שחק גיבורי הסערה עם VPN

גיבורי הסופהגיבורי הסערה הוא MOBA תוצרת Blizzard. המשחק קרוב לליבם של מעריצי Blizzard רבים מכיוון שהוא משלב דמויות מכל הזיכיונות הפופולאריים שלהם. כל דמות מיוצרת באופן ייחודי כך שתתאים למקבילה המשחקית השנייה שלה. באמצעות נכון של מערכות ההזזה הייחודיות האלה, אתה יכול להביא לדמויות את מלוא הפוטנציאל ואולי אפילו לשחק בתחרות. כשגיבורי הסערה יהיו ברשת, יהיה פיגור, זמן חיבור איטי ואולי גם התקפות DDoS. כדי לעזור בפתרון בעיות אלה אני ממליץ על VPN. VPN יאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP שלך ל- IP אחר בסמוך למיקום שאתה בוחר. אם תבחר מיקום ליד השרת שאתה משחק עליו יהיה לך פחות פיגור וחיבור מהיר יותר. מכיוון שזו לא כתובת ה- IP שלך, יש לך פחות סיכוי שתותקף DDoS. כאשר המשחק הוא משחק Blizzard סביר יותר שהוא ייחסם על ידי חומת אש. למרבה המזל VPN עוזר לך לעבור חומות אש ומגבלות גיאוגרפיות בכך שהוא מאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP שלך.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN כדי לשחק גיבורי הסערה

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת Heroes of the Storm באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

גיבורי הסערה

גיבורי הסערה הוא משחק בו אתה אחראי לעבוד עם חברי הצוות שלך כדי להביס את האויב. המשחק עצמו אולי נראה די קל, אבל הוא הרבה יותר קשה ממה שהוא נראה. עם האסטרטגיות המורכבות ומצבי המשחק השונים המשחק מתקשה יותר ויותר. מצבי המשחק כוללים:

 • יסודות הדרושים לפני שתראו מצבי משחק: אתה משחק כגיבור העובד עם אחרים כדי להביס את הקבוצה השנייה. יש מיניונים המוליצים לכל צוות והם יכולים לעזור לך לרמות ולהשתלט על הצוות האחר. עליכם להביס את מגדלי הצוות האחר כדי להגיע לבסיס ולהוציא מגדל ראשי (המכונה גם Nexus).
 • תרגול: אתה עם AI לעומת AI. חלים כללים בסיסיים.
 • לעומת AI: אתה ואחרים ברשת לעומת AI. חלים כללים בסיסיים.
 • משחק מהיר: אתה ואחרים לעומת מתחרים מקוונים אחרים. חלים כללים בסיסיים.
 • קטטה גיבורים: אתגר שונה בכל שבוע.
 • התאמות בהתאמה אישית: מה שתבחר.
 • מדורגים:
  • ליגת הגיבורים: חייב להיות סולו כדי להיכנס. חלים כללים בסיסיים.
  • ליגת הקבוצות: חייבת להיות קבוצה של חמישה כבר במפלגה שלך. חלים כללים בסיסיים.

כל מצב משחק משוחק על גבי מפה. לכל מפה יש חוקים מיוחדים המשפיעים על המשחק. משמעות הדבר היא שתלוי במפה שתשיג אתה עשוי לעשות יותר טוב. המפות כוללות: מגדל האבדון, מקדשים תופת, שדה הקרב לנצח, קבר מלכת העכביש, מקדש השמים, גן האימה, מפרץ בלאק הארט, דרקון שייר, מוקשים רדופים, הוללות ארורות, אחוזת ברקסיס, ארנה המעניש, וצומת ראש נפץ.

גיבורים הם מי שאתה משחק כמו. גיבורים מחולקים לארבע קטגוריות: מתנקשים מתקיפים להרוג, לוחמים לוקחים את המכות האדירות ביותר, תומכים עוזרים לקבוצה לצאת לאורך המשחק, ולמומחים יש מערך תנועה ייחודי שיכול לשנות את מהלך המשחק. הדמויות בקטגוריות כוללות:

 • מתנקשים: Ragnaros, Varian, Samuro, Alarak, Gul’dan, Chromie, Tracer, Greymane, Lunara, Cho’gall, The Butcher, Kael’thas, Thrall, Jaina, Tychus, Falstad, Illidan, Kerrigan, Nova, Raynor, Valla, וזרטול.
 • לוחמים: Varian, Zarya, Dehaka, Cho’gall, Artanis, Rexxar, Leoric, Johanna, Anub’Arak, Chen, Arthas, Diablo, E.T.C., Muradin, Sonya, Stitches, and Tyrael.
 • תומך: אוריאל, LT. מוראלס, חרזים, Rehgar, Brightwing, Li Li, Malfurion, Tassadar, Tyrande ו- Uther.
 • מומחים: Medivh, Xul, Sylvanas, The Vikings Lost, Azmodan, Zagara, Murky, Abathur, Gazlowe, Nadeebo ו- SGT. פטיש.

שימוש במטבע המשחק באפשרותך לקנות תווים כך שלא תצטרך לחכות שהם יהיו חופשיים לשחק שוב. ברגע שיש לך דמות אתה יכול לשחק כל הזמן או שאתה יכול להתאמן איתם. ככל שתהפוך לאנשים טובים יותר תוכל להתמודד איתם. אתה יכול לשחק כל אחד מאדם שרק משחק את המשחק הראשון שלו לגיימר מובחר זה פשוט תלוי איך אתה משחק.

גיבורי הסערה הוא MOBA פופולרי מתוצרת סופת השלגים. המשחק מאוד תחרותי והוא אפילו אסקורט. המשחק כולל הרבה אסטרטגיה והרבה דרכים לשחק. עם דמויות ומפות מגוונות לא תתאכזב. בסך הכל זהו משחק שאני בטוח שאתה וחבריך יאהבו לשחק.

שוב אני ממליץ להשתמש בשירות VPN להפעלת Heroes of the Storm באופן מקוון. VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה ישפר את הביצועים ויפחית את הפיגור. גיימרים מובחרים יעריכו גם את ההגנה הנוספת מפני התקפות DDoS.

תהנה מכל האקשן בזמן שאתה משחק גיבורי הסערה באופן מקוון. אנא שתפו את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות מגיבורי הסערה מכל מקום בעולם עם VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map