Saūda ArābijaSaūda Arābija ir tuksneša valsts, kas aizņem lielāko daļu Arābijas pussalas. Tas ir pazīstams kā islāma dzimtene, un tajā ir divas svētas pilsētas – Meka un Medina. 1938. gadā tur tika atklāta nafta, un tā ir pasaulē lielākā naftas ieguves valsts. Neskatoties uz naudu un skaistajām pludmalēm, Saūda Arābijā ir daži stingri likumi, kas rietumu pasaulē šķiet neparasti. Tāpēc, ja plānojat ceļot uz Saūda Arābiju, mēs iesakām pirms aiziešanas no mājām pierakstīties uz VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 HMA Pro VPN 4,29 USD HideMyAss 280
3 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 52. lpp Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 IPVanish 4,87 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa
5 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 112 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Saūda Arābija ir skaista un vēsturiska vieta. Tomēr pirmais iemesls, lai izmantotu VPN, ir tur, lai aizsargātu jūsu privātumu. Jūs droši vien zināt, ka tur notiek diezgan daudz biznesa. Tāpēc jūs, iespējams, sastopaties ar kiberkrekļiem. Varat uzminēt, ka ir cilvēki, kas tikai gaida, lai izmantotu mazāk aizsargātu lietotāju priekšrocības un nozagtu viņu datus. Turklāt jums ir jāuztraucas par Saūda Arābijas valdības ziņkārīgajām acīm. Viņi neko nesaprot par faktu, ka viņi uzrauga interneta trafiku. Izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu, lai jūs neļautu ķeksīšiem nozagt personisko informāciju.

Otrais VPN izmantošanas iemesls ir saistīts ar tā atbloķēšanas spējām. Šajā gadījumā izveidotais savienojums var būt ar serveri citā valstī. Ir zināms, ka Saūda Arābija bloķē vietnes, kuras, pēc tās uzskatiem, aizvaino islāmu. Ja izveidotu savienojumu ar citu valsti, jūs vairs nesaskartos ar vieniem un tiem pašiem ierobežojumiem. Tas ir lieliski, ja vēlaties straumēt multividi no YouTube vai jebkuras citas vietnes. Tādos gadījumos kā Netflix visā pasaulē ir dažādas bibliotēkas, un savienojums ar citu valsti ļautu jums redzēt bibliotēku no jebkura reģiona, kuru vēlaties. Vēl viens VPN izmantošanas iemesls var būt darba vajadzībām. Dažreiz cilvēkiem, kas strādā attālināti, ir nepieciešama piekļuve uzņēmuma tīkla dokumentiem vai pat viņu pašu mašīnām. Izveidotā drošā tuneļa dēļ vienīgais veids, kā jūs varētu sasniegt šo mērķi, ir VPN izmantošana.

Šie ir divi labākie VPN izmantošanas iemesli, atrodoties Saūda Arābijā. Tomēr, iespējams, atradīsit arī citus iemeslus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atbloķēt aizliegtas vietnes, aizsargāt savu privātumu no valdības un krāpniecības vai citām lietām, izmantot VPN ir laba ideja. Tagad, kad redzat, kāpēc ir svarīgi to darīt, sīkāk apskatīsim pakalpojumu sniedzējus un kritērijus, kurus mēs izmantojam savam sarakstam.

Kāds ir labākais Saūda Arābijas VPN?

Mēģinot atbildēt uz jautājumu, ir jāņem vērā vairāki faktori. Šeit ir daži no lielajiem, kurus mēs apskatījām, lai noteiktu labākos VPN Saūda Arābijai:

  • Spēcīga šifrēšana labai lietotāju privātuma aizsardzībai
  • Pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā politiku bez žurnāliem
  • Liels serveru tīkls, kas palīdzēs samazināt vai novērst atvienojumus
  • Iespēja atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu vai aizliegtu saturu
  • Daudzplatformu mobilās ierīces atbalsts, ieskaitot Amazon Firestick
  • Ātri serveri Saūda Arābijas reģionā, kas labi darbojas ātruma pārbaudēs
  Labākie Sprint VPN

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Saūda Arābijas VPN.

1. Labākais VPN Saūda Arābijā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Saūda Arābijas ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar mūsu pieminētajām pilsētām. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Eiropu un pēc tam atveriet Tukey. Šajā brīdī tur var izvēlēties serveri. Mēs izvēlējāmies serveri Turcijā, un ātrums bija 60,24 Mb / s.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Saūda Arābijai: HMA

HMA VPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par 2,99 USD mēnesī (75% atlaide)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Saūda Arābijas ātruma pārbaude

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru atrašanās vietām, tad HideMyAss ir labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina vairākus serverus Saūda Arābijas reģionā, ieskaitot dažus Rijāda. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāizvēlas “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, jāizvēlas “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Rijādu. No turienes jūs varat izvēlēties Saūda Arābijas, Rijādas servera atrašanās vietu. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, lai pārbaudītu, un ātrums bija 26,20 Mb / s.

  Labākie Verneta VPN

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no tikai 4,99 USD mēnesī un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju..

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

3. Labākais VPN Saūda Arābijai: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 65%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Saūda Arābijas ātruma pārbaude

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojas labi Dubaijā, AAE (tuvākā vieta). Kad mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, mēs saņēmām ātrumu 108,86 Mb / s.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no tikai 3,49 USD mēnesī.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN Saūda Arābijai: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Saūda Arābija ir mājvieta daudziem cilvēkiem, un daudziem VPN pakalpojumiem tur ir serveri. Tas ietver IPVanish. No personīgajām zināšanām mēs varam pateikt, ka tas darbosies neatkarīgi no tā, kurā apgabalā jūs atrodaties. Jūs varat sagaidīt ātrus serverus un vairāk serveru atrašanās vietas reģionā nekā gandrīz jebkurš cits. Šo iemeslu dēļ mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no savām iespējām, kuras izmantot, atrodoties Saūda Arābijā.

Papildus pārklājumam Eirāzijā IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu šajā reģionā, kad veicam ātruma testus. Jūs atradīsit vairākas servera atrašanās vietas visā reģionā. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

  Labākie straumēšanas VPN pakalpojumi

IPVanish Saūda Arābijas ātruma pārbaude

IPVanish mitina vairākus serverus atrašanās vietās šajā apgabalā, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar kādu no tiem. Ja redzat serverus, kuru servera nosaukumā ir burts “a”, tie ir ātrākie. Piemēram, jūs meklētu vienu, kas marķēts līdzīgi kā dxb-c01.ipvanish.com. (atrodas Dubaijā). Tomēr šajā gadījumā jūs atradīsit vienu serveri. Mēs tur pārbaudījām IPVanish serveri dxb-c01 un konstatējām, ka ātrums ir 24.93 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

5. Labākais VPN Saūda Arābijā: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Saūda Arābijas ātruma pārbaude

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Izraēlā (tuvākajā vietā), mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Izraēlai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas tur parādīs pilnu serveru sarakstu. CyberGhost tīklā ietilpst serveri valstī. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri un ieguvām ātrumu 99.83 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Iepriekš mēs esam jums piedāvājuši labākās iespējas, atrodoties Saūda Arābijā. Tomēr jūs vienmēr varat ielūkoties mūsu vietnē 10 labākie VPN pakalpojumi dažādām izvēlēm. Tas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzēji mūsu sarakstā ir labākie visā reģionā, tāpēc viņi noteikti sasniegs jebkuru jūsu mērķi. kā izvēles faktorus mēs izmantojām drošību, reģionālās atrašanās vietas, ātrumu un cenu. Turklāt mēs izvēlējāmies tos, kuriem ir lieli serveru tīkli, kuriem, iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu. Ātri tīkli HD satura straumēšanai un privātuma aizsardzībai ir uzticamu VPN pakalpojumu sniedzēju zīmes. Protams, mūsu izvēles ir abas. Neatkarīgi no jūsu iemesliem, cerams, mēs jums parādījām, kāpēc jums tas ir jāizmanto. Mēs esam pārliecināti, ka jūs iepriecināsit ar jebkuru no iespējām, kuras mēs iesakām šajā amatā.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me