סקירת SuperVPN – לקוח VPN בחינם עם סוגיות עיקריות

לוגו SuperVPNככל הנראה, משתמשים הורידו את אפליקציית SuperVPN יותר מ- 50 מיליון פעמים. היזם תכנן את SuperVPN להיות שירות VPN נייד מוביל בחינם. למרות הפופולריות שלו, יש כמה שאלות שיש לנו בנושא. עם זאת, נעבור לזה בקרוב. יש טענות שזה עובד על OSX, iOS, Windows Mobile 5 & 6, לינוקס וכמה מכשירים אחרים, אך אנדרואיד היא הנפוצה ביותר. אפשרויות השרת עבור הגרסה החינמית מוגבלות. הם כוללים צרפת, גרמניה, קנדה וארה”ב. מכיוון שיש גם גרסת “VIP” של שירות זה, הוא מציע לך גם מיקומים ביפן ובאנגליה. בסקירתנו על SuperVPN, נדון בשירות שיעזור לך להחליט אם הוא מתאים לך.


SuperVPN ראשי

על החברה

SuperVPN מעורפל במכוון בנקודה זו. עם זאת, גילינו שהאפליקציה הזו פותחה בסין והמפתח מתגורר בה. אם תחליט להשתמש בשירות VPN זה, זכור זאת. אם חברות VPN רוצות להצליח, הן צריכות להיות שקופות. העובדה שלקח קצת מחקר כדי לגלות זאת פירושה שהם לא.

אפשרויות תמחור ותשלום

כלי תשלום SuperVPNיש הרבה לקוחות בלקוח ה- VPN הזה. כדי להימנע מהם, חלקם בוחרים להשתמש בגרסת ה- VIP. התמחור עבור גרסה זו הוא כדלקמן. כמו שירותים אחרים, אתה יכול לשלם באמצעות ארנק Google שלך.

 • חודש – 5.00 דולר
 • 3 חודשים – 14.00 דולר
 • 6 חודשים – 27.00 $
 • 12 חודש – 52.00 $

המחירים עבור SuperVPN נראים מעט גבוהים בסטנדרטים של היום. במיוחד כשיש חברות ידועות עם תנאים סבירים יותר. חלק מעניין בקבלת השירות הוא שצריך להוריד אפליקציה נפרדת כדי לקנות אותו. זו אינה שיטת רכישה רגילה בקהילה והיא קשה מכפי שהיא אמורה להיות. במקום לעשות זאת, אנו ממליצים גישה פרטית לאינטרנט כחלופה. למען סתם $ 2.50 לחודש אתה יכול ליהנות מגישה מאובטחת של VPN בכל המכשירים שלך מחברה מהימנה. שמנו לב לכמה תלונות בסעיף ההערות על כך שה- SuperVPN לא עובד כמו שצריך. לטענת, קבלת החזר כספי היא קשה ויש הרואים בחברה הונאה.

תכונות

שרתי SuperVPNאחד היתרונות של SuperVPN הוא ממשק המשתמש הפשוט והבסיסי ביותר. אתה תראה אותה ברגע שתעבור את המודעות ואת רשימת ההרשאות הארוכה שהיא מבקשת גישה אליה. הוא גם מבקש ממך להשבית את אופטימיזציית הסוללה כך שתוכל לרוץ ברקע. ההגדרה היחידה שמותרת לך לשנות היא המיקום כפי שאתה יכול לראות בתמונה. לאחר שבחרת בזה שאתה רוצה, לחץ על כפתור התחבר ואתה משתמש בשירות. לא הצלחנו למצוא דרך לשנות את הפרוטוקול, רמת ההצפנה או אפילו דרך לבחור מיקום שרת ספציפי יותר..

ביצועים

כמובן שהמהירות חשובה כשאתה משתמש ב- VPN. מכיוון שלא ניתן לבחור מיקום שרת מעבר למדינה, בחרנו בארה”ב. בזמן שהתחברנו לשרת האמריקני, קיבלנו מהירות של 65.12 מגהביט לשנייה. השווה את זה למהירות הרגילה שלנו של 68.57 Mbps. זה מראה כי השרת מהיר עם תקורה נמוכה, ההצפנה נמוכה או שהספק דוחס נתונים כדי להשיג מהירויות טובות יותר.

מבחן מהירות Supervpn

בדיקות ידניות

מכיוון שאין הרבה ל- SuperVPN, קל להתחבר אליו ולהשתמש בו. התחל בלחיצה על הסמל מהמסך הראשי שלך. כאשר הוא מוכן, הקש על המשך. עכשיו, פשוט לחץ על כפתור “התחבר”, ואתה מוכן להשתמש ברשת ה- VPN שלהם. כמובן שאתה עדיין יכול לשנות את השרת על ידי הקשה על 3 הנקודות האנכיות בפינה הימנית העליונה.

לוח חיבור SuperVPN

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN

מכיוון שיותר ויותר מפעלים מציעים WiFi בחינם, חשוב מאוד להשתמש ב- VPN. אמנם WiFi הוא נהדר, אך פושעי הרשת חושבים שהוא נהדר. על ידי חיבור לשרת לפי בחירתך, אתה יוצר חיבור מאובטח ומוצפן. בדרך זו אתה מצמצם מאוד את הסיכוי שפושעים יגנבו את הנתונים הרגישים שלך.

סיבה נוספת להשתמש ב- VPN היא לעזור לכם להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות. לא משנה איפה אתה נמצא, חיבור לשרת שם יעזור. הסיבה לכך היא שהיא גורמת לתוכנת החסימה לחשוב שאתה נמצא במקום אחר. זה יכול להיות יתרון אמיתי אם אתה מנסה לגשת לאזורים מסוימים או שאתה נחסם לצפייה בתוכן. פשוט התחבר לשרת ותוכל להתחיל לגלוש או לצפות בתוכן שאליו ברצונך לגשת. אם אתה עדיין נתקל בבעיות חסימה, תרצה לוודא ש- WebRTC מושבת בדפדפן שלך. זה יהיה קשה אם אתה משתמש בדפדפן Chrome עבור אנדרואיד. אנו ממליצים להשתמש ב- Firefox ולהוריד סיומת חוסמת. אחרת, כל מה שאתה מנסה לבטל את החסימה עדיין יראה את כתובת ה- IP המקורית שלך.

האם זה דולף?

שאלה אחת גדולה של כל ספק VPN היא האם המוצר דולף? תוכל לגלות את התשובה לשאלה זו לעתים קרובות על ידי שימוש באתר בדיקת הדליפה המקיף, www.doileak.com. הוא מנהל את השירות באמצעות מספר בדיקות. חלק מהבדיקות שהוא מבצע קשורות לדפדפן, ואילו אחרות מתייחסות לשירות ה- VPN. כשבדקנו את SuperVPN, מצאנו מספר דליפות. אם אתה מסתכל על התמונה למטה, ה- DNS בהחלט דולף. זה רע מכיוון שהוא מביס את מטרת השימוש ב- VPN. אם לא תיראה את מטרתך, אלייך לסמוך על SuperVPN כדי לשמור על בטיחותך.

פאנל Leaktest של SuperVPN

האם עלי להשתמש ב- VPN זה?

אם אתה רוצה להשתמש ב- VPN זה, ייתכן שתוכל לבטל את החסימה של אתרים מסוימים. עם זאת, יתכן וזה לא עובד עם כולם. SuperVPN פותחה בסין, אך הם לא מקלים על מידע זה. הצלחנו לגלות זאת רק על ידי ביצוע מחקר נוסף. מדיניות היומן שלהם אינה ברורה, כך שסביר להניח כי השימוש שלך נמצא במעקב ונמכר. איננו יכולים במצפון טוב להציע לך להשתמש בזה.

מחשבות אחרונות אודות SuperVPN

VPN זה פופולרי ביותר. ברור שמשתמשים רבים מנצלים את השירות החינמי הזה. עם זאת, הוא מלא בנושאים.

אלה כוללים היעדר:

 1. נקה מדיניות פרטיות.
 2. בחירת פרוטוקול.
 3. דרך קלה לשלם.
 4. אפשרויות פלטפורמה אחרות.
 5. הגנת דליפות DNS בכל רמה שהיא.

אם אתה יכול להתמודד עם סוגיות אלה, SuperVPN עשוי להיות טוב יותר מכלום. עם זאת, חלקם עשויים לא להסכים עם הצהרה זו. בסך הכל, השירות לא הרשים אותנו. ל- SuperVPN היו בעיות רבות. רק זכור אם אתה מתכוון להשתמש ב- VPN זה, אתה מוגבל ביותר במה שאתה יכול ואינך יכול לעשות. כמו כן, שימו לב להשפעות שליליות אפשריות אחרות. יתכן שאפשרויות התשלום לא יעבדו כל כך טוב. אולי תרצה גם תסתכל על שלנו עשרת ה- VPN המובילים לשם השוואה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map