Le VPN apžvalga

Pradėkime Le VPN apžvalgą, turėdami tam tikrą informaciją apie įmonę. „LeVPN“ yra internetinė privatumo paslauga, įsikūrusi Prancūzijoje. Jie padeda nariams apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti geografinius apribojimus tokioms svetainėms kaip „Netflix“ ir BBC. Jie palaiko torrent prieigą prie savo Čekijos serverių.


Le VPN

Kainos ir specialūs pasiūlymai

„Le VPN“ yra populiariausias mėnesinis VPN paslaugų kainų nustatymas dienomis. Paprastai paslaugos kaina yra 9,99 USD per mėnesį, tai yra teisė į tokias populiarias paslaugas kaip „IPvanish“ ir „ExpressVPN“. Jie siūlo neribotą VPN prieigą prie viso savo serverių tinklo visame pasaulyje.

Le VPN kainodara

Kaip matote, „Le VPN“ siūlo nuolaidas pagal jūsų prenumeratos trukmę. Galite sutaupyti iki 50% nuolaidos, prisiregistruodami metams. Mėgaukitės neribota prieiga prie VPN nuo vos 4,95 USD per mėnesį. Nariai gali pasiekti LeVPN naudodami ne daugiau kaip du įrenginius vienu metu. Tai daro didelę reikšmę metiniam planui. Apsilankykite LeVPN specialusis puslapis, kurį norite išsaugoti.

Kai prisiregistruojate įsigyti sąskaitą, Le VPN siūlo daugybę mokėjimo galimybių, kurias galite pasirinkti. Man patinka naudoti „PayPal“ bet kokioms internetinėms paslaugoms, nes jūs galite valdyti prenumeratą. „LeVPN“ siūlo „PayPal“ kartu su mokėjimais kredito kortelėmis. Suteiksite platų pasirinkimą, atsižvelgiant į jūsų pasirinkimą.

Rizikos neturintis bandymo laikotarpis

Nors aš stengsiuosi pasiūlyti išsamią paslaugos apžvalgą, yra tik vienas būdas įsitikinti, ar Le VPN yra geras pasirinkimas. Norėsite išbandyti paslaugą patys. Le-VPN taip pat tai supranta. Norėdami padėti, jie siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei nesate patenkinti paslauga, per pirmąsias 7 dienas galite atšaukti visą grąžinamąją išmoką. Štai kalba, kurią Le VPN naudoja jų naudojimo sąlygų puslapio pinigų grąžinimo garantijų skyriuje:

Sąskaitos savininkai gali atšaukti savo sąskaitą su visa grąžinimu per pirmąsias 7 kalendorines dienas po pirmosios registracijos Le VPN. Visi pinigai bus grąžinti tik tiems sąskaitos savininkams, kurie per pirmąsias 7 dienas po pirkimo savanoriškai atšaukia savo paslaugą. Jei paskyros savininkas nutraukiamas dėl šių T sąlygų pažeidimo&C, likęs sąskaitos likutis nebus grąžintas. Visos pinigų grąžinimo užklausos turi būti pateikiamos naudojant „Le VPN“ palaikymo bilietus.

Le VPN

Le VPN tinklo ir serverio vietos

„Le VPN“ valdo didelį VPN serverių tinklą visame pasaulyje. Jie turi vieną iš didesnių tinklų, kurių serverių vietos yra pagrindiniuose regionuose. Tai padės pasiekti sporto renginių aprėptį ir atblokuoti tokias svetaines kaip „Netflix“ ir „BBC iPlayer“ iš bet kurios pasaulio vietos..

ŠalysLocationsServersIPProtokolai
5060350nežinoma„OpenVPN“, PPTP, L2TP

„Le VPN“ turi serverius Australijoje, Austrijoje, Belgijoje, Brazilijoje, Bulgarijoje, Kanadoje, Čilėje, Kosta Rikoje, Kroatijoje, Čekijoje, Emyratuose, Estijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Islandijoje, Indijoje, Indonezijoje, Airijoje, Meno sala, Izraelis, Italija, Japonija, Kazachstanas, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Malaizija, Moldova, Nyderlandai, Naujoji Zelandija, Norvegija, Panama, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Rusija, Saudo Arabija, Singapūras, Pietų Afrika, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Tailandas, Turkija, Ukraina, Jungtinė Karalystė, JAV ir Vietnamas.

Privatumas ir saugumas

Kai mes kalbame apie VPN paslaugas, daugelis žmonių mano, kad jie gaus aukštą privatumo ir saugumo laipsnį. Ne visada taip yra. Tai tikrai priklauso nuo jūsų priežasties naudoti VPN paslaugą. Jei jūsų tikslas yra privatumas ir anonimiškumas, greičiausiai norite VPN, kuris neprisijungia.

„Le VPN“ jų pagrindiniame puslapyje ir visoje svetainėje aiškiai nurodo, kad nelaiko srauto žurnalų. Štai keletas išsamesnės informacijos, kurią radome „LeVPN“ naudojimo sąlygų puslapyje:

„Le VPN“ nevykdo ir aktyviai nestebės vartotojų seansų dėl netinkamo elgesio, taip pat nedarome tiesioginių bet kurio kliento internetinės veiklos žurnalų. Tačiau „Le VPN“ pasilieka teisę tirti dalykus, kuriuos laikome neteisėtais, ar šių taisyklių ir sąlygų pažeidimus.

„Le VPN“ apsaugo jus nuo saugumo. Jie palaiko „OpenVPN“, kuris yra pats saugiausias protokolas. Jie taip pat leidžia L2TP / IPSec ir PPTP ryšius. Tai padeda išplėsti suderinamumą su įvairiais įrenginiais, įskaitant „iOS“, „Android“, išmaniuosius televizorius, maršrutizatorius ir dar daugiau.

Le VPN

Praktinis testavimas

Pirmas dalykas, kurio ieškau, spręsdamas, ar peržiūrėti VPN paslaugą, yra pasirinktinis klientas. Žinoma, galite sukonfigūruoti „OpenVPN“ ir rankiniu būdu sukonfigūruoti ryšius, bet to nebereikia. Yra tiek daug VPN teikėjų, kurie siūlo dienas lengvai naudotis kliento programine įranga.

Džiaugiuosi galėdamas pasidalyti, kad „Le VPN“ turi puikų „Windows“ klientą, kurį naudojau išbandydamas jų paslaugą. Jie taip pat turi pasirinktinį klientą, skirtą „Mac“ ir „iOS“. Taigi, jei turite „iPhone“ ar „iPad“, jie jus apims. „Android“ vartotojams bus lengva sekti „OpenVPN“, „L2Tp“ ar „PPTP“ ryšių nustatymo vadovus.

Prisijungimas prie „Windows VPN Client“

Pažvelkime į „Le VPN Windows“ klientą:

„LeVPN Windows“ klientas

„Windows“ programinę įrangą lengva įdiegti ir naudoti. Kai vykdysite programą, ji pridės piktogramą „Windows“ užduočių juostoje. Iš čia galite pasirinkti regioną, po kurio eina serverio vieta, ir galiausiai protokolą ir prievadą, kurį norite naudoti, kad Le VPN prisijungtų. Klientas taip pat turi keletą papildomų duomenų apie pralaidumo naudojimą.

„Le-VPN“ srauto statistika

Kaip matote aukščiau, Le VPN leidžia lengvai sekti jūsų duomenų naudojimą tarnyboje. Nors jie siūlo neribotą VPN, jie vis tiek gali būti naudingi norintiems sekti jų naudojimą. Tai taip pat parodo, kiek laiko buvote prisijungę prie kliento ir serverio IP adresų.

Le VPN

Susisiekite su „Mac VPN Client“

Be įprastos „Windows“ programinės įrangos, „Le-VPN“ taip pat turi „Mac“ klientą. Naujausią versiją galite atsisiųsti iš palaikymo ar narių svetainės. Klientas suderinamas su „Mac OS X 10.6 Snow Leopard“ ar naujesne versija. Jie taip pat siūlo „Tunnelblick“ sąrankos vadovą.

Prisijunkite iš savo „iPhone“ ar „iPad“

Jų programa palengvina prisijungimą prie „Le VPN“ su savo „iPhone“, „iPad“ ar „iPod Touch“. Programą galite atsisiųsti iš „Apple iTunes App Store“. Tam reikia bent „iOS 5.0“. Programa veiks „iPhone“, „iPad“ ir „iPod Touch“. Jis buvo optimizuotas „iPhone 5“.

„LeVPN iOS“ programa

„IOS“ programa padės sutaupyti laiko. Užuot rankiniu būdu įvedę serverio ir protokolo informaciją, galite leisti programai pasirūpinti konfigūracija. Jūs pasirenkate serverio vietą ir programa sukurs profilį jūsų „iPhone“ ar „iPad“ su norimu VPN. Tada bet kada galite įjungti VPN ryšį.

Le VPN

Prisijunkite iš „Android“ įrenginio

„Le VPN“ nesiūlo programos „Android“ įrenginiams, tačiau sąrankos procesas yra labai paprastas. Galite sukonfigūruoti „Android“ telefoną ar planšetinį kompiuterį, kad būtų galima prisijungti prie serverio vietų, naudojant „OpenVPN“, PPTP arba L2TP protokolą. Konfigūracija neužtrunka.

Štai L2TP jungčių instrukcijos:

1) Atidarykite meniu ir pasirinkite Nustatymai
2) Pasirinkite Belaidis ir tinklo ar belaidis valdymas, atsižvelgiant į jūsų „Android“ versiją
3) Pasirinkite VPN nustatymai
4) Pasirinkite Pridėti VPN
5) Pasirinkite Papildyti „L2TP“ / „IPsec“ PSK VPN
6) Pasirinkite VPN vardas ir įveskite aprašomąjį pavadinimą
7) Pasirinkite Nustatykite VPN serverį ir įveskite serverio pagrindinį vardą (serverių adresai išvardyti čia)
8) Bakstelėkite Nustatykite „IPSec“ iš anksto bendrintą raktą ir įeik levpnsecret “
9) Atžymėkite Įgalinti L2TP paslaptį
10) Atidarykite meniu ir pasirinkite Sutaupyti

Pridėjus VPN, jis turėtų pasirodyti VPN sąraše. Galite pasirinkti jį prisijungti.

Le VPN

Le VPN greičio testas

Aš išbandžiau „Le VPN“ naudodamas „OpenVPN“, kuris yra pats saugiausias protokolas. Kaip matote, mano VPT greitis buvo lėtesnis nei tiesioginis mano IPT. Galite tikėtis tam tikros įtakos našumui, naudodamiesi bet kokiu VPN, atsižvelgiant į jūsų ryšio šifravimo pridėtines dalis.

Le VPN greičio testas

Išvada

„Le VPN“ yra patikima VPN paslauga, turinti platų programinės įrangos ir konfigūracijos vadovą, padedantį nariams prisijungti iš įvairių prietaisų. Man patinka, kad jie siūlo pasirinktinę programinę įrangą „Windows“ ir „Mac“ sistemoms. Kartu su mobiliąja programa, skirta „iPhone“, „iPad“ ir „iPod Touch“ vartotojams.

Kas man labiausiai patiko dėl paslaugos:

 • Tinkintas VPN klientas „Windows“, „Mac“ ir „iOS“
 • „OpenVPN“, PPTP ir L2TP protokolų palaikymas
 • Leidžia prisijungti 2 įrenginiuose vienu metu
 • „Torrent“ palaikymas Čekijos serverių vietose
 • Terminuotos nuolaidos metinėms registracijoms

Idėjos tobulinti paslaugą:

 • Pasiūlykite programą mobiliesiems „Android“ įrenginiams
 • Apsvarstykite skirtą IP kaip priedą
 • Pridėti „bitcoin“ kaip mokėjimo parinktį

Man patiko išbandyti „Le VPN“ peržiūrai. Jų „Windows“ klientas buvo maloni staigmena. Tai paprasta naudoti. Panašus į „OpenVPN“, bet nenustačius vadovo. Jie siūlo puikų pralaidumo ir naudojimo statistikos pristatymą. Vienintelis mano pagrobimas dėl paslaugos yra mėnesio kaina. $ 9,99 per mėnesį Le VPN yra gera vertė. Ieškantys ilgesnės trukmės sąskaitos, ypač šešių mėnesių ar metų, gaus dar geresnį priėjimą prie VPN.

Nepriklausomai nuo to, kurį terminą pasirinksite (kas mėnesį, 6 mėnesius, kasmet), Le VPN siūlo septynių dienų pinigų grąžinimo garantiją. Abejoju, ar jums to reikės, bet visada malonu žinoti, kad galite atšaukti ir gauti grąžinamąją išmoką, jei viskas nepasiseka. Pabandykite „Le VPN“. Nuleiskite man tviterį ir praneškite, ką manote apie paslaugą.

Le VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map