AidahasAidahas yra valstija, esanti šiaurės vakariniame JAV regione ir besiribojanti su kitomis 6 valstybėmis. Jos dydis yra 14-oji pagal dydį šalies valstybė, o joje gyvena tik 1,75 milijono žmonių, o jos gyventojų tankis yra mažas – vos 21 žmogus mylia. Yra keletas puikių priežasčių apsilankyti valstijoje, įskaitant Silverwood temą ir vandens parką, Bulvių muziejų ir dar daugiau. Nesvarbu, kokią priežastį rasite apsilankę Aidahas, norėsite turėti VPN apsaugą, kai naudositės viešuoju „WiFi“. Jūs akimirksniu pamatysite, kodėl. Vis dėlto pirmiausia pažvelkite į geriausius Aidaho VPT.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Neleiskite, kad valstybės dydis ir žmonių trūkumas jus suklaidintų dėl apgaulingo saugumo jausmo. Kibernetinis nusikalstamumas visur populiarėja. Nesvarbu, ar gyvenate Aidahas, ar tik lankotės, niekas nenori, kad jų tapatybė būtų pavogta. Prisijungę prie jūsų pasirinkto VPN serverio, sukuriate saugų ir privatų ryšį. Dėl to niekam bus sunkiau pavogti jūsų neskelbtinus duomenis.

Aidahas neturi profesionalių sporto komandų, tačiau tai nereiškia, kad būsi laisvas nuo blokadų. Kai kurios kolegijų komandos, su kuriomis galbūt turite problemų, yra „Boise State“, Aidaho universiteto vandalai ir kt. Jei lankysitės viename iš šių miestelių, taip pat susidursite su geografiniais apribojimais. Sprendimas apeiti sporto blokus ir ugniasienės apribojimus yra naudoti savo VPN ir prisijungti prie kitos vietos. Tai neleis programinei įrangai blokuoti jūsų pagal tai, kur esate.

Koks yra geriausias Aidaho VPT?

Atsakydami į šį klausimą, pažvelkime į keletą veiksnių. Svarbiausias veiksnys yra susijęs su saugumu, todėl išvardinsime juos pirmuosius. Beje, pamatysite ir kitus veiksnius. Štai tie, kuriuos mes naudojome:

  • VPN serveriai, kurie veikia gerai Aidaho ir aplinkiniame regione
  • Stiprus šifravimas padeda apsaugoti privatumą būnant valstybėje
  • Teikėjai, kur rasite vartotojams neprisijungusių žurnalų politiką
  • Didelis ir stabilus tinklas, padedantis panaikinti nutrūkusias jungtis
  • Galimybė atblokuoti geografinius apribojimus Aidaho viduje
  • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas

Pažvelkime į geriausių Aidaho VPN paslaugų sąrašą:

1. Geriausias Aidaho VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite JAV ir atidarykite Solt Leik Sitis. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Prisijungėme prie serverio Solt Leik Sityje ir išbandėme Boise, Idaho Falls ir Rexburg. Visuose 3 miestuose greitis buvo puikus – viršijo 126 Mbps.

„ExpressVPN Idaho“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Aidaho VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ Solt Leik Sityje priglobia daugybę serverių. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Prisijungėme prie VPN serverio, esančio Solt Leik Sityje, Juta, ir išbandėme greitį iki Boiso, Aidaho krioklių ir Rexburgo. Greitis buvo nuo 108 Mbps iki 124 Mbps.

„NordVPN Idaho“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. Geriausias Aidaho VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį naudosime būdami Aidaho.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Prijungėme prie „IPVanish“ serverio Solt Leik Sityje ir išbandėme jį Boise, Idaho Falls ir Rexburg. Rezultatai svyravo nuo 123 Mbps iki 125 Mbps.

IPVanish Idaho speed test

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

Dabar turėtumėte pamatyti keletą aiškių VPN naudojimo pranašumų būdami Aidahas ir kodėl tai svarbu. Jei norėtumėte kitų variantų, galite ieškoti teikėjų mūsų svetainėje 10 geriausių VPN sąrašų. Nors visi jie veiks gerai, mes pasirinkome remdamiesi keliais veiksniais, kad galėtume juos optimaliai pritaikyti Aidaho. Nesvarbu, kokius planus turite viešėdami valstybėje, VPT apsauga yra gera idėja. Naudodamiesi mūsų vadovu galite apsaugoti savo privatumą ir padėti jums priimti geriausią įmanomą sprendimą, padėsiantį jums pasiekti savo tikslus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me