VērmontaVērmonta ir ASV štats, kas atrodas valsts Jaunanglijas reģionā. Tiek lēsts, ka tajā dzīvo 623 000 cilvēku. Neskatoties uz nelielu cilvēku skaitu, tā blīvums faktiski ir nedaudz vairāk kā 67 cilvēki uz kvadrātjūdzi. Ir vairāki iemesli, kādēļ jūs vēlēsities apmeklēt valsti, taču lielākais no tiem, iespējams, ir lielisks brīvā dabā un savvaļas daba. Tomēr, visticamāk, jums būs jāizmanto arī VPN, īpaši, ja plānojat izmantot publisku WiFi. Mēs par to īslaicīgi izskaidrojam vairāk. Vispirms apskatiet mūsu Vermonta labāko VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 IPVanish 4,87 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa
3 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Šajā lieliskajā vēsturiskajā stāvoklī ir daudz ko redzēt un darīt. Tomēr rāmā atmosfēra un skaistās ainavas var jūs pievilināt maldīgā drošības sajūtā. Tas ļauj mums atrast pirmo iemeslu, lai, izmantojot Vērmontu, izmantotu VPN, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu. Kamēr valdība neuzrauga nejaušus cilvēkus, to dara kibernoziedznieki. Viņi gandrīz vienmēr izmantos iespēju nozagt nenojaušo lietotāju privātos datus. Risinājums tam ir izveidot savienojumu ar VPN serveri. To darot, jūs izveidojat šifrētu savienojumu, kas ikvienam padara daudz grūtāk iegūt jūsu slepeno informāciju.

Nākamais iemesls VPN izmantošanai šajā stāvoklī ir palīdzēt jums apiet elektrības padeves pārtraukumus un ugunsmūrus. Štatā ir 21 koledža, un dažas no tām darbojas jau 200 vai vairāk gadus. To skaitā ir Kastletonas universitāte, Vērmontas universitāte, Midlberijas koledža, Noridžas universitāte un citas. Ja atrodaties kādas no šīm skolām pilsētiņā vai vēlaties skatīties sportu, pastāv liela iespēja, ka jūs tiksit bloķēts. Galvenais ir izveidot savienojumu ar serveri citā vietā. Tas ļaus bloķējošajai programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur.

Kāds ir labākais Vermonta VPN?

Faktori, kurus mēs vislabāk izmantosim uz šo jautājumu, ir dažādu faktoru sajaukums. Tā kā abi ir svarīgi, mēs izmantosim šādus kritērijus, lai vislabāk noteiktu labāko Verneta VPN.

  • Iespēja apbraukt ugunsmūrus, sporta pārtraukumus un ģeogrāfiskos ierobežojumus, kas jums palīdzēs, atrodoties stāvoklī
  • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
  • Militāra pakāpe, spēcīga šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu Vermontas skaistumā
  • Serveri, kas Vermontas apgabalā labi darbojas ātruma pārbaudēs
  • Stingri netiek piedāvāta žurnālu politika
  • Lieli un stabili tīkli, kas palīdzēs novērst pārtrauktus savienojumus
  Labākie Indianapoles VPN

Un tagad apskatīsim dažus no labākajiem Vermonta VPN.

1. Labākais Verneta VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Vermont ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam atveriet Ņujorku (tuvākā vieta). Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Ņujorkā un pārbaudījām Burlingtonā, un ātrums bija 121,97 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

  Bilibili labākie VPN, lai skatītos ārpus Ķīnas

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais VPN Vermontam: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tādēļ mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Vērmontā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Vermont ātruma pārbaude

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs izveidojām savienojumu ar IPVanish serveri Ņujorkā un pārbaudījām ātrumu uz Burlingtonu. Lejupielādes ātrums bija 126.30 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

3. Labākais VPN Vermontam: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

  Labākie VPN Boise, Aidaho

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Vermont ātruma pārbaude

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Ņujorkā (tuvākajā vietā), mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Ņujorkai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu Ņujorkā. CyberGhost tīklā ir iekļauti daži serveri Ņujorkā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Burlingtonam. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 28,08 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

Iepriekš jūs pamanīsit vairākas iespējas, ko izmantot, atrodoties Vērmontā. Cerams, ka mēs tagad jums parādījām, kāpēc tas ir svarīgi. Tiem, kas vēlētos citas iespējas, varat apskatīt mūsu top 10 VPN saraksts. Viņi visi darbosies labi, taču mēs izdarījām izvēli, pamatojoties uz vairākiem faktoriem, lai tos optimizētu Vermontam. Neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu plāni, kamēr esat tur, VPN aizsardzība ir laba ideja. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat vislabāk aizsargāt savu privātumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me