Mūsų apžvalgoje nustatyta, kad „Speedify“ yra debesies paslauga, kurią siūlo JAV bendrovė „Connectify Inc.“, kurios būstinė yra Filadelfijoje, Pensilvanijoje. „Connectify“ taip pat parduoda programinę įrangą, kuri pavers jūsų asmeninį kompiuterį „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašku, „Wi-Fi“ kartotuvu ar tiltu. „Speedify“ yra parduodama kaip interneto greičio didinimo paslauga, kurios kanalo sujungimo technologija suteikia jums greitesnį ir patikimesnį internetą. Jis naudoja visus galimus „WiFi“, 3G, 4G ir laidinius ryšius, kad pagreitintų HD vaizdo įrašų srautą, įkėlimą ir visą kitą jūsų veiklą internete. Tačiau neseniai (2016 m. Gruodžio mėn.) Į savo programinę įrangą įdiegę saugų šifravimą, jie dabar gali pasiūlyti padidinto greičio VPN paslaugą..

Paspartinkite apžvalgą

Taigi, kaip veikia „Speedify“? „Speedify“ naudoja kanalų sujungimo technologiją, kad sujungtų visus turimus interneto ryšius ir sujungtų juos su vienu iš jų serverių. Serveris suteikia jums virtualų IP adresą. Taigi sukurdami padidintą tarpinį serverį, kuris leis naršyti internete greičiau. 2016 m. Gruodžio mėn. Jie pridėjo saugų šifravimą į mišinį. Taip užbaigiant jų transformaciją iš padidinto greičio tarpinio serverio į padidinto greičio VPN paslaugą. Vėliau turėsime daugiau pasakyti apie jų šifravimą „Speedify“ apžvalgoje.

Kainos ir specialūs pasiūlymai

„Speedify“ siūlo nemokamą paslaugą su 1 GB mėnesio pralaidumo riba. Be to, jie siūlo mėnesinę ir metinę abonementus. Jų paslaugą galite gauti už 8,99 USD per mėnesį. Kaip ir daugelis kitų VPT teikėjų, jie siūlo nuolaidą, jei perkate ilgesnio laikotarpio, metinį paketą. Ribotą laiką jie siūlo 75% nuolaidą nuo įprastos metinės kainos. Tai reiškia, kad jūs galite gauti „Speedify“ metus už 49,99 USD arba tik 4,16 USD per mėnesį.

Paspartinkite kainų nustatymą

„Speedify VPN“ paslauga siūlo šias funkcijas:

 • Interneto srauto greitį padidina sujungdami kelis interneto ryšius į vieną
 • Prieiga prie serverių daugiau nei 23 skirtingose ​​šalyse
 • Neribotas atsisiuntimas
 • Du vienu metu jungiami įrenginiai
 • Saugus duomenų šifravimas iš jūsų mėgstamos karštosios vietos
 • Virtualūs IP adresai
 • P2P srautas leidžiamas per Olandijos serverius
 • „Windows“, „Mac OS X“, „iOS“ ir „Android“ įrenginių klientai.

„Speedify“ siūlo keletą skirtingų būdų, kaip atsiskaityti už savo VPN paslaugą. Jie priima daugumą pagrindinių kredito kortelių, įskaitant „Visa“, „MasterCard“, „American Express“, „Discover“ ir „JCB“. Jei esate tas asmuo, kuriam patinka, kad visos jūsų interneto išlaidos yra centralizuotoje vietoje, tada jums bus malonu žinoti, kad jie taip pat priima „PayPal“.

Nemokama „Speedify“ sąskaita

„Speedify“ siūlo nemokamą savo paslaugą su 1 GB per mėnesį pralaidumo riba. Jūs taip pat turėtumėte žinoti, kad pagal jų sąlygas jie gali suspausti ir įvertinti nemokamų paskyrų skaičių bet kuriuo metu, kai, jų manymu, tai tampa būtina. Šiuo metu, jei esate pirmą kartą vartotojas, jie taiko jums 4 GB limitą pirmajam mėnesiui. Jie mano, kad tai leis jums visapusiškai naudotis jų kanalų jungtimi ir patirti greitesnį internetą. Kai tai padarysite, „Speedify“ tiki, kad norėsite užsisakyti jų neribotą mokamą paslaugą.

Be nemokamų paslaugų, „Speedify“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei nesate patenkinti jų teikiamomis paslaugomis, susisiekite su palaikymo tarnyba per 30 dienų nuo kalendoriaus prenumeratos dienos. Jei jie negali padaryti jūsų visiškai laimingu, „Speedify“ grąžins jums pinigus.

Apsilankykite „Speedify“Paspartinkite tinklo ir serverio vietas

„Speedify“ tinklą sudaro serveriai daugiau nei 34 vietose, išsidėsčiusiose 23 šalyse. Tai apima šalis šiuose žemynuose: Aziją, Europą, Šiaurės Ameriką, Pietų Ameriką ir Okeaniją. Jį sudaro tokios šalys kaip JAV, Jungtinė Karalystė, Kanada, Brazilija ir Nyderlandai (kur leidžiama naudoti P2P). Visas šalių sąrašas yra toks:

 • Azija – Honkongas, Indija, Indonezija, Izraelis, Japonija, Singapūras
 • Europa – Austrija, Belgija, Bulgarija, Prancūzija, Vokietija, Airija, Italija, Latvija, Nyderlandai, Lenkija, Rusija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Jungtinė Karalystė
 • Šiaurės Amerika – Kanada (2 miestai), Jungtinės Valstijos (11 miestų)
 • Okeanija – Australija
 • Pietų Amerika – Brazilija

Tai nėra tiek daug vietų, kiek daugumos didesnių VPN paslaugų, tačiau tai suteikia prieigą prie kai kurių populiaresnių vietų ir serverių penkiuose didžiuosiuose žemynuose. Be to, dabartinė „Speedify“ paslauga yra pradinėje stadijoje ir vis dar plečiama į naujas vietas, jei to reikia.

Privatumas

Nors „Speedify“ nerenka jokių nuolatinių duomenų apie savo mokamų abonentų veiklą internete, joje yra nemažai laikinų vartotojų duomenų, kad būtų galima normaliai prižiūrėti ir padėti pašalinti triktis bei pagerinti jų tinklo veikimą. Čia yra ištrauka iš privatumo politikos jų svetainėje:

Vykdydami įprastas pareigas, „Connectify“ NENUTIKIA, neriboja mokesčio, nežiūri, nefiksuoja ir nesaugo mūsų mokamo kliento internetinės veiklos turinio. Tam tikri protokolai, tokie kaip „Bitorrent“ ar „Tor“, gali būti užblokuoti kai kuriuose ar visuose serveriuose. Kaip nurodyta vartotojo licencijos sąlygose, nemokami vartotojai gali būti išstumti arba apriboti tarifą. Mes neregistruojame jūsų duomenų, išsiųstų ar gautų naudojantis tarnyba, turinio. Serveriai kaupia šiuos konkrečiam vartotojui skirtus registravimo duomenis: (1) laikas ir tinklo vieta, iš kurios buvo užmegztas „Speedify“ ryšys; (2) perkeltų duomenų kiekį ir (3) „Speedify“ ryšio trukmę. IP adresai, prijungti per paslaugą, gali būti registruojami ir saugomi iki 7 dienų. Ši informacija leidžia „Connectify“ vykdyti mūsų Sąlygas, ištirti nusikaltimus naudojantis Paslaugomis, pašalinti triktis ir pagerinti našumą.

Taigi, mes galime pateikti jums pralaidumo naudojimo duomenis ir pasiūlyti produktus bei paslaugas, kuriems to gali prireikti. Mes galime saugoti perkeltą pralaidumą vienai paslaugai..

Kaip matote, dalis šios laikinos sesijos informacijos gali būti saugoma iki 7 dienų. Tai daugiau nei daugelis kitų VPT teikėjų ir tai gali kelti susirūpinimą kai kuriems vartotojams. Nariai bendrina IP adresus serveriuose, todėl naudojant „Speedify VPN“ paslaugą yra sunkiau sekti konkretaus asmens interneto srautą. Šią informaciją turėtumėte peržiūrėti patys. Jį galite rasti jų privatumo politikoje. Kitas dalykas, kuris kai kuriems vartotojams gali sukelti nerimą, yra tas, kad jiems taikomi Pensilvanijos valstijos jurisdikcijos įstatymai. Būtinai perskaitykite jų TOS ir sužinokite, ką tai reiškia.

Apsilankykite „Speedify“

Paspartins jūsų interneto srauto saugumą?

„Speedify“, naudodamiesi savo VPN protokolu, pasirinko kitą kursą nei dauguma mūsų apžvelgtų VPN teikėjų. Visų pirma, jie pasirinko leisti vartotojui tik įjungti arba išjungti šifravimą savo kliento programinėje įrangoje. Tai supaprastino vartotojo pasirinkimą, ar jie nori didesnio duomenų saugumo, kurį teikia šifravimas, ar tik padidinto greičio, teikiamo derinant interneto ryšius..

Antra, jie sukūrė savo saugumą aplink DTSL, kuris yra TSL (SSL) per UPD. Tai suteikia jų abonentams visą saugumą, kurį naudoja HTTPS ryšiai, tačiau leidžia „Speedify“ patiems tvarkyti klaidų taisymą. Tai suteikia jiems pranašumo prieš algoritmus, kuriuos kai kurie paslaugų teikėjai naudoja tvarkydami klaidas, ir tuos, kurie naudojami TCP. Be to, tai kartu su jų kanalų sujungimo technologija leidžia „Speedify“ užtikrinti geresnį VPN patikimumą esant ne tokioms stabilioms jungtims.

Galiausiai „Speedify“ savo AEAD šifravimo algoritmui pasirinko naudoti „ChaCha20“ srauto šifrą su „Poly1305“ pranešimo autentifikavimo kodu (MAC). „ChaCha20“, „Salsa20“ darinys ir „Poly 1305 MAC“, yra primityvai, kuriuos sukūrė pramonės gerbiamas pedagogas ir kriptų specialistas Danielis J. Bernsteinas. Jų šifravimas naudoja DTLS (TLS per UDP) naudojant TLS_ECDHE_ECDSA_WITH_CHACHA20_POLY1305_SHA256. Tai įgyvendinama naudojant „Google“ BoringSSL biblioteką, kuri yra „OpenSSL“ dalis. Daugelis VPN tiekėjų, kuriuos apžvelgėme, vietoj to pasirenka AES.

Iš pirmo žvilgsnio šis pasirinkimas atrodo neįprastas, tačiau tolesni tyrimai rodo, kad šio šifravimo algoritmo naudojimas TSL populiarėja, nes jis buvo integruotas į „Google“ „BoringSSL“ ir viešąsias „OpenSSH“ bibliotekas. Yra impulsas jį įtraukti į „OpenSSL“ biblioteką. „Google“ ir kiti versia „ChaCha20“ kaip alternatyvų TSL šifravimo algoritmą tuo atveju, jei AES pagrįstas šifravimas ateityje taps pažeidžiamas.

Mūsų „Speedify“ apžvalgoje taip pat nustatyta, kad „ChaCha20-Poly1305“ turėjo ir kitų privalumų. Tai apima:

 • Jų šifravimas yra toks pat saugus kaip AES pagrįsti algoritmai.
 • Tai lengviau įgyvendinti ir todėl mažiau linkę į netinkamą įgyvendinimą.
 • Greičiau, kai vykdoma tik programinė įranga.
 • „ChaCha20-Pol1305“ palaiko „Google Chrome“ ir „Android 5.0“+.
 • Jis veiks greičiau naudojant senesnę aparatūrą, kuri nebuvo optimizuota AES.
 • Algoritmas neturi jokio ryšio su JAV vyriausybinėmis agentūromis.

Vienintelis šio algoritmo naudojimo trūkumas, kurį mes matėme, buvo tas, kad jis bus lėtesnis architektūroje, kuri yra pagreitinta AES, nes kai kurie naujausi mobilieji įrenginiai yra.

Kaip matote iš aukščiau pateiktos diskusijos, „Speedify“ pateikė keletą realių minčių, kaip geriausiai apsaugoti savo interneto srautą. Manome, kad jų pasirinktas sprendimas užtikrins ramybę saugiai užšifruojant visus jūsų interneto duomenis. Taigi galite būti tikri, kad būsite apsaugoti visur, kur esate, naudodamiesi jų tarnyba.

Palaikymas

Paspartinkite palaikymą daugiausia el. Paštu. Jie turi bilietų pardavimo sistemą, kurią galite pasiekti per palaikymo puslapį jų svetainėje. Norėdami sukurti bilietą: nurodykite savo vardą, el. Pašto adresą, kad jie galėtų atsakyti, temą, pranešimą ar leidimo aprašą ir pridėkite visus naudingus failus. Jie atsakys nuoširdžiu el. Laišku, kuriame bus nurodytas jūsų bilieto numeris. Bilietai dažniausiai parduodami nuo 9.00 iki 17.00 EST. Atsižvelgiant į tai, jie periodiškai tikrins bilietus ir atsakys į juos po šių valandų. Iš trijų pateiktų bilietų vienas po valandos įkeltas bilietas užtrukdavo maždaug 5 valandas, o į du įprastais valandomis pateiktus atsakymus atsakėme per mažiau nei 30 minučių..

Jie taip pat turi puikią palaikymo sritį savo svetainėje, kurioje yra DUK apie jų paslaugas, techninė informacija, atsiskaitymo klausimai ir puikūs vadovai, kurie gali padėti jums maksimaliai išnaudoti jų VPN paslaugas. „Speedify“ taip pat palaiko socialinį buvimą „Facebook“, „Twitter“, „Google+“ ir „YouTube“. Be to, jie turi aktyvią tinklaraščių svetainę.

Apsilankykite „Speedify“

„Speedify“ išbandymas rankomis

„Speedify“ sukūrė pasirinktinę programinę įrangą, kuri padės jums maksimaliai išnaudoti jų paslaugas. Jie turi „Windows“ ir „Mac OS X“ klientų, taip pat mobiliųjų programų „iOS“ ir „Android“. Šios specifikacijos yra šios:

 • Spartinkite darbalaukį
  • „Mac OS X“ – „Mac OS 10.9“ ir naujesnės versijos
  • „Windows“ – „Windows 7/8 / 8.1 / 10“ ir „Windows Server 2008 R2“ ir naujesnės versijos
 • Paspartinkite mobilųjį telefoną
  • „iOS“ – „iOS 9.0“ ar naujesnės versijos
  • „Android“ – „Android 4.4“ („KitKat“) arba naujesnės versijos, naudojant „ARM / x86“,

Visa jų programinė įranga ir programos turi tą pačią sąsają, kad jums būtų lengva naudotis „Speedify“ paslauga keliems įrenginiams

„Speedify“ pasirinktinių klientų ir programų diegimas

Įdiegti pasirinktinę programinę įrangą yra paprasta ir pirmiausia reikia apsilankyti jų interneto svetainėje ir pagrindiniame meniu pasirinkti „Atsisiųsti“. Bus atidarytas atsisiuntimų puslapis. Pabuvę ten, tiesiog spustelėkite arba bakstelėkite savo OS mygtuką. „IOS“ ir „Android“ mygtukai nuves jus į atitinkamas parduotuves, „iTunes“ ar „Google Store“. Tada iš ten galite įdiegti programą į savo prietaisą bakstelėdami mygtuką „Įdiegti“. Pasirinkę mygtuką „Windows PC“ arba „Mac“, galėsite atsisiųsti diegimo programą į savo darbalaukį. Tada galite paleisti arba atidaryti diegimo failą, kad užbaigtumėte procesą.

„Speedify Windows“ kliento naudojimas

Įdiegę „Windows“ „Speedify“ klientą, pamatysite ekraną, tokį, koks parodytas kairėje apačioje. Tai yra pagrindinis kliento prisijungimo langas. Spustelėję jungties jungiklį, prisijungsite prie greičiausio serverio iš dabartinės jūsų buvimo vietos. Tai lemia serverio perkrova ir delsos. Tai mus sujungė su Atlanta, Džordžija.

Spustelėjus dabartinę jūsų vietą, atsidarys langas, kuriame galėsite prisijungti prie kitos vietos. Pranešimas „Prisijunkite prie artimiausio“ buvo pasirinktas pagal numatytuosius nustatymus. Čia taip pat galite pasirinkti prisijungti prie P2P serverio ir nustatyti kliento automatinį paleidimą. Spustelėję „daugiau“ šiame lange, išskleisite vietų sąrašą. Pasirinkę Kanadą ir uždarę sąrašą, prisijungsite prie VPN serverio Kanadoje. Tai mus sujungė su Monrealiu.

Paspartinkite „Windows Client“ naudojimąAukščiau pavaizduota iliustracija parodo, kaip lengva prisijungti prie VPN serverio „Speedify“ tinkle naudojant jų pasirinktinę „Windows“ programinę įrangą. Bet kurios „Speedify“ pasirinktinės programinės įrangos naudojimas yra beveik tas pats, nes jos turi beveik identiškas sąsajas. Tai reiškia, kad neužtruks ilgai, kol išmoksite naudotis jų paslauga, nesvarbu, prie kurio prietaiso esate prisijungę. Jei norite išsamesnės apžvalgos apie jų jungiamųjų kanalų sąranką ir kitus jų „Windows“ kliento nustatymus, peržiūrėkite mūsų skyrių, kaip naudoti „Android“ programą, žemiau.

Apsilankykite „Speedify“

„Speedify“ „Android“ programos naudojimas

Viena iš pagrindinių „Speedify VPN“ kliento savybių yra galimybė nukreipti ryšius keliais interneto ryšiais. Kadangi šią funkciją galime ištirti tik naudodamiesi „Speedify“ mobiliąja programėle, nusprendėme ją panaudoti atlikdami praktinę jų programinės įrangos apžvalgą. Pastaba, kadangi visų jų pasirinktinių klientų ir programų sąsaja yra praktiškai identiška, šį skyrių taip pat galima naudoti kaip „Windows“ kliento, „Mac OS X“ programos ir „iOS“ programos vadovą..

Kai pirmą kartą atidarysite programą „Speedify“, prieš atidarant pagrindinį ryšio ekraną, turėsite pereiti keletą leidimų ekranų. Bakstelėję mygtuką „Pradėti“, pamatysite pasirenkamus leidimus, leidžiančius programai naudoti GPS vietas ir tvarkyti telefono funkcijas. Mes nusprendėme jų neleisti, nes jie yra neprivalomi ir paprastai leidžiame tiek mažai leidimų, kiek reikia programai naudoti. Kitame ekrane prašoma leidimo nustatyti VPN ryšį. Turite įjungti šį leidimą, kad „Speedify“ paslauga veiktų, todėl bakstelėkite gerai. Tai atveria pagrindinį „Android“ ryšio ekraną.

Atminkite, kad jei neturite mokamos abonemento, bet norite jį įsigyti, bakstelėkite mygtuką „Atnaujinti“. Jei turite mokamą sąskaitą, galite spustelėti „Prisijungti“, kad pereitumėte į tą sąskaitą. Kai atidarysite kitą ekraną, įveskite savo el. Pašto adresą ir bakstelėkite mygtuką „Tęsti“. Tada įveskite slaptažodį, kurį gavote užsiprenumeravę, kad galėtumėte pakeisti savo sąskaitą. Ši informacija taip pat bus jūsų patvirtinimo el. Laiške, jei ją pamiršote. Kitaip galite tiesiog naudotis nemokama sąskaita.

Paspartinkite „Android“

Dabar, kai pagrindinis ryšio ekranas yra atidarytas, leiskite mums atidžiau pažvelgti į jo komponentus. Bakstelėję įjungimo / išjungimo jungiklį, prisijungsite prie vietos, esančios po juo. Kaip matote viduryje esančiame ekrano kopijoje, mūsų „Android“ telefonas turi prieigą prie dviejų tipų tinklų: korinio ir „Wi-Fi“ kanalų. .

Korinio elemento sąranka rodoma kaip raudonas burbulas, kurio viduje yra korinio elemento piktograma. Bakstelėjus ant jo, bus atidarytas sąrankos ekranas (apačioje kairėje). Jame yra jungiklis, skirtas įjungti korinio ryšio prieigą. Galite jį išjungti, jei turite labai ribotą planą. Korinio ryšio parametrai yra šie:

 • Prioritetas
  • Normalus – Kai tai nustatysite, korinis bus naudojamas norint padidinti greitį, kai to prireiks, ir kaip saugus klaida, jei nepavyksta sulaikyti „Wi-Fi“ ryšio.
  • Atsarginė kopija – Tai leis naudoti mobilųjį telefoną tik tuo atveju, jei neprieinamas „WiFi“ ryšys.
   • Mėnesio ir dienos ribos – Prireikus ribas galima įjungti arba išjungti. Visi apribojimai turėtų būti nustatyti mažesni už bendrą limitą, nes mobilųjį telefoną galite naudoti, kai nesate prisijungę prie VPN, ir tai skaičiuojama tik tada, kai esate prisijungę.
   • Iš naujo nustatyti duomenų naudojimą – Tai leidžia neatsilikti nuo mėnesio limitų, kad jums nereikėtų mokėti už viršijančius mokesčius.

Spartinkite tinklo kanalų nustatymus

„Wi-Fi“ kanalas vaizduojamas kaip mėlynas debesėlis, kuriame yra „Wi-Fi“ simbolis. Bakstelėjus šį burbulą, atsidarys „Wi-Fi“ ryšio nustatymų ekranas (viršuje, dešinėje). Yra keletas skirtingų variantų, kuriuos galite nustatyti šiam ryšiui. Jie yra šie:

 • Priorty – Visada naudokite arba naudokite ribotai
  • Paprastai tai nustatoma kaip „visada įjungta“ „Wi-Fi“, nes dauguma vartotojų turi neribotą pralaidumą.
  • Visada galite išjungti, jei „Wi-Fi“ pralaidumas yra ribotas.
   • Mėnesio ir dienos ribos – Visi apribojimai turėtų būti nustatyti mažesni nei maksimalus pralaidumas, nes „Wi-Fi“ galite naudoti neprisijungę prie VPN ir tai skaičiuojama tik tada, kai esate prisijungę.
 • Iš naujo nustatyti duomenų naudojimą – Leidžia nustatyti iš naujo naujam mėnesiui.

Šie kanalo nustatymai leidžia jums sužinoti „Speedify“ paslaugos kainą, leisdami apriboti arba panaikinti brangesnių tinklų sujungimą. Visuose kanalų sąrankos ekranuose taip pat yra nuorodų, jei reikia pagalbos iš „Speedify“ svetainės. Šios nuorodos pateks į jų palaikymo puslapį, kuriame galite rasti DUK, perskaityti vadovus arba sukurti palaikymo bilietą.

„Speedify“ programinė įranga taip pat turi keletą parametrų, kuriuos galite nustatyti norėdami valdyti, kaip veikia VPN ryšys. Tai yra šifravimo ir sujungimo būdas. Juos galima nustatyti taip:

 • Šifravimas (perjungti)
  • Šifruotas – Tai yra numatytasis nustatymas, kuris visiškai užšifruos visą jūsų interneto srautą ir apsaugos jį nuo trečiųjų šalių.
  • Nešifruotas – Visi duomenys bus siunčiami kaip paprastas tekstas ir yra naudingi srautiniam perdavimui ir padidintos tarpinio serverio konfigūracijos pranašumui.
 • Kanalo sujungimo būdas
  • Greitis – Šis nustatymas naudos visus galimus tinklo kanalus, kad jūsų VPN greitis būtų maksimalus.
  • Nereikalingi – Tai perduos visus duomenis kiekvienam prieinamam kanalui atskirai ir gali sulėtinti jūsų ryšio greitį. Tai užtikrins, kad jūsų duomenys bus išsiųsti net ir nepavykus sujungti.

Pagreitinkite „Android“ programos parinktis

„Speedify“ teikia daug informacijos apie jūsų VPN sąskaitą. Tai pasiekiama pagrindinio jungimo ekrano apačioje penkių mažų slinkties plokščių pavidalu. Bakstelėję baltą rodyklę kairėn arba dešinėn, galėsite slinkti testo VPN ryšio informacija. Slenkant iš kairės į dešinę, juose yra:

 • 1 sritis
  • Paskyros tipas
   • Free
    • Mėnesio duomenys naudojami GB ir horizontalioje juostos diagramoje.
   • Neribota – Duomenų naudojimas nerodomas.
 • 2 sritis
  • Greitis – Realiu laiku
   • Bevielis internetas – Mbps ir raudona juostinė diagrama
   • Ląstelinis – Mbps ir mėlyna brūkšninėje diagramoje
   • Kanalas surištas – parodytas kaip balta linija kitų kanalų junginys, ant kurio pažymėta didžiausia sparta Mbps.
 • 3 sritis
  • Duomenys išsiųsti – MB (mėnesio ir dienos)
  • Apskritimo juostos diagrama
   • Bevielis internetas – rodomas raudonai su atsiųstais duomenimis (MB)
   • Ląstelinis – Rodoma mėlyna spalva, siunčiama MB, o% naudojama, jei yra nustatyti apribojimai

Pagreitinkite slinkties informaciją

 • 4 sritis
  • Statistika
   • Įkelkite ir atsisiųskite pralaidumo padidėjimas – matuojamas esant didžiausiam aktyvumui, išreikštam per Mbps
   • Paketai susigrąžinti (KB) – Atkuriant paketus, apdorojant klaidas, sutaupomas laikas ir palaikomas stabilus ryšys
   • Nutraukti ryšiai išsaugoti – Nė vienas mūsų atveju nėra toks parodytas.
 • 5 sritis
  • Latencijos grafikas – Trumpesnis yra geresnis, o linijos spalva yra tokia pati kaip kanalo debesėlio spalvos.
   • Ląstelinis – raudona linija (ms)
   • Bevielis internetas – mėlyna linija (ms)
  • Praradimas  – Tai reiškia pamestus paketus ir turėtų būti beveik lygus nuliui, nebent turite nestabilų ryšį.

Dabar, kai ištyrėme visus „Speedify“ „Android“ programos nustatymus ir konfigūraciją, pažvelkime į tai veikdami. Naudotis programa lengva. Jei viskas, ką norite padaryti, yra prisijungti prie mažiausiai perpildyto, žemiausio latentinio serverio, esančio arčiausiai jūsų, tada tiesiog atidarykite programą ir įjunkite ryšį. Jei tai padarysite savo buvimo vietoje, prijungėme prie VPN serverio Atlantoje, Džordžijoje. Jei norite prisijungti prie serverio tam tikroje vietoje, tada bakstelėkite dabartinį ryšį ir atsidarys naujas ekranas. Norėdami pamatyti daugiau VPN serverio vietų, bakstelėkite „daugiau“, kad pamatytumėte išplėstinį sąrašą. Bakstelėkite naują vietą, kaip tai darėme toliau, Didžiojoje Britanijoje, ir uždarykite sąrašą. Tai iš naujo atidarys pagrindinį ekraną ir sujungs jus su nauja vieta.

Pagreitinkite veikiančią „Adroid“ programą

Kaip matote, „Speedify“ labai palengvino jų paslaugos įdiegimą ir naudojimą. Viskas, ko reikia – bakstelėkite ekraną ir pasirinkite serverį, prie kurio norite prisijungti. Prisijungus prie artimiausio serverio, kai pirmą kartą atidarote, dar lengviau, tiesiog atidarykite programą ir įjunkite jungtį. Atsijungti nuo paslaugos yra taip paprasta. Tiesiog perjunkite ryšį. Galite pasirinkti kanalus, kuriuos norite susieti, ir nustatyti jų naudojimo apribojimus. Tai leidžia efektyviai naudoti jų kanalų sujungimo technologiją, išlaikant saugų VPN ryšį, jei nepavyksta naudoti pagrindinio.

Greičio greičio testas

Mūsų peržiūra nebūtų išsami be greičio bandymo. Šis testas buvo paleistas naudojant „Speedify Windows“ klientą. Tai parodė, kad spektaklis buvo geras. Tai buvo didesnis nei vidutinis, palyginti su kitomis nemokamomis VPN paslaugomis, kurias išbandėme greičio praradimo atžvilgiu. Kaip ir tikėjomės, šiek tiek prarandami greičiai. Šis praradimas yra vertas dėl papildomos apsaugos, suteikiamos šifruojant visą jūsų interneto srautą naudojantis „Speedify“ paslauga.

Spartinkite „Windows Client“ greičio testą

Galite pamatyti iš aukščiau pateiktų vaizdų. Šifruotas ryšys sumažino mūsų bazinio IPT atsisiuntimo greitį nuo 27,96 Mb / s iki 24,25 Mb / s. Tai yra apie 13,3% mažesnis serveris Blacksburg mieste, VA. Tai yra priimtinas duomenų saugumo ir ramybės praradimas, kurį suteikia šifruojantis jūsų ryšys.

Kadangi norėjome sužinoti, kaip jų kanalo sujungimas padėjo prarasti greitį, mes taip pat išbandėme jį naudodami jų „Android“ programą. Tai parodė, kad spektaklis buvo vienodai geras. Tai taip pat viršijo daugelio kitų nemokamų VPN paslaugų, kurias išbandėme greičio praradimo, vidurkį.

Paspartinkite „Android“ programos spartos testą

Iš aukščiau pateiktų vaizdų galite pamatyti, kad užšifruotas ryšys sumažino mūsų pagrindinio IPT atsisiuntimo greitį nuo 28,36 Mb / s iki 24,84 Mb / s. Tai yra maždaug 12,4 proc. Sumažėjimas serveriui Virdžinijoje. Šis testas buvo atliktas naudojant surinktą korinio / „Wi-Fi“ kanalą ir, atrodo, sumažino srauto šifravimo efektą 0,9%.

Išvados

„Speedify“ yra paslauga, kurią teikia Filadelfijos (PA) bendrovė „Connectify“. Tai padės jums būti saugesniems prisijungiant prie interneto. Tai gali padėti suteikti daugiau ramybės mėgstamiausiame „wifi“ interneto prieigos taške arba keliaujant naudotis oro uosto ar viešbučio tinklu. Tai pasiekiama šifruojant visą jūsų interneto srautą ir perduodant jį į jų tinklo VPN serverį. Be to, jis priskiria jums naują virtualų IP adresą, kuris leis jums įveikti cenzūrą ir kai kuriuos geografinius apribojimus. Tai taip pat padės apsaugoti jūsų privatumą internete. Jų tinklą sudaro apie 80–90 serverių, išsidėsčiusių 23 skirtingose ​​šalyse.

Kaip minėjome, „Speedify“ yra įsikūrusi JAV Pensilvanijoje, todėl jai taikomi jos jurisdikcijos įstatymai. Jis neregistruoja konkrečių svetainių ar jų klientų užklausų, tačiau 7 dienas techninės priežiūros tikslais saugo tam tikrą IP informaciją. Tai gali kelti problemų kai kuriems vartotojams, todėl būtinai perskaitykite jų privatumo politiką ir TOS. Jie turi pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“ ir „Mac OS X“ kompiuteriams. „Speedify“ taip pat turi programų, skirtų „iOS“ ir „Android“ įrenginiams. Jie turi keletą nustatymų, kurie leis jums valdyti, kurie tinklai yra sujungti su paslauga ir kaip jie naudojami. Be to, norėdami padidinti savo interneto greitį, galite pasirinktinai išjungti šifravimą.

„Spedify“ tinklas naudoja DTLS (TLS over UDP). Šifravimo algoritmas naudoja TLS_ECDHE_ECDSA_WITH_CHACHA20_POLY1305_SHA256, paimtą iš „Google“ BoringSSL bibliotekos. Daugiau informacijos apie tai galite rasti mūsų „Speedify“ apžvalgos saugos skyriuje. Paspartinkite palaikymą pagal bilietą, tačiau atsakymo laikas yra geras. Savo palaikymo puslapyje jie taip pat turi puikią DUK duomenų bazę.

Kas mums labiausiai patiko naudojantis paslauga:

 • Jie turi pasirinktinę „Windows“ ir „Mac OS X“ sistemų programinę įrangą.
 • „Speedify“ turi mobiliųjų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“ įrenginiams.
 • Jų paslauga lengva naudotis, nes jie naudoja tą pačią vartotojo sąsają visiems savo darbalaukio klientams ir programoms mobiliesiems.
 • Kanalų sujungimo technologija, kuri padės tiems vartotojams, kurių tinklai yra lėtesni.
 • Protinga kaina su nuolaidomis.

Idėjos tobulinti paslaugą:

 • Pridėkite daugiau serverių ir vietų.
 • Įtraukite pokalbių paslaugą į jų svetainę.

„Speedify“ vartotojai turi prieigą prie tinklo serverių Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Europoje, Azijoje ir Okeanijoje. Vartotojai gali nemokamai išbandyti paslaugą. „Speedify“ tai dar palengvino, nes pirmąjį nemokamų paslaugų mėnesį pasiūlė papildomą pralaidumą. Taigi pirmyn ir išbandykite jų unikalią VPN paslaugą ir įsitikinkite, ar ji tinka jūsų poreikiams. Jei taip yra, galite užsiregistruoti tik nuo 4,16 USD per mėnesį.

Apsilankykite „Speedify“

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me