Privātā interneta piekļuves (PIA) VPN apskats 2020. gadā

Privātā interneta piekļuve (PIA) ir viens no populārākajiem un uzticamākajiem VPN interneta privātuma telpā. VPN pakalpojums tika uzsākts 2009. gadā un ir nepārtraukti audzis. Viņu pašreizējais tīkls sastāv no vairāk nekā 3100 serveriem, kas atrodas visā pasaulē. Tie ir sadalīti 33 valstīs 5 atsevišķos kontinentos. Tā mātesuzņēmums London Trust Media, Inc. atrodas ASV, kur joprojām nav obligātu datu saglabāšanas direktīvu. Privāta piekļuve internetam ir apņēmusies nodrošināt jums atvērtāku, privātu un drošāku tiešsaistes pieredzi par saprātīgu cenu. Šajā nolūkā viņi neveic nekādu informāciju par lietotāju sesijām.


Privāta piekļuve internetam

PIA ir izstrādājis pielāgotas VPN lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS, Android un Linux. Tiem ir ļoti vienkārša paneļa ieviešana. Tādēļ jūs varētu domāt, ka no pirmā acu uzmetiena tie nodrošina tikai minimālu VPN pakalpojumu. Bet, jūs būtu nepareizi. Aiz šīs vienkāršotās saskarnes viņi ir ieviesuši vairākas uzlabotas funkcijas. Mēs tos sīkāk pārbaudīsim praktiskā mūsu pārskata daļā.

Cenas un īpašie piedāvājumi

Privātā piekļuve internetam pārdod savu VPN pakalpojumu kā vienu paketi, kas ietver visas tā vismodernākās funkcijas. To pārdod mēneša, 6 mēnešu un gada izteiksmē. Kā jums varētu būt aizdomas, cena ir zemāka, reģistrējoties ilgākam termiņam. Gada abonements strādā līdz mazāk nekā 10 centiem dienā par neierobežotu piekļuvi.

VIP cenu noteikšana

Milzīgs paldies PIA komandai, kas piedāvāja mūsu lasītājiem atlaidi populārajam VPN pakalpojumam. Mūsu lasītāji mēnesī var iegūt savu VPN par USD 11,95. Jūs varat ietaupīt vēl vairāk, ja abonējat viņu VPN pakalpojuma 6 mēnešus par 35,95 ASV dolāriem. Tas ir USD 5,99 mēnesī vai ietaupījums 50%. Viņu labākais piedāvājums ir gada plāns + 2 mēneši bez maksas par 39,95 USD. Pierakstoties uz to, jūs ietaupīsit 76% no viņu parastās ikmēneša cenas. Tas nozīmē, ka jūs varat baudīt pilnu VPN pakalpojuma gadu taisnīgi Mēnesī 2,85 USD.

PIA maksājuma iespējas

Privātā interneta maksājuma iespējasPrivāta piekļuve internetam piedāvā vairākus veidus, kā maksāt par savu VPN. Pirmkārt, viņi pieņem maksājumus ar lielām kredītkartēm, ieskaitot VISA, MasterCard, American Express, Discover un JCB. Abonēšanu var apmaksāt arī ar PayPal vai Amazon Payments kontiem, ja vēlaties saglabāt visus tiešsaistes darījumus centrālā vietā. Viņi pieņem arī tādus e-maksājumu risinājumus kā CashU, OK PAY un Mint. Šiem darījumiem būs nepieciešams tikai lietotājvārds, parole un e-pasta adrese. Ja lielāka anonimitāte ir jūsu mērķis, jūs varat maksāt, izmantojot Bitcoin, Bitcoin Cash un Zcash, kas apgalvo, ka ir kriptovalūtu HTTPS. Viņi pat pieņem dāvanu kartes, piemēram, Best Buy, Home Depot, Walmart, Dicks Sporta preces un daudzas citas.

Bezriska izmēģinājuma periods

Tāpat kā daudziem VPN, arī privātajam interneta piekļuves pakalpojumam nav bezmaksas izmēģinājuma versijas. Tomēr viņi zina, ka pirms smagi nopelnītās naudas nodošanas jūs vēlēsities izmēģināt viņu pakalpojumus. Līdz ar to viņi visiem jaunajiem abonentiem piedāvā 30 dienu 100% naudas atdošanas garantiju. Tam vajadzētu dot pietiekami daudz laika, lai pilnībā pārbaudītu viņu VPN tīklu. Mēs iesakām pārbaudīt privātā interneta piekļuves pakalpojumu ar visām savām ierīcēm, lietojumprogrammām un vietnēm, ar kurām šajā laika posmā vēlaties to izmantot. Tas ļaus ne tikai noteikt tā saderību, bet arī piemērotību ikdienas lietošanai.

Ja jūs neesat pilnībā apmierināts ar viņu pakalpojumiem, PIA atmaksās pilnu izvēlētā plāna pirkuma cenu. Atmaksas pieprasījumi jāveic 30 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas. Pieprasījumi, kas iesniegti vēlāk par septiņām dienām, netiks ņemti vērā. Arī par abonementiem, kas veikti, izmantojot dāvanu kartes, kompensācija netiks sniegta.

Lai atmaksātu maksājumu, jums būs jāsniedz šāda informācija, lai verificētu savu kontu:

 • E-pasta adrese, kuru izveidojāt, pirmo reizi reģistrējot kontu.
 • 7 ciparu PIA pasūtījuma numurs no maksājuma apstiprināšanas e-pasta.

Šī informācija ir nepieciešama drošības apsvērumu dēļ un lai pārbaudītu, vai jūs iesniedzat šo pieprasījumu. Tāpēc noteikti saglabājiet apstiprinājuma e-pastu. Tas ir vienkāršākais veids, kā verificēt kontu, lai nodrošinātu ātru atmaksu. Atkarībā no maksājuma veida, iespējams, būs vajadzīgas citas atmaksas metodes. Tos var atrast viņu TOS.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Privātā interneta piekļuves VPN iespējas

Tātad, ko jūs saņemat par savu naudu? PIA VPN lietotājiem piedāvā šādas priekšrocības:

 • Pielāgotas VPN lietotnes – bezmaksas pielāgota VPN programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS, Android un Linux.
 • Patiess VPN bez reģistrēšanās – absolūti nekas par lietotāju VPN sesijām netiek reģistrēts, netiek reģistrēti ne IP, ne metadati.
 • 5 Vienlaicīgs savienojumss – dalībnieki vienā kontā vienlaikus var izmantot līdz piecām ierīcēm. Vēl vairāk ir iespējams, ja viena no ierīcēm ir maršrutētājs, jo visas ar to savienotās ierīces tiek uzskatītas par vienu.
 • VPN protokoli – visiem lietotājiem ir pieejams drošs un ātrs OpenVPN protokols lietotnēs, kā arī PPTP un L2TP tiek atbalstītas, izmantojot manuālas instalācijas.
 • P2P un Torrent atbalsts – visi PIA VPN serveri ļauj piekļūt P2P un torrentiem. Dažās vietās var būt nepieciešams divkāršs apiņu daudzums, jo dažas valstis aizliedz P2P trafiku.
 • SOCKS5 starpniekservera piekļuve – lietotājiem ir piekļuve Socks5 starpniekserverim P2P lietojumprogrammām, lai slēptu jūsu IP adresi.
 • Papildfunkcijas – PIA lietotājiem ir pieejama aizsardzība pret DNS noplūdi, IPv6 noplūdes aizsardzība, interneta iznīcināšanas slēdzis un pat portu pāradresācija.
 • Neierobežots VPN joslas platums – PIA neierobežo un neierobežo abonentu lejupielādi vai augšupielādi joslas platuma izmantošanu.
 • Piekļuve visā pasaulē – virtuālie IP no vairāk nekā 3100 serveriem 33 valstīs
 • Ātrgaitas vārti – visām vārtejām ir gigabitu VPN porta ātrums.
 • IP adreses koplietošana – IP adreses abonentiem tiek kopīgotas, lai nodrošinātu labāku privātumu un anonimitāti
 • Šifrēšanas izvēle – lietotāji var izlemt, kādu šifrēšanas līmeni viņi vēlas izmantot.
 • Ugunsmūra aizsardzība – abonenti pakalpojuma lietošanas laikā tiek aizsargāti pret ļaunprātīgu programmatūru.
 • Wi-Fi tīklāja aizsardzība – tas nodrošina, ka esat aizsargāts pret hakeriem un iespējamām identitātes zādzībām, baudot iecienīto dzērienu un sērfojot internetā.

Papildus šīm priekšrocībām virtuālā pārvietošanās ļauj apiet sociālo mediju, ziņu un citu vietņu vietēju un institucionālu cenzūru. Tas var arī ietaupīt naudu, izmantojot VoIP, un ļaut piekļūt citiem izklaides resursiem. Tas nozīmē, ka varat baudīt iecienītās šovus, reāllaika sporta pasākumus bez aptumšošanas un citus straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

PIA VPN tīkla un servera atrašanās vietas

Privātā interneta piekļuves tīklā tiek izmantoti ātrgaitas vārtejas (serveri) ar Gigabitu pieslēgvietām un neizmēra joslas platumu. Pašlaik tas sastāv no vairāk nekā 3100 VPN serveriem, kas izvietoti 33 dažādās valstīs. Šie serveri ir sadalīti 53 vietās piecos kontinentos. Viņiem ir serveri Āzijā, Eiropā, Okeānijā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā.

PIA tīkls

Viņu tīklā ir vairāki serveri katrā valstī ar lielāku serveru blīvumu tādos populāros galamērķos kā Austrālija, Kanāda, Nīderlande, Apvienotā Karaliste un Amerikas Savienotās Valstis. Turklāt privātajam interneta piekļuves tīklam ir vairākas atrašanās vietas tādās valstīs kā Austrālija, Kanāda, Apvienotā Karaliste un Amerikas Savienotās Valstis. Tas viņiem ļauj nodrošināt pakalpojumu dinamisku slodzes līdzsvarošanu, kas vienmēr optimizē tīkla veiktspēju.

Šeit ir PIA serveru atrašanās vietu saraksts visā pasaulē:

 • Austrālija, Austrija, Beļģija, Brazīlija, Čehija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Honkonga, Ungārija, Indija, Īrija, Izraēla, Itālija, Japāna, Luksemburga, Meksika, Jaunzēlande, Kanāda, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Rumānija , Singapūra, Dienvidāfrika, Spānija, Zviedrija, Šveice, Turcija, Apvienotie Arābu Emirāti (AAE), Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis

Privāta piekļuve internetam ļauj arī SOCKS5 starpniekservera savienojumus ar Nīderlandes serveriem, izmantojot portu 1080, tiem, kuriem tas ir nepieciešams. Tas ir viens iemesls serveru blīvumam tur. Viņu tīkls ļauj un pat veicina VoIP, P2P un Torrent trafiku visos viņu VPN serveros. Turklāt ostas pāradresācija ir atļauta uz Toronto, Monreālas, Vankūveras, Nīderlandes, Zviedrijas, Šveices, Francijas, Vācijas, Rumānijas un Izraēlas vārtiem.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Privāta piekļuve internetam: privātums un anonimitāte

Pirmkārt un galvenokārt, privātā interneta piekļuve ir īsts VPN pakalpojums, kurā netiek reģistrēts. Viņi skaidri norāda, ka, atrodoties viņu VPN tīklā, viņi nereģistrē ienākošās IP adreses, izejošās IP adreses un nevienu savu lietotāju sesiju metadatus. Šeit ir izraksts no viņu privātuma politikas.

PrivateInternetAccess.com neapkopo un nereģistrē sava virtuālā privātā tīkla (“VPN”) vai starpniekservera trafiku vai izmantošanu.

Tas ir sīkāk izskaidrots viņu atbalsta apgabalā, kur viņi paskaidro, ka žurnāli nekad netiek glabāti cietajos diskos, tāpēc nav lietotāju darbību ierakstu.

PIA absolūti neuzglabā nekāda veida žurnālus. Lai gan tas dažos gadījumos apgrūtina lietu, jo īpaši nodarbojoties ar izejošo pastu, modernām metodēm ļaunprātīgas izmantošanas problēmu risināšanai un šāda veida lietām, tas visiem lietotājiem nodrošina augstu drošības un privātuma līmeni. Žurnāli nekad netiek rakstīti uz jebkura mūsu datora cietajiem diskiem, un tie ir īpaši rakstīti uz nulles ierīci, kas vienkārši darbojas tā, it kā dati nekad neeksistētu..

Tādēļ mēs nekādos apstākļos nespējam sniegt informāciju par to, kā klienti izmanto mūsu pakalpojumus, ieskaitot tiesas pavēstes un tiesas rīkojumus, kas tiek īpaši rūpīgi pārskatīti, pirms mūsu pieredzējušā juridiskā komanda reaģē..

Mēs varam viennozīmīgi apgalvot, ka mūsu uzņēmumam nav un joprojām nav metadatu žurnālu par to, kad abonents piekļūst VPN pakalpojumam, cik ilgi abonents izmantoja un no kādas IP adreses abonents ir cēlies. Turklāt šifrēšanas sistēma neļauj mums apskatīt un tādējādi reģistrēt, kuras IP adreses abonents apmeklē vai ir apmeklējis.

PIA ir arī plaša privātuma politika, kurā precīzi norādīts, kādu personisko informāciju viņi glabā saviem lietotājiem un kā tā tiek apstrādāta. Būtībā tajā teikts, ka visa informācija (e-pasta adrese, maksājums, google analytics utt.), Kas savākta reģistrācijas laikā vai mijiedarbībā ar atbalsta personālu, tiek izmantota tikai uzņēmuma iekšienē klientu sarakstei un VPN tīkla uzlabošanai. Mārketinga nolūkos nekad netiek koplietoti dati ar trešām personām.

Privāta piekļuve internetam atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Tā TOS saka, ka uz to attiecas visi ASV likumi un jurisdikcijas procedūras. Viņiem šķiet, ka ASV ir piemērota vieta VPN pakalpojumam, jo ​​viņiem nav obligātas datu saglabāšanas politikas, kamēr dažās vietās Eiropā tā notiek. Viņiem būtu jāizpilda visi oficiālie tiesas rīkojumi un jānodod visa informācija par viņu lietotāju metadatiem un trafiku. Tomēr, tā kā visi žurnāli ir uzrakstīti uz nulles ierīci, faktiski nekur, tie izpildītu šādus rīkojumus, nepārsniedzot neko tādu, kā viņi to ir darījuši iepriekš..

Savienotās Valstis pret Preston Alexander McWaters

2016. gadā privātā interneta piekļuve parādīja, kā tas darbojas FBI lietā pret aizdomās turamo, kurš biznesā un skolās izsauca viltus bombas draudus. Lieta bija Amerikas Savienotās Valstis / Preston Alexander McWaters. To tālruņu IP adreses, kuri tika izmantoti kontu izveidošanai, no kuriem tika nosūtīti ziņojumi, tika izsekoti PIA. Šādas stenogrammas izraksts:

Visas atbildes no l &1, Facebook, Twitter un Tracfone tika atrasti pēc IP adreses uzņēmumam ar nosaukumu London Trust Media dba privateinternetaccess.com. Šis uzņēmums ir anonimizējošs uzņēmums, kura mērķis ir ļaut interneta lietotājiem maskēt sākotnējo IP adresi, kur viņi sūta ziņojumus no.

London Trust Media tika nosūtīts tiesas pavēste, un vienīgā informācija, ko viņi varēja sniegt, ir tā, ka izmantoto IP adrešu kopums ir no Amerikas Savienoto Valstu austrumu krasta.

Tā kā privāta piekļuve internetam pieļauj šos anonīmos norēķinu veidus, viņi pat nespēja parādīt, ka atbildētājs tur pat ir iegādājies kontu. Tomēr FBI galu galā varēja iegūt šo informāciju no cita VPN pakalpojuma. FBI varēja izmantot citus līdzekļus, lai sastādītu lietu pret šo atbildētāju. Sīkāku informāciju varat izlasīt pats.

Privāta piekļuve internetam un jūsu anonimitāte

Papildus privāto interneta piekļuves politikai bez žurnāla piešķiršanas jūs varat arī abonēt, izmantojot anonīmus avotus. Tajos ietilpst tādas kriptovalūtas kā Bitcoin, Bitcoin Cash un pat Zcash, kas apgalvo, ka ir pilnīgi anonīmi šifrēti darījumi. Viņi pat pieņem dažas dāvanu kartes, piemēram, Amazon, Bed Bath & Papildus Cosco un daudziem citiem, kas var vēl vairāk palielināt jūsu anonimitāti.

Turklāt PIA izmanto kopīgu IP adresēšanu, lai saglabātu jūsu privātumu un palīdzētu palielināt jūsu anonimitāti. Viņu lietotnēs ir iekļautas uzlabotas funkcijas, piemēram, DNS, IPv4 un IPv6 aizsardzība pret noplūdi, lai palīdzētu tās uzturēt. Iespēja izmantot starpniekserveri un iznīcināt interneta savienojumu, ja pakalpojums tiek pārtraukts, liecina par viņu apņemšanos saglabāt jūsu privātumu un pastāvīgu anonimitāti.

Jāsecina, ka privāta piekļuve internetam atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, kurai nav datu saglabāšanas politikas. Tas nereģistrē trafiku vai metadatus par viņu VPN vai starpniekservera lietotāju sesijām. Tie ļauj anonīmi maksāt par abonementiem. Visa informācija, ko viņi vāc no mijiedarbības ar viņu vietni un personālu, tiek izmantota tikai iekšēji.

Viņu pakalpojumam ir papildu funkcijas, kas palīdz aizsargāt un uzturēt jūsu privātumu un palielina jūsu anonimitāti. Viņu politikas ir izmēģinājušas un pārbaudījušas Amerikas Savienoto Valstu tiesību sistēma, un tika pierādīts, ka tie ir saglabājuši personas privātumu un anonimitāti.

Privāta piekļuve internetam un jūsu tiešsaistes drošība

Cik droša jūs un jūsu tiešsaistes trafiks esat, izmantojot PIA VPN pakalpojumu?

Protokoli

Privātajā interneta piekļuvē tiek izmantots atvērtā pirmkoda, nozares standarts OpenVPN, lai nodrošinātu jums drošu VPN tuneli kā noklusējumu viņu Windows, Mac OS X un Android programmatūras lietojumprogrammās. Tiek plaši uzskatīts, ka tas ir labākais VPN protokols ātruma un drošības ziņā. Viņi izmanto iebūvēto IPsec protokolu, lai aizsargātu tādas iOS ierīces kā iPad un iPhone, kuras arī tiek uzskatītas par drošām, bet, iespējams, mazliet lēnākām nekā OpenVPN.

RSA- 2048 rokasspiediens

Atgādiniet, ka šī fāze izveido sākotnējo VPN tuneli, caur kuru tiek šifrēti dati, un pārliecinās, ka jūs patiešām runājat ar autorizētu serveri, nevis krāpnieku. Lai izveidotu šo savienojumu, privāta piekļuve internetam izmanto TLSv1.2 servera autentificēšanai un vadībai. Pēc noklusējuma šim procesam tiek izmantota RSA-2048.

Tas nozīmē, ka viņi izmanto 2048 bitu sertifikātu, lai pārbaudītu visas sarunātās atslēgas. Visi sertifikāti ir parakstīti, izmantojot SHA512. Pēc tam notiek sarunas par īslaicīgas diferenciālās-Helmas (DHE) atslēgas un tiek pārsūtītas pa drošo tuneli. Tas nodrošina šifrētās datplūsmas noslēpumu. Šīs atslēgas tiek ģenerētas pēc nejaušības principa un tiek izmantotas noteiktu laiku pirms pilnīgas iznīcināšanas. Pēc tam tiek ģenerētas jaunas atslēgas. Tas nodrošina, ka, ja tiek apdraudēta nākotnes atslēga, to var izmantot tikai neliela trafika loga atšifrēšanai, un nekas pirms tam.

Datu šifrēšana

Datu šifrēšana pasargā jūs no pasīviem uzbrukumiem, piemēram, noklausītājiem, kur kāds reģistrē jūsu datplūsmu, nemēģinot to modificēt. Privātajā interneta piekļuvē tiek izmantots simetrisks šifra algoritms, lai šifrētu un atšifrētu visus jūsu datus. Šis šifrs tiek izmantots kopā ar īslaicīgu īslaicīgu atslēgu, kas ģenerēta un koplietota starp jums un serveri. Kā iepriekš minēts, šī slepenā atslēga tiek apmainīta rokasspiediena šifrēšanas posmā. Noklusētais algoritms, ko izmanto PIA, ir Advanced Encryption Standard (AES) ar 128 bitu atslēgas garumu, izmantojot Cipher Block Chaining režīmu. Parasti to raksta kā AES-128-CBC. Šis algoritms tiek uzskatīts par drošu un ātru.

Datu autentifikācija

Lai aizsargātu pret aktīviem uzbrukumiem, piemēram, “Man in the Middle” (MitM) uzbrukumiem, jums vajadzētu autentificēt datu trafiku, lai pārliecinātos, ka neviens to nav manipulējis. Pēc noklusējuma privātā interneta piekļuve šim nolūkam izmanto SHA1.

Lai izveidotu sākotnējo VPN tuneli, PIA tīkla ieviešana izmanto TLSv1.2 ar RSA-2048 servera autentificēšanai un vadībai. Tajā tiek izmantota slepenība, daži no labākajiem VPN protokoliem un robusti šifrēšanas algoritmi, lai nodrošinātu jūsu trafiku. Viņu VPN serveriem ir arī ugunsmūri, lai aizsargātu jūs pret ļaunprātīgu programmatūru. Tas nozīmē, ka, baudot PIA VPN serveri, varat baudīt mieru, zinot, ka visa jūsu interneta datplūsma ir droši šifrēta un pārsūtīta pa drošiem savienojumiem..

Klientu un tehniskais atbalsts

PIA nodrošina 24/7/365 e-pasta biļešu atbalstu visām problēmām, kas jums var rasties, ja apgrozījums ir vidēji vienā stundā un četrdesmit minūtēs saskaņā ar viņu vietnes skaitītāju. Mēs pārbaudījām viņu atbalstu, kas bija ilgāks par šo laiku, bet mēs tikām brīdināti, ka viņiem bija neparasts atbalsta izsaukumu skaits un mūsu gaidīšana varēja būt ilgāka. Viņi atbildēja uz mūsu protokola vaicājumu aptuveni četru stundu laikā.

Privātā interneta piekļuves atbalsta nodaļas

Pirms tās aizpildīšanas un nosūtīšanas vispirms jāizvēlas, kurā nodaļā jūsu biļete attiecas. Jūsu izvēles iespējas ir vispārējs, konta atbalsts, maksājumi un tehniskais atbalsts. Kad esat izvēlējies nodaļu un nospiedis pogu “Nākamais”, jūs tiksit novirzīts uz citu lapu, lai izveidotu un nosūtītu biļeti. Šeit ir tehniskā atbalsta veidnes lapas paraugs.

Privāta interneta piekļuves tehniskā atbalsta veidne

Visām veidnēm ir nepieciešami lauki, piemēram, “nosaukums”, “e-pasta adrese”, “tēma” un “ziņojums”. Viņiem ir arī lauki, kas saistīti ar nodaļu, uz kuru tie ir vērsti. Kad esat pabeidzis atbilstošo lauku aizpildīšanu, noklikšķiniet uz Iesniegt, lai nosūtītu atbalsta pieprasījumu.

Privātai piekļuvei internetam ir daudz atbalsta un datu bāzu, lai palīdzētu atbildēt uz daudziem jūsu jautājumiem. Tam ir arī rokasgrāmatas pakalpojuma manuālai instalēšanai vairākās ierīcēs. PIA atrodas Facebook, Twitter un YouTube, kas varētu jums palīdzēt dažu problēmu gadījumā.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Rokas: privāta piekļuve internetam

PIA ir pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS, Android un Linux, kas jums var atvieglot savienojumu ar viņu pakalpojumu. Šīs lietojumprogrammas izmanto OpenVPN protokolu visiem, izņemot iOS. IOS lietotne drošībai izmanto IPsec. Obligātās prasības ir šādas:

 • Windows – nepieciešama Windows 7 vai jaunāka.
 • Mac OS X – nepieciešama macOS 10.8 vai jaunāka versija.
 • Linux – izmanto Ubuntu 12.04 vai jaunāku versiju.
 • iOS – nepieciešama operētājsistēma iOS 8.0 un jaunāka.
 • Android – nepieciešama operētājsistēma Android 4.0.4 vai jaunāka

PIA ir arī Chrome paplašinājums, kas darbojas ar 48 vai jaunāku versiju.

PIA VPN programmatūras lejupielāde

Privātās interneta piekļuves programmatūras lejupielāde

Ierīces instalēšanas programmatūru varat lejupielādēt no vietnes Privātā interneta piekļuve. Galvenajā izvēlnē noklikšķiniet uz “Lejupielādes un atbalsts”. Tiks atvērta lapa, kurā varēsit lejupielādēt savai ierīcei atbilstošo programmatūru.

Noklikšķinot uz Windows, Mac OS X un Linux saitēm, instalācijas programmatūra tiks pārsūtīta uz jūsu attiecīgo mašīnu. Saites operētājsistēmai iOS, Android un Chrome paplašinājumam atvērs atbilstošos veikalus. Kad esat tur, jūs varat pabeigt šo programmu instalēšanas procesu.

Privāta interneta piekļuves Windows klients

Windows klienta instalēšana

Kad esat lejupielādējis klientu savā datorā, jums tas būs jāpalaiž kā administratoram. Tas ir nepieciešams, lai daļa no tā darbotos pareizi. Instalēšana ir vienkārša, jo šī procesa laikā redzēsit tikai komandu logu.

Privātā interneta piekļuves Windows klienta instalēšanaPēc tam jūs varat atvērt programmatūru. Kad programmatūra tiek atvērta, jums būs jāievada akreditācijas dati, lai to atvērtu pirmo reizi. Lai pabeigtu klienta atvēršanu, ievadiet lietotājvārdu un paroli, ko saņēmāt laipnajā e-pastā.

Privātas piekļuves internetam pieteikšanās

Šajā ekrānā var iestatīt arī startēšanas opcijas. Iespējot ieslēgšanas ieslēgšanu un atrašanās vietas izvēli, kurai pievienoties, tiks nodrošināts, ka ikreiz, atverot Windows, esat izveidojis savienojumu ar savu iecienīto vietu.

 • Sāciet pieteikšanos, piesakoties – palaiž klientu, kad ielādējat sistēmu Windows.
 • Automātisks savienojums palaišanas laikā – automātiski izveido savienojumu ar izvēlēto atrašanās vietu, kad klients sāk darbu.
 • Novads – ļauj jums izvēlēties valsti, kurai vēlaties automātiski izveidot savienojumu, kad tiek palaista lietotne. Ja tas ir iestatīts uz auto, tas savieno jūs ar ātrāko serveri no jūsu pašreizējās atrašanās vietas, pamatojoties uz ping atbildi.
 • Valoda – ļauj klientā iestatīt valodu, kuru vēlaties apskatīt.
 • Papildu iestatījumi – atver privātā interneta piekļuves savienojuma papildu iestatījumus.

PIA VPN klienta papildu iestatījumi

Noklikšķinot uz pārslēgšanas pogas “Papildu iestatījumi”, tiek atvērts programmatūras uzlabotās iestatīšanas ekrāns. Šis ekrāns ļauj kontrolēt lietotņu savienojuma un šifrēšanas iestatījumus.

Savienojuma iestatījumi

Šos iestatījumus var izmantot, lai kontrolētu, kā tiek izveidots savienojums. Savienojuma iestatījumi ir šādi:

 • Savienojuma tips – vienīgais Windows klienta atbalstītais protokols ir OpenVPN. Tie ir divu veidu OpenVPN protokola savienojumi.
  • UDP – ir lietotāja datu diagrammas protokols. Tas neveic kļūdu pārbaudi, tāpēc ir ātrāks par TCP. Šis ir noklusējuma protokols klientam un labākais lielākajai daļai lietotāju. Tas tiek izmantots ar zema latentuma savienojumiem un zaudējumiem izturīgiem savienojumiem, piemēram, straumēšanas multividei.
  • TCP – ir Transfer Control Protocol un ir piemērots tālsatiksmes savienojumiem un tiem, kas nevar paciest zaudējumus. Tas nodrošina kļūdu pārbaudi attiecībā uz pakešu pasūtījumu un zudumiem. Pēc tam paketes atkārtoti nosūta, lai labotu kļūdas. Līdz ar to tas ir lēnāks, jo šajā kļūdu labošanas procesā ir iesaistītas papildu pieskaitāmās izmaksas.
 • Attālā osta – ļauj izvēlēties attālo portu, caur kuru tuneļot datus.
  • Automātiski – ļauj programmatūrai izlemt par jums.
  • Osta 1194 – ir standarta OpenVPN ports gan UDP, gan TCP.
  • Osta 8080 – alternatīvs ports 80. portam HTTP tīmekļa pakalpojumiem. To parasti izmanto kā starpniekserveri.
  • Osta 9201 – ir ports, ko izmanto WAP (bezvadu lietojuma protokola) pakalpojumiem mobilajās ierīcēs.
  • 53. osta – parasti tiek izmantots DNS ports.
 • Vietējā osta – iestatot šo iespēju, jūs varat izvēlēties vietējo ostu, kuru maršrutēt caur attālo ostu.

Privātā interneta savienojuma iestatījumi

 • Pieprasīt ostas pāradresāciju – ieslēdzot šo iespēju, jūs varat iestatīt lietojumprogrammu, kas attālajiem lietotājiem ļauj tai izveidot savienojumu. Attālajiem lietotājiem ir jāzina ierīces nosaukums un ports, lai veiksmīgi izveidotu savienojumu ar to.
  • Ostas pāradresāciju var izmantot tikai caur šādiem vārtejām: CA Toronto, CA North York, Nīderlande, Zviedrija, Šveice, Francija, Vācija, Krievija, Rumānija un Izraēla. Pēc portu pāradresācijas un atkārtota savienojuma iespējošanas varat novietot peli virs sistēmas teknes ikonas, lai redzētu porta numuru, kuru ievietot savā lietojumprogrammā..
 • PIA MACE – bloķē reklāmas, izsekotājus un citu ļaunprātīgu programmatūru, izmantojot publiski pieejamo http://pgl.yoyo.org/adservers/ bloķēto sarakstu. Ja jūsu pārlūkprogramma pieprasa šajā sarakstā iekļautās vietnes IP adresi, privātā interneta piekļuves DNS to norādīs atpakaļ uz jūsu vietējo mašīnu. Tas efektīvi bloķē visus šādus pieprasījumus.
 • VPN nogalināšanas slēdzis – pēc iestatīšanas tas iznīcinās visu interneta trafiku no ierīces, ja tiek pārtraukts jūsu VPN savienojums. Pēc VPN savienojuma atjaunošanas lietotne atjaunos jūsu piekļuvi internetam. Atspējojot šo slēdzi vai izejot no VPN klienta, tiks atjaunota arī normāla piekļuve internetam.
 • DNS noplūdes aizsardzība – nodrošina, ka visi DNS pieprasījumi tiek maršrutēti caur VPN tīklu. Tas nodrošinās jums visaugstāko privātuma līmeni.
 • IPv6 aizsardzība pret noplūdēm – pārslēdzot šo, tiek atspējots IPv6 pieprasījums, vienlaikus izmantojot PIA pakalpojumu.
 • Mazas paciņas – pārsūta datus mazākās paketēs, kas var novērst dažas tīkla problēmas.
 • Iespējot atkļūdošanas režīmu – ļauj atbalsta personālam izsekot savienojuma problēmām.

Saitēs, kas parādītas dažos iestatījumos, tiks atvērtas rokasgrāmatas privātā interneta piekļuves vietnē, kurās ir sīkāka informācija par šo konkrēto iestatījumu.

Šifrēšanas iestatījumi

Otrā kategorija, kuru varat kontrolēt programmatūrai, ir iestatījumi, kas tiek izmantoti visas jūsu interneta datplūsmas šifrēšanai. Šajos iestatījumos ietilpst:

 • Datu šifrēšana – Tas ir šifrēšanas stiprums, ko izmanto, lai šifrētu un atšifrētu visu jūsu trafiku. Pēc sākotnējā tuneļa izveidošanas starp VPN serveri un datoru tas tiek pārrunāts un pārsūtīts.
  • AES-128 – ir noklusējums un nodrošina vislabāko ātruma un drošības līdzsvaru. Tas izmanto uzlaboto šifrēšanas standartu (AES). Tas ir Nacionālā standartu un tehnoloģijas institūta (NIST) konkursa uzvarētāju protokols, un Amerikas Savienoto Valstu valdība to izmanto slepeniem dokumentiem. Šifrēta bloka ķēde ar 128 bitu atslēgu nodrošinās vislabāko veiktspēju lielākajai daļai lietojumu.
  • AES-256 – izmanto to pašu šifrēšanas algoritmu kā iepriekš. AES-256 CBC izmanto 256 bitu atslēgu. Tāpēc tas ir drošāks, bet arī lēnāks.
  • Nav – Tas paslēps jūsu IP un palīdzēs jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas nav šifrējis jūsu datus un nav ieteicams. Ja izmantosit šo iestatījumu, jūs jutīsities pret pasīviem uzbrukumiem. Trešās puses var pārtvert jūsu interneta trafiku.
 • Datu autentifikācija – Tas attiecas uz algoritmu, kas pārbauda visus jūsu datus, lai aizsargātu pret aktīviem uzbrukumiem. Aktīvs uzbrukums notiek, kad trešā puse modificē jūsu datus tranzītā.
  • SHA1 – izmanto HMAC (Key-Hash ziņojumu autentifikācijas kodu) ar 160 bitu atslēgu.
  • SHA256 – izmanto HMAC ar 256 bitu atslēgu un tādējādi ir lēnāks. Jums tas jāizmanto kā noklusējuma iestatījums.
  • Nav – paver jūs aktīviem vai vidēja (MitM) uzbrukumiem.

Privātā interneta piekļuves Windows klienta šifrēšanas iestatījumi

 • Rokasspiediens – Šis ir algoritms, kas izveido sākotnējo drošo savienojumu un pārliecinās, ka jūs runājat ar PIA serveri, nevis krāpnieku. Līdz ar to nosaukums rokasspiediens. Privātā interneta piekļuve šim savienojumam izmanto Transport Secure Layer v1.2 (TSL 1.2) un paraksta visus sertifikātus ar SHA512.
  • RSA-2048 – ir programmatūras noklusējums un labākais lielākajai daļai lietotāju. Pārbaudei tiek izmantota 2048 bitu efemeriska diferenciāla-Helmaņa (DH) atslēgu apmaiņa un 2048 bitu RSA sertifikāts.
  • RSA-3072 – gan atslēgu apmaiņai, gan RSA sertifikātam izmanto to pašu algoritmu, kā minēts iepriekš, ar 3072 bitu.
  • RSA-4096 – izmanto to pašu algoritmu, kā minēts iepriekš, ar 4096 bit gan atslēgu apmaiņai, gan RSA sertifikātam.
  • ECC-256k1 – verificēšanai izmanto īslaicīgās eliptiskās līknes DH atslēgu apmaiņu un eliptisko līkņu digitālā paraksta algoritma (ECDSA) sertifikātu. Darījumiem tā izmanto līkni secp256k1 (256 biti). Šī ir līkne, kuru Bitcoin izmanto un izmanto gan atslēgu apmaiņai, gan sertifikātam.
  • ECC-256r1 – ir arī EEK algoritms. Gan atslēgu apmaiņai, gan sertifikātu verifikācijai tiek izmantota līkne prime256v1 (arī 256 bitu un pazīstama kā secp256r1)..
  • ECC-521 – ir ECC, tāpat kā iepriekš, bet izmanto līkni secp521r1 (521 bitu) gan atslēgu apmaiņai, gan sertifikātu pārbaudei.

PIA Windows klienta noklusējuma iestatījums ir AES-128 / SHA1 / RSA-2048 šifrēšana. Tas nodrošinās vislabāko ātruma un drošības līdzsvaru. Ņemiet vērā, ka programmatūra brīdinās jūs, ja datu šifrēšanai, datu autentifikācijai vai vienam no ECC rokasspiediena algoritmiem izvēlēsities “nav”, jo tie var radīt drošības problēmas. Noklikšķinot uz saites “noklusējuma iestatījumi”, viņu vietnē tiks atvērta VPN šifrēšanas lapa, kurā atradīsit vairāk informācijas.

Šī informācija ir apkopota šeit. Tas parāda dažus parametru šifrēšanas iestatījumus kopā ar dažiem komentāriem par tiem.

 • Noklusētais ieteiktais iestatījums – AES-128 / SHA1 / RSA-2048: tas nodrošina vislabāko ātruma un drošības līdzsvaru.
 • Maksimāla aizsardzība – AES-256 / SHA256 / RSA-4096: tas ir tiem, kas vēlas maksimālu datu drošību. Ņemiet vērā, ka tas palēninās jūsu interneta savienojuma ātrumu.
 • Riskants bizness – AES-128 / nav / RSA-2048: Šī konfigurācija ir jutīga pret aktīviem MitM uzbrukumiem.
 • Viss ātrums, bet nav drošības – Nav / nav / ECC-256k1: tas ir jutīgs gan pret aktīviem, gan pasīviem uzbrukumiem no trešām pusēm (hakeri). Būtībā jūs izmantojat VPN pakalpojumu kā starpniekserveri.

Privātās interneta piekļuves Windows programmatūras izmantošana

Pēc atvēršanas klients samazināsies līdz sistēmas teknei. Jūs to varat kontrolēt no turienes. Programmatūrai ir trīs dažādu krāsu ikonas, kas norāda tās stāvokli – sarkanu, dzeltenu un zaļu. Katram no tiem ir saistīts paziņojums (pa kreisi). Jūs redzēsit šos paziņojumus, kad izveidosit savienojumu ar VPN un atvienosities no tā. Novietojot peles kursoru virs ikonas, tiks parādīts arī neliels savienojuma statusa ziņojums. Sarkans norāda, ka neesat izveidojis savienojumu ar VPN serveri un ka jūsu interneta trafiks nav drošs.

Privāts interneta piekļuves Windows klients: atvienots stāvoklis

Dzeltens norāda, ka jūs izveidojat savienojumu ar pakalpojumu, bet joprojām neesat nodrošināts.

Privāts piekļuves internetam Windows klients: savienojuma valsts

Zaļš nozīmē, ka esat izveidojis savienojumu ar privātā interneta piekļuves pakalpojumu un visi jūsu interneta dati ir aizsargāti. Pacelšanas ziņojums parāda savienojuma atrašanās vietu un virtuālo IP. Ja jūs izmantojat porta pāradresācijas serveri, tas arī parādīs portu, kas jāizmanto kopā ar jūsu lietojumprogrammu.

Privāta piekļuve internetam Windows klients: savienots stāvoklis

Savienošana un atvienošana

Ar peles labo pogu noklikšķinot uz atvienotās ikonas sistēmas teknē, tiks atvērts to serveru saraksts, kuriem varat izveidot savienojumu. Atlasiet vairāk, lai redzētu visu sarakstu. Atlasot “Savienot”, tiks izveidots savienojums ar pēdējo serveri, ar kuru esat veiksmīgi izveidojis savienojumu. Tas ļauj ērti izveidot savienojumu ar serveri. Izvēloties “Pieslēgt auto”, tiks izveidots savienojums ar VPN serveri visātrākajā ping vietā, no kurienes jūs šobrīd atrodaties.

Privāta interneta piekļuves VPN servera atrašanās vietu saraksts

Ja vēlaties iegūt noteiktu virtuālo atrašanās vietu, vienkārši noklikšķiniet uz tās. Jūs redzēsit savienojošu paziņojumu. Kad process ir pabeigts un jūsu interneta trafiks ir nodrošināts, jūs redzēsit pievienotu ziņojumu. Tad klients atkal samazina minimālo līmeni. Lai atvienotos no tīkla, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pievienotās ikonas sistēmas teknē un atlasiet “Atvienot”..

Atvienošanās no privātā interneta piekļuves tīkla

Tas ir tik vienkārši. Noklikšķinot uz “Iestatījumi”, tiks atvērts ekrāns, lai jūs varētu tos mainīt, kā mēs iepriekš parādījām mūsu pārskatā. Noklikšķinot uz “Sūtīt lēna sūdzība” vai “Ziņot par bloķētu vietni”, tiks parādīts un nosūtīts ziņojums atbalsta personālam. Atlasot “Palīdzība”, tiks atvērta viņu atbalsta lapa, kurā varēsit izveidot atbalsta biļeti vai aplūkot viņu FAQ. Visbeidzot, noklikšķinot uz “Iziet”, tiks aizvērts Windows klients.

Privātā interneta piekļuves problēmas

VIP klientam nav iedomātā interfeisa. Tomēr tas piedāvā dažas no vismodernākajām funkcijām, kādas šodien ir VPN. Tie ietver iznīcināšanas slēdzi, DNS noplūdes aizsardzību, IPv6 interneta trafika atspējošanu un nelielu pakešu pārsūtīšanu. Tas padara to pievilcīgu lietotājiem, kuriem ir vairāk tehnisko vajadzību vai zināšanu. Tajā pašā laikā tam ir vienkāršs interfeiss, kas izmanto noklusējuma iestatījumus. Tas, iespējams, ir vislabākais lielākajai daļai lietotāju. Viss, kas nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar kādu no viņu VPN serveriem, ir jāizvēlas tā atrašanās vieta no saraksta, kas parādās, kad ar peles labo pogu noklikšķiniet uz klienta ikonas sistēmas teknes apgabalā. Kad ikona kļūst zaļa, jūs esat droši savienots. Ja tas ir sarkans vai dzeltens, tad neesi. Novietojot peles kursoru virs ikonas, parādīsies informācija par savienojumu. Tas ir tik vienkārši.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Privāta interneta piekļuves Android lietotne

Android lietotnes instalēšana un pieteikšanās tajā

Android lietotnes instalēšanas process sākas, privātā interneta piekļuves vietnē pieskaroties pogai “Iegūt lietotni”. Tiks atvērts lietotnes instalēšanas ekrāns Google Play veikalā. Pieskarieties pogai “Instalēt”, lai pārsūtītu lietotni uz savu Android ierīci, un pēc tam pieskarieties pogai “Atvērt”, lai to pirmo reizi palaistu..

Privātā interneta piekļuves Android instalēšanas processJa vēl neesat izveidojis kontu, varat ievadīt savu e-pasta adresi un noklikšķināt uz plāna, lai to izveidotu. Pieskaroties jautājumam (?) Augšējā labajā stūrī, tiks atvērta privātā interneta vietnes atbalsta lapa, kurā varat iesniegt pieprasījumu vai iepazīties ar viņu FAQ, ceļvežiem vai citām atrisinātām problēmām..

Privāta piekļuve internetam Android pieteikšanās

Kad esat gatavs, jums būs jāievada sava konta autentifikācijas akreditācijas dati. Tie ir “Lietotājvārds” (p1234567 numurs) un “Parole”, ko saņēmāt savā laipnajā e-pastā pēc tam, kad esat izveidojis privāto piekļuvi internetam. Ievadiet tos un pieskarieties pogai “Pieteikties”, lai pabeigtu lietotnes atvēršanu.

Privātas piekļuves internetam Android lietotņu informācijas panelisPirms mēs aplūkojam lietotni darbībā, vispirms apskatīsim, kā mainīt tās darbību, pārbaudot iestatījumus, kas to kontrolē. Tiem var piekļūt, pieskaroties zobrata ikonai galvenā paneļa labajā augšējā stūrī.

Privātās piekļuves internetam Android lietotnes iestatīšana

Tas parāda ne tikai iestatījumus, kas maina lietotnes darbību, bet arī informāciju par jūsu kontu un lietotni. Tas ir sadalīts vairākās dažādās kategorijās. Tajos ietilpst konta informācija, savienojuma iestatījumi, šifrēšanas iestatīšana, automātiskās palaišanas darbība, sadalītā tuneļa iestatīšana, interfeisa dizains un informācija par lietojumprogrammām. Sīkāka informācija par savienojuma un šifrēšanas iestatījumiem atrodama mūsu pārskata sadaļā Windows.

Pirmā no šīm kategorijām ir konta informācija. Tas parāda jūsu konta lietotājvārdu un abonēšanas informāciju. Pieskaroties lietotājvārdam, tiks atvērts ekrāns, kurā varēsit mainīt sava konta e-pasta adresi vai paroli. Šeit varat arī atteikties no lietotnes, taču ņemiet vērā, ka, ja to darīsit, jums būs atkārtoti jāievada pieteikšanās akreditācijas dati.

Otrā kategorija ir savienojuma iestatījumi, kas ietver:

 • PIA MACE – ļaus bloķēt reklāmu, izsekotāju un citas ļaunprātīgas programmatūras nokļūšanu Android ierīcē.
 • Vietējā tīkla bloķēšana – ļauj bloķēt LAN trafiku, ja ir izveidots savienojums ar PIA VPN pakalpojumu. Tas var neļaut citiem tīkla lietotājiem izveidot savienojumu ar jūsu Android ierīci.
 • Izmantojiet TCP – ļauj izmantot noklusējuma UDP vietā OpenVPN TCP, ja tas nepieciešams.
 • Attālā osta – pēc noklusējuma ir auto, kas ļauj programmatūrai izvēlēties portu. Varat arī izvēlēties no šādiem portiem: 1194, 8080, 9201 un 53.

Privātā interneta piekļuves Android savienojuma iestatījumi

 • Interneta nogalināšanas slēdzis – nokauj jūsu interneta savienojumu, ja nejauši tiek zaudēts VPN, līdz jūs to atkal izveidojat.
 • Pieprasīt ostas pāradresāciju – ļaus ārējiem avotiem izveidot savienojumu ar jūsu Android ierīci.
 • Izmantojiet mazas paciņas – palīdzēs uzlabot saderību starp jūsu Android ierīci un dažiem maršrutētājiem vai mobilajiem tīkliem.

Nākamā kategorija ir šifrēšanas iestatīšana, kurā ietilpst:

 • Datu šifrēšana – pēc noklusējuma izmanto AES-128 algoritmu, bet lielākai drošībai jūs varat arī izvēlēties AES-256.
 • Datu autentifikācija – pēc noklusējuma izmanto SHA1, bet mēs iesakām SHA256. Nekad nelietojiet nevienu.
 • Rokasspiediens – pēc noklusējuma nodarbina TLS 1.2 ar RSA-2048 algoritmu ar DH priekšlaicīgu slepenību. Citas iespējas ir aprakstītas mūsu pārskata sadaļā Windows.

Privātās piekļuves internetam Android šifrēšanas iestatījumi

Automātiskās palaišanas kategorijai ir divi iestatījumi: vienu klikšķi izveidojiet savienojumu un izveidojiet savienojumu sāknēšanas laikā. Iestatot šos iestatījumus, tiek garantēta, ka jūsu Android ierīce vienmēr tiek aizsargāta. Tas arī ļaus jums izveidot savienojumu ar savu pēdējo servera atrašanās vietu, tikai vienu reizi pieskaroties ikonai Privātā interneta piekļuve.

Privātā interneta piekļuves Android sadalītā tuneļa iestatījumi

Lietojumprogrammas iestatījumi ļaus jūsu Android lietotnēm iestatīt sadalīto tuneli. Pēc noklusējuma visas lietotnes tiek novirzītas caur VPN tuneli. Varat izmantot pogu Atspējot piekļuvi visām lietotnēm, ja vēlaties, lai dažas izvēlētās lietotnes tiktu tunelētas. Tas var palīdzēt ietaupīt naudu skaitītajos tīklos. Vienkārši pieskarieties atvērtai slēdzenei blakus tām, kuras vēlaties novirzīt. Citur varat izvēlēties tās lietotnes, kuras nevēlaties novirzīt, pieskaroties blakus esošajai slēgtajai slēdzenei. Atlasot tumšo motīvu, interfeiss tiks mainīts uz tumšu fonu ar gaišu rakstīšanu.

Pēdējā lieta iestatījumos satur svarīgu informāciju par Android lietotni. Tas ietver versiju, jaunākās versijas izmaiņas un saiti uz privātā interneta piekļuves mājas lapu. Varat pārbaudīt lietotnes izmantotās licences, konfidencialitātes politiku un FAQ. Varat arī nosūtīt atkļūdošanas informāciju tehniskā atbalsta personālam un izveidot palīdzības pieprasījuma problēmu.

Informācija par privātu piekļuvi internetam Android lietotnē

Savienojuma izveide ar privātā interneta piekļuves pakalpojumu

Tagad, kad esam izpētījuši, kā mainīt lietotnes darbību, apskatīsim to darbībā. Vienkārši pabīdiet savienojuma pārslēgu pa labi, lai izveidotu pirmo savienojumu ar privātā interneta piekļuves tīklu. Vispirms jums būs jāļauj PIA VPN piekļuvei izmantot jūsu ierīci. Pēc tam jūs savienos ar ātrāko serveri, pingojot serverus tuvu jūsu pašreizējai atrašanās vietai. Mūsu gadījumā tas mūs savienoja ar Atlanta VPN serveri. Pieskaršanās pašreizējam reģionam mums parāda, ka mēs patiešām esam saistīti ar atrašanās vietu ASV Atlanta. Lai atvienotos no tīkla, vienkārši pabīdiet pārslēgu pa kreisi.

Privātā interneta piekļuve - pirmais automātiskais savienojums

Lai mainītu serverus, pieskarieties pašreiz pievienotajai vietai un pēc tam izvēlieties citu, kā mēs rīkojāmies zemāk norādītajā Lielbritānijas atrašanās vietā Londonā.

Privātās interneta piekļuves Android lietotnes izmantošana, lai izveidotu savienojumu ar virtuālo Londonas atrašanās vietuJūs pat varat mainīt serverus, neatvienojoties no pašreizējā servera. Vienkārši atveriet reģionu sarakstu un pieskarieties jaunai atrašanās vietai. To ilustrē pāreja no Londonas VPN servera uz vienu Melburnā. Vienkārši pabīdiet slēdzi, lai atvienotos no PIA tīkla.

Pāreja uz Melburnas Austrālijas atrašanās vietu, izmantojot privātā interneta piekļuves lietotni

Android saskarne ir ērta acīm un vienkārši lietojama. Nepieciešami tikai pāris pieskārieni, lai jūs savienotu ar jebkuru vietu privātā interneta piekļuves tīklā. Startēšanas opcijas varat iestatīt tā, lai tikai viens ikonas pieskāriens jūs savienotu ar vietu, kurā jūs pēdējoreiz bijāt izveidojis savienojumu. Lietotnē ir arī uzlabotas funkcijas, piemēram, slepkavības slēdzis, ostas pāradresācija un dalīta tunelēšana.

Privāts interneta piekļuves klients operētājsistēmai Mac OS X

Privāta piekļuve internetam Mac OS X klienta savienojums

Mac lietotāji atradīs ļoti līdzīgu PIA lietotāja saskarni. Lai lietotu lietotni, jums nav nepieciešama iepriekšēja pieredze ar VPN. Tas izskatās līdzīgi atvērtā koda OpenVPN klientam. Kā redzat iepriekš, klients parāda servera atrašanās vietas sarakstu. Lai izveidotu savienojumu, varat vienkārši noklikšķināt uz jebkuras vietas. Tas ir viss, kas nepieciešams, lai izmantotu šo lietotni. Līdzīgi kā Windows līdzīgajā versijā, ir vairākas iespējas, kuras var iestatīt, lai uzlabotu jūsu privātumu. Mūsu ceļvedis sniegs jums sīkāku informāciju, bet mēs īsumā apskatīsim dažas galvenās funkcijas.

PIA mac klients izmanto OpenVPN protokolu. Jūs varat izvēlēties starp UDP un TCP. Mēs iesakām UDP ātrākam ātrumam. Varat arī iestatīt attālo ostu tuneļa satiksmei cauri. Kā spēcīgiem privātuma atbalstītājiem, PIA komandai ir vairākas funkcijas, lai nodrošinātu savienojumu un aizsargātu jūs gadījumā, ja tas kādreiz neizdodas. Mac lietotāji var iestatīt VPN nogalināšanas slēdzi, lai apturētu saziņu, līdz VPN atkal izveido savienojumu. Porta pāradresāciju var iestatīt, izmantojot dažus atlasītos vārtejas. Lietotnei ir arī aizsardzība pret IPv6 noplūdi un spēja izmantot mazas paketes, kas var palīdzēt jums novērst dažas tīkla vai ugunsmūra problēmas.

Privāta piekļuve internetam iOS APP iPhone un iPad

Savienojuma izveide ar privātu piekļuvi internetam, izmantojot iOS App

Šī ir joma, kurā PIA atpaliek funkciju ziņā. IOS lietotne ļaus iPhone un iPad lietotājiem bez uzlabotajām funkcijām, kas tiek piedāvātas viņu Android lietotnē. Tomēr iOS lietotnei ir jauks lietotāja interfeiss, un to ir viegli izmantot. Jūs varat izvēlēties jebkuru servera atrašanās vietu un ātri redzēt savienojuma statusu. Vienkārši pabīdiet ieslēgšanas / izslēgšanas pogu, lai izmantotu viņu tīklu. Privātās interneta piekļuves lietotne iOS drošībai izmanto iebūvēto IPsec protokolu.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Privātā interneta piekļuves ātruma pārbaude

Mēs bijām diezgan gandarīti par vispārējo PIA tīkla darbību. No zemāk esošā ātruma testa var redzēt, ka viņu apkalpošana bija ļoti laba. Kā gaidīts, savienojuma ar kādu no viņu VPN serveriem laikā bija neliels ātruma zudums. Tas ir saistīts ar papildu pieskaitāmām izmaksām, kas rodas, šifrējot visu jūsu VPN trafiku. Tomēr privātā interneta piekļuves gadījumā šis zaudējums bija vairāk nekā pieņemams.

PIA ātruma pārbaude

Kā redzams no iepriekš redzamajiem attēliem, šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 66,43 Mb / s līdz 62,51 Mb / s. Tas ir aptuveni 6% kritums serverim Atlanta, GA, kas ir pieņemams un viens no labākajiem rezultātiem, ko esam pārbaudījuši. Šis minimālais savienojuma ātruma zudums ir tā drošības un sirdsmiera vērts, ko piedāvā savienojums ar PIA tīklu.

Secinājums

Privātā interneta piekļuve VPN biznesā darbojas kopš 2009. gada. Viņu tīkls sastāv no vairāk nekā 3100 serveriem, kas izvietoti 33 dažādās valstīs. Viņiem ir vairāki serveri tādās populārās valstīs kā ASV, Lielbritānijā, Kanādā un Nīderlandē. Izmantojot VPN vai starpniekservera pakalpojumus, viņi neveic nekādu informāciju par saviem biedriem. Ikviens darbojas atbilstoši goda sistēmai saskaņā ar savu TOS.

Neskatoties uz mātesuzņēmuma nosaukumu London Trust Media, Inc., viņi atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Tie ir VoIP un P2P draudzīgi. Visi PIA serveri atbalsta straumēm, bet dažiem var būt nepieciešama dubultā apiņa. Viņi ir pierādījuši, ka izpildīs pilnvarotu valsts vai tiesu iestāžu pieprasījumus sniegt informāciju par lietotāju darbībām. Konkrēti, viņi to izpildīja, apgāžot “neko” 2016. gada FBI lietā. Viņi atbildēja uz pieprasījumu, paziņojot, ka viņi nereģistrē savas abonentu aktivitātes, izmantojot savus VPN serverus vai starpniekserverus. Tas ietver visus metadatus.

PIA piedāvā pielāgotas programmatūras lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac OS X, Linux, Android un iOS. Šīs lietotnes ir viegli instalēt un ļauj lietotājiem izveidot savienojumu ar VPN serveriem privātā interneta piekļuves tīklā tikai ar dažiem peles klikšķiem vai pieskārieniem ekrānā. Viņu Windows, Mac OS X un Android lietotnēs ir iekļautas dažas no uzlabotajām VPN pieejamām funkcijām, ieskaitot aizsardzību pret noplūdi (tikai operētājsistēmā Windows), slēdžu slēdžus, portu pāradresāciju, dažādas attālas pieslēgvietas, IPv6 aizsardzību pret noplūdi un dalītu tunelēšanu Android ierīcēm. ierīces.

Visas viņu lietotnes nodrošina labāko no šifrēšanas, kas nozarē ir pieejams AES-128 un AES-256. Visi, izņemot viņu iOS lietotni, pēc noklusējuma ir OpenVPN ātruma, piedāvātās drošības un vispārējās uzticamības dēļ. IOS lietotne ir nodrošināta, izmantojot iebūvēto IPsec protokolu.

PIA nodrošina lieliskas apmācības un vizuālās iestatīšanas rokasgrāmatas, lai manuāli izveidotu savienojumu ar savu pakalpojumu, izmantojot Windows, Mac OS X, Android, iOS, Windows Phone, Ubuntu un DD-WRT vai Tomato maršrutētājus. Viņu atbalsts sākas ar plašu FAQ datu bāzi un sniedzas uz e-pasta biļešu pārdošanas sistēmu 24/7/365. Viņi arī uztur sociālo mediju klātbūtni dažādās vietnēs, piemēram, Facebook un Twitter.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • PIA ir klienti operētājsistēmai Windows, Mac OS X un Linux.
 • Viņiem ir mobilās lietotnes iOS un Android.
 • Privātās interneta piekļuves pielāgotajās lietotnēs ir iznīcināšanas slēdži operētājsistēmai Windows, Mac OS X un Android. Papildinātas funkcijas, piemēram, ugunsmūra aizsardzība, DNS noplūdes aizsardzība, mazas paketes, portu pāradresācija, IPv6 aizsardzība pret noplūdi un dalīta tunelēšana..
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija bez ierobežojumiem.
 • Konkurētspējīgas cenas un atlaide mūsu lasītājiem.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet tiešsaistes tērzēšanas atbalstu.
 • Atbalstiet alternatīvu protokolu viņu programmatūrā, lai lietotājiem nebūtu manuāli jāinstalē pakalpojums, ja viņi nevar izveidot savienojumu, izmantojot OpenVPN.
 • Pievienojiet grafiskās saskarnes viņu Windows un Mac OS X klientiem.
 • Pievienojiet viņu tīklam vairāk servera atrašanās vietas. (Āfrikas reģionālie serveri)

Privātajā interneta piekļuves tīklā ietilpst serveri piecos kontinentos – Eiropā, Ziemeļamerikā, Centrālajā un Dienvidamerikā, Āzijā un Okeānijā. Viņu tīkla serveriem ir gigabitu porti. Tie nodrošina 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas ļaus jums daudz laika pārbaudīt viņu pakalpojumu, lai redzētu, vai tas atbilst jūsu vajadzībām. Izmēģiniet tos sev un redziet, ko domājat. Ja jums patīk viņu VPN pakalpojums, viņi mūsu lasītājiem piedāvā papildu atlaidi. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu piekļuvi, sākot no tikai USD 2,85 mēnesī.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map