Mano privataus tinklo apžvalga 2018

Pradėkime „Mano asmeninio tinklo“ VPN apžvalgą stebėdami, kad jie daugiau nei dešimt metų teikia internetinę eismo apsaugą savo vartotojams. Dabartinė jų paslauga suteikia prieigą prie VPN serverių 44 šalyse. Jų tinklas palaiko kelis protokolus, įskaitant „OpenVPN SSL“, kuris yra vienas iš geriausių VPN pasiekiamų protokolų dėl jo teikiamo saugumo, taip pat dėl ​​jo veikimo. Tai kartu su AES-256 bitų šifravimu leidžia užšifruoti visą interneto ryšį iš įvairių įrenginių ir operacinių sistemų. Paslauga „Mano privatus tinklas“ ne tik apsaugos visą jūsų internetinį srautą, bet ir padės įveikti visas cenzūros problemas, su kuriomis galite susidurti naršydami internete. Be to, mokami abonentai gali pasiekti savo patentuotą „MyTelly“ programą, kuri gali pagerinti jūsų internetinę patirtį, leisdama jums apeiti geografinius apribojimus ir pasiekti daugiau nei 200 turinio tiekėjų iš viso pasaulio..


Contents

MPN apžvalga
Prenumeratos kainų nustatymo ir mokėjimo galimybės

Nemokama VPN paslauga

„My Private Network“ siūlo mokamą ir nemokamą prieigą prie VPN tinklo. Jų nemokama VPN paslauga yra pakankamai greita, kad būtų galima atblokuoti „Facebook“, „Twitter“, „Wiki“ ir kitas svetaines. Taigi tai gali suteikti ribotų finansinių išteklių turintiems žmonėms mažiau cenzūruotą pasaulio vaizdą ir didesnę prieigą prie savo bendraamžių per socialinės žiniasklaidos svetaines. Skirtingai nuo kai kurių nemokamų VPN paslaugų, joje nėra ryšio eilučių, suplanuotų atsijungimų, skelbimų ar duomenų kvotų. Tačiau jis turi tam tikrų apribojimų, tarp jų:

 • 1Mb / s pralaidumas per jungtį – kuris suteikia pakankamą greitį, kad būtų galima saugiai pasiekti socialinės žiniasklaidos svetaines, tokias kaip „Facebook“ ir „Twitter“.
 • Vienas prisijungimas prie sąskaitos – taigi galite prijungti tik vieną įrenginį.
 • Nėra pasirinkta šalis – nes visas nemokamų vartotojų srautas siunčiamas per mažiausiai naudojamus nemokamus serverius Ispanijoje ar Vokietijoje.
 • Nėra „MyTelly“ paslaugos – padidinti savo interneto pramogų patirtį.

Be to, nemokamas VPT neapima papildomų mokamų abonementų funkcijų. Šie apribojimai reiškia, kad turėsite užsiprenumeruoti jų mokamą paslaugą, jei norite atsisiųsti medžiagą, srautinę laikmeną ar pasiekti geografiškai ribotą turinį. Kaip teigia „My Private Network“ komanda, šios papildomos paskatos, kurias teikia mokama paslauga, yra tai, kas juos palaiko versle.

Mokama VPN paslauga

Be nemokamo paketo, „My Private Network“ teikia savo VPN paslaugą dviejų tipų mokamuose planuose. Tai yra vienos šalies ir visuotiniai planai. Vienintelis skirtumas tarp jų yra tas, kad pasirinkus vieną šalį, abonentai gali pasirinkti ryšį per vieną pasirinktą šalį. Visuotinė parinktis suteikia prieigą visoms prieinamoms šalims (nuo 44 metų amžiaus) asmeninio tinklo VPN tinkle. Priešingu atveju planai yra identiški.

MPN kainodara

Vieno serverio planas kainavo 4,97 svaro sterlingų per mėnesį. Tai gali padėti jums sutaupyti daug lėšų, palyginti su visuotiniu planu, kuris kainuoja £ 8.97 per mėnesį, jei tai yra jūsų VPN poreikius atitinkanti parinktis. Kaip ir daugelis kitų paslaugų, „My Private Network“ siūlo nuolaidą jų planams, jei pasirenkate ilgesnio laikotarpio paketus. Šios peržiūros metu jie siūlė 5% nuolaidą trims mėnesiams ir 20% nuolaidą vieneriems metams. Čia pateikiami kainos ir santaupų suskirstymai:

 • Vienos šalies paketai – 1 mėnuo – 4,97 svaro; 3 mėnesiai – 14,16 £ (sutaupykite 5%); 12 mėnesių – 47,71 £ (sutaupykite 20%).
 • Visuotiniai paketai – 1 mėnuo – £ 8,97; 3 mėnesiai – 25,56 £ (sutaupykite 5%); 12 mėnesių – £ 86.11 (sutaupykite 20%).

Tai reiškia, kad jūs galite gauti jų bendrąjį planą nuo vos 7,17 svarų sterlingų per mėnesį.

mokėjimo metodai

MPN mokėjimo būdaiPirmiausia jie naudojasi saugiais mokėjimo šliuzais, kad padėtų sušvelninti asmeninės informacijos nutekėjimą. Nė viena jūsų mokėjimo informacija nėra saugoma tiesiogiai „My Private Network“. Šiuo metu jie priima mokėjimus per „PayPal“ tiems, kurie mėgsta pirkimus internetu laikyti centrinėje vietoje. Jie taip pat priima mokėjimus internetu kredito ir debeto kortelėmis, naudodami „Stripe“. Tiems, kurie mėgsta mokėti anonimiškiau, jie leidžia mokėjimus kriptovaliuta per „CoinPayments“. Galiausiai jie taip pat atlieka tiesioginius banko pervedimus į savo JK banko sąskaitą.

Mano privataus tinklo VPN ypatybės:

 • Nėra eismo žurnalų – yra saugomi arba saugomi jūsų interneto veikloje, naudojant pralaidumą ar DNS užklausose.
 • Keli VPN protokolai – kurios apima „OpenVPN SSL“, „IKEv2“, L2TP / IPSec ir PPTP.
  AES 256 bitų šifravimas – suteikti ramybę dėl interneto srauto saugumo.
 • Įkelkite subalansuotus serverius – kurie priskiria vartotojus mažiausiai naudojamiems serveriams, kad būtų užtikrinta prieiga prie greičiausio greičio.
 • Serveriai daugiau nei 44 šalyse – leidžia įveikti įvairias interneto cenzūros formas iš skirtingų pasaulio regionų.
 • Įrenginio palaikymas – kuriame yra „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai ir kt.
 • Vienu metu veikiantis prietaisas – Palaikymas leidžia vienu metu sujungti iki penkių skirtingų įrenginių.
 • NAT ugniasienė – apsaugo jus nuo įeinančio kenksmingo ar nepageidaujamo srauto.
 • DDoS apsauga – per serverius, kurie yra apsaugoti nuo DDoS atakų iki 1000Gbps.
 • DNS apsauga nuo nutekėjimo – saugotis nuo DNS užklausų, esančių ne VPN tarnyboje
 • Neribotas pralaidumas ir 99% veikimo laikas – įsitikinkite, kad paslauga prieinama visai jūsų veiklai internete.
 • Speciali parama – el. Paštu, socialine žiniasklaida, pokalbiais ir internetine bendruomene.

Nemokama bandomoji versija ir 90 dienų pinigų grąžinimo garantija

Visi nauji „Mano asmeninio tinklo“ vartotojai gauna 3 dienų nemokamą viso savo plano bandomąją versiją. Pasibaigus trims dienoms, jums automatiškai bus pakeista nemokama paslauga. Jei jums patinka jų VPN tinklas, galite užsiprenumeruoti vieną iš jų mokamų paketų.

Be to, nusipirkę jų VPN paslaugą, turėsite 90 dienų ją išbandyti ir nustatyti, ar esate patenkinti jos aprėptimi ir našumu. Jei dėl kokios nors priežasties esate nepatenkinti, jie grąžins jūsų pirkimo kainą. Jie tikisi, kad suteiksite jiems galimybę padaryti jus 100% laimingus prieš priimdami šį sprendimą.

Apsilankykite MPN

Apie įmonę

„Mano privatus tinklas“ priklauso ir jį valdo „Global Network Services Ltd.“. Tai į JK orientuota įmonė, kurią 2009 m. Įsteigė Jonas Gittoes, aistringas „techie“. Idėja jam kilo naudojant verslo VPT, norint „apeiti“ įvairius vyriausybės ir regioninius apribojimus keliaujant per Aziją. Nepaisant britiškos kilmės, įmonė yra įregistruota Honkonge.

Šis sprendimas buvo priimtas pirmiausia todėl, kad ji izoliuoja tarnybą nuo vadinamųjų „5“, „9“ ir „14 akių“ žvalgybos tinklų. Tai taip pat padeda apsisaugoti nuo griežtesnių duomenų taisyklių, tokių kaip „snaiperio įstatymas“ (2016 m. Tiriamųjų galių įstatymas), kurį priima tokios šalys kaip JK. Be to, dėl to, kad Honkonge trūksta duomenų saugojimo taisyklių, sumažėja tikimybė, kad vietos valdžios institucijos pateisins jūsų asmeniškai identifikuojamą informaciją (PII)..

Kaip ir daugelis techninių žmonių, Jonas labai tiki bendruomenės dalyvavimu ir atvirojo kodo programomis. Taigi „My Private Network VPN“ paslauga yra pagrįsta šiomis technologijomis. Tai leido metams bėgant plėtoti, prižiūrėti ir plėsti savo VPN tinklą. Ši filosofija leidžia jų tarnybai padidinti naujos aparatūros, tokios kaip „Raspberry Pi 2“ ir kitų įrenginių, palaikymą.

Mano asmeninio tinklo serverio infrastruktūra

„Mano privatus tinklas“ pradėjo veikti mažas 2009 m., Tačiau bėgant metams išaugo į vidutinio dydžio pasaulinį VPN tinklą. Šiuo metu jis apima serverių bankus daugiau nei 44 šalyse. Šios šalys yra paplitusios šešiuose žemynuose: Afrikoje, Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje ir Okeanijoje.

MPN VPN šalysIšsamus šalių sąrašas jų VPN tinkle pateiktas taip:

 • Afrika
  • Egiptas, Pietų Afrika
 • Azija
  • Honkongas, Indija, Indonezija, Izraelis, Japonija, Malaizija, Pakistanas, Filipinai, Saudo Arabija, Singapūras, Taivanas
 • Europa
  • Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Didžioji Britanija, Vengrija, Islandija, Airija, Italija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Rusija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Ukraina
 • Šiaurės Amerika
  • Kanada, Meksika, JAV
 • Pietų Amerika
  • Argentina, Brazilija
 • Okeanija
  • Australija, Naujoji Zelandija

Jų tinklas yra naudojamas kaip gedimams atsparus klasteris, sudarytas iš aukščiausios kokybės dedikuotų serverių, esančių „Tier-1“ duomenų centruose visame pasaulyje. Kiekvienas jų VPN serveris turi savo vidinį DNS serverį. Tai reiškia, kai esate prisijungę prie „My Private Network“ serverio, jūsų DNS užklausos perduodamos per jų VPN serverį be jokių trečiųjų šalių įsikišimo ar įsitraukimo. Tinklas taip pat teikia NAT ugniasienės apsaugą, kuri blokuoja gaunamą kenksmingą srautą į jūsų įrenginį. Be to, jų serveriai apsaugo nuo DDoS atakų iki 1000Gbps.

„My Private Network“ blokuoja 25 uostą. Tai prievadas, kurį SMTP naudoja neautentifikuotiems laiškams siųsti. Jie mano, kad tai būtina norint išvengti SPAM el. Laiškų iš jų paslaugų. Be to, jie nenori atsisiųsti ar dalintis su autorių teisėmis saugoma medžiaga. Todėl torrentai yra uždrausti visuose serveriuose tose šalyse, kurioms taikomi teisiniai apribojimai. Tai reiškia, kad torrentus leidžiama naudoti tik jų tinklo serveriuose Rusijoje ir Malaizijoje arba prisijungus prie jų neatskleistos torrentų grupės.

Apsilankykite MPN

Privatumas ir anonimiškumas

Privatumas tampa būtinas interneto vartotojams dėl taisyklių, kurias daugelis šalių sukuria, kad sugriautų ją dėl „nacionalinio saugumo“ priežasčių, įskaitant duomenų rinkimą, slaptą slaptą slaptavimąsi ir kitas. Todėl Honkonge registruota britiška „My Private Network“ paslauga. Tai padeda apsaugoti jį nuo žvalgybos tinklų, kurie buvo sukurti dalintis šia informacija šiuolaikiniame amžiuje. Be to, Honkonge nėra privalomų duomenų rinkimo įstatų. Todėl mažai tikėtina, kad vietos valdžios institucijos paprašys informacijos apie savo vartotojus.

Taigi „Mano privatus tinklas“ gali sutelkti dėmesį į savo klientų privatumo problemas. Pirmiausia, jie nerenka veiklos duomenų iš savo VPN tinklo vartotojų. Tai apima pralaidumo informaciją. Be to, jie naudoja savo DNS serverius, kad pasiektų DNS interneto saugyklą, taip paslėpdami jūsų užklausas ir jūsų tikrąjį IP adresą. Jie naudojasi saugiais mokėjimo procesoriais ir vietoje saugo tik operacijų duomenis. Mokėjimai gali būti atliekami kriptovaliutomis, tokiomis kaip „Bitcoin“, kad padėtų jums dar labiau tapti paslaugos anonimu. Tai iliustruoja jų privatumo politikos ištrauka.

• Nesaugome ir nesaugome jokios informacijos apie jūsų veiklą internete, ty iš viso nėra ugniasienės žurnalų.
• Mes nesaugome ir nesaugome jokios informacijos apie jūsų naudojamą pralaidumą.
• Mes nesaugome ir nesaugome jokių jūsų DNS užklausų.

Be to, „My Private Network“ VPN serveriai naudoja NAT ugniasienes, kad apsaugotų nuo kenkėjiškos programinės įrangos, kuri galėtų atskleisti jūsų tapatybę. Jų tarnyba taip pat apsaugo nuo DNS nutekėjimų, kurie gali padėti apsaugoti jūsų tikrąją IP nuo pašalinių stebėtojų žiniatinklyje. Kaip matote toliau, „My Private Network“ išlaikė mūsų DNS nuotėkio testą.

MPN DNS nuotėkio testasInformacija MPN renka

Jie įrašo ir saugo jūsų registracijos duomenis. Į šiuos duomenis įeina el. Pašto adresas, kurį naudojote registruodamiesi, paskyros vartotojo vardas ir paskyros slaptažodis. Tai rodo jų privatumo politikos ištrauka.

Kokią informaciją mes renkame?
Mes stengiamės surinkti kuo mažiau informacijos, tačiau jums reikia pateikti keletą dalykų, kad galėtume teikti mūsų paslaugas:

• Vartotojo vardas ir slaptažodis, kurį pasirinkote ir naudojate prisijungdami prie mūsų paslaugų.
• Jūsų el. Pašto adresą, kad galėtume su jumis susisiekti

Be to, „My Private Network“ renka ryšio informaciją iš savo sistemos. Ši informacija apima datą ir laiką, kada prisijungiate prie arba atsijungiate nuo jų tinklo. Taip pat išsaugoma tam tikra papildoma informacija, kurią jūs savanoriškai bendraujate su jų palaikymo personalu. Galiausiai metaduomenys įrašomi į jų tinklalapio vartotojus. Tai paaiškinta toliau pateiktoje jų privatumo politikos ištraukoje.

Be to, mes renkame tam tikrą informaciją automatiškai, kai naudojatės mūsų paslaugomis:

• Jei perkate paslaugą iš mūsų, mes įrašysime informaciją apie operaciją jūsų sąskaitoje. Mes patys nelaikome ir nesaugome jokios kreditinės kortelės informacijos.
• Jei susisiekite su mumis el. Paštu, palaikymo užklausa ar apklausa – galite atskleisti papildomą informaciją, kuri taip pat yra saugoma.
• Kai prisijungiate prie mūsų paslaugų, mes įrašome jūsų prisijungimo ir atjungimo laiką ir datą. Ši informacija saugoma septynias dienas ir pašalinama iš mūsų sistemų.
Kai naudojatės mūsų svetaine (-ėmis), mes įrašome meta duomenis apie jūsų ryšį ir lankomus puslapius.

Privatumo santrauka

Mano privatus tinklas labai atidžiai pasirinko Honkongą kaip savo paslaugų registravimo vietą. Jų lengvai skaitoma privatumo politika rodo, kad jie nori būti atviri apie tai, kokius duomenis daro ir nerenka, taip pat apie tai, kaip jie naudojami. Nors mes norėtume, kad jie neįrašytų jokių duomenų apie savo VPN vartotojus, manome, kad jie renka tik minimalų ryšio duomenų kiekį ir yra reguliariai ištrinami.

Be to, jų tarnyboje naudojamos papildomos funkcijos, padedančios apsaugoti jūsų privatumą. Šios savybės, įskaitant anoniminius šifravimo mokėjimus, vidinį DNS, apsaugą nuo DNS nutekėjimo ir NAT ugniasienės apsaugą. Todėl manome, kad galite būti įsitikinę, jog „Mano privatus tinklas“ rimtai vertina jūsų privatumą, o jų paslaugos padės jums apsaugoti jį naudojantis jų tinklu. Kaip visada, rekomenduojame patiems perskaityti paslaugų teikimo sąlygas ir privatumo politiką.

Apsilankykite MPN

Jūsų interneto srauto saugumas

Numatytieji programos protokolai

Pirmasis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį vertinant interneto srauto saugumą „Mano asmeniniame tinkle“, yra ryšyje naudojamas protokolas. Jų tinklas palaiko įvairius protokolus. Šie protokolai apima „OpenVPN SSL“, „IKEv2“, L2TP / IPSec ir PPTP. „My Private Network“ paslauga pagal numatytuosius nustatymus nustato „OpenVPN SSL“ protokolą, skirtą „Windows“, „Mac OS X“ ir „Android“.

MPN naudoja „IKEv2“ protokolą kaip numatytąjį „iPhone“ ir „iPad“. Abu jie laikomi dviem geriausiais VPN protokolais, naudojamais šiandien dėl jų saugumo ir veikimo. Be to, „IKEv2“ protokolas yra optimizuotas mobiliajai aplinkai dėl daugialypės funkcijos, leidžiančios palaikyti ryšį perjungiant tinklus. Be to, abu palaiko AES-256 bitų šifravimą.

Šifravimas, kurį naudoja mano privatus tinklas

Norėdami įvertinti „My Private Network“ paslaugų naudojamo šifravimo saugumą, turime išsiaiškinti geriausią ir numatytąjį protokolą, kurį naudoja jų programinė įranga „OpenVPN SSL“. Iš jų konfigūracijos failo ir kitų šaltinių pastebime, kad jų „OpenVPN“ diegimai naudoja šiuos dalykus:

 • Rankos paspaudimas (serveris / klientas) – yra RSA-4096 su 1024 bitų Diffie Hellmann klavišais.
 • Duomenų kanalo šifras – yra AES-256-CBC.
 • Duomenų autentifikavimas – naudoja HMAC SHA256.
 • Valdymo kanalo šifras – yra AES-256-GCM.
 • Valdykite kanalo autentifikavimą – naudoja SHA-384.

Rankų paspaudimo yra daugiau nei pakankamai serverio ir kliento autentifikavimui. Tai apsaugo nuo vidurio puolėjų. Su kiekvienu nauju ryšiu deramasi dėl naujų valdymo kanalų. Kontrolinio šifravimo stiprumui naudoti pageidaujamą AES-256 parametrą, o kanalo autentifikavimui – SHA-384. Duomenys šifruojami naudojant AES-256, naudojant autentiškumo patvirtinimą HMAC SHA256. Tai yra parametrai, naudojami siekiant apsaugoti slaptus JAV vyriausybės dokumentus. Galiausiai, naudodami 1024 bitų „Diffie Hellman“ raktus, kad būtų užtikrinta slaptumas, jie užtikrina minimalią duomenų ekspoziciją, jei raktas yra pažeistas..

Saugumo išvados

Atlikę aukščiau pateiktą sąranką, „My Private Network“ įdiegė pačius stipriausius šiuo metu pramonėje naudojamus VPN saugus. Todėl turėtumėte būti tikri, kad internetinis srautas yra gerai apsaugotas. Tai kartu su jų privatumo funkcija suteiks „ramybės“ prieigą prie jų VPN serverių.

Mano privataus tinklo VPN palaikymas

Mano privataus tinklo palaikymas visų pirma yra bilietai. Jie sako, kad į juos bus atsakyta per 12 valandų. Į mus buvo atsakyta maždaug per valandą. Taigi 12 valandų turi būti maksimalus atsakymo laikas ir numatytoji reikšmė naudojama patvirtinti, kad jūsų bilietas buvo gautas.

„OpenVPN MPN“ palaikymo atsakymo el. PaštasĮ bilietą įtraukite savo el. Pašto adresą, bilieto temą ir problemos aprašymą. Jei kyla ryšio problemų, turėtumėte pridėti savo ryšio žurnalą.

MPN palaikymo bilietas
Jie taip pat turi didelę DUK duomenų bazę, kuri yra gerai sutvarkyta ir lengvai ieškoma. Ši duomenų bazė gali atsakyti į daugelį jūsų klausimų. Jame taip pat yra nuoseklūs vadovai „My Private Network“ paslaugoms naudoti su įvairiais prietaisais ir protokolais. Jose yra nuorodų ir patarimų, kurie palengvins šį procesą.

Jie taip pat turi bendruomenės pagalbos forumą, kurį galite naudoti norėdami užduoti klausimus ir rasti atsakymus. Prieš pateikdami klausimus forume, turite užsiregistruoti. Jų tinklaraštyje pateikiami pranešimai apie atnaujinimus, saugumo patarimai ir kitos susijusios temos. Galiausiai, jie palaiko buvimą socialinėje žiniasklaidoje „Facebook“, „Twitter“ ir „Google“+.

Apsilankykite MPN

Mano privatus tinklas: išbandymas

„OpenVPN SSL“ protokolo diegimas

„My Private Network“ palaiko „OpenVPN“ protokolą per jų programą. Ši programinė įranga prisijungia prie kitų trečiųjų šalių atvirojo kodo programų per SSL. PC ir „Mac“ vartotojų ryšiai yra tvarkomi atitinkamai per „OpenVPN Technologies, Inc.“ ir „Tunnelblick“ VPN grafines vartotojo sąsajas (GUI). Be to, turėsite įdiegti norimų naudoti serverių konfigūracijos failus. Mes tai iliustruosime įdiegdami „Windows 10“ jų tarnybai.

Šis „OpenVPN“ diegimas padaro jo diegimą šiek tiek sudėtingesnį. Tačiau tai taip pat leidžia jiems palaikyti „OpenVPN“ naudojant įvairesnę naujesnės techninės įrangos versiją. Tai apima jų paslaugų naudojimą „Raspberry Pi 2“ per „Kodi“, naudojant dvi labiausiai paplitusias „Just Enough“ operacinės sistemos (JeOS) laikmenų sąsajas – „OpenELEC“ ir „LibreELEC“..

Kitų prietaisų rankinių protokolų diegimas

Jei jūsų įrenginiui nepavyksta prisijungti per „OpenVPN“, jie taip pat palaiko „IKEv2“, L2TP / IPSec ir PPTP. Šie kiti protokolai palaikomi rankiniu būdu diegiant naudojant atitinkamas įrenginyje įmontuotas tinklo priemones. Išsamius šių įrenginių vadovus galite rasti DUK „Mano privatus tinklas“ svetainėje. Kelių protokolų palaikymas leidžia naudoti jų paslaugą naudojant įvairius įrenginius. Tai apima kompiuterį, „Mac“ „Android“ ir „iOS“ mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, „Amazon“ planšetinius kompiuterius, „Google Chromebook“, žaidimų pultus, įvairius maršrutizatorius ir kt..

Mano asmeninio tinklo „Windows“ kliento diegimas ir naudojimas

„OpenVPN SSL“ palaikymo „Windows 10“ diegimas

Norėdami pradėti diegimo procesą, kad prisijungtumėte prie „My Private Network“ per „OpenVPN SSL“, pirmiausia turite atsisiųsti jų „OpenVPN“ diegimo programą, skirtą „Windows 10“. Ją galite rasti pasirinkdami „Pradėti“ pagrindiniame savo svetainės meniu. Pirmiausia spustelėkite mygtuką „Atsisiųsti„ Windows 10 “ir išsaugokite failą savo kompiuteryje.

MPN programinės įrangos diegimasKad galėtumėte tinkamai įdiegti OpenVPN SSL palaikymą jų tarnybai į savo kompiuterį ar kitą įrenginį, turėsite susikurti paskyrą „Mano privataus tinklo“ svetainėje. Jei dar neprisiregistravote paskyros, spustelėkite mygtuką „Pradėkite nemokamai“. Atidaromas paskyros kūrimo puslapis.

MPN sąskaitos sukūrimasSukurkite savo vartotojo vardą ir slaptažodį ir įveskite savo el. Pašto adresą, kad susietumėte su savo paskyra. Patvirtinkite savo slaptažodį ir pažymėkite roboto langelį. Norėdami baigti kurti savo sąskaitą, pasirinkite mygtuką „Registruoti sąskaitą“.

Tai padarys du dalykus. Jis jums atsiųs sveikinimo pranešimą iš „Mano privatus tinklas“ ir atidarys jūsų naujai sukurtą sąskaitą jų svetainėje. Patikrinkite, ar dabar turite aktyvią trijų dienų bandomąją sąskaitą.

MPN kliento puslapisDabar, kai sukūrėte abonementą, galite pradėti „My Private Network OpenVPN“ diegimą į savo kompiuterį. Paleiskite failą, kurį atsisiuntėte anksčiau, ir leiskite jam pakeisti savo kompiuterį pasirinkdami „Taip“. Bus atidarytas sąrankos vedlys.

MPN sąlygosSpustelėjus mygtuką „Kitas“, pasirodys licencijos sutartis, kurią galėsite peržiūrėti ir sutikti. Norėdami tęsti, turite sutikti su jo sąlygomis. Pasirinkite mygtuką „Sutinku“, jei norite pereiti į kitą sąrankos ekraną. Bus atidarytas ekranas, kuriame galėsite pasirinkti, kuriems serveriams norite įdiegti konfigūraciją. Pagal numatytuosius nustatymus pasirenkama tik pagrindinė „OpenVPN“ programinė įranga ir GBR (UK) bei nemokami ryšio failai.

MPN komponentų pasirinkimasGalite pasirinkti tik tas vietas, kurias norite prijungti arba padaryti kaip mes, ir pasirinkti visus ryšio komponentus. Šis ekranas nustato, kurie .ovpn konfigūracijos failai perkeliami pradinio „OpenVPN“ diegimo metu. Vėliau galite pridėti komponentų paleisdami MPN konfigūravimo įrankį. Kai būsite pasirengę, pasirinkite „Kitas“, jei norite tęsti.

Kitame ekrane įveskite „OpenVPN“ failų, kuriuos norite perkelti, kelionės tikslo kelią. Taip pat galite naudoti mygtuką „Naršyti“, kad pasirinktumėte kelią, arba tiesiog spustelėkite „Kitas“, kad sutiktumėte su numatytuoju. Įvedę diegimo kelią, pasirinkite mygtuką „Kitas“ ir užregistruokite savo sąskaitą.

MPN prisijungimasTada jūsų paprašys „Vartotojo vardas“ ir „Slaptažodis“, kuriuos sukūrėte registruodami savo sąskaitą. Čia įveskite savo el. Pašto adresą. Jis naudojamas tik norint atidaryti sąskaitos kliento puslapį „Mano asmeninio tinklo“ svetainėje. Jei čia neįvesite savo kredencialų, MPN ryšys nutrūks įdiegus. Taigi įveskite juos ir spustelėkite „Kitas“.

Bus atidarytas paskutinis konfigūracijos puslapis, kuriame galite pasirinkti prievadą, kurį naudoja „OpenVPN“ ryšys. Numatytasis UDP prievadas 1194 ir jūs turėtumėte jį naudoti, nebent atnaujinate konfigūraciją dėl nepavykusių jungčių.

Uosto pasirinkimas „OpenVPN“ ryšiams su MPN pasirinktiTai užbaigia sąranką, reikalingą jungiantis per „OpenVPN SSL“ prie „My Private Network“ paslaugos. Norėdami pradėti diegti, spustelėkite mygtuką „Įdiegti“. Tai perkels .ovpn konfigūracijos failus į jūsų pasirinktą kelią ir įdiegs reikiamą TAP tvarkyklę. Kai sąranka užbaigs mygtuką „Kitas“.

Baigti MPN OpenVPN, skirtą „Windows 10“ diegimuiJį pasirinkus, atsidarys galutinis sąrankos ekranas. Numatyta, kad paslauga bus paleista paspaudus mygtuką „Baigti“. Spustelėkite „Baigti“ dabar ir pradėkite naudotis „My Private Network VPN“ paslauga.

MPN „Windows Client“ naudojimas

Paleidus paslaugą „Mano privatus tinklas“, ji sumažėja iki sistemos dėklo. Jų tarnyba „Windows“ klientui naudoja atvirojo kodo „OpenVPN“ vartotojo sąsają. Spustelėjus sistemos dėklą, jo piktograma bus atjungta. Atkreipkite dėmesį, kad užraktas uždarytas ir simbolis yra raudonas. Užvedus pelę virš piktogramos, būsena parodys „OpenVPN“ vartotojo sąsają.

MPN atjungtos sistemos dėklo piktogramaNorėdami prisijungti prie serverio „My Private Network VPN“ tinkle, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite piktogramą sistemos dėkle, pasirinkite šalį, kurią norite prisijungti, ir meniu pasirinkite „prisijungti“..

Prisijungimas prie MPN USA serverioAtminkite, kad „Atsijungti“ ir „Rodyti būseną“ nėra aktyvūs pasirinkimai. Pasirinkus „View Log“, bus atidarytas jūsų jungčių tekstinis failas. Taip pat galite peržiūrėti ir redaguoti JAV .opvn tekstinį failą spustelėję „Redaguoti konfigūraciją“. „OpenVPN“ vartotojo sąsajos parametrus galite pakeisti pasirinkę „Nustatymai“ pirmajame meniu.

Mano asmeninio tinklo „OpenVPN Windows“ kliento nustatymai

Yra trys skirtukai, skirti valdyti šiuos parametrus ir rodyti informaciją „My Private Network OpenVPN Windows“ kliento diegime. Šie skirtukai yra „Bendrieji“, „Išplėstiniai“ ir „Apie“ nustatymai.

Bendrieji nustatymai yra suskirstyti į šiuos skyrius:

 • Vartotojo sąsaja – leidžia pasirinkti kalbą, kurią naudoja GUI sąsaja. Pasirinkimai yra ispanų, prancūzų, anglų, rusų, kinų ir kt.
 • Pradėti – leidžia atidaryti klientą paleidus „Windows“.
 • Nuostatos – leidžia valdyti, kaip kaupiama informacija ir rodomi pranešimai.
  • Pridėti prie žurnalo – leidžia prie žurnalo pridėti naujų ryšių, o ne perrašyti jau esančius žurnale.
  • Rodyti scenarijų langą – leidžia modifikuoti visus veikiančius scenarijus (tekstinį failą).
  • Tylus ryšys – kontroliuoja rodomą ryšio informaciją.
  • Rodyti balioną – leidžia nustatyti, kada ar matote pranešimus apie ryšį. Galite pasirinkti tik prisijungdami, kai prisijungiate ar vėl prisijungiate, arba niekada.

„OpenVPN Inc.“ GUI nustatymai

Išplėstinis skirtukas leidžia nustatyti, kur klientas ieško „OpenVPN“ konfigūracijos failų ir saugo ryšio žurnalus. Taip pat galite nustatyti scenarijaus skirtąjį laiką (-us) iš anksto prisijungti, prijungti ir atsijungti. Mes rekomenduojame, kad dauguma vartotojų sutiktų su šių išplėstinių nustatymų numatytaisiais nustatymais. Paskutinis nustatymas leidžia programinei įrangai veikti tik aptarnavimo režimu.

Skirtuke apie rodoma naujausia „OpenVPN“ versija ir informacija apie autorių teises. Taip pat paaiškinama, kaip „OpenVPN“ programinė įranga ketinama veikti, kad visiems būtų užtikrinta interneto sauga.

Jei sistemos dėkle matote geltoną piktogramą, tai reiškia, kad paslauga vis dar bando prisijungti prie jūsų pasirinkto serverio.

MPN jungiamosios sistemos dėklo piktogramaKai jūsų ryšys užbaigiamas, rodomas būsenos pranešimas.

MPN būsenos pranešimasAtidarius sistemos dėklą ir užvedus pelę virš jo, rodoma mūsų ryšio būsena. Atkreipkite dėmesį, kad piktograma dabar yra žalia. Kaip matote, buvo pasirinktas MPN JAV serveris ir šiuo metu esame prie jo prisijungę. Tai taip pat rodo mūsų prisijungimo laiką ir mums paskirtą virtualų IP adresą.

MPN „Mouse-over Status“ pranešimasDešiniuoju pelės mygtuko paspaudimu ant piktogramos parodoma, kad dabar esame prisijungę prie MPN USA serverio. Pastebėkite čekį šalia MPN USA. Taip pat galite pamatyti, kad „Prisijungimas“ dabar neaktyvus. Norėdami pakeisti į naują asmeninio tinklo serverį, pirmiausia turėtumėte atsijungti nuo dabartinio. Priešingu atveju gali kilti ryšio sutrikimų.

Atjungimas nuo MPN VPN serverioPažvelkite į ryšio būseną pasirinkdami „Rodyti būseną“. Šiame lange rodomas prisijungimo žurnalas ir leidžiama jį išnagrinėti. Čia taip pat galite atsijungti ir vėl prisijungti prie dabartinio serverio.

MPN būsenos langasMano privataus tinklo „Windows“ kliento suvestinė

„Windows“ diegimo failas leidžia lengvai įdiegti „OpenVPN SSL Windows“ klientą, kad prisijungtumėte prie „Mano asmeninio tinklo“ paslaugos. Tačiau tam, kad sukonfigūruotumėte jo diegimą, reikia šiek tiek apgalvoti ir techninių sugebėjimų. Paslauga vykdoma per sistemos dėklą naudojant „OpenVPN Inc“ atvirojo kodo GUI. Tai meniu pagrindu sukurta sistema. Tiesiog dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite GUI piktogramą sistemos dėkle, pasirinkite serverio vietą ir gautame submeniu spustelėkite „Connect“. Norėdami atsijungti, pasirinkite dabartinį ryšį, kuris parodomas pažymint jį, ir pasirinkite „Atjungti“. Prieš prisijungdami prie naujo, turėtumėte atsijungti nuo dabartinio VPN serverio.

Apsilankykite MPN

„My Private Network“ „Android“ programos diegimas ir naudojimas

„Android MPN Secure“ diegimas & Greita VPN tvarkyklės programa

Pirmiausia eikite į „Mano privatus tinklas“ svetainę. Buvę ten, bakstelėkite mygtuką „Pradėkite nemokamai“. Tada slinkite žemyn ir bakstelėkite „Gaukite jį„ Google Play ““, kad atsisiųstumėte MPN VPN tvarkyklės programą.

„MPN“ programos diegimas, skirtas „Android“

Atidarę parduotuvę, bakstelėkite „Įdiegti“, kad perkeltumėte programinę įrangą į savo įrenginį. Kai šis procesas baigsis, bakstelėkite mygtuką „Atidaryti“. Tai paleis programą „Android“ telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Autentifikuoti mano asmeninį tinklą „Android“

Paleidus programą, rodoma informacija apie versiją. Po to eina paskyros kūrimo ekranas. Kadangi jau turime sąskaitą, bakstelėkite mygtuką „Naudoti esamą sąskaitą“.

Prisijungimas prie „Android“ skirtos MPN programosKai tik atsidarys prisijungimo ekranas, įveskite „Vartotojo vardas“ ir „Slaptažodis“. Bakstelėkite „Prisijungimas“, kad patvirtintumėte savo kredencialus ir atidarytumėte programos ryšio informacijos suvestinę. Esant dabartinei atjungtai būsenai, rodoma tikroji jūsų vieta, piktograma paryškinta raudona spalva, kai užraktas atidarytas, ir mygtukas „Prisijunkite“.

Pirmasis prisijungimas prie MPN VPN serverio iš jūsų „Android“ telefono

Bakstelėkite „Pasirinkti šalį“. Atidaromas šalies perdangos ekranas, kuriame galite pasirinkti šalį, prie kurios norite prisijungti. Pasirinkite JAV ir bakstelėkite mygtuką „Prijungti“. Kadangi tai yra pirmas kartas, kai naudojate MPN VPN programą, turėsite duoti leidimą nustatyti VPN.

Pirmojo MPN ryšio užmezgimas iš „Android“ telefonoBakstelėkite „Gerai“ ir prietaisų skydelis pasikeis į geltoną piktogramą, jungiančią būseną. Neilgai trukus, piktograma pasidarys žalia, o veiksmo mygtukas rodo „Atsijungti“. Dabar esate prisijungę prie „Mano asmeninio tinklo“ paslaugos ir užtikrintas jūsų interneto srautas. Prietaisų skydelyje rodomas jūsų naujas virtualus IP adresas. Dabar bakstelėkite programos meniu piktogramą (trys horizontalios linijos) viršutiniame kairiajame kampe, kad ją atidarytumėte.

„Mano asmeninio tinklo“ „Android“ programos meniu

Meniu ekrano viršuje rodoma jūsų sąskaitos informacija. Po to eina pats meniu. Programos meniu yra šie aštuoni elementai:

 • Pakeisti slaptažodį – leidžia naudoti programą slaptažodžio pakeitimui.
 • DUK – atidaromas DUK kategorijų ekranas. Pasirinkus vieną iš šių kategorijų, atidaromas susijusių straipsnių, kuriuos galėsite išnagrinėti, sąrašas.
 • Prenumerata – informuos jus, kad prenumeratos pakeitimus galima padaryti tik jų svetainėje ir pasiūlys jus ten nuvežti.
 • Susisiekite su mumis – atidaromas ekranas, kuriame galite užduoti paskyros ar palaikymo klausimus.

MPN „Android App Menu1“

 • Siųsti derinimo žurnalą – atidaromas ekranas, kuriame galite išsiųsti savo prisijungimo žurnalą MPN palaikymui, kad būtų lengviau išspręsti problemas.
 • Nustatymai – leidžia pakeisti naudojamą protokolą, jei kyla ryšio problemų. Numatytasis nustatymas yra UDP 1194, tačiau taip pat galite pasirinkti UDP 4096 maksimaliam šifravimui, TCP 443 ir TCP 1194. TCP jungtys yra lėtesnės. Pabandysite pakeisti protokolus, kai būsite prisijungę, gausite klaidą.
 • Apie mus – rodo informaciją apie versiją ir nuorodas į „Mano asmeninio tinklo“ svetainę, palaikymo el. Paštą ir socialinės žiniasklaidos paskyras.
 • Atsijungti – prieš atsijungdamas atidaro patvirtinimo pranešimą.

MPN „Android App Menu2“Prisijungimas prie naujo serverio su „MPN Android App“

Norėdami pakeisti į naują VPN serverį, turite atsijungti nuo dabartinio. Jei ne, gausite klaidos pranešimą. Tada pasirinkite naują šalį, prie kurios norite prisijungti. Norėdami užmegzti ryšį, bakstelėkite jungiklį.

Prisijungimas prie JK serverio su „MPN Android App“Mano privataus tinklo „Android“ programos suvestinė

„Android MPN Secure“ diegimas & Greita VPN tvarkyklės programa yra lengva. Skirtingai nei „Windows“ diegimo programa, ji automatiškai apima visas šalis. Tai taip pat leidžia pakeisti programos protokolus. Norint prisijungti prie VPN serverio, reikia tik keleto čiaupų. Pirmiausia pasirinkite šalį ir tada bakstelėkite ryšio perjungimą. Norėdami atsijungti, tiesiog bakstelėkite veiksmų mygtuką prietaisų skydelio ekrano apačioje. Jo meniu yra elementų, kurie padės jums naudotis jų teikiamomis paslaugomis.

Mano privataus tinklo VPN greičio testas

Mes išbandėme MPN naudodami jų „OpenVPN SSL“ su AES-256, naudodami „Windows 10“. „My Private Network VPN“ paslauga mūsų greičio bandymuose buvo vidutiniška. Jos veikimas nebuvo vertas dėmesio, palyginti su kai kuriais spartesniais VPN tinklais, kuriuos mes išbandėme. Šifravimo pridėtinė vertė, kurią jie patyrė dėl AES-256 algoritmo, tikriausiai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios sumažėjo greitis. Šį greičio kritimą taip pat gali sukelti serverių perpildymas.

Mano privataus tinklo VPN greičio testasGalite pastebėti, kad mūsų atsisiuntimo greitis buvo 41,4 Mbps be VPN ryšio, tačiau sumažėjo iki 30,41 Mbps, kai naudojate „My Private Network VPN“ paslaugą. Tai yra maždaug 26,5% sumažėjimas serveriui Niujorke. Panašūs rezultatai buvo gauti naudojant kitas vietas, kur daugiau greičio sumažėjo, kai padidėjo atstumas ir ping greičiai. Naudojant „My Private Network VPN“, serverio, esančio 4100 mylių atstumu, greitis sumažėjo maždaug 50%. Net ir praradus našumą, 20+ Mbps greitis vis dar yra pakankamai greitas daugeliui programų. Jūsų pasaulio regione gali būti skirtingi rezultatai ir, atsižvelgiant į pradinį IPT greitį, galite pastebėti, kad jų paslauga šiek tiek sukasi.

MPN apžvalga: Išvada

„My Private Network“ VPN pramonėje veikia apie dešimt metų. Tai yra į JK orientuota įmonė, įregistruota Honkonge dėl privatumo. Jie turi vidutinio dydžio pasaulinį VPN tinklą. Jie turi serverius daugiau nei 44 šalyse. Šie serveriai yra platinami visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų tinklas leidžia P2P srautą tik jų serveriuose Rusijoje ir Malaizijoje.

„My Private Network“ paslauga leidžia jungtis naudojant „OpenVPN SSL“, „IKEv2“, „L2TP / IPSec“ ir PPTP protokolus. Kelių protokolų palaikymas leidžia naudoti jų paslaugą su įvairiais įrenginiais. Jų taikomoji programinė įranga jungiama prie „Windows“, „Mac OS X“ ir „Android“ naudojant „OpenVPN“ su trečiųjų šalių pagalba, atvirojo kodo sąsajos programinę įrangą, tokią kaip „OpenVPN Inc“, GUI ir „Tunnelblick“. Todėl jo įdiegimas nėra toks paprastas, kaip kai kurių paslaugų teikėjų. Norint tinkamai sukonfigūruoti, reikia šiek tiek vartotojo įvesties. Jų tarnyba pagal nutylėjimą nustato „iPhone“ ir „iPad“ jungčių protokolą „IKEv2“.

„My Private Network“ savo „OpenVPN“ ir „IKEv2“ jungtims naudoja stipriausią šiuo metu pramonėje prieinamą VPN šifravimą. Abu yra apsaugoti 256 bitų AES šifravimu. Jie nerenka ir nesaugo jūsų interneto veiklos, pralaidumo naudojimo ar DNS užklausų srauto žurnalų. Jų paslauga teikia apsaugą nuo DNS nutekėjimo, NAT ugniasienę ir DDoS. Jų parama pirmiausia teikiama per bilietus el. Paštu. „Android“ programoje taip pat yra pokalbių komponentas. Be to, jie turi gerai organizuotą DUK duomenų bazę su nuosekliais gairėmis, kaip įdiegti savo paslaugą įvairiuose įrenginiuose.

Kas mums patiko dėl paslaugos:

 • Jie neturi VPN veiklos žurnalų.
 • Ši paslauga užtikrina gerą „OpenVPN“ ir „IKEv2“ jungčių apsaugą.
 • „MyTelly SmartDNS“ paslauga įtraukta į mokamus planus.
 • P2P leidžiama naudoti Rusijos ir Malaizijos serveriuose.
 • MPN siūlo 3 dienų nemokamą trasą ir 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją.
 • Jie teikia ribotas nemokamas paslaugas visiems.

Idėjos tobulinti paslaugą:

 • „Mano privatus tinklas“ galėtų sukurti savo pasirinktinį klientą, kad jį būtų galima naudoti.
 • Norėdami pagerinti našumą, pridėkite daugiau serverių kai kuriose vietose.

„My Private Network“ turi serverius Afrikoje, Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje ir Okeanijoje. Visiems naujiems vartotojams jie siūlo 3 dienų nemokamą bandomąją versiją, kuriai nereikia kredito informacijos. Be to, jie turi 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tai reiškia, kad galite išbandyti jų VPN paslaugą be rizikos. Jei nuspręsite, kad jums tai patinka, galite gauti visą jų bendrą planą nuo 7,17 svarų sterlingų per mėnesį.

Apsilankykite MPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map