Labākie VPN Venecuēlai

VenecuēlaVenecuēla ir valsts, kas atrodas Dienvidamerikas kontinenta ziemeļu krastā. Tiek lēsts, ka tajā dzīvo aptuveni 31,5 miljoni iedzīvotāju. Valsts vairākus gadus ir bijusi aktīvās atpūtas vieta, taču daži joprojām izvēlas apmeklēt valsti pludmalēs, Eņģeļu ūdenskritumos, mērenā klimatā un citur. Ja jūs gatavojaties pievienot sevi to cilvēku sarakstam, kuri dodas uz valsti, jūs noteikti vēlaties izmantot VPN ikreiz, kad izmantojat WiFi. Pirms mēs jums pateiksim, cik tas ir tik svarīgi, lūdzu, ieskatieties mūsu labāko VPN sarakstā Venecuēlai.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4HMA Pro VPN3,99 USDHideMyAss280
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Pirmais iemesls VPN izmantošanai Venecuēlā ir privātuma aizsardzība. Saskaņā ar Freedomhouse.org ziņojumu valsts ir norādīta kā “Nav brīva”. Ja jūs pat varat atrast savienojamību valstī, politiskās izmaiņas pēdējā laikā nozīmē, ka valdība izmanto izdevību uzraudzīt savus pilsoņus. Kad izveidojat savienojumu ar tur esošu VPN, jūsu drošais un privātais savienojums ikvienam padara daudz saudzīgāku jūsu sakaru uzraudzību. Protams, jūs joprojām vēlaties būt modriem, bet tas noteikti palīdzēs.

Tajā pašā ziņojumā tas minēts arī otrais iemesls, kāpēc VPN izmantot valstī, lai palīdzētu jums izvairīties no valdības cenzūras. Atrodoties valstī, bez šaubām, jūs saskarsities ar cenzūru, it īpaši, ja tā kritiski vērtē valdību. Apkārt tam ir jāizveido savienojums ar VPN citā reģionā. Tādā veidā jūs varat apiet jebkuru valdības cenzūru, ar kuru jūs varētu saskarties.

Kāds ir labākais VPN Venecuēlā?

Lai vislabāk atbildētu uz šo jautājumu, aplūkosim vissvarīgākos faktorus, lai tādu izmantotu valstī. Šajā gadījumā ir svarīgi abi kritēriju komplekti. Tomēr svarīgāks komplekts ir drošības kritēriji. Tikai tad mēs varam noteikt vislabāko VPN Venecuēlai.

 • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai aizsargātu jūs, atrodoties Venecuēlā
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem
 • Ātri serveri, kas labi darbojas, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo savienojumu valstī un reģionā
 • Iespēja apiet ugunsmūrus un valdības cenzūra Venecuēlā
 • Augsta servera stabilitāte, kas palīdz novērst tīkla atvienošanu
 • Daudzplatformu mobilās lietotnes dažādām ierīcēm, ieskaitot Amazon Firestick

Tagad mēs sīkāk aplūkosim dažus no labākajiem Venecuēlas VPN.

1. Labākais VPN Venecuēlā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Venecuēla ātruma pārbaudeLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Ameriku un pēc tam atveriet Venecuēlu. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad mēs pārbaudījām serveri Karakasā, Venecuēlā, ātrums bija 92,39 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Venecuēlā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 2,99 mēnesī (atlaide 75%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Venecuēla ātruma pārbaudeNordVPN Venecuēlā uztur vairākus serverus, un jūs varat izmantot jebkuru no tiem. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontālajiem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri, kas atrodas Venecuēlā un ir savienots ar serveri Karakasā. Mēs atradām to ātri, ar lejupielādes ātrumu 91.70 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Venecuēlā: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Venecuēla ātruma pārbaudeTā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Venecuēlā (tuvākā atrašanās vieta), mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Izvēlēties manu serveri”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt konkrētu serveri. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Venecuēlā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Karakasā. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 40,66 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais VPN Venecuēlā: HMA

HMA VPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par 2,99 USD mēnesī (75% atlaide)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Venecuēlas ātruma pārbaudeTiem, kas vēlas atrast VPN pakalpojumu sniedzēju ar visvairāk serveru atrašanās vietām, HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina dažus VPN serverus Venecuēlā, īpaši Karakasā. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Karakasu. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, lai pārbaudītu, un ātrums bija 41,71 Mbps.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN, un uz visiem jaunajiem lietotājiem attiecas 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

5. Labākais VPN Venecuēlā: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

IPVanish Venecuēla ātruma pārbaudeIPVanish mitina vairākus serverus Kostarikā, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Kostarikā līdz Karakasai un konstatējām, ka ātrums ir 16,09 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Iepriekš jums ir pieejamas vairākas VPN iespējas, atrodoties Venecuēlā. Jums jau vajadzētu redzēt, kāpēc tas ir svarīgi. Ja vēlaties redzēt citas iespējas, izņemot tās, kuras mēs tikko pieminējām, nekautrējieties meklēt pakalpojumu sniedzējus mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Visām šī saraksta iespējām vajadzētu darboties labi, taču mēs izdarījām izvēli, pamatojoties uz vairākiem faktoriem, kurus mēs optimizējām Venecuēlai. VPN aizsardzība ir laba ideja neatkarīgi no tā, ko plānojat darīt. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat vislabāk aizsargāt savu privātumu, lai apmierinātu jūsu vajadzības.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map