סמל מקאפיתוכנת אנטי-וירוס של McAfee היא אחת הידועות בעולם. החברה הוקמה בשנת 1987 על ידי ג’ון מקאפי, והיא כיום בבעלות מלאה של אינטל. תוכנת האנטי-וירוס מכונה כעת אבטחה של אינטל, אך עדיין מופיעה שם המייסד. כיום הם מציעים שלושה מוצרי אנטי-וירוס. אלה הם הגנה מוחלטת, אבטחת אינטרנט ואנטי-וירוס פלוס.

עם אפשרויות אלה, מה שתבחר תלוי בצרכים שלך. אנו מראים את התמחור עבור שלושת המוצרים שלהלן, אך אנו נשתמש ב- McAfee Total Protection לצורך ההפגנה שלנו. האפשרויות המפורטות יאפשרו לך להגן על כל המכשירים שלך למשך שנה בכל פעם.

תמחור למוצרי אנטי-וירוס של McAfeeכפי שאתה רואה לעיל, McAfee Total Protection הוא רק 49.99 $ לשנה. McAfee Internet Security הוא 79.99 דולר לשנה. McAfee AntiVirus Plus הוא 59.99 דולר לשנה. ברור שגרסת Total Protection היא העסקה הטובה ביותר והיא מציעה את המירב ביותר. אנחנו אוהבים שמקאפי מכסה מספר מכשירים הכלולים באותו רישיון. McAfee תומך במספר מערכות הפעלה שונות. אלה הם חלונות 7+, Mac OSX 10.8 ואילך, אנדרואיד 2.1 ומעלה, ו- iOS 8 ומעלה. למרות שזה נשמע מבלבל, נעבור על התכונות השונות תוך רגע.

הגנה מפני אנטי-וירוס

באופן כללי, תוכנות אנטי-וירוס פועלות זהה. אתה מתחיל בהתקנת התוכנה ואז מתבצעת סריקה כדי לוודא שהמערכת שלך בטוחה. לאחר התקנת התוכנה אנו ממליצים לבצע סריקת מערכת מלאה. אחרת, ייתכן שהתוכנה לא תגלה את כל הקבצים המזיקים. כמו כן, שימו לב כי McAfee לא יסרוק באופן אוטומטי כונני USB חיצוניים. אנו רוצים לראות יותר בחירות בסריקות שנוכל לעשות.

אמנם אינך יכול לתזמן סריקות, אך תכונת ההגנה בזמן אמת תפקח על המערכת שלך. בכל פעם שמשתמשים בקובץ, מקאפי יסרוק אותו ויגן עליכם מפני איומים. פריט נוסף שנרצה לראות הוא מידע ספציפי יותר על כל הקבצים שנמצאו. הוא לא מציג את הקובץ הספציפי, אך הוא מספק דף להגדרת וירוסים. ככה, אם יש חיובי שווא, אתה יכול לראות את השם והמיקום המדויקים של הקובץ היכן שהוא נמצא.

  סקירה של פרימיום נגד תוכנות זדוניות של Malwarebytes

כפתור ל- McAfee AntiVirus.תכונות אבטחה ופרטיות

אם אתה חוקר תוכניות אנטי-וירוס, אחד הדברים שאתה מחפש הוא רשימת התכונות. מקאפי מציע כמה טובים, כולל מנהל סיסמאות. כעת, נדבר על התכונות תחת כל כותרת שתראה בהמשך.

קונסולת אנטי-וירוס של McAfeeהגנה מוירוסים ורוגלות:

  • סרוק את המחשב האישי שלך – כאן תוכלו לבצע סריקה מהירה או סריקת מערכת מלאה. אם יש איתור כלשהו, ​​לחיצה על קישור תביא פרופיל וירוס באתר McAfee.
  • סריקה בזמן אמת – כפי שציינו, תכונת הסריקה בזמן אמת תסרוק את המחשב האישי שלך ברציפות כנגד איומים על ידי בדיקת קבצים בכל פעם שהם משתמשים בהם. תחת כותרת זו תוכלו להוסיף או לכלול קבצים ספציפיים.

הגנה באינטרנט ודוא”ל:

  • חומת אש – מגן על המחשב האישי שלך מפני חוטפים שיכולים לגנוב מידע אישי ומוניטורים שנשלחו והתקבלו. זמין בגרסת Total Protection.
  • אנטי – ספאם – כפי שמופיע השם, התכונה נגד דואר זבל תגרום למניעת דואר זבל ודואר זבל לתיבת הדואר הנכנס שלך. זמין בגירסאות אבטחת האינטרנט ו- Total Protection.
  • הגנת רשת – מערכת דירוג המספרת על בטיחות האתר לפני שאתה מבקר בו.

מפתח אמיתי:

מנהל סיסמאות שייבא סיסמאות וישמור מידע חשוב כדי שלא תצטרך לעשות זאת. תוכל להוסיף אימות של שני צדדים. ל- True Key יש את כל היכולות והיתרונות של מנהל סיסמאות מלא. יהיה נחמד אם יוסיפו מחולל סיסמאות. זמין בגירסאות אבטחת האינטרנט ו- Total Protection.

הגנת מידע:

מגרסה – האפשרות היחידה המופיעה תחת כותרת זו היא כלי המגרסה. זה עוזר לשמור על בטיחות המידע הרגיש. זמין בכל הגרסאות.

כלי רשת למחשב ולבית:

  • הרשת הביתית שלי – כלי לניהול רשת המאפשר לפקוח עין על מחשבים ומכשירים. זה גם יאפשר לך לתקן בעיות אבטחה במחשבים המאפשרים McAfee.
  • ניקיון מהיר – משפר את ביצועי המחשב על ידי היפטרות מקבצים ישנים.
  • סורק פגיעות – מגלה ומעדכן כל בעיה בתוכנה.

שליטה הורית:

מאפשר לך לפקח ולשלוט על פעילויות באינטרנט. זמין בגירסאות אבטחת האינטרנט ו- Total Protection.

כפתור בית:

כאן אתה יכול לנהל את האבטחה שלך ולהוסיף מכשירים נוספים.

כפי שאתה יכול לראות, יש כמה אפשרויות שונות שאתה יכול לבחור בהן בעת ​​השימוש בגרסאות השונות של McAfee. שומר הסיסמאות נהדר, ונחמד להיות מסוגל להוסיף את כל המכשירים שלך. הכלי הנקי המהיר שלהם יעזור למחשב שלך לפעול היטב.

  סקירה של פרימיום נגד תוכנות זדוניות של Malwarebytes

התקנה ותמיכה

תוכנת אנטי-וירוס צריכה להיות פשוטה להתקנה. מקאפי מקל על הדברים. פשוט הורידו את הגרסה בה ברצונכם להשתמש. בשלב הבא תראה את הסימון של McAfee Installer כדי לוודא שהתוכנה תפעל במחשב שלך.

מסך התקנת אנטי-וירוס של McAfee

לאחר התקנת הכל תראו את המסך למטה. קדימה ולחץ על הקישור שאומר “הרץ סריקה” כדי לבצע את הסריקה הראשונית שלך.

קונסולת אנטי-וירוס של McAfee

מכאן תוכלו לבדוק את שאר האפשרויות עליהן דיברנו קודם. לתמיכה, מקאפי מציעה לא מעט אפשרויות שונות. אלה הם צ’אט חי, דוא”ל ותמיכה טלפונית 24/7. בנוסף, הם מציעים שירותי McAfee TechMaster. כמו חברות אחרות, שירותי פרימיום מוצעים בתשלום קבוע. השירותים הם Set-up & מיטוב, שירות הסרת וירוסים, הגדרה & הגן, פיתרון בעיות מתקדם, ושוער קונסיירז ‘. למרות שאינם סבירים בתמחוריהם, היו מוכנים להוציא קצת כסף אם תחליטו להשתמש בשירותיהם.

השפעת מערכת וביצועי אנטי-וירוס

ישנם כמה גורמים שתרצה להסתכל עליהם בעת בחירת תוכנית אנטי-וירוס. שניים מהגדולים שבהם הם השפעת מערכת וביצועי אנטי-וירוס. השפעת המערכת היא כמות הפיגור שתוכנת AV גורמת למחשב האישי שלך. מקאפי לא הופיע טוב כמו שקיווינו. על פי מעבדת הבדיקות העצמאית, av-Test, מקאפי רשם 83% בהשפעת המערכת. זה מתחת לממוצע בתעשייה במבחנים חיים.

גורם נוסף שאתה רוצה בתוכנית אנטי-וירוס הוא זה שיגן עליך מפני איומים גדולים. לרוע המזל, מקאפי לא קלע טוב במיוחד בהגנה. במבחנים הם השיגו את הממוצע מתחת לתעשייה. הדבר היחיד שמקפי רשם היטב עליו, היה מספר החיוביות השקריות. הממוצע בענף הוא שלוש, אך מקאפי לא מצא.

כפתור ל- McAfee AntiVirusהמבחנים שלנו

אנו תמיד אוהבים לבצע בדיקות משלנו בבחינת תוכנת אנטי-וירוס. ישנם שני סוגים של בדיקות המשמשים בדרך כלל. אתה יכול לבדוק אם מדובר ברגישות למהירות או לווירוסים.

מקאפי מוצא וירוס

כשניסינו להוריד את קבצי הנגיף המזויפים מאתר בדיקות, McAfee הרשה לנו לעשות זאת. למרות שההגנה בזמן אמת הייתה פועלת, Windows 10 עצר אותנו תחילה. בסופו של דבר קיבלנו את ההודעה שתראה בהמשך לפיה היא הציבה קובץ בהסגר. אנו קצת מופתעים מההיסוס שנתקלנו בו.

  סקירה של פרימיום נגד תוכנות זדוניות של Malwarebytes

הקובץ הוסגר בהסגר

בדיקה נוספת שאנחנו אוהבים לעשות היא לבצע באמצעות מחרוזת וירוסים מזויפת ושמירה בשולחן העבודה. שוב התוכנה מוגדרת להגנה בזמן אמת. הקובץ לא נמצא עד שביצענו סריקה מהירה. כפי שאמרנו קודם, תרצה גם לסרוק את כל הכוננים החיצוניים שאתה מחבר אליו. מכיוון שתוכנות וירוסים די סטנדרטיות, גרסת המקינטוש פועלת באותו אופן.

McAfee חידושי אבטחה לאנדרואיד

אחת התכונות היפות של McAfee Security Innovations, היא היכולת לחבר את כל המכשירים שלך לאותו חשבון. בואו נסתכל כיצד להתקין אותו. לאחר כניסה לחנות Google Play, חפש McAfee Security Innovations. בשלב הבא, לחץ על לחצן ההתקנה ולאחר מכן על כפתור הפתיחה בסיום.

מסכי התקנת אנדרואיד של McAfee

מהמסך האמצעי, קרא את ה- EULA והקש על אני מקבל (כולם קוראים את אלה, נכון?). במסך הבא, תוכלו להוריד כלי פרטיות והגנה רבים ושונים. הם מופרדים ליעדיך.

mcafee-android-second1

יהיה נחמד לראות את כל הפתרונות הללו במקום אחד, במקום להיות מפוצלים ליישומים שונים. האפליקציה המשמשת לסריקה אחר תוכנות זדוניות נמצאת בתמונה למעלה, Light Mobile Anti-Malware. אם אתה רוצה להיות מסוגל לפקח על המכשירים של המשפחה שלך, תרצה להתקין את McAfee Family Protection. בכך תוכלו להוסיף אתרים, לחסום אתרים או לראות עד כמה אתר אמין לפני שתעבור אליו. בדומה לגרסת Windows ו- Mac, גרסת iOS דומה לאנדרואיד.

מחשבות אחרונות

כדי לסקור את הסקירה הזו, McAfee AntiVirus בסדר. יש לו כמה אפשרויות הגונות, אך אנו מאחלים שזה היה מתפקד טוב יותר במבחנים שלנו, ואלה מהמעבדות העצמאיות. אנו אוהבים את שומר הסיסמאות של מפתח המפתח. התוכנה יכולה להיות כבדה במשאבים בזמן הסריקה והיינו רוצים לראות שהחברה תוסיף מצב משחק. אם אתה מוסיף כוננים חיצוניים, הקפד לבצע סריקת מערכת מלאה לוירוסים.

אם אתם מחפשים את התכונות שמציע McAfee, חבילת McAfee Total Protection היא ערך טוב לשנה הראשונה. ישנן תוכנות אנטי-וירוס אחרות העשויות לספק כיסוי טוב יותר. אם אתה רוצה אפשרויות שונות, אנא הסתכל ב שלנו תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר עמוד.

כפתור ל- McAfee AntiVirus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me