Opera VPN apskats 2018

Sāksim mūsu Opera VPN pārskatu ar ieskatu Norvēģijas uzņēmumā, kas aiz tā atrodas, Opera Software ASA. Viņi tika dibināti 1996. gadā un izstrādāja pārlūku Opera, kas ir piektais polārākais pārlūks ar apmēram 2% no tirgus daļas un vairāk nekā 350 miljoniem lojālu lietotāju. Viņi izveidoja šo lietotāju bāzi, nodrošinot unikālas funkcijas, kas nav atrodamas citās pārlūkprogrammās. Nesen viņi operētājsistēmas Windows, Mac OS X un Linux pārlūkprogrammām pievienoja bezmaksas, neierobežotu VPN pakalpojumu. Viņiem ir arī operētājsistēmas Opera VPN operētājsistēmas iOS un Android.


Opera VPN apskats 2017

Opera bezmaksas VPN pakalpojums

Opera VPN pakalpojumu nodrošina, iegādājoties SurfEasy VPN. Cena ir piemērota Opera pārlūka pakalpojumam, kā arī tā lietotnēm iOS un Android. Tas ir “bez maksas” vai tas ir? Tehniski ideja par “bezmaksas” VPN nav pilnīgi patiesa, un lietotnes tiek atbalstītas reklāmā. Turklāt jūs piekrītat anonimizētu datu apkopošanai no jūsu VPN lietošanas. Par to mēs diskutēsim vēlāk mūsu pārskatā, apskatot privātumu un drošību, ko nodrošina Opera VPN.

Bezmaksas VPN iespējas

Bezmaksas Opera VPN pakalpojuma funkcijas ietver šādas:

 • Pārlūka VPN starpniekserveris – Bezmaksas pārlūka starpniekservera VPN operētājsistēmai Windows, Mac OS X un Linux.
 • Savienojumi – Neierobežots ierīču savienojumu skaits.
 • Mobilās VPN lietotnes – Bezmaksas VPN lietotnes iOS un Android ierīcēm.
 • Neierobežots lietojums – Neierobežots VPN joslas platums un izmantošana.
 • Virtuālās valstis – Piekļuve vairāk nekā 500 serveriem 5 dažādās valstīs.
 • Šifrēšana – Droša tiešsaistes datu šifrēšana.
 • Apiet cenzūru – Iespēja apiet vietējos un reģionālos ģeogrāfiskos ierobežojumus un ugunsmūrus, lai piekļūtu sociālo mediju vietnēm, un noņemt tiešsaistes cenzūru.
 • WiFi aizsardzība – Nodrošiniet aizsardzību pret trešo personu ielaušanos jūsu iecienītajā WiFi tīklājā.

Apmeklējiet Opera VPN

Tīkla un servera atrašanās vietas

Valstu skaits, kurās varat iegūt virtuālās atrašanās vietas, lai izmantotu bezmaksas Opera VPN tīklu, ir mazs, salīdzinot ar lielāko daļu VPN pakalpojumu. Viņiem ir serveri Kanādā, Vācijā, Singapūrā, ASV un Nīderlandē. Tas nozīmē, ka viņu pakalpojumi ļaus jums piekļūt vietām Āzijā, Eiropā un Ziemeļamerikā.

Tomēr VPN tīklā viņiem ir vairāk nekā 500 serveru. Dažādu pārlūkprogrammu atrašanās vietu IP pārbaude arī parādīja, ka tām ir vairākas serveru atrašanās vietas Amerikas Savienotajās Valstīs. Visbeidzot, Opera VPN serveri nepieļauj P2P trafiku.

Opera VPN operatīvā jurisdikcija

Opera pārlūku un firmas nosaukumu nesen iegādājās ķīniešu investīciju grupa, kurā ietilpa interneta pretvīrusu un drošības uzņēmums Qihoo 360. Tomēr viņi acīmredzot nav iegādājušies Opera multivides grupu, Opera TV vai Opera VPN pakalpojumus. Šķiet, ka tie paliek sākotnējā Norvēģijas uzņēmuma rīcībā.

Tomēr daži VPN lietotāji interesēsies, kā ķīnieši var piekļūt, vienojoties ar oriģinālajiem Opera izstrādātājiem, jo ​​tas nav skaidri pateikts mūsu apskatītajos rakstos. To vēl vairāk sarežģī fakts, ka pagaidām abas entītijas dala Opera vārdu, līdz viena no tām pāriet.

Opera VPN pakalpojumu pārvalda, izmantojot Torfonas SurfEasy VPN nodaļu. Tas nozīmē, ka tās darbības jurisdikcija ir Kanāda, kas ir Five Eyes (FVEY) locekle. Tiem, kam tas nav pazīstams, FVEY ir izlūkdatu vākšanas alianse, kas sastāv no Austrālijas, Kanādas, Jaunzēlandes, Apvienotās Karalistes un Amerikas Savienotajām Valstīm. Dažiem lietotājiem tas varētu būt izšķirīgais faktors.

Opera VPN pakalpojuma privātums

Pirmkārt, Opera uzņēmums SurfEasy neatgriezeniski reģistrē informāciju par saviem Opera VPN lietotājiem. Tomēr, tā kā atšķirīgi faktori ietekmē jūsu privātumu Opera pārlūka VPN un to mobilajās lietotnēs, mēs apskatīsim katru atsevišķi.

Pārlūka VPN privātums

Pirmkārt, kā mēs jau iepriekš minējām, SurfEasy ir bezlocekļa VPN pakalpojums. Tas ir norādīts tālāk izrakstā no viņu privātuma politikas.

SurfEasy neuzglabā lietotājus, kuru izcelsme ir IP adrese, kad tie ir savienoti ar mūsu pakalpojumu, un tāpēc nevar identificēt lietotājus, ja viņiem tiek nodrošinātas mūsu serveru IP adreses. Turklāt SurfEasy nevar atklāt informāciju par lietojumprogrammām, pakalpojumiem vai vietnēm, kuras mūsu lietotāji patērē, kad ir saistīti ar mūsu pakalpojumiem; tā kā SurfEasy šo informāciju neuzglabā.

Tomēr tas nav pilnīgs stāsts attiecībā uz privātumu. Jāatzīmē, ka viņi vāc dažus reāllaika operatīvos datus par jūsu VPN izmantošanu. Tur Privātuma politika to nosaka šādi:

Pagaidu lietošanas dati, lai palīdzētu… Mēs veicam automatizētu, uz noteikumiem balstītu trafika pārvaldību, lai uzturētu un uzlabotu mūsu pakalpojumus. Lai piemērotu šos noteikumus, var būt nepieciešama interneta un datu trafika reāllaika analīze, ieskaitot galamērķa vietnes vai IP adreses, no kurām rodas IP adreses. Tomēr attiecībā uz šo informāciju netiek uzturēts žurnāls, jo tas ir reāllaika process.

Vairumā gadījumu lietotājiem tas nedrīkst radīt problēmas. Tomēr, ņemot vērā viņu Kanādas jurisdikciju un šādus izvilkumus no viņu privātuma politikas:

Mēs varam apkopot un izpaust personisku informāciju, ieskaitot jūsu lietojuma datus, valdības iestādēm vai aģentūrām…..

Atcerieties, ka Kanāda ir FVEY locekle, un tas var sagādāt problēmas dažiem VPN lietotājiem. Viņu aizstāvībā tā būtu neparasta situācija, bet tas, ka viņi vāc šos reāllaika datus, nozīmē, ka viņi tos varētu viegli uzglabāt, lai apmainītos, ja valdība to piespiestu..

Īpaši attiecībā uz viņu Opera VPN pārlūka lietotājiem SurfEasy paziņo:

SurfEasy klienti var izmantot analītikas tehnoloģijas lietotnēs, piemēram, Google Analytics, lai palīdzētu uzlabot un vienkāršot kopējo lietotni, dizainu un pakalpojumus. VPN operētājsistēmas Opera pārlūkprogrammā mēs izveidojam abonenta ID (ģenerēts secīgā secībā visiem abonentiem), kas ļauj mums pārvaldīt šo lietotāju mūsu sistēmā. Ja šis lietotājs iztīra pārlūkprogrammas kešatmiņu / vēsturi, viņam tiek piešķirts jauns ģenerēts abonenta ID.

Tas ir paredzēts, lai nodrošinātu, ka no pārlūka lietotājiem tiek savākti tikai anonīmi dati. Pēc tam šos datus var koplietot un / vai pārdot saskaņā ar Opera VPN konfidencialitātes politikas dalīšanas klauzulu. Mēs apspriedīsim ar to saistītos privātuma jautājumus, kad apspriedīsim Opera VPN lietotnes lietotāju privātumu. Mēs atstājam lietotāja ziņā pašiem pārbaudīt šīs bažas un noskaidrot, vai pārlūka Opera VPN “bezmaksas” cena ir pārāk augsta vai nē.

Opera VPN mobilās lietotnes konfidencialitāte

Piekrišana datu vākšanai

Lai izmantotu Opera VPN mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android, datu vākšanai ir jāpiekrīt to konfidencialitātes politikai. Konkrēti, attiecībā uz to viņi paziņo:.

Lielākā daļa personiskās informācijas, ko Opera VPN ir apkopojusi, izmantojot pakalpojumu, tiek apkopota, kad izmantojat pakalpojumu, kuru mēs jums piedāvājam. Tāpēc jums ir svarīgi saprast, ka, lietojot Pakalpojumu, jūs sniedzat Opera VPN piekrišanu izmantot jūsu informāciju saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku.

Viņu apkopotā informācija var ietvert dažus vai visus šādus elementus:

 • Personas dati, piemēram, jūsu vārds, e-pasts, IP adrese ar datumu un laiku;
 • Lietošanas dati, piemēram, tīmekļa adreses (bet ne Web lapu saturs) un IP adrešu atrašanās vietas;
 • Nejauši ģenerēts identifikators, ko Opera VPN izmanto, lai anonimizētu jūsu datus ar citiem lietotājiem;
 • nepersonālie tehniskie dati, piemēram, kas ražoja jūsu ierīci, jūsu ierīces reklamēšanas ID, ierīces tips, pārlūka tips, izmantotā OS, ekrāna izšķirtspēja, mobilā operatora reģions un kods, kā arī citi tehniskā lietojuma dati.
 • Cita informācija, kuru jūs kopīgojat ar Opera, sadarbojoties ar viņu darbiniekiem.

Kā redzat, jūs piekrītat Opera VPN un viņu saistītajiem uzņēmumiem, piemēram, Google Analytics, sniegt daudz anonimizētas un personiskas informācijas. Aizstāvībā viņi arī paziņo, ka tiek darīts viss iespējamais, lai jūsu personiskā informācija nekādā veidā netiktu saistīta ar jūsu anonimizētajiem datiem. Viņi arī piemin, ka visi saprātīgie drošības pasākumi tiek piemēroti, lai aizsargātu visu viņu lietotāju personisko informāciju.

Tomēr ir arī dažas citas Opera VPN konfidencialitātes politikas daļas, kas kopā ņemot var radīt privātuma problēmas. Turklāt jūs piekrītat ļaut Opera VPN apvienot jūsu datus ar citiem trešo personu datiem un demogrāfiskajiem datiem. Turklāt jūs piekrītat ļaut viņiem dalīties, pārdot vai izplatīt šo apvienoto anonimizēto informāciju citām ieinteresētajām trešajām personām..

Viņu privātuma politikā šie apgalvojumi ir īpaši norādīti šādos fragmentos:

Opera VPN var apvienot informāciju, ko tā apkopo saistībā ar pakalpojuma izmantošanu, ar demogrāfisko un citu informāciju, ko tā vāc no trešo personu datu sniedzējiem.

Opera VPN var koplietot, pārdot un / vai izplatīt anonimizētus lietošanas datus ar trešajām personām.

Internets ir piesātināts ar rakstiem, kas pārvar anonīmu datu nepilnības. Šie pašsaprotamie raksti arī parāda, ka, apvienojot šīs anonīmās datu kopas ar demogrāfiskajiem datiem un citām trešo personu datu bāzēm, tiek apdraudēta jūsu anonimitāte. Patiešām, ir pierādīts, ka šādas kombinācijas bieži ļauj personiskāku informāciju saistīt ar lietošanas paradumiem.

Tas ilustrē to, ka politika, kurā nav reģistrēts, dažreiz ir tikai daļa no privātuma stāsta, kad runa ir par jūsu tiešsaistes privātumu. Tas arī ilustrē veco interneta sakāmvārdu, ka, ja kaut kas nav pieejams, tad jūs, iespējams, esat tirgotā prece. Aizstāvot gan SurfEasy, gan Opera VPN, šķiet, ka viņi ir atklāti attiecībā uz visu anonīmo informāciju, ko viņi savāc, un kā tā tiek izmantota. Kā vienmēr, mēs iesakām jums pašiem izlasīt SurfEasy un Opera VPN privātuma politikas un izlemt, vai tās jums ir pieņemamas..

Opera VPN drošība

Pārlūka drošība

Šķiet, ka pārlūka VPN dati tiek šifrēti, izmantojot AES-256 algoritmu. Tomēr, izņemot faktu, ka tiek izmantota standarta HTTPS drošība, par to ir zināma tikai nedaudz citas detaļas. Netika atrasta informācija par tās rokasspiediena šifru, izmantotajām atslēgām vai to, vai tā ievēro slepenību.

Mēs pieņemam, ka tas izmanto OpenVPN tāpat kā SurfEasy līdzinieks, taču to nevarēja pārbaudīt. Tas apgrūtina komentēšanu par pārlūka Opera VPN pakalpojuma patieso drošību. Tas izmanto integrētu Google publisko DNS ar tuvinātiem pieprasījumiem no Opera VPN serveriem. Pārbaudes laikā netika atrasta WebRTC noplūde.

Opera VPN drošība iOS un Android lietotnēm

Viņu iOS lietotne drošībai izmanto iebūvēto IPSec ar AES-256. Viņu Android lietotnē tiek izmantots OpenVPN. Mēs nevarējām pārbaudīt precīzu algoritmu, kuru izmanto Android lietotne, taču pieņemam, ka tas ir arī AES-256. Ņemot vērā šos informācijas sīkumus, šķiet, ka mobilās lietotnes nodrošina labu tiešsaistes datu šifrēšanu un drošību.

Opera VPN atbalsts

Viņiem nav speciāla bezmaksas VPN pakalpojuma atbalsta. Atbalsts tiek sniegts caur Opera forumiem un nelielu vietņu FAQ vietni. Uzstādīšanas un lietošanas ērtuma dēļ lielākajai daļai lietotāju tas var neradīt lielas problēmas.

Apmeklējiet Opera VPN

Hands-On: Opera VPN 2017

Opera VPN pārlūks operētājsistēmai Windows

Pirmkārt, jums būs jālejupielādē Opera pārlūka instalēšanas fails Windows datorā vai klēpjdatorā. Pēc lejupielādes palaidiet to kā administratoru, lai instalētu to jūsu Windows sistēmā. Pēc tam atveriet pārlūku Opera.

Opera VPN starpniekservera iespējošana

Vispirms atveriet izvēlni, noklikšķinot uz Opera zīmola logotipa (liels sarkans O). Rezultātā esošajā nolaižamajā izvēlnē atlasiet “Iestatījumi”. Pēc iestatījumu izvēlnes parādīšanas atlasiet vienumu “Privātums un drošība”.

Opera pārlūka iestatījumi

Tiks atvērta konfidencialitātes un drošības lapa. Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas, lai pārlūkā iespējotu VPN.

Iespējot Opera pārlūka VPN

Pārlūka starpniekservera izmantošana

Izmantojot VPN savā Opera tīmekļa pārlūkprogrammā, nebūs nekas vienkāršāks. Kad būsit iespējojis VPN pakalpojumu pārlūkam Opera, kombinētajā pārlūka meklēšanas un adreses joslā redzēsit zilu VPN emblēmu. Noklikšķiniet uz VPN emblēmas, lai atvērtu galveno informācijas paneli.

Izmantojot Opera pārlūka VPN

Šis informācijas paneļa interfeiss ir ērti lietojams. Izvēloties slēdzi, tiek ieslēgts un izslēgts VPN pakalpojums. Displejā redzams nedēļas joslas platuma grafiks, kā arī kopējais mēneša izlietojums. Izvēloties punktu līnijā, tiks parādīts uz to laiku pārsūtīto datu apjoms. Lai mainītu virtuālās atrašanās vietas, noklikšķiniet uz pašreizējās sadaļas. Tiks parādīts to vietu saraksts, kurām varat izveidot savienojumu. Izvēlieties jauno atrašanās vietu, lai mainītu uz VPN serveri šajā valstī.

Reklāmu un izsekotāju bloķēšana Opera pārlūkā

Vēl viena drošības funkcija, kuru mēs vēlētos apskatīt, ir reklāmu un izsekotāju bloķētājs. Pamata iestatījumos jūs iespējot reklāmas bloķētāja funkciju, izmantojot procedūru, kas līdzīga VPN starpniekservera procedūrai. Kad reklāmas bloķētājs ir iespējots, meklēšanas / adreses joslas labajā pusē redzēsit tam nozīmīti (zils vairogs ar X). Skaitlis blakus tam apzīmē bloķēto pievienoto vienību skaitu pašreizējā lapā. Noklikšķinot uz šīs emblēmas, tiks atvērts informācijas panelis, kurā varēsit redzēt laika gaitā bloķēto sludinājumu skaitu. Tās ir arī pārslēdzējs, lai ieslēgtu / izslēgtu reklāmu bloķēšanu, un zobrata ikona, lai atvērtu pārlūka pamata iestatījumu lapu.

Reklāmu bloķēšana, izmantojot pārlūku Opera

Apakšā ir saite, lai pašreizējā lapā veiktu ātruma testu. Šis tests salīdzina lapas atvēršanas laiku ar un bez reklāmām. Šis piemērs parāda, ka reklāmu bloķētāja iespējošana var samazināt lapas ielādes laiku, kas padarīs jūsu tīmekļa pārlūkošanu patīkamāku.

Lapas ielādes ātruma pārbaude

No mūsu diskusijas par Opera pārlūka VPN starpniekserveri var redzēt, ka to ir viegli aktivizēt un lietot. Izmantojot to, tiks šifrēta visa jūsu Opera pārlūka trafika plūsma un ļauts mainīt virtuālo atrašanās vietu. Tas aizsargās jūsu pārlūkprogrammas trafiku un ļaus jums apiet dažus ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tās reklāmas bloķētāja funkcijas izmantošana var arī palīdzēt palielināt tiešsaistes produktivitāti un drošību. Tomēr tas neaizsargās tiešsaistes datus no citām programmām vai pārlūkprogrammām, kas darbojas jūsu sistēmā.

Apmeklējiet Opera VPN

Opera VPN lietotne operētājsistēmai Android

Lejupielāde un instalēšana

Android VPN lietotnes Opera lejupielāde un instalēšana ir vienkārša. Vispirms atveriet viņu vietni savā ierīcē un pieskarieties Google Play veikala saitei. Kad esat veikalā, pieskarieties pogai “Instalēt”, lai sāktu lejupielādi. Kad tas būs pabeigts, atlasiet pogu Atvērt, lai pirmo reizi palaistu lietotni, un tiks atvērts sveiciena ekrāns. Jūs ņemsit vērā, ka Opera VPN zīmols ir sarkana Viking ķivere, nevis tradicionālā sarkanā O.

Opera VPN Android lietotnes instalēšana

Noklikšķinot uz pogas “Sākt darbu”, tiks atvērts īss slaidrāde, kurā attēlots Olafs Vikings – lietotnes talismans, kas izskaidro Opera VPN priekšrocības. Varat ritināt, izmantojot šo slaidrādi, vai to izlaist. Izvēle ir tava.

Opera VPN piedāvā Olafa slaidrādi

Kad slaidrāde ir pabeigta, jums jāļauj lietotnei atļaut izveidot Android VPN pakalpojumu Opera VPN. Pēc tam tiks atvērts lietotņu informācijas panelis. Pirms mēs izveidojam savienojumu ar Opera VPN tīklu, ļaujiet mums izpētīt lietotnes iestatījumus un dažas citas tā funkcijas.

Android VPN iestatījumi

Ekrānam “Iestatījumi” var piekļūt, izmantojot lietotnes galveno izvēlni, kuru var atvērt, pieskaroties izvēlnes ikonai (trīs horizontālas līnijas) informācijas paneļa augšējā labajā stūrī. Lietotnei ir tikai divi iestatījumi:

 • Piespiest Opera VPN turpināt darboties – Tas ļaus lietotnei turpināt darboties, ja sistēma to aizver fonā.
 • Pēc restartēšanas ieslēdziet Opera VPN – Ieslēdzot šo pārslēgu, automātiski tiek palaista Opera VPN lietotne, palaižot ierīci. Citādi tas pēc noklusējuma būs ieslēgts vai izslēgts.

Opera VPN Android lietotnes iestatījumi

Tagad apskatīsim dažas operētājsistēmas Android VPN unikālās funkcijas: WiFi drošības testēšanu un aizbildni, kas bloķē interneta reklāmas un izsekotājus.

WiFi drošības pārbaude

Ritinot līdz galvenā informācijas paneļa otrajai cilnei, tiek atvērts WiFi drošības pārbaudes ekrāns. Šajā ekrānā tiks parādīts pašreizējais WiFi savienojums. Nospiežot “Pārbaudīt WiFi drošību”, tiks izveidots tā drošības vērtējums. Ritinot uz leju drošības rādītāju ekrānā, tiks parādīti pieci faktori, uz kuriem balstās šis rādītājs:

 • Tīkla tips – privāta vai publiska.
 • Drošības līmenis – tīkla paroles stiprums (augsts vai zems).
 • IP adrese – pakļauti vai paslēpti
 • WiFi šņaukšana – pakļauti snifferu riskam vai ir droši.
 • Tīkla administratora uzraudzība – risks vai drošs.

Pieskaroties bultiņai, jums parādīsies vairāk informācijas par to. Šis ekrāns nodrošina arī vispārēju WiFi tīkla diagnozi. Noklikšķinot uz pogas Atpakaļ vai pieskaroties bultiņai atpakaļ, tiks saglabāts pašreizējais WiFi tīkla drošības rādītājs un atgrieztos galvenajā testa ekrānā.

WiFI testēšana, izmantojot operētājsistēmas Android VPN Opera VPN

Aizbildnis

Ritinot līdz galvenā informācijas paneļa trešajai cilnei, tiek atvērts Guardian ekrāns. Pieskaroties pogai “Aktivizēt aizbildni”, tiks sākts reklāmu un interneta izsekotāju bloķētājs. Tas arī, kā mēs redzēsim tikai minūtes laikā, automātiski ieslēgs VPN. Vidējais ekrāns parāda aizbildni pēc dažu vietņu apmeklēšanas. Tas parāda šodien bloķēto vietņu skaitu. Ja vēlaties informāciju par laika gaitā bloķēto vietņu skaitu, pieskarieties pogai “Vairāk statistikas”. Šeit ir arī saite, lai deaktivizētu Guardian funkciju.

Opera VPN Android Guardian

Android lietotnes izmantošana

Ritinot atpakaļ uz galveno informācijas paneli, var redzēt, ka VPN tagad ir savienots ar Amerikas Savienotajām Valstīm. Ritinot uz leju, jūs arī pamanīsit, ka WiFi tagad ir aizsargāts un Guardian ir aktīvs. Pieskaroties pogai Salīdzināt, tiks parādīts WiFi drošības salīdzinājums ar un bez VPN savienojuma. Atlasot atpakaļ šajā ekrānā, tiks atjaunināta informācija galvenajā informācijas panelī. Ritinot atpakaļ uz galveno informācijas paneli, tagad tiek parādīts, ka esam aizsargāti, mūsu WiFi drošības rādītājs pirms un pēc savienojuma izveides ar Opera VPN pakalpojumu un bloķēto izsekotāju skaits.

Izmantojot Android Opera VPN lietotni

Tagad ļaujiet mums redzēt, cik viegli lietotnē ir mainīt atrašanās vietas. Atgriezieties informācijas paneļa ekrāna augšdaļā un pieskarieties pogai “Mainīt reģionu”. Tiek parādīts izvēlēto atrašanās vietu saraksts. Atlasiet Kanāda, pieskaroties tai. Tas ir viss, kas tam ir. Lietotne automātiski pārvieto jūsu virtuālo atrašanās vietu uz Kanādu. Tagad, kad esam rūpīgi pārbaudījuši lietotni, ļaujiet mums atvienoties no VPN. Pārslēdzējs ir galvenās izvēlnes ekrāna augšdaļā.

Virtuālo atrašanās vietu maiņa, izmantojot operētājsistēmas Opera VPN Android lietotni

Apmeklējiet Opera VPN

Opera VPN ātruma testi

Pārlūka veiktspējas pārbaude

Opera VPN starpniekservera ātruma testa rezultāti pārlūkā parāda, ka, kaut arī ātrums ir nedaudz zaudēts, tas ir ļoti mazs. Faktiski kritums no 29,64 Mbps līdz 27,12 Mbps ir tikai aptuveni 8,5%. Tāpēc mēs iesakām, ja esat avid Opera pārlūkprogrammas lietotājs, vairumā gadījumu jums vajadzētu iespējot VPN, lai nodrošinātu jūsu interneta trafiku..

Opera VPN ātruma pārbaude pārlūkprogrammā

Android ātruma pārbaude

Android veiktspējas testa rezultāti rāda, ka tas izraisīja ievērojamus savienojuma ātruma zaudējumus. Lai gan lielākajai daļai jūsu tiešsaistes darbu, ieskaitot straumējošus multivides failus, 14,45 Mb / s joprojām ir pietiekami ātrs. Savienojuma ātruma zudums, iespējams, ir saistīts ar vairākiem faktoriem. Pirmais no tiem ir jūsu mobilās datplūsmas šifrēšana. Iespējams, ka otrs ir saistīts ar pārmērīgu slodzi uz VPN serveri. To apstiprina papildu fakts, ka dažreiz mēs nevarējām izveidot savienojumu ar izvēlēto atrašanās vietu un nācās pieņemt citu vietu vai gaidīt un mēģināt vēlāk izveidot savienojumu vēlreiz.

Opera VPN Android lietotnes ātruma pārbaude

Rezultāti parādīja, ka, izmantojot Opera VPN pakalpojumu savā Android tālrunī, mūsu lejupielādes ātrums palēninājās no 27,50 Mbs līdz 14,45 Mbps. Tas ir vairāk nekā 47% kritums serverim Amerikas Savienotajās Valstīs. Tā kā šis ātrums joprojām ir pietiekams lielākajai daļai lietojumprogrammu un tas nodrošina jūsu drošību nezināmā WiFis, mēs iesakām vienmēr izveidot savienojumu, izmantojot Opera VPN, ja tas ir jūsu izvēlētais pakalpojums. Šie rezultāti vienmēr var atšķirties atkarībā no jūsu vietējā interneta pakalpojumu sniedzēja ātruma, tāpēc jums pašam ir jāpārbauda pakalpojums.

Papildinājums: 2017. gada 15. augusts

Opera VPN iepazīstināja ar viņu iOS lietotnes 2.0 versiju un tās pirmo mēģinājumu gūt peļņu no tā bezmaksas VPN pakalpojuma. Jaunajam Opera VPN Gold kontam ir šādas priekšrocības:

 • Izsekotāju bloķētājs – Neļaujiet reklāmdevējiem izsekot tiešsaistes kustībām. (tas vairs nav operētājsistēmas iOS bezmaksas operētājsistēmas VPN).
 • Ātrāks ātrums – Serveri, kas paredzēti maksas lietotāju prioritāšu noteikšanai.
 • Piekļuve 10 vietām – Kanādā, ASV, Nīderlandē, Vācijā, Singapūrā, Spānijā, Lielbritānijā, Austrālijā, Francijā un Itālijā.
 • Specializēts klientu atbalsts – Ja jums ir kādi jautājumi, nosūtiet viņiem e-pastu.

Zelta abonementā ir iekļauts 7 dienu bezmaksas izmēģinājums ar visām zelta funkcijām un neierobežotu joslas platumu. Maksas pakalpojuma cena ir USD 29,99 gadā, un tā tiek mainīta izmēģinājuma perioda beigās. Pēc pirkuma apstiprināšanas maksājumi tiek iekasēti no jūsu iTunes konta.

Šis ir pirmais no bezmaksas pakalpojumiem, kuru Opera VPN mēģina gūt peļņu, taču, ņemot vērā tā neseno paziņojumu, ar kuru tika pārtraukta viņu Max Android lietotne, iespējams, tas nav viņu pēdējais. Maks. Un Opera VPN Android lietotnes nevar palaist vienā ierīcē. Tikai laiks atklās viņu nākotnes plānus.

Opera VPN apskats: secinājums

Opera darbojas gandrīz 20 gadus. Viņu galvenā mītne atrodas Oslo, Norvēģijā. Uzņēmums, kas ir atbildīgs par viņu Opera VPN pakalpojumu, SurfEasy atrodas Toronto, Kanādā, kur ir stingri interneta privātuma likumi. Pēdējā gada laikā Opera savā pārlūkā ir ieviesusi bezmaksas VPN. Viņi ir arī izstrādājuši Opera VPN lietotnes iOS un Android. Viņu mērķis ir nodrošināt ikvienam piekļuvi pieejamam, drošam, privātam un necenzētam internetam no jebkuras vietas. Viņiem ir neliels serveru tīkls piecās dažādās valstīs. Nesen ieviestajam maksas pakalpojumam ir 10 serveru atrašanās vietas.

Opera VPN sava pārlūka VPN trafikai izmanto AES-256 datu šifrēšanu. Viņu iOS lietotne drošībai izmanto IPSec, un Android lietotne izmanto OpenVPN. Viņu lietotnēs ir arī iebūvēti izsekotāju bloķētāji. Visu viņu pielāgoto programmatūru ir viegli uzstādīt un lietot. Viņiem ir līdzīgas funkcijas, kas samazina Opera VPN mācīšanās līkni. Viņu bezmaksas programmatūra tiek atbalstīta, izmantojot forumus un nelielu FAQ. Viņi nesen ieviesa maksas pakalpojumu savai iOS lietotnei.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņi ir integrējuši bezmaksas VPN Opera tīmekļa pārlūkprogrammā operētājsistēmai Windows, Mac OS X un Linux.
 • Opera VPN ir bezmaksas mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm.
 • Viņi savā pielāgotajā programmatūrā iekļauj integrētu izsekotāju bloķēšanas programmatūru.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Sniedziet atbalstu pa e-pastu.
 • Apkopojiet mazāk anonimizētus VPN lietošanas datus.
 • Pievienojiet citas atrašanās vietas.

Mēs uzskatām, ka Opera VPN pakalpojums pašreizējā stāvoklī ir vairāk piemērots tiem, kuriem nav nepieciešama augstāka drošība vai kuriem VPD ir nepieciešams izmantot tikai reizēm. Tomēr tie ir ļoti jauns pakalpojums. Tie pieaug un paplašinās, tāpēc mēs turpināsim sekot līdzi pakalpojumam turpmākajām izmaiņām.

Apmeklējiet Opera VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map