بررسی سرعت

بررسی ما نشان داد که Speedify یک سرویس ابری است که توسط Connectify Inc. ، یک شرکت مستقر در آمریکا مستقر در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا ارائه شده است. اتصال نیز نرم افزار را به بازار تبدیل کنید تا رایانه شخصی خود را به یک کانون Wi-Fi ، تکرار کننده Wi-Fi یا Bridge تبدیل کنید. Speedify به عنوان یک سرویس افزایش سرعت اینترنت به بازار عرضه می شود که فن آوری اتصال کانال به شما اینترنت سریعتر و مطمئن تری می دهد. از همه اتصالات WiFi ، 3G ، 4G و سیمی برای سرعت بخشیدن به پخش ویدیوی HD ، آپلودها و سایر فعالیت های اینترنتی شما استفاده می کند. با این حال ، معرفی اخیر (دسامبر 2016) رمزگذاری ایمن در نرم افزار آنها اکنون به آنها امکان ارائه خدمات VPN با سرعت بالا را می دهد..


بررسی سرعت

بنابراین چگونه Speedify کار می کند؟ Speedify از فناوری اتصال کانال استفاده می کند تا تمام اتصالات اینترنت موجود شما را با هم ترکیب کرده و آنها را به یکی از سرورهای آنها وصل کند. سرور یک آدرس IP مجازی در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین ، ایجاد یک پروکسی تقویت شده که به شما امکان می دهد با سرعت بیشتری در اینترنت گشت و گذار کنید. در دسامبر سال 2016 ، آنها رمزگذاری مطمئن را به مخلوط اضافه کردند. بنابراین تکمیل انتقال آنها از یک پروکسی سرعت افزایش یافته به یک سرویس VPN با سرعت بالا. بعداً در بررسی Speedify درمورد رمزگذاری آنها خواهیم گفت.

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

Speedify خدمات خود را با محدودیت پهنای باند ماهانه 1 گیگابایت ارائه می دهد. علاوه بر این ، آنها اشتراک ماهانه و سالانه را ارائه می دهند. می توانید خدمات آنها را با 8.99 دلار در ماه دریافت کنید. آنها مانند سایر ارائه دهندگان VPN ، در صورت خرید بسته بلند مدت و سالانه ، تخفیفی را ارائه می دهند. برای مدت زمان محدود ، آنها 75٪ تخفیف از قیمت عادی سالانه خود را ارائه می دهند. این بدان معناست که می توانید یک سال Speedify را با 49.99 دلار یا فقط 4.16 دلار در ماه بدست آورید.

سرعت بخشیدن به قیمت گذاری

سرویس Speedify VPN ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

 • سرعت ترافیک اینترنت با ترکیب چندین اتصال اینترنتی به یک ، افزایش می یابد
 • دسترسی به سرورها در بیش از 23 کشور مختلف
 • بارگیری نامحدود
 • دو اتصال دستگاه همزمان
 • رمزگذاری داده ها را از محل داغ مورد علاقه خود ایمن کنید
 • آدرس های IP مجازی
 • ترافیک P2P از طریق سرورهای هلند مجاز است
 • مشتری برای دستگاه های Windows ، Mac OS X ، iOS و Android.

Speedify چند روش مختلف برای پرداخت هزینه خدمات VPN خود را ارائه می دهد. آنها اکثر کارتهای اعتباری عمده شامل Visa ، MasterCard ، American Express ، Discover و JCB را می پذیرند. اگر شما فردی هستید که دوست دارد تمام هزینه های اینترنت شما را بصورت مرکزی در آن قرار دهد ، خوشحال می شوید بدانید که آنها همچنین پی پال را می پذیرند.

حساب کاربری Speedify رایگان

Speedify خدمات خود را به صورت رایگان با محدودیت پهنای باند 1 گیگابایتی در ماه ارائه می دهد. شما همچنین باید بدانید که طبق شرایط آنها ، می توانند هر زمان که احساس کنند ضروری است حساب های رایگان را آزاد کنند و محدود کنند. در حال حاضر ، اگر شما اولین بار کاربر هستید ، آنها برای ماه اول 4 گیگابایت به شما می دهند. آنها احساس می کنند این امر به شما امکان می دهد تا از اتصال کانال خود برای بهره گیری سریعتر از اینترنت استفاده کنید. پس از انجام این کار ، Speedify معتقد است که می خواهید در خدمات پرداخت نامحدود آنها مشترک شوید.

علاوه بر سرویس رایگان آنها ، Speedify 30 روز ضمانت برگشت پول را نیز ارائه می دهد. اگر از خدمات آنها راضی نیستید ، ظرف 30 روز از تاریخ اشتراک تقویم خود با کارکنان پشتیبانی آنها تماس بگیرید. اگر آنها نتوانند شما را کاملاً خوشحال کنند ، Speedify پول شما را پس می دهد.

بازدید از Speedifyسرعت بخشیدن به شبکه و مکان های سرور

شبکه Speedify از سرورهایی در بیش از 34 مکان در بین 23 کشور پخش شده است. این شامل کشورهایی در قاره های زیر می شود: آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی و اقیانوسیه. این کشور از کشورهایی مانند ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، برزیل و هلند تشکیل شده است (جایی که P2P مجاز است). لیست کامل کشورها به شرح زیر است:

 • آسیا – هنگ کنگ ، هند ، اندونزی ، اسرائیل ، ژاپن ، سنگاپور
 • اروپا – اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، فرانسه ، آلمان ، ایرلند ، ایتالیا ، لتونی ، هلند ، لهستان ، روسیه ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، انگلستان
 • آمریکای شمالی – کانادا (2 شهر) ، ایالات متحده (11 شهر)
 • اقیانوسیه – استرالیا
 • آمریکای جنوبی – برزیل

این مکان به عنوان بسیاری از سرویس های بزرگتر VPN نیست اما به شما امکان دسترسی به برخی از مکان ها و سرورهای محبوب تر در پنج قاره اصلی را می دهد. علاوه بر این در شکل فعلی ، سرویس Speedify در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و در صورت نیاز همچنان در مکان های جدید گسترش می یابد.

حریم خصوصی

اگرچه Speedify هیچ اطلاعات دائمی را در مورد فعالیتهای اینترنتی مشترکین پرداخت شده خود جمع نمی کند ، اما اطلاعات کاملی از کاربر موقت را برای نگهداری عادی و برای کمک به عیب یابی و بهبود عملکرد شبکه خود ذخیره می کند. در اینجا گزیده ای از خط مشی رازداری در وب سایت آنها آورده شده است:

در طی دوره عادی وظایف ما ، Connectify به هیچ وجه شلیک نمی کند ، محدودیت نرخ ، نظارت ، ضبط یا ذخیره محتوای فعالیت های اینترنتی مشتری پرداخت کننده ما را ندارد. برخی از پروتکل های خاص ، مانند Bitorrent یا Tor ، ممکن است روی برخی یا همه سرورها مسدود شود. طبق توضیحات شرایط جواز کاربر ، کاربران آزاد ممکن است با سرعتی یا محدود شوند. ما محتوای داده های شما را که از طریق سرویس ارسال و یا دریافت شده است ، وارد نمی کنیم. داده های ورود به سیستم کاربر خاص زیر توسط سرورها ضبط می شوند: (1) زمان و مکان شبکه که یک اتصال Speedify از آن ساخته شده است. (2) مقدار داده منتقل شده و (3) مدت زمان اتصال Speedify. آدرس های IP متصل از طریق سرویس ممکن است تا حداکثر 7 روز وارد سیستم شوند و حفظ شوند. این اطلاعات اتصال را قادر می سازد برای اجرای شرایط ما ، بررسی جرایم با استفاده از خدمات ، عیب یابی و بهبود عملکرد.

بنابراین می توانیم داده های استفاده از پهنای باند را به شما ارائه دهیم و محصولات و خدماتی را که ممکن است به آن نیاز داشته باشد ارائه دهیم ، ممکن است پهنای باند منتقل شده را در هر سرویس ذخیره کنیم.

همانطور که مشاهده می کنید ، برخی از این اطلاعات جلسه موقت ممکن است حداکثر 7 روز ذخیره شود. این بیش از بسیاری از ارائه دهندگان VPN دیگر است و می تواند نگرانی برخی از کاربران باشد. اعضا آدرس IP را در سرورها به اشتراک می گذارند که ردیابی ترافیک اینترنتی یک فرد خاص هنگام استفاده از سرویس Speedify VPN را دشوارتر می کند. شما باید این اطلاعات را برای خودتان مرور کنید. شما می توانید آن را در خط مشی رازداری آنها پیدا کنید. نکته دیگری که ممکن است مورد توجه برخی کاربران قرار گیرد این است که آنها تحت قوانین صلاحیت ایالت پنسیلوانیا قرار دارند. حتما TOS های آنها را بخوانید تا ببینید این امر چیست.

بازدید از Speedify

سرعت را حفظ خواهد کرد و ترافیک اینترنت خود را ایمن نگه دارید?

Speedify نسبت به بیشتر ارائه دهندگان VPN که ما بررسی کرده ایم ، دوره دیگری با پروتکل VPN خود انتخاب کرده است. اول از همه ، آنها تصمیم گرفته اند كه فقط به کاربر اجازه دهد رمزنگاری را در نرم افزار مشتری خود فعال یا غیرفعال كند. این انتخاب کاربران را ساده تر کرده است که آیا می خواهند امنیت داده های افزایش یافته از طریق رمزگذاری یا فقط افزایش سرعت ارائه شده با ترکیب اتصالات اینترنتی فراهم شود..

ثانیاً ، آنها امنیت خود را در اطراف DTSL که TSL (SSL) است نسبت به UPD طراحی کرده اند. این به مشترکان آنها می دهد تمام امنیتی که از اتصالات HTTPS برخوردار هستند اما به Speedify اجازه می دهد تا اصلاح خطا را انجام دهد. این مزیت عملکرد آنها را نسبت به الگوریتم هایی که برخی ارائه دهندگان برای استفاده از خطا و استفاده از آن در TCP استفاده می کنند ، به آنها می دهد. علاوه بر این ، این همراه با فن آوری اتصال کانال آنها به Speedify اجازه می دهد قابلیت اطمینان بهتر VPN را در اتصالات با ثبات کمتر فراهم کند.

سرانجام ، Speedify برای الگوریتم رمزگذاری AEAD خود از رمزگذار جریان ChaCha20 با کد احراز هویت پیام Poly1305 (MAC) استفاده کرده است. ChaCha20 ، مشتق شده Salsa20 و Poly 1305 MAC اولیه هستند که توسط مربی و رمزنگاری محترم صنعت ، دانیل جی برنشتاین ساخته شده است. رمزگذاری آنها از DTLS (TLS over UDP) با استفاده از TLS_ECDHE_ECDSA_WITH_CHACHA20_POLY1305_SHA256 استفاده می کند. این با استفاده از کتابخانه BoringSSL Google که یک چنگال OpenSSL است ، اجرا می شود. بیشتر ارائه دهندگان VPN که ما به جای آن انتخاب برخی از انواع AES را بررسی کرده ایم.

در نگاه اول این انتخاب غیر معمول به نظر می رسد ، اما تحقیقات بیشتر نشان می دهد که استفاده از این الگوریتم رمزگذاری برای TSL محبوبیت بیشتری پیدا می کند زیرا در BoringSSL Google و کتابخانه های عمومی OpenSSH ادغام شده است. حرکت برای افزودن آن به کتابخانه OpenSSL وجود دارد. در صورت آسیب پذیری رمزگذاری مبتنی بر AES در آینده ، گوگل و دیگران ChaCha20 را به عنوان الگوریتم رمزگذاری متناوب برای TSL سوق می دهند..

بررسی Speedify ما همچنین دریافت که ChaCha20-Poly1305 مزایای دیگری نیز دارد. این موارد شامل موارد زیر است:

 • رمزگذاری آنها به اندازه الگوریتم های مبتنی بر AES امن است.
 • اجرای آن آسانتر است و بنابراین کمتر مستعد اجرای نادرست هستند.
 • فقط در هنگام اجرای نرم افزار سریعتر است.
 • ChaCha20-Pol1305 توسط Google Chrome و Android 5.0 پشتیبانی می شود+.
 • این سخت افزار در سخت افزار قدیمی تر که برای AES بهینه نشده است ، سریعتر عمل می کند.
 • این الگوریتم هیچ ارتباطی با سازمان های دولتی ایالات متحده ندارد.

تنها اشکال در استفاده از این الگوریتم که می توانیم ببینیم این است که در معماری کندتر سخت افزاری برای AES شتاب خواهد داشت زیرا برخی از جدیدترین دستگاه های تلفن همراه هستند..

همانطور که از مباحث فوق می بینید ، Speedify اندیشه واقعی را برای بهتر کردن امنیت ترافیک اینترنت شما ایجاد کرده است. ما فکر می کنیم راه حل انتخاب شده آنها با رمزگذاری مطمئن تمام داده های اینترنتی شما ، آرامش خاطر شما را فراهم می کند. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که در هر کجا که در جهان هستید ضمن استفاده از خدمات آنها ، از شما محافظت می شود.

پشتیبانی

پشتیبانی سریعتر عمدتا از طریق ایمیل انجام می شود. آنها یک سیستم فروش بلیط دارند که می توانید از طریق صفحه پشتیبانی وب سایت آنها دسترسی پیدا کنید. برای تهیه بلیط: نام ، آدرس ایمیل خود را تهیه کنید تا بتوانند پاسخ دهند ، موضوع ، پیام یا توضیحات شماره را صادر کنند ، و پرونده هایی را که می تواند مفید باشد بپیوندند. آنها با یک ایمیل صوتی که حاوی شماره بلیط شما است پاسخ خواهند داد. بلیط ها بطور عمده از ساعت 9 صبح تا 5 عصر EST انجام می شود. این گفته می شود که آنها بطور دوره ای بعد از این ساعت ها بلیط را بررسی و پاسخ می دهند. از سه بلیطی که قرار دادیم ، یکی درج شده بعد از ساعت حدود 5 ساعت به طول انجامید و دو مورد در ساعات عادی در کمتر از 30 دقیقه به آنها پاسخ داده شد.

آنها همچنین دارای یک منطقه پشتیبانی عالی در وب سایت خود هستند که شامل سؤالات مربوط به خدمات آنها ، جزئیات فنی ، سؤال در مورد صدور صورتحساب و راهنماهای عالی است که می تواند به شما کمک کند از خدمات VPN خود نهایت استفاده را ببرید. Speedify همچنین حضور اجتماعی در Facebook ، Twitter ، Google+ و YouTube را حفظ می کند. علاوه بر این ، آنها یک سایت وبلاگ فعال دارند.

بازدید از Speedify

تست دستی Speedify

Speedify نرم افزاری سفارشی ایجاد کرده است تا به شما کمک کند از خدمات آنها نهایت استفاده را ببرید. آنها برای Windows و Mac OS X و همچنین برنامه های موبایل برای iOS و Android دارای مشتری هستند. مشخصات آن به شرح زیر است:

 • برای دسک تاپ سرعت دهید
  • Mac OS X – Mac OS 10.9 و بالاتر
  • پنجره ها – ویندوز 7/8 / 8.1 / 10 و ویندوز سرور 2008 R2 و بالاتر
 • سرعت بخشیدن به موبایل
  • iOS – iOS 9.0 یا بالاتر
  • اندروید – Android 4.4 (KitKat) و یا بعد از آن در ARM / x86,

همه نرم افزارها و برنامه های آنها دارای یک رابط یکسان هستند به گونه ای که استفاده از سرویس Speedify در انواع مختلف دستگاه برای شما آسان خواهد بود

نصب مشتری و برنامه های سفارشی Speedify

نصب نرم افزارهای سفارشی آنها آسان است و با مراجعه به وب سایت خود و انتخاب “بارگیری” از منوی اصلی آن ، کار آسان است. با این کار صفحه بارگیری ها باز می شود. پس از آنجا ، به سادگی بر روی دکمه سیستم عامل خود کلیک یا شیر. دکمه های iOS و Android شما را به فروشگاه های مربوطه ، iTunes یا Google Store می برند. سپس می توانید با ضربه زدن بر روی دکمه “نصب” برنامه را از آنجا با دستگاه خود نصب کنید. انتخاب دکمه Windows PC یا Mac به شما امکان می دهد برنامه نصب را روی دسک تاپ خود بارگیری کنید. سپس می توانید پرونده نصب را اجرا یا باز کنید تا مراحل کامل شود.

با استفاده از Speedify Windows Client

پس از نصب سرویس دهنده Speedify برای ویندوز ، صفحه ای مانند صفحه نمایش داده شده در سمت چپ را مشاهده خواهید کرد. این پنجره اصلی ارتباط برای مشتری است. با کلیک روی ضامن اتصال ، شما را به سریعترین سرور مکان فعلی شما متصل می کند. این توسط تراکم و تأخیر سرور تعیین می شود. این ما را به آتلانتا ، جورجیا متصل کرد.

با کلیک بر روی مکان فعلی ، پنجره ای باز می شود که به شما امکان می دهد به مکان دیگری وصل شوید. یادداشت “اتصال به نزدیکترین” به طور پیش فرض برای ما انتخاب شده است. همچنین می توانید از اینجا به سرور P2P وصل شوید و مشتری را برای شروع خودکار تنظیم کنید. با کلیک روی “بیشتر” در این پنجره ، لیست مکان گسترش می یابد. انتخاب کانادا و بستن لیست شما را به یک سرور VPN در کانادا متصل می کند. این ما را به مونترال متصل کرد.

استفاده از ویندوز مشتری سرعت بخشیدتصویر بالا اتصال به یک سرور VPN در شبکه Speedify را با استفاده از نرم افزار سفارشی ویندوز خود آسان می کند. استفاده از هر یک از نرم افزارهای سفارشی Speedify تقریباً یکسان است زیرا آنها رابطهای تقریباً یکسان دارند. این بدان معنی است که یادگیری استفاده از خدمات آنها مهم نیست دستگاهی که به آن وصل می شوید ، طولانی نخواهد بود. اگر می خواهید یک بررسی عمیق تر درباره تنظیم کانال های پیوند آنها و سایر تنظیمات مربوط به مشتری Windows خود داشته باشید ، بخش ما را در مورد نحوه استفاده از برنامه Android در زیر بررسی کنید..

بازدید از Speedify

با استفاده از برنامه Android Speedify

یکی از اصلی ترین ویژگی های سرویس دهنده Speedify VPN ، امکان کانال باند اتصال چندین اتصال اینترنتی است. از آنجا که ما فقط می توانیم با استفاده از برنامه موبایل Speedify این ویژگی را مورد بررسی قرار دهیم ، تصمیم گرفته ایم تا از آن برای بررسی دستی نرم افزارهای آنها استفاده کنیم. توجه داشته باشید از آنجا که رابط کاربری کلاینت ها و برنامه های سفارشی آنها تقریباً یکسان است ، این بخش همچنین می تواند به عنوان راهنما برای مشتری Windows ، برنامه Mac OS X و برنامه iOS استفاده شود..

هنگامی که برنامه Speedify برای اولین بار باز می شود ، باید قبل از باز شدن صفحه اصلی اتصال ، چند صفحه اجازه را طی کنید. بعد از اینکه روی دکمه “شروع کار” ضربه بزنید ، مجوزهای اختیاری را مشاهده خواهید کرد تا به برنامه اجازه دهد از مکان های GPS استفاده کند و عملکردهای تلفن شما را مدیریت کند. ما تصمیم گرفتیم که اجازه ندهیم این موارد از آنجا که اختیاری هستند و معمولاً به همان میزان لازم برای استفاده از برنامه اجازه می دهیم. صفحه بعدی برای تنظیم اتصال VPN از مجوز درخواست می کند. شما باید این مجوز را برای سرویس Speedify فعال کنید تا خوب کار کند. این صفحه اتصال اصلی Android را باز می کند.

توجه داشته باشید اگر اشتراک پولی ندارید اما مایل به خرید یکی از آنها هستید ، روی دکمه “ارتقا” ضربه بزنید. اگر حساب کاربری پرداختی دارید ، می توانید روی “ورود به سیستم” ضربه بزنید تا به آن حساب تغییر دهید. پس از باز شدن صفحه بعدی ، آدرس ایمیل خود را وارد کرده و روی دکمه “ادامه” ضربه بزنید. سپس برای اتمام سوئیچ حساب ، پسوردی را که دریافت کرده اید وارد کنید. اگر فراموش کرده باشید ، این اطلاعات در ایمیل تأیید شما نیز خواهد بود. در غیر این صورت فقط می توانید از حساب رایگان استفاده کنید.

برای اندروید سرعت ببخشید

اکنون که صفحه اتصال اصلی باز است ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به مؤلفه های آن بیندازیم. ضربه زدن به سوئیچ روشن / خاموش شما را به محلی که در زیر آن نشان داده شده است وصل می کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، تلفن اندرویدی ما به دو نوع شبکه ، کانال تلفن همراه و یک کانال Wi-Fi دسترسی دارد .

تنظیم سلولی به عنوان یک حباب قرمز با نماد سلولی داخل آن نشان داده شده است. با ضربه زدن روی آن ، صفحه تنظیمات آن (پایین سمت چپ) باز می شود. دارای سوئیچ برای روشن کردن دسترسی به تلفن همراه است. اگر برنامه ای بسیار محدود دارید می توانید آن را غیرفعال کنید. تنظیمات سلولی به شرح زیر است:

 • اولویت
  • طبیعی – در صورت تنظیم این ، از تلفن همراه برای افزایش سرعت در صورت لزوم و در صورت عدم موفقیت اتصال Wi-Fi استفاده می شود..
  • پشتیبان گیری – این تنها در صورت دسترسی WiFi به تلفن همراه شما امکان استفاده می دهد.
   • حدود ماهانه و روزانه – محدودیت ها را می توان در صورت لزوم روشن یا خاموش کرد. کلیه محدودیت ها باید کمتر از حد مجاز شما باشد زیرا ممکن است از تلفن همراه خود استفاده کنید که به VPN وصل نشده باشید و این تنها هنگام اتصال به حساب می آید..
   • تنظیم مجدد استفاده از داده – این امر به شما امکان می دهد تا از محدودیت های ماهانه خود پیروی کنید تا مبلغی برای هزینه های اضافی دریافت نکنید.

تنظیمات کانال های شبکه سرعت بخشید

کانال Wi-Fi به صورت یک حباب آبی حاوی نماد Wi-Fi به تصویر کشیده شده است. با ضربه زدن روی این حباب ، یک صفحه تنظیمات برای اتصال Wi-Fi شما (در سمت راست) باز خواهد شد. چند گزینه مختلف وجود دارد که می توانید برای این اتصال تنظیم کنید. آنها به شرح زیر است:

 • پریوری – همیشه از محدود استفاده یا استفاده کنید
  • این معمولاً برای Wi-Fi “همیشه روشن” تنظیم شده است زیرا بیشتر کاربران پهنای باند نامحدودی برای آن دارند.
  • اگر Wi-Fi به پهنای باند محدود است ، می توانید همیشه خاموش کنید.
   • حدود ماهانه و روزانه – کلیه محدوده ها باید کمتر از پهنای باند شما حداکثر باشد زیرا ممکن است هنگام اتصال به VPN از Wi-Fi استفاده نکنید و این تنها هنگام اتصال به حساب می آید..
 • تنظیم مجدد استفاده از داده – به شما امکان می دهد تا برای یک ماه جدید بازنشانی کنید.

این تنظیمات کانال به شما این امکان را می دهد تا هزینه خدمات Speedify را با آگاهی از محدود کردن یا از بین بردن پیوند شبکه ها با هزینه ، آگاه سازید. همچنین در تمام صفحه های تنظیم کانال پیوندهایی وجود دارد تا در صورت نیاز از وب سایت Speedify کمک بگیرید. این پیوندها شما را به صفحه “پشتیبانی” خود می برند و در آنجا می توانید سؤالات متداول ، راهنماهای جستجو یا یافتن بلیط پشتیبانی را پیدا کنید.

نرم افزار Speedify همچنین چند پارامتر دارد که می توانید تنظیم کنید تا نحوه عملکرد اتصال VPN را کنترل کنید. اینها حالت رمزگذاری و اتصال هستند. این موارد می تواند به شرح زیر باشد:

 • رمزگذاری (تغییر وضعیت)
  • رمزگذاری شده است – این تنظیم پیش فرض است و تمام ترافیک اینترنت شما را کاملاً رمزگذاری می کند و از اشخاص ثالث محافظت می کند.
  • بدون رمزگذاری – این کار تمام داده ها را به صورت متن ساده ارسال می کند و برای پخش و استفاده از پیکربندی پروکسی تقویت شده مفید است.
 • حالت اتصال کانال
  • سرعت – با استفاده از این تنظیمات ، از تمام کانالهای شبکه موجود برای افزایش سرعت VPN شما تا حد ممکن استفاده می شود.
  • زائد – با این کار همه داده ها به صورت جداگانه در هر کانال موجود منتقل می شود و می تواند سرعت اتصال شما را کند کند. این تضمین می کند که داده های شما حتی اگر یکی از اتصالات شما انجام نشود ارسال می شود.

گزینه های Speedify برنامه Android

Speedify اطلاعات زیادی در مورد حساب VPN شما ارائه می دهد. به این قسمت در پایین صفحه اتصال اصلی در قالب پنج صفحه پیمایشی کوچک دسترسی پیدا می کنید. ضربه زدن روی پیکان سفید سمت چپ یا راست به شما امکان می دهد تا از طریق اطلاعات اتصال اتصال VPN حرکت کنید. با حرکت از چپ به راست ، این موارد شامل موارد زیر است:

 • صفحه 1
  • نوع حساب
   • فره
    • داده های ماهانه مورد استفاده در گیگابایت و نمودار نوار افقی.
   • نامحدود – هیچ استفاده ای از داده ها نشان داده نشده است.
 • صفحه 2
  • سرعت – به موقع
   • وای فای – مگابیت در ثانیه و نمودار نوار قرمز
   • سلولی – مگابیت در ثانیه و نمودار آبی رنگ آبی
   • پیوند کانال – به عنوان یک کامپوزیت خط سفید از کانالهای دیگر با اوج در Mbps مشخص شده بر روی آن نشان داده شده است.
 • صفحه 3
  • داده ارسال شد – مگابایت (ماهانه و روزانه)
  • نمودار نوار دایره
   • وای فای – به رنگ قرمز با داده های ارسال شده (MB)
   • سلولی – در صورت تنظیم محدودیت ، به رنگ آبی با MB ارسال شده و٪٪ استفاده می شود

اطلاعات پیمایش Apeedify

 • صفحه 4
  • آمار
   • بارگیری و بارگیری کنید پهنای باند افزایش – در فعالیت اوج نشان داده شده در Mbps
   • بسته ها بازیابی شدند (KB) – بسته های بازیابی شده از طریق پردازش خطا باعث صرفه جویی در وقت شما می شوند و اتصال شما را پایدار نگه می دارند
   • اتصالات قطع شد – هیچکدام از موارد ما نشان داده نشده است.
 • پنجره 5
  • نمودار تأخیر – کوتاه تر بهتر است و رنگ خط همان رنگ حباب کانال است.
   • سلولی – خط قرمز (ms)
   • وای فای – خط آبی (ms)
  • ضرر – زیان  – این نشانگر بسته های گمشده است و باید نزدیک به صفر باشد مگر اینکه شما یک اتصال ناپایدار داشته باشید.

اکنون که همه تنظیمات و تنظیمات برنامه Speedify Android را بررسی کرده ایم ، اجازه دهید در عمل به آن نگاهی بیندازیم. استفاده از برنامه آسان است. اگر تنها کاری که می خواهید انجام دهید اینست که به کمترین تراکم ، کمترین تاخیر سرور نزدیک به شما وصل شوید ، سپس کافیست برنامه را باز کرده و اتصال را روشن کنید. انجام این کار برای موقعیت مکانی ما ، ما را به یک سرور VPN در آتلانتا ، جورجیا متصل کرد. اگر می خواهید در یک مکان خاص به یک سرور وصل شوید ، روی اتصال فعلی ضربه بزنید و یک صفحه جدید باز خواهد شد. برای دیدن مکانهای بیشتر سرور VPN ، برای دیدن لیست توسعه یافته ، روی “بیشتر” ضربه بزنید. همانطور که در زیر بریتانیا انجام داده ایم روی یک مکان جدید ضربه بزنید و لیست را ببندید. با این کار صفحه اصلی مجدداً باز می شود و شما را به مکان جدید خود متصل می کند.

برنامه Adroid را در عمل سرعت بخشید

همانطور که مشاهده می کنید ، Speedify نصب و استفاده از خدمات آنها را بسیار آسان کرده است. تمام آنچه لازم است این است که روی صفحه ضربه بزنید و سروری را انتخاب کنید که می خواهید به آن متصل شوید. اتصال به نزدیکترین سرور هنگام اولین بار حتی ساده تر است ، فقط برنامه را باز کنید و اتصال را روشن کنید. قطع ارتباط از این سرویس بسیار آسان است. به سادگی اتصال را خاموش کنید. شما می توانید کانالهایی را که می خواهید پیوند دهید انتخاب کنید و محدودیت هایی در استفاده از آنها تعیین کنید. این امر به شما امکان می دهد در صورت عدم موفقیت در اتصال VPN خود از فن آوری اتصال کانال خود به طور مؤثر و در عین حال عدم اطمینان برای اتصال VPN خود استفاده کنید.

تست سرعت

بررسی ما بدون تست سرعت کامل نخواهد بود. این تست با استفاده از سرویس گیرنده Speedify Windows اجرا شد. این نشان داد که عملکرد خوب است. این بالاتر از میانگین در مقایسه با سایر خدمات رایگان VPN است که ما از نظر کاهش سرعت آزمایش کرده ایم. همانطور که انتظار داشتیم سرعت از دست می رود. این ضرر برای حفاظت اضافی که با رمزگذاری تمام ترافیک اینترنت شما با استفاده از سرویس Speedify فراهم می شود ، ارزش آن را دارد.

تست سرعت مشتری ویندوز

از تصاویر بالا می بینید ، اتصال رمزگذاری شده سرعت بارگیری ISP پایه ما را از 27.96 مگابایت در ثانیه به 24.25 مگابایت در ثانیه کاهش داد. این افت حدود 13.3٪ نسبت به سرور در بلكسبورگ ، ولتاژ شمالی دارد. این یک ضرر قابل قبول برای امنیت داده ها و آرامش خاطر است که از طریق رمزگذاری اتصال شما به دست می آید.

از آنجا که ما می خواستیم ببینیم که چگونه اتصال کانال آنها به از دست رفتن سرعت کمک کرده است ، ما آن را نیز با استفاده از برنامه Android آنها تست کردیم. این نشان داد که عملکرد به همان اندازه خوب است. همچنین بالاتر از میانگین بسیاری از سرویس های رایگان VPN دیگری است که ما از نظر کاهش سرعت آزمایش کرده ایم.

تست سرعت برنامه اندرویدی

از تصاویر بالا می بینید ، اتصال رمزگذاری شده سرعت بارگیری ISP پایه ما را از 28.36 Mb / s به 24.84 Mb / s کاهش داد. این افت حدود 12.4٪ از سرور در ویرجینیا است. این آزمایش با استفاده از کانال همراه / وای فای پیوندی انجام شده است و به نظر می رسد که اثر رمزگذاری ترافیک را 0.9٪ کاهش داده است.

نتیجه گیری

Speedify یک سرویس ارائه شده توسط Connectify ، یک شرکت فیلادلفیا ، PA است. این به شما کمک می کند هنگام اتصال به اینترنت از امنیت بیشتری برخوردار شوید. این امر می تواند به شما کمک کند آرامش بیشتری در کانون وای فای مورد علاقه خود داشته باشید یا در هنگام استفاده از فرودگاه یا شبکه هتل استفاده کنید. این کار با رمزگذاری تمام ترافیک اینترنت شما و تونل کردن آن به یک سرور VPN در شبکه آنها این کار را انجام می دهد. علاوه بر این ، به شما یک آدرس IP جدید مجازی اختصاص می دهد که به شما امکان می دهد بر سانسور و برخی محدودیت های جغرافیایی غلبه کنید. این همچنین به محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما کمک می کند. شبکه آنها شامل حدود 80-90 سرور است که در بین 23 کشور مختلف پخش شده است.

همانطور که گفتیم ، Speedify در ایالات متحده در پنسیلوانیا مستقر است و بنابراین تابع قوانین صحیح آن است. این سایت ها یا درخواست های خاصی را از مشتریان خود وارد نمی کند ، اما مقداری اطلاعات IP را به مدت 7 روز برای اهداف نگهداری ذخیره می کند. این می تواند برای برخی از کاربران مشکل ایجاد کند ، بنابراین حتماً خط مشی رازداری و TOS آنها را کاملاً بخوانید. آنها نرم افزارهای سفارشی برای رایانه های Windows و Mac OS X دارند. Speedify همچنین دارای برنامه هایی برای دستگاه های iOS و Android است. آنها چند تنظیمات دارند که به شما امکان می دهد کنترل کنید که شبکه ها به سرویس پیوند دارند و نحوه استفاده آنها چیست. علاوه بر این ، می توانید رمزگذاری را به صورت اختیاری خاموش کنید تا سرعت اینترنت خود را به حداکثر برساند.

شبکه Spedify از DTLS (TLS over UDP) استفاده می کند. الگوریتم رمزگذاری از TLS_ECDHE_ECDSA_WITH_CHACHA20_POLY1305_SHA256 استفاده شده از کتابخانه BoringSSL Google استفاده می کند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این را در بخش امنیتی بررسی Speedify ما بیابید. پشتیبانی سریع با بلیط انجام می شود اما زمان پاسخگویی خوب است. آنها همچنین در صفحه پشتیبانی خود از یک پایگاه داده سؤالات متداول برخوردار هستند.

آنچه ما بیشتر از این سرویس دوست داشتیم:

 • آنها نرم افزارهای سفارشی برای سیستمهای Windows و Mac OS X دارند.
 • Speedify دارای برنامه های تلفن همراه برای دستگاه های iOS و Android است.
 • خدمات آنها بسیار آسان است زیرا آنها از همان رابط کاربری برای همه مشتری های رومیزی و برنامه های تلفن همراه استفاده می کنند.
 • فن آوری اتصال کانال که به آنها کمک می کند تا شبکه های کندتر داشته باشند.
 • قیمت گذاری مناسب با تخفیف.

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • سرورها و مکانهای بیشتری اضافه کنید.
 • یک سرویس چت را به وب سایت خود اضافه کنید.

کاربران سرعتی با سرعت به سرورهای شبکه در آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، اروپا ، آسیا و اقیانوسیه دسترسی دارند. کاربران می توانند سرویس را به صورت رایگان امتحان کنند. Speedify با ارائه پهنای باند اضافی برای اولین ماه خدمات رایگان آنها ، این کار را حتی ساده تر کرده است. بنابراین پیش بروید و سرویس VPN منحصر به فرد خود را امتحان کنید و ببینید که آیا این برای نیازهای شما مناسب است یا خیر. اگر چنین باشد ، می توانید فقط با 4.16 دلار در ماه ثبت نام کنید.

بازدید از Speedify

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map