. כרגע הם מציעים מבצע זמן מוגבל. במהלך מכירה זו, כל התוכניות שיש מוזלות. משמעות הדבר היא שכרגע אתה יכול לקבל חודש משירות ה- VPN שלהם תמורת 9.95 $ עבור התוכנית החודשית. התוכנית לשנה היא 42 $ שהם 3.50 $ לחודש. לאלו מכם שרוצים תמיד להשיג את העסקה הטובה ביותר, תוכלו לקבל 5 שנות שירות שלהם תמורת 70 $ או רק 1.16 $ לחודש. זהו חיסכון של 88% מהמחיר החודשי הרגיל שלהם.

תמחור Ivacy

אז מה אתה מקבל עבור הכסף שלך? המנויים לשירות ה- VPN של Ivacy מקבלים את היתרונות הבאים:

 • גישה למתגי רוחב פס (הורדה והעלאה) ללא הגבלה ומתגי שרת.
 • רשת עולמית של 250+ שרתים בלמעלה ממאה מיקומים גיאוגרפיים המותאמים במיוחד לטורנט ול P2P אחר.
 • אפליקציות עבור Windows, Mac, Android ו- iOS.
 • שירות VPN אמיתי ללא רישום.
 • היכולת להשתמש בחמישה התקנים סימולטניים כדי להתחבר לשרתים שלהם.
 • היכולת לבחור בין מגוון פרוטוקולים מאובטחים (OpenVPN, IKEv2, SSTP, L2TP ו- PPTP) או ללא פרוטוקול בכלל..
 • היכולת להחליט איזו מתעבורת האינטרנט שלך משתמשת ב- VPN ואילו נשלחת דרך ספק שירותי האינטרנט המקומי שלך (Split Tunneling).
 • למשתמשי Windows, Mac OS X ו- Android יש מתג להרוג אינטרנטי לשקט נפשי נוסף.
 • תוסף DNS מאובטח שמנתב שאילתות דרך שרת ה- DNS של Ivacy כדי לעצור דליפות DNS.
 • הגנת דליפות IPv6 על ידי השבתת כל התעבורה של ה- IPv6 למחשב שלך וממנו.

אם המטרה שלך היא להיות מסוגל לגלוש ברשת באופן חופשי מבלי לתהות אם מישהו מרגל עליך או לצנזר את התוכן שלך, אנו מאמינים שתמצא את היתרונות האלה יותר משווים את מחיר הכניסה.

אתה יכול לשלם עבור שירות ה- VPN של Ivacy באמצעות כרטיסי האשראי הבאים: ויזה, מאסטרקארד ואמריקן אקספרס. מי שאוהב לשמור את כל הרכישות המקוונות במיקום אחד ישמח לדעת שהוא מקבל תשלום באמצעות PayPal. למי שרוצה למקסם את האנונימיות המקוונת שלו, הוא יאפשר לך להירשם לא רק על ידי ביטקוין אלא גם על מטבעות קריפטו אחרים באמצעות CoinPayments. אתה יכול גם להירשם ל- VPN של Ivacy באמצעות Perfect Money, WebMoney ו- Paymentwall. המשמעות היא שתהיה לך שום בעיה למצוא שיטה לשלם עבור שירותן, לא משנה המיקום הגאוגרפי שלך.

בקר ב- VPN של Ivacy

תקופת ניסיון ללא סיכון

VPN של Ivacy אינו מציע ניסיון חינם אך הם יודעים שתרצה לבדוק בעצמך את התכונות והביצועים של השירות שלהם לפני שתחליט לקנות אותו. לכן הם מציעים לכל המנויים החדשים ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים. זה מספיק זמן לבחינה קפדנית של VPN של Ivacy. תן לתמיכה שלהם הפעלת ניסיון. כמו כן, התקן אותו במספר מכשירים והתחבר למיקומים גיאוגרפיים שונים כדי לבדוק את הביצועים שלו. אנו ממליצים שתבדוק אותו ביסודיות כדי לוודא שהוא ה- VPN המתאים לך.

אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה לחלוטין, הם יחזירו לך את מחיר הרכישה המלא. עם זאת, לערבות שלהם למשך 7 הימים יש כמה תנאים. להלן רשימה של התנאים שעליכם לעמוד בכדי לתבוע את ההחזר:

 • יש להגיש את התביעה להחזר כספי תוך 7 ימים ממועד המנוי.
 • לא יכול להיות שהחשבון שלך הושעה.
 • אסור היה לך להשתמש ברוחב פס של יותר מ- 7 ג’יגה-בתים (העלה והורדה).
 • לא יכולת להיכנס ליותר מ 30 פעילויות באתר.
 • לא יכולתי בעבר לתבוע החזר.
 • ביטקוין או Paymentwall לא שימשו כדי לשלם עבור השירות שלך.

אם אתה עומד בכל הקריטריונים האלה, אתה זכאי להחזר מלא. פשוט שלח דוא”ל לצוות התמיכה ב- Ivacy. כלול את שם החשבון שלך ואת הסיבה לביטול השירות. הם ידאגו לכל השאר.

מיקומי רשת ושרת של Ivacy VPN

רשת ה- VPN של Ivacy מורכבת מכמעט 1000 שרתים ב -100 מיקומים. אלה ממוקמים אסטרטגית בכל רחבי העולם. יש להם שרתים בלמעלה מ- 50 מדינות הפרוסים על פני מאה ערים. יש להם שרתים בכל יבשת גדולה כולל אפריקה, אסיה, אירופה, אוקיאניה, צפון אמריקה ודרום אמריקה.

הכיסוי הטוב ביותר הוא בארצות הברית עם 196 שרתים אך במדינות רבות אחרות יש גם שרתים מרובים. אלה כוללים אוסטרליה, קנדה, סין, מצרים, גרמניה, הונג קונג, איטליה, יפן, לוקסמבורג, מלזיה, ניו זילנד, רוסיה, דרום קוריאה. ספרד, שוודיה, טורקיה ובריטניה. ל- VPN VPN יש שרתים ביבשות ובמדינות הבאות:

 • אפריקה – (7 שרתים)
  • מצרים, גאנה, קניה, ניגריה, סיישל, דרום אפריקה
 • אסיה – (36 שרתים)
  • ברוניי, סין, הונג קונג, הודו, אינדונזיה, יפן, ירדן, כווית, מלזיה, פקיסטן, ערב הסעודית, סינגפור, דרום קוריאה, טייוואן, איחוד האמירויות
 • אירופה – (38 שרתים)
  • אוסטריה, בלגיה, בולגריה, צ’כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, איטליה, לטביה, לוקסמבורג, הולנד, נורבגיה, פולין, רומניה, רוסיה, ספרד, שוודיה, שוויץ, טורקיה, אוקראינה, בריטניה
 • צפון אמריקה – (203 שרתים)
  • קנדה, קוסטה ריקה, מקסיקו, פנמה, ארצות הברית
 • אוקיאניה – (8 שרתים)
  • אוסטרליה, ניו זילנד
 • דרום אמריקה – (5 שרתים)
  • ברזיל, צ’ילה, קולומביה, פרו, ונצואלה

כשמסתכלים ברשימה זו, ניתן לראות בבירור כי ל- Ivacy VPN יש שרתים ברחבי העולם, עם שרתים מרובים במדינות פופולריות רבות כפי שצייננו בעבר. הרשת שלהם תומכת בפרוטוקולי VPN אלה: OpenVPN (UDP ו- TCP), L2TP / IPSec, IKEv2, SSTP ו- PPTP. בנוסף, חוזק ההצפנה יכול לנוע בין לא, 128 סיביות ו 256 סיביות. אנו נבחן את הבחירות הללו בהמשך החלק “ידיים על” בסקירת ה- VPN של Ivacy שלנו.

בהתאם לפילוסופיה של אינטרנט חופשי ופתוח, רבים משרתי ה- Ivacy תומכים בתעבורת P2P. רק אלה באוסטרליה, אוסטריה, ברזיל, סין, צ’כיה, מצרים, פינלנד, צרפת, הונג קונג, הודו, אינדונזיה, איטליה, יפן, ירדן, כווית, מלזיה, מקסיקו, ניו זילנד, פולין, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, שוויץ וטייוואן אינן מותאמות לשיתוף קבצים.

  סקירת ibVPN

בקר ב- VPN של Ivacy

כמה אתה מאובטח עם VPN של Ivacy?

לקוחות שולחן העבודה של Ivacy משתמשים ב- OpenVPN UDP בעוצמה של עד AES-256 ומאובטחים כברירת מחדל SSL עם fallback ל- OpenVPN TCP במידת הצורך. זו אמורה להיות ההגדרה הטובה ביותר עבור מרבית המשתמשים ותשמור על כל תעבורת האינטרנט שלך. עם זאת, אתה יכול לבחור פרוטוקול ועוצמת הצפנה משלך. נדון יותר בנושא זה כשנסקור את לקוח Windows בהמשך סקירתנו.

אפליקציית אנדרואיד מחליפה גם את OpenVPN UDP עם נפילה ל- TCP. בעוד שאפליקציית iOS מחליפה ברמת המחדל ל- IKEv2 עם נפילה ל- L2TP. הם משתמשים גם באלגוריתמים להצפנת חוזק של עד 256 ביט. כל פרט לאפליקציית ה- iOS שלהם בוצעו מתגי הרג להגן עליכם אם חיבור ה- VPN אמור לרדת. התוכנה המותאמת אישית שלהם תומכת גם במנהור מפוצל, כך שתוכלו להחליט איזו תנועה מאובטחת דרך ה- VPN.

ניתן לראות שעם אלגוריתמי ההצפנה המרביים המוגדרים כברירת מחדל, שירות ה- VPN VPN יכול לשמור על הגנה טובה בזמן הגלישה באינטרנט. תוספת של מתג להרוג, מנהור מפוצל, הגנת דליפות IPv6 ו- DNS מאובטח עוזרות להגן לא רק על תנועת האינטרנט שלך אלא גם על האנונימיות המקוונת שלך. לכן, לא משנה במכשיר בו תשתמשו כדי להתחבר לשירות שלהם, Ivacy VPN ישמור עליכם.

האם ה- VPN של Ivacy מכבד את פרטיותך?

ל- VPN ל- Ivacy יש מדיניות אמיתית ללא רישום כניסה. הם לא רושמים דבר מלבד מספר החיבורים לרשת שלהם. Ivacy לא רושמת אף אחת מעסקאות האינטרנט שלך. הם לא רושמים את כתובת ה- IP שלך או את ה- IP של השרת שאליו הגעת או כל מידע אחר המאפשר זיהוי אישי. הקטעים הבאים, שנלקחו ממדיניות הפרטיות שלהם, מסבירים את מדיניות הרישום שלהם במילים שלהם:

מה שאתה עושה באינטרנט, נשאר איתך

אנו בהחלט לא רושמים או מבצעים מעקב אחר פעילויות מקוונות של לקוחותינו אשר יאפשרו לנו לשייך כל פעילות ספציפית למשתמש ספציפי כלשהו. איננו יודעים דבר אודות האתר בו ביקרת, התוכנה בה השתמשת, התוכן שהורדת או כל פעילות אחרת שאתה מבצע באופן מקוון. אנו עוקבים רק אחר ניסיונות התחברות לשרת שלנו וזה נעשה רק כדי לשפר את השירות שלנו, שיטות פתרון בעיות ומצבי תשלום.

מה אם רשות מבקשת מידע הקשור ללקוח?

מכיוון שיש לנו מדיניות אפס יומני, אין לנו מידע על הפעילות המקוונת של הלקוח. יש לנו רק את המידע שהמשתף משתף אותנו ברגע שהוא / היא נרשמים לשירות שלנו, כלומר כתובת הדוא”ל. אנו לא רושמים נתוני תנועה או פעילויות באתר, כך שלא נוכל לזהות ולחבר פעילות ספציפית למשתמש מסוים בשירות שלנו.

אז כפי שאתה יכול לראות, הם עומדים בבקשות החוקיות בכך שהם לא מספקים מידע מכיוון שהם לא רושמים נתונים שניתן לחבר אותם למשתמש מסוים. המשמעות היא שאתה יכול להיות בטוח שמה שאתה עושה בזמן שאתה משתמש בשירות ה- VPN VPN הוא העסק שלך בלבד. היינו מצפים לא פחות מספק שמגיש תמיכה בתמיכה ב- P2P וב- Torrent.

איזה סוג של תמיכה מספקת VPN של Ivacy?

ל- VPN של Ivacy תמיכה בצ’אט זמינה לרוב אך לא 24/7. הצוות המנהל את מפגשי הצ’אט הללו הוא בקיא, הן בתחום הכללי והן בנושאים טכניים. מספר שאילתות והיו לנו התשובות שלנו לגבי פרוטוקולי ברירת מחדל המשמשים במכשירי Windows, Mac OS X, iOS ו- Android למטרות מאובטחות. ברירת המחדל המשמשת למטרות שונות על ידי בחירה אוטומטית היא מעט מורכבת יותר והיא תיבחן ביתר פירוט בחלק ה”הידניות “בסקירתנו..

VPN של Ivacy מספקת גם מערכת תמיכה בכרטיסי דואר אלקטרוני אם צ’אט אינו זמין או לבעיות מורכבות יותר. יש להם דף תמיכה טוב הכולל שאלות נפוצות, מדריכי הפעלה ובעיות שנפתרו. הם שומרים על נוכחות במדיה החברתית בפייסבוק, בטוויטר וביוטיוב. הצוות שלהם אדיב ומקצועי ויסייע לכם לפתור את כל השאלות והבעיות שיש לכם.

בקר ב- VPN של Ivacy

בדיקות ידניות לשירות VPN של חברת Ivacy

מוריד תוכנת VPN ל- Ivacy

VPN של Ivacy פיתחה תוכנת לקוח לשולחן העבודה עבור Windows ו- Mac OS X. יש להם גם אפליקציות למכשירי iOS ו- Android. זה מקל על החיבור לשרתי ה- VPN שלהם מכל מכשיר. ניתן להוריד את לקוח שולחן העבודה ישירות מדף ‘הורדות’ על ידי לחיצה על הקישורים המתאימים להם. הקשה על קישורי אנדרואיד ו- iOS תעביר אותך לחנויות שלהם (Apple iTunes או Google Play store). כאשר שם, פשוט לחץ על כפתור “התקן” כדי לסיים את ההתקנה למכשיר שלך.

המפרטים לפלטפורמות אלה להפעלת תוכנת Ivacy VPN הם כדלקמן:

 • אנדרואיד 4.0 ומעלה
 • iOS 8 ואילך
 • Windows XP ומעלה
 • מערכת ההפעלה X 10.8 ואילך

התוכנה המותאמת אישית של VPN VPN עבור Windows, Mac OS X ואנדרואיד מתעדפת את הפרוטוקולים עם OpenVPN UDP החוזרים אל OpenVPN TCP ליישומים מאובטחים. לקוחות שולחן העבודה יאפשרו לכם גם לבחור את הפרוטוקול שאיתו אתם רוצים להתחבר. בחירת מטרה אוטומטית תשפיע גם על הפרוטוקול המשמש לחיבור כפי שנראה ברגע.

אפליקציית iOS מתעדפת את פרוטוקול IKEv2 אם היא נתמכת. אם לא, זה נופל לפרוטוקול L2TP / IPsec. כל התוכנות המותאמות אישית מחליפות מחדל לאלגוריתם ההצפנה AES-256 לצורך אבטחה אם זמינות בחיבור שלך.

התקנת לקוח ה- Windows VPN של Ivacy

לאחר שהורדת את הלקוח למחשב האישי או למחשב הנייד, פשוט הפעל אותו כמנהל ובכך נותן לו את ההרשאות הדרושות לו כדי להתקין את מנהל ההתקן המתאים. תוכלו לראות מסך של תקופת השירות. עליכם לקבל אותם כדי להמשיך בהתקנה. לאחר מכן, לחץ על כפתור “הבא” במסך זה ותוצג בפניך סדרת מסכי הגדרה. קדימה לחץ על כפתור “הבא” בכל אחד ממסכים אלה. לבסוף לאחר שתסיים את ההתקנה, יופיע סיכום שלו. לחץ על כפתור “התקן” כדי להשלים את ההתקנה של לקוח Windows.

התקנת לקוח חלונות VPN של Ivacy

לאחר סיום בחר לפתוח אותו ולחץ על כפתור “סיום” כדי לפתוח אותו בפעם הראשונה. פעולה זו תפתח את לוח המחוונים בו תצטרך להכניס את אישורי האישור שלך לאימות לפני שתוכל להתחיל להשתמש בשירות VPN VPN. הזן את כתובת הדוא”ל והסיסמה שבה השתמשת כמנוי. כשאתה מתחבר לשרת VPN, אישורים אלה יאומתו. אם אתה מנסה להתחבר לשרת מבלי להזין את האישורים הנכונים, הודעה בתחתית לוח המחוונים תבקש ממך להזין תחילה את שם המשתמש והסיסמה שלך..

אימות לקוח חלונות VPN של איבסי

לאחר שתזין את שם המשתמש והסיסמה שלך, בחר “אוטומטי” לפרוטוקול, סיבוב למטרה ולחץ על כפתור “התחבר מהיר”. זה יציג מפת מיקום כמו זו שמוצגת למעלה. כל מה שיידרש כדי להשלים את החיבור שלך הוא לבחור סיכת מיקום על ידי לחיצה עליו ואז על כפתור “התחבר עכשיו”.

לפני שנעשה זאת, אנו נבחן מקרוב את ההגדרות הידניות עבור לקוח ה- Windows VPN VPN. חלק מההגדרות הללו יכולות לשנות את אופן יצירת החיבור הזה בפועל. אחרים יכולים להשפיע על הפרוטוקול והשרת המשמשים לחיבור.

בקר ב- VPN של Ivacy

באמצעות לקוח חלונות של Ivacy

לאחר שתפתח את האפליקציה, תראה את לוח המחוונים של הלקוח. שתי הגדרות חשובות שניתן לבצע מכאן, שיעזרו לכם למצוא בקלות את נתק ה- VPN הדרוש לכם. לאחר שבחרתם באלה, כמה לחיצות שנדרשות כדי להשלים את החיבור לשרת VPN כדי לממש את מטרתכם.

בחירת פרוטוקול

הבחירה הראשונה שתרצה לעשות היא פרוטוקול VPN שמשמש את החיבור. ה “פרוטוקולים “ כי לקוח ה- VPN של Ivacy תומך הם כדלקמן:

 • אוטומטי – זהו פרוטוקול ברירת המחדל שהתנהגותו תלויה במטרה שבחרת וכן בעוצמה הידנית (מצב) שהגדרת עבור הלקוח מכיוון שהדבר יכול לעקוף את הגדרת ברירת המחדל המאובטחת אם אינך נזהר..
 • OpenVPN UDP – זוהי הגדרת לקוח ה- VPN למטרה הכללית מכיוון שהיא מאובטחת ומהירה אך היא אינה מאמתת שכל הנתונים נשלחו והתקבלו.
 • OpenVPN TCP – פרוטוקול זה מאובטח עם התוספת הנוספת של אימות והתגנבות במידת הצורך מכיוון שהוא יכול לחקות תנועה של HTTPS.
 • SSTP – זהו פרוטוקול מהיר מאוד ומאובטח שפותח על ידי מיקרוסופט עבור חלונות אך אינו נפוץ. עם זאת זו בחירה טובה עבור Windows
 • L2TP – פרוטוקול מאוד מאובטח מאוד המשתמש ב- IPsec ובקפסולציה כפולה מה שהופך אותו לאט מעט יותר מכמה פרוטוקולים וניתן לחסום אותו בקלות.
 • PPTP – הדבר מספק את האבטחה הנמוכה ביותר ביחס לחיבורים שמצפינים את התנועה שלך, אך הדבר אינו פועל כלל בהצפנה ויש להשתמש בהם רק במצבי אבטחה נמוכים.
  סקירת VyprVPN 2023

פרוטוקולי Windows Clent של Ivacy VPN

בחירת מטרה

ההגדרה השנייה שמקלה על בחירת שרת ה- VPN המתאים למה שאתה רוצה לעשות היא המטרה. ה “מטרה“מחולק למטרות ומדינות. בחירת מדינה תחבר אותך לשרת ה- VPN המהיר ביותר באותה מדינה מהמיקום שלך. המטרות הן כדלקמן:

 • בידור – צפייה בטלוויזיה בארה”ב, בטלוויזיה צופה בקנדה, נטפליקס ארה”ב, נטפליקס בריטניה, נטפליקס צרפת, נטפליקס איטליה, BBC iPlayer, הולו, HBO Now ו- ABC
 • מפחיד – טורנטינג (כללי) ארה”ב (טורנטינג)
 • VoIP – שירותי Voice over IP
 • ביטחון / אנונימיות – אופטימלי, מקסימום
 • צנזורה – בטל חסימת אתרים
 • שרתים מהירים ביותר – למדינה

מטרות VPN של חברת Ivacy

השימוש בהגדרת הפרוטוקול “אוטומטית” למטרות אלה תחבר אותך בסופו של דבר לשרת ה- VPN המהיר ביותר למטרה זו ברשת VPN של Ivacy. ברוב המקרים נראה כי ברירת המחדל היא לשרתי PPTP בגלל המהירות המהירה יותר שלהם בגלל פחות תקורה של הצפנה. אנו ממליצים לכן להגדיר את הפרוטוקול ל- OpenVPN UDP עבור מרבית היישומים שלך אם האבטחה היא החשש העיקרי שלך. לפחות לנסות ולראות עד כמה האבטחה הנוספת משפיעה על הביצועים שלך.

כעת לאחר שבחנו לעומק את הגדרות לוח המחוונים, הבה נבחן את שאר פריטי התפריט עבור הלקוח. מסך הבחירה המותאם אישית הוא זה שמוצג ברגע שאתה לוחץ על כפתור “התחברות מהירה” מלוח המחוונים, אך ניתן לגשת אליו בנפרד וניתן לבחור ישירות גם ממנו פרוטוקול ותכלית. שני פריטי התפריט האחרונים הם “מנהרת פיצול” ו- “הגדרות”.

בקר ב- VPN של Ivacy

מנהרת מפוצלת

מנהור מפוצל הוא מאפיין של שירות ה- VPN של Ivacy המאפשר לך להחליט איזו תנועה מופנית דרך ה- VPN ואשר נשלחת ישירות דרך ספק שירותי האינטרנט שלך. התנועה המופנית היישר דרך ספק שירותי האינטרנט שלך אינה מוצפנת ומשתמשת בכתובת ה- IP האמיתית שלך, לכן אל תשתמש בתכונה זו אם אנונימיות היא המטרה הסופית שלך. עם זאת, תכונה זו יכולה לסייע לביצועי ה- VPN שלך אם זה לא המקרה על ידי הגבלת התעבורה שצפונה להיות מוצפנת על ידי ה- VPN.

מנהרת פיצול VPN של איבסיהנוהל לאפשר מנהור מפוצל על לקוח Ivacy מוצג לעיל. ראשית, עליך להפעיל את הלקוח כמנהל כדי לאפשר אותו על ידי הפעלת כפתור “השבת” לכדי “הפעל”. לאחר מכן לחץ על כפתור “חפש יישומים” כדי שהלקוח ימצא יישומים שיכולים לרוץ דרך ה- VPN. הוא מצא כמה דפדפנים שהתקנו. כדי להפעיל יישומים דרך ה- VPN לאחר הפעלת מנהור מפוצל, עליך להפעיל אותם מכאן. אתה יכול להשתמש בלחצן “הוסף יישומים אחרים” כדי להוסיף רשימות הפעלה משלך לרשימה זו. אתה יכול גם למחוק כאלה שאתה לא רוצה לעבור דרך ה- VPN.

הגדרות לקוח VPN של חלונות VPN של Ivacy

פריט התפריט הבא שנרצה להסתכל עליו הוא “ההגדרות”. תפריט זה מאפשר לך לשלוט על התנהגות הלקוח לפני ופתיחתו. ההגדרות מחולקות לשלוש קטגוריות. קטגוריות אלה וההגדרות האישיות שלהם הן כדלקמן:

 • הגדרות מערכת כלליות – הגדרת אפשרויות אלה תעזור להבטיח שאתה מוגן תמיד כשאתה מקוון אם משתמשים במתג ההריגה של VPN.
  • חיוג חוזר אוטומטית אם החיבור נופל
  • התחבר אוטומטית לאחר השקת הלקוח
  • לקוח התחל אוטומטי בעת הפעלת המערכת
 • הגדרות אבטחה – אלה עוזרים להבטיח את האבטחה המקוונת שלך.
  • מצב VPN – חוזק הצפנה
   • ללא קידוד – אנו ממליצים לך אל תשתמש בהגדרה זו מכיוון שזה יגרום לאבטחת חלק מהקשרים ה”אוטומטיים “שלך.
   • הצפנת 128 סיביות – זוהי אפשרות טובה בין אבטחה למהירות.
   • הצפנה של 256 סיביות – אנו ממליצים להשתמש באפשרות זו אם האבטחה היא המטרה העיקרית שלך או אם היא לא משפיעה יתר על המידה על ביצועי ה- VPN שלך.

הגדרות VPN של Ivacy

  • DNS מאובטח – זה יקצה את שרתי ה- DNS המאובטחים של Ivacy למחשב שלך.
  • הגנת דליפות IPv6 – ניתוב הגדרה זו מבטל את כל התעבורה של ה- IPv6 למחשב שלך.
  • מתג הרג VPN – הגדרת זה תבטיח שאתה מוגן תמיד כשאתה באינטרנט. זה יבטל את חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN יורד ומבטיח את המשך האנונימיות שלך.
   • חיוג חוזר אוטומטי אם החיבור יורד – הגדר זאת.
   • השבת אינטרנט גם אם אתה מתנתק ידנית מ- VPN – קבע זאת רק אם ברצונך להבטיח שאף פעם לא תהיה באינטרנט מבלי להיות מחובר ל- VPN.
 • אפשרויות תרשים תנועה – זה מכיל הגדרות שונות: סולם, מרווח זמן ויחידות לשינוי אופן הצגת תרשים התנועה בלוח המחוונים.

בקר ב- VPN של Ivacy

הבחירה האישית שלך

כעת, לאחר שבדקנו את כל ההגדרות שיכולות לשנות את אופן ההתחברות לאחד משרתי ה- VPN שלהם, הבה נבחן מקרוב כיצד להשלים את תהליך החיבור. נזכר לפני כן ברגע שתבחר פרוטוקול ותבחר מטרה, מסך “בחירה מותאמת אישית” ייפתח. ממסך זה כל שעליכם לעשות הוא לבחור מיקום מבין אלו המוצגים במפה ולחץ על כפתור “התחבר עכשיו”. אתה מחובר לשרת VPN שאתה צריך בכדי להשיג את היעד שלך. זה מאויר להלן.

חיבור רשת VPN ל- Ivacyשימו לב כי לאחר שתהליך החיבור הושלם מיקום סיכת השרת אדום והכפתור ירוק ועכשיו אומר “נתק”. כעת מוקצית לך גם כתובת IP וירטואלית מאותה מדינה כפי שמוצג בצד ימין של המסך. דבר אחד של הערה מיוחדת במסכים אלה הוא המנעול במצב סטטוס הצפנה סגור. אם הוא פתוח כשאתה מתחבר לשירות Ivacy, זה אומר שבחרת “ללא הצפנה” כמצב בתפריט “הגדרות” והנתונים שלך אינם מוגנים על ידי הצפנה. וודא שזה מה שאתה רוצה לפני שתשלים את החיבור.

דרך נוספת בה אתה יכול להתחבר בקלות לרשת VPN של Ivacy היא על ידי בחירת המסך “בחירה מותאמת אישית” ולחיצה על “דפדף בכל השרתים” מעל סטטוס ההצפנה. פעולה זו תפתח רשימה של כל מיקומי השרת. הרחב את המיקום שאליו ברצונך להתחבר ובחר עיר. ואז לחץ על כפתור “התחבר עכשיו”. אחד הדברים שצריך לציין במסך זה הוא שמיקומים מסומנים P2P אם זה נתמך. דבר נוסף הוא שכמה ערים מסומנות במעגל “i” נטוי קטן. זה מצביע על היותם שרתים וירטואליים כמו זה שמספק כתובות IP לבריסל באמצעות שרת בגרמניה.

רשימת שרתים וחיבור ל- VPN של Ivacyכפי שאתה יכול לראות את אנשי המקצוע ב- VPN VPN הקלו על לקוח Windows שלהם להתקנה ולחיבור לרשת השרתים שלהם. בעזרת רעיונות חדשניים כמו בחירת פרוטוקול אוטומטית ומטרה, כל אחד יכול להתחבר לשרת VPN בכדי להשיג את מטרתו בלחיצות בודדות. למי שרוצה שליטה רבה יותר על התהליך, הם מציעים בחירה ידנית של פרוטוקול וכוח ההצפנה. תוכל גם לקבל שליטה רבה יותר על העיר שאליה אתה מתחבר דרך רשימת “כל השרתים”. השירות שלהם אפילו מציע תכונות מתקדמות יותר למי שרוצה אותם כמו מתג להרוג, אפשרות DNS מאובטחת והגנה מפני IPv6.

  סקירת VPN VPN - -

בקר ב- VPN של Ivacy

התקנת אפליקציית ה- Android של Ivacy VPN

בקר באתר ה- Ivacy VPN ממכשיר האנדרואיד שלך והקש על הקישור ל “Ivacy Monitor ב- Android”. כאשר שם, לחץ על לחצן “התקן” ואז קיבל את הגדרות הרשאת האבטחה. לאחר שהאפליקציה הורדה והתקנה למכשיר שלך, הקש על כפתור “פתח” כדי להפעיל אותה. זה יציג את מסך הכניסה.

התקנת VPN אנדרואיד של Ivacy

ברגע שאתה נמצא במסך ההתחברות, הזן את כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך בה השתמשת כדי להירשם לחשבונך. לאחר שתעשה זאת תעבור למספר שקופיות אינפורמטיביות לגבי מסך לוח המחוונים של האפליקציה. הקש על האזורים המודגשים כדי לעבור לשקופית הבאה. הקש תחילה על אזור התפריט. לתפריט זה ניתן לגשת למסך “הגדרות” שנבחן בפירוט נוסף. בשלב הבא, לחץ על סמל המיקום. זה פותח את המסך שבו אתה בוחר את המיקום שאליו ברצונך להתחבר. לבסוף הקש על מקש החיבור לפתיחת לוח המחוונים של האפליקציה.

כניסה ל- Android VPN VPN אנדרואיד

באמצעות אפליקציית ה- Android של Ivacy VPN

לפני שנחבר לרשת VPN של Ivacy, נבדוק תחילה כמה מההגדרות שלה. לכן, כאשר לוח המחוונים מופיע, הקש על סמל התפריט כמוצג למעלה. לאחר מכן הקש על פריט התפריט “הגדרות”. המסך מציג את ההגדרות הנוכחיות שלך ומאפשר לשנות אותן ידנית. הוא מכיל את האלמנטים הבאים:

 • העדפות – הקשה כאן מציגה את אפשרויות הפרוטוקול שלך כמוצג להלן.
  • OpenVPN UDP – זו הבחירה הטובה ביותר עבור מרבית היישומים מכיוון שהיא מהירה יותר אך אין בה שגיאה בבדיקת מנות נתונים שאבדו.
  • OpenVPN TCP – בחר באפשרות זו אם אתה מתקשה בחיבור, נחסם … מכיוון שהוא מחקה תנועה של HTTPS, או אם ברצונך להבטיח שאין חבילות נתונים שאבדו..
 • מתקדם – זה כולל את התכונות המתקדמות של האפליקציות.
  • מתג להרוג אינטרנט – הפעלת מתג זה תפסיק את חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN ייפול. זה יופעל מחדש כרגיל כאשר חיבור ה- VPN יוקם מחדש.
  • מנהור מפוצל – כשתפעל זאת, זה יפיק רשימת אפליקציות שתוכלו להריץ דרך ה- VPN. לאחר ההפעלה, כל אפליקציה שלא תבחר כאן תתחבר דרך ספק האינטרנט הרגיל שלך.
  • יציאה רב – הפעלת פעולה זו תאפשר ל- VPN לחפש יציאות פתוחות אם נצפה מצערת או חסימת ביציאה הנוכחית..
 • עזרה – זה מכיל קישור ליצירת קשר עם צוות התמיכה של Ivacy.
 • כללי – יש לזה קישורים למדיניות הפרטיות ולתנאים וההגבלות.
 • להתנתק – תחילה תתבקש אם ברצונך להתנתק, ולאפשר לך לצאת מהאפליקציה.

הגדרות אנדרואיד VPN של Ivacy

כעת, לאחר שבדקנו את ההגדרות עבור אפליקציית VPN של Ivacy, בואו ללמוד כיצד לבחור מיקום להתחבר אליו. אם אינך נמצא במרכז השליטה, הקש אחורה עד שתגיע לשם. מלוח המחוונים, הקש על סמל הדגל למיקום. זה יציג את מסך בחירת המיקום. אתה יכול לבחור את המיקום שלך בשלוש דרכים שונות: לפי מטרה, ואז מדינה; לפי מדינה; ובכל מדינה, אז עיר. ניתן להרחיב את המטרה ואת המדינה (תחת עיר) על ידי הקשה על החץ כך שתוכל להשלים את הבחירה שלך. זה מאויר להלן.

מטרת השרת והשרת של Ivacy

בחירת “בריסביין” תחת העיר, אוסטראיליה תחזיר אותך ללוח המחוונים. אם זו הפעם הראשונה שלך להתחבר לשרת VPN של Ivacy, תצטרך לאשר את הרשאת ה- VPN. ואז פשוט הקש על מעבר החיבור כדי להשלים את החיבור שלך לבריסביין. שימו לב שהמיקום שלכם מראה כעת לאוסטרליה ויש לכם IP אוסטרלי וירטואלי. כדי להתנתק, פשוט כבה את החיבור.

חיבור אנדרואיד ל- VPN של Ivacy

VPN של Ivacy מקלה על כולם להתחבר לרשת שלהם באמצעות אפליקציית Android. חיבור וניתוק מהשירות לוקח רק ברז בודד. החלפת שרתים דורשת מספר ברזים בודדים. השימוש בתכונת המטרה שלהם לבחירת שרת VPN מקל על הבחירה והשינוי של שרתים על סמך המטרה הנוכחית שלך. האפליקציה כוללת תכונות מתקדמות כמו מתג להרוג ומנהור מפוצל המאפשרים לך לשלוט ברמת האנונימיות שלך. הוספת היכולת לחפש מספר יציאות עוזרת להקל על החיבור עם פחות תקלות.

בקר ב- VPN של Ivacy

מבחן מהירות VPN ל- Ivacy

המהירות של שירות ה- VPN של Ivacy הייתה מצוינת. ביצענו בדיקה זו באמצעות פרוטוקול OpenVPN UDP עם מצב VPN מוגדר להצפנה גבוהה של 256 סיביות. ראינו רק הפסד קטן במהירות תוך חיבור לרשת שלהם. הפסד זה נובע מהתקורה שנגרמה על ידי הצפנת כל פעילויות האינטרנט שלך. זהו מחיר נמוך לשלם עבור האבטחה המוצעת על ידי הצפנת כל הנתונים שלך מעיניים סקרניות.

מבחן מהירות VPN ל- Ivacy

מבחן המהירות מראה שהחיבור המוצפן הוריד את מהירות ההורדה של ספק שירותי האינטרנט הבסיסי שלנו מ- 29.11 Mb / s ל- 27.54 Mb / s. זו ירידה של קצת יותר מ -5% לשרת ביוסטון, טקסס. השימוש ב- Ivacy VPN יאבטח את כל פעילויות האינטרנט שלך כך שאתה לבד מכיר את העסק האישי שלך. זה יאפשר לך לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי, לחסום צנזורה ולגלוש באופן חופשי באינטרנט מכל מקום. אנו חושבים שזה שווה את להיט הביצועים הקטן.

ביקורת VPN ב- Ivacy: מסקנות

ה- VPN של חברת Ivacy פועלת מאז 2007. המטה שלהם נמצא בסינגפור, ללא מדיניות לשמירת נתונים. הם תומכים בזכותך לעשות את מה שאתה רוצה לעשות בזמן השימוש באינטרנט. הם תכננו את רשת ה- VPN שלהם כדי להיות מותאמים לתעבורת טורנט ו- P2P ומעל מחצית מהשרתים שלהם תומכים בה. אם הם סופרים את השרתים הווירטואליים שלהם, יש להם כ -300 שרתים ביותר ממאה מיקומים. מה שכן, יש להם נוכחות בכל יבשת מרכזית. זה הופך אותם לספק VPN בגודל בינוני עם נוכחות גלובלית.

ל- Ivacy VPN יש לקוחות מותאמים אישית המאפשרים למשתמשים בשולחן העבודה להתחבר באופן מאובטח לשירות שלהם באמצעות OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, SSTP, L2TP / IPsec ו- PPTP פרוטוקולים עם הצפנה של עד 256 סיביות. למשתמשי אנדרואיד יש גישה ל- OpenVPN UDP ו- OpenVPNP TCP עם קידוד 256 סיביות. משתמשי אייפון ואייפד מתחברים באמצעות IKEv2 עם fallback ל- L2TP / IPsec עם הצפנה של 256 סיביות. כתוצאה מכך, אתה מאובטח לא משנה באיזה מכשיר אתה משתמש כדי להתחבר בעת השימוש ב- Ivacy VPN. הם ספק VPN אמיתי שאינו רושם, כי הדבר היחיד שהוא עוקב אחר הוא מספר החיבורים.

יש להם תוכנה בהתאמה אישית לכל פלטפורמות ההפעלה העיקריות שקל להתקין ולהשתמש בהן. התוכנה שלהם מקלה עליך להתחבר לשירות שלהם על ידי מתן חיבור לפי מטרה כמו גם מיקום. תוכנת שולחן העבודה שלהם מאפשרת לך לבחור באופן ידני את הפרוטוקול שלך אך גם לבחור אותו עבורך בהתבסס על מטרה. משמעות הדבר היא שאתה מקבל את המיטב משני העולמות, השליטה והנוחות. לתוכנת Windows, Mac ו- Android שלהם יש מתג להרוג מובנה. תמיכת לקוחות היא באמצעות צ’אט מקוון, כרטוס בדואר אלקטרוני, מסד נתונים נפוץ, מדריכי הפעלה מהירה ומידע כללי. יש להם בלוג והם פעילים באתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר ו- YouTube.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • יש להם תוכנה מותאמת אישית למערכות Windows ו- Mac.
 • ל- VPN VPN יש אפליקציות סלולריות למכשירי iOS ואנדרואיד.
 • הם ספקים ללא רישום.
 • לתוכנת Windows, Mac ו- Android שלהם יש מתג להרוג.
 • הוא משתמש במטרה כדי להקל על בחירת שרת ה- VPN המתאים למטרה שלך.
 • התוכנה שלהם מאפשרת מנהור מפוצל כך שתוכלו לבחור מה עובר דרך ה- VPN.
 • הם מאפשרים חמישה חיבורים בו זמנית.
 • VPN של Ivacy תומך בגלוי בתעבורת P2P וטורנט

רעיונות לשיפור השירות:

 • הסר את המגבלות בערבות הכספים שלהם.
 • הסר את האפשרות ללא הצפנה.

VPN של Ivacy יכול להיות השירות שאתה מחפש אם אתה רוצה לפתוח מגבלות גיאוגרפיות, להסיר צנזורה, לחסוך כסף בחיובי VoIP ולהגן על זהותך המקוונת. האם אתה מחפש ספק VPN במהירות טובה ורשת שרתים עולמית? הם מציעים ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים. בדוק את השירות שלך בעצמך ובדוק אם הוא מתאים לצרכים שלך. אם אתה אוהב את השירות, לזמן מוגבל תוכל להירשם ל- Ivacy VPN החל מ 1.16 $ בלבד לחודש.

בקר ב- VPN של Ivacy

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me