דוטה 2Dota 2, ההגנה, של הקדמונים 2, הוא משחק MOBA פופולרי, זירת קרב מקוונת מקוונת. זהו משחק עשוי היטב והפך פופולרי מאוד מהר. ניתן לשחק את דוטה 2 עם חברים דרך האינטרנט וגם בתחרות. אתה יכול להשיג את המשחק עבור Windows או Mac ב- Steam והרחבות למשחק באתר Dota 2. כאשר Dota 2 הוא משחק שמשוחק באופן מקוון אתה עלול לחוות התקפות DDoS, פיגור, חיבור רע או חסימות בזמן הלימודים או העבודה. כדי לעזור בתיקון בעיות אלה הייתי ממליץ על VPN. VPN ישנה את כתובת ה- IP שלך ל- IP אחר. מכיוון שזו לא ה- IP שלך, הדבר ימנע התקפות DDoS ויאפשר לך לעבור את חסימת Dota 2 בעבודה או בבית הספר. אם אתה בוחר IP קרוב לשרת שאתה משחק עליו, אתה אמור לחוות פחות פיגור.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת Dota 2 Online (PC)

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת Dota 2 באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

הדגשות משחק Dota 2

בדוטה 2 אתה וצוות 4 שלך צריכים להשמיד את בסיס הקבוצות האחרות או את העתיקה. אלה יהיו נקודות אמצע שונות או מגדלים לאורך הדרך. אתה צפוי להילחם בצוות האחר מהשמדת ה- Ancient שלך, כך שלא תפסיד. לגבי התאמות ב 1 על 1 חלים אותם חוקים, למעט אם אתה אומר “gg” (משחק טוב) אתה מחלל.

השחקנים שאתה שולט בהם בכדי להוביל את הקבוצה שלך לניצחון הם גיבורים בדוטה 2. שלהם הם מעל 150 כשחלקם חופשיים ואחרים בתשלום. המשחק מבוסס סביב הגיבורים האלה. לכל גיבור סוג אחר. סוגים אלה הם זריזות, כוח ואינטליגנציה (קסם). אתה יכול גם לפלס את הגיבורים כדי להגדיל את הנתונים הסטטיסטיים. כל גיבור גם תוקף במהירות, בטווח או בכוח. יכולות הן דבר נוסף שלא נעול עם נקודות ניסיון.

זהב הוא סוג של מטבע בדוטה 2 ונצבר כשאתה משחק. אם אתה הורג המון ניטרלי, האדם עם הלהיט האחרון מקבל זהב, אבל אם מישהו הורג גיבור אויב כל הצוות מקבל זהב. זהב יכול לפתוח פריט כמו כלי נשק, שריון, יכולות מיוחדות וכלי צריכה מתכלים. כלי נשק ישמשו להגברת ההתקפה. שריון ישמש להגברת ההגנה ויכולות מיוחדות יעזרו לגיבור בעת הלחימה. חומרים מתכלים לעומת זאת יכולים לעזור בכל אחד מאותם דברים ועוד, אך הם נמשכים רק מאבק אחד.

לדוטה 2 יש גם הרבה מצבי משחק. בחלק מהמצבים תקבלו תווים אקראיים, בעוד שאחרים יאפשרו לכם לבחור. כל המצבים לא ייפתחו לאחר שתגיע לרמה 10. מצבי המשחק כולם מהנים וכולם פועלים לפי אותה אסטרטגיה לזכייה למעט כמה.

מצבי המשחק של Dota 2 כוללים:

 • הכל פיק: מצב משחק זה מאפשר לך ולחבריך לבחור כל גיבור שתרצה, להחליף את הגיבורים שלך ופשוט לעשות משחק רגיל.
 • הכל אקראי: כל שחקן מקבל דמות אקראית וזהב 825. כדי לקבל דמות חדשה שהיא אקראית זה עולה 300 זהב. מלבד הגיבור האקראי המשחק משוחק כמו משחק רגיל.
 • כל משחק המוות אקראי: כל אחד מחברי הצוות מקבל גיבור אקראי ובכל פעם שנהרגים הוא מקבל אחד חדש. הצוותים מקבלים 40 משחזרים להתחלה וברגע שכל המשאבים נעלמים אתה מפסיד. כשאתה פועל שוב תעבירו את הרמות, הפריטים והזהב לגיבור החדש.
 • טיוטת יכולת: שחקנים יבחרו מהאפשרות של הגיבורים המסופקים. היכולות עומדות להיות בבריכה בה השחקנים יבחרו 3 יכולות נורמליות ואחת אולטימטיבית. מצב זה מנוגן כמו משחק רגיל.
 • מצב הקפטנים: התחל בבדיקת מהירות מי יכול ללחוץ תחילה על כפתור “הפוך לקפטן”. כקפטן תבחר 5 גיבורים ותבחר לעצמך אחד. לאחר סיום הזמן המוקצב, הקבוצה שלך תבחר מבין ארבעת הנותרים. מצב זה מנוגן כמו משחק רגיל.
 • טיוטת קפטנים: כדי להתחיל קברניטי הקבוצה יאסרו שלושה גיבורים ואז יבחרו בתורם מהמאגר של 27 גיבורים אקראיים עבור הקבוצה. הם יבחרו 5 ויבחרו אחד לעצמם, וישאירו את הגיבורים האחרים שם לחברי הצוות. מצב זה מנוגן כמו משחק רגיל.
 • מצב מותאם אישית: מצב שמגיע בקרוב ושם הקהילה בוחרת כיצד לשחק.
 • הכי פחות שיחק: אינך יכול לבחור מבין 40 הגיבורים המובילים ביותר שלך. אסור להחליף החלפה. מצב זה מנוגן כמו משחק רגיל.
 • מצב מוגבל: אתה יכול לבחור רק מרשימת הגיבורים המתחילים וזה משמש מדריך. לא תיענש אם תעזוב. במקום זאת תוחלף בבוט אם תעזוב. מצב זה מנוגן כמו משחק רגיל.
 • טיוטה יחידה: תראה שלושה גיבורים, אחד של מהירות, אחד של כוח, ואחד של אינטליגנציה. אתה יכול לבחור רק אחד מהם ואין החלפה. חוץ מזה שהמשחק משוחק כמו משחק רגיל.
 • טיוטה אקראית: שתי הקבוצות יתחלפו ותבחרו גיבורים עד שלכל קבוצה תהיה 24. מלבד תהליך הבחירה המשחק עובד בדיוק כמו משחק רגיל.
 • 1 v 1 סולו אמצע: אתה תילחם נגד אדם אחד אחר ותזכה בדיוק באותה דרך כרגיל. החלק המיוחד במצב זה הוא שתוכלו לשוחח עם האדם האחר, לומר “gg” כדי לחלוט, המגדלים הצדדיים חסינים, והרונים הראשונים אינם מגיבים.

Dota 2 זמין עבור Windows ו- Mac ב- Steam. המשחק הוא MOBA פופולרי מאוד, עם משחק מהנה ומעניין. הגיבורים מציעים מבחר רחב של אסטרטגיות. פריטים יעזרו לגיבורים שלכם להילחם. יש כל כך הרבה מצבי משחק שהופכים את זה אפילו יותר טוב לשחק עם חברים. בסך הכל Dota 2 הוא משחק מקוון מהנה שאני בטוח שאתה וחבריך תיהנו ממנו.

שוב אני ממליץ להשתמש בשירות VPN להפעלת Dota 2 באופן מקוון. VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה ישפר את הביצועים ויפחית את הפיגור. גיימרים מובחרים יעריכו גם את ההגנה הנוספת מפני התקפות DDoS

תהנה מכל הפעולה בזמן שאתה משחק Dota 2 באופן מקוון. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות ממשחקים מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me