IronSocket apskats

Sāksim savu IronSocket pārskatu ar nelielu viņu privātuma pakalpojuma vēsturi. Tie sākās VPN un starpniekservera telpā 2005. gadā, izveidojot vietni HideMyNet.com. HMN īpašnieki un darbinieki sāka veidot VPN un starpniekservera infrastruktūru, lai ļautu lietotājiem anonīmi sērfot internetā un noņemt patvaļīgu cenzūru no jebkuras vietas. Pakāpeniski viņi izstrādāja tehniskos un tīkla risinājumus, lai izveidotu un darbinātu labu VPN pakalpojumu, kas balstīts uz klientu apkalpošanu. 2013. gadā viņi mainīja savas tehnoloģijas un paplašināja savu tīklu, lai nodrošinātu uzticamu, uz atbalstu orientētu privātuma pakalpojumu, un radās IronSocket.


IronSocket apskats

Viņu mērķis ir izveidot nākamās paaudzes VPN un DNS pakalpojumu sniedzēju, kas būtu ērti lietojams un nodrošinātu stabilu klientu atbalstu par labu cenu. IronSocket pieder un pārvalda Pusa un Daga Limited. Uz viņiem attiecas jurisdikcija un likumi, kas regulē Honkongu.

Cenas un īpašie piedāvājumi

Tātad, ko jūs iegūstat, abonējot IronSocket privātuma pakalpojumu? Ja abonējat viņu standarta pakalpojumu, jums būs neierobežota piekļuve pilnam VPN serveru tīklam, jūs varat reģistrēt ne vairāk kā trīs ierīces (IP adreses), lai izmantotu viņu DNS starpniekserveri, un jums būs piekļuve HTTP un Socks5 starpniekserveriem. Abonēšanai ir trīs vienlaikus VPN savienojumi un trīs IP citu pakalpojumu, piemēram, DNS starpniekservera, izmantošanai. bet jūs varat pievienot vairāk par papildu samaksu. Lai jūsu ierīce varētu izmantot viņu DNS starpniekserverus, vispirms ir jāreģistrē tās IP adrese viņu vietnē. Vienlaicīgi standarta cenu plāniem var reģistrēt ne vairāk kā trīs IP adreses, bet par papildu samaksu jūs varat pievienot vairāk.

IronSocket cenu plāni

IronSocket cenu struktūra ir līdzīga daudzām citām privātuma jomā. Viņi piedāvā trīs dažādus sava VPN / starpniekservera pakalpojumu kombinācijas. Šīs paketes tiek atlaistas, pamatojoties uz pakalpojuma termiņu, un tās ietver vienu mēnesi, sešus mēnešus un 1 gadu. Viņu cenas sākas no 6,99 USD par pakalpojumu mēnesī. Jūs varat saņemt sešus mēnešus ilgu viņu darbu par USD 35,95 vai USD 5,99 mēnesī par pakalpojumu. Visbeidzot, ja jūs abonējat pakalpojuma gadu, cena ir USD 49,95 vai tikai USD 4,16 mēnesī.

IronSocket norēķinu iespējas

IronSocket piedāvā dažus dažādus veidus, kā jūs varat samaksāt par viņu VPN pakalpojumu. Jūs varat maksāt, izmantojot PayPal, ja vēlaties, lai visas izmaksas tiktu saglabātas centrālā vietā. Maksāt var, izmantojot tradicionālās galvenās kredītkartes, piemēram, MasterCard, VISA, American Express un Discover. Viņi arī ļaus jums maksāt, izmantojot kriptovalūtu BitCoin, lai jūs varētu būt anonīmāki. Visbeidzot, lai iegūtu vislielāko anonimitāti, jūs varat maksāt, izmantojot dažādas dāvanu kartes.

Bezriska izmēģinājuma periods

Lai arī viņiem nav bezmaksas izmēģinājuma versijas, IronSocket visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 7 dienu naudu atpakaļ garantiju. Tas ļaus jums pašiem izmēģināt viņu VPN. Ja kāda iemesla dēļ jūs neesat pilnībā apmierināts ar viņu pakalpojumiem, viņi atmaksās jūsu maksājumu pilnā apmērā. Septiņu dienu laikā pēc pakalpojuma abonēšanas jums jāpieprasa abonēšanas maksas atmaksa (to apstiprina viņu maksājuma ieraksti). Pēc septiņu dienu laika kompensācija netiks piešķirta. Uz šo garantiju nevar pretendēt tie, kas iegādājas, izmantojot BitCoin vai dāvanu karti.

Apmeklējiet IronSocket

IronSocket tīkla un servera atrašanās vietas

IronSocket pārvalda nelielu 65+ VPN serveru tīklu 51 vietā visā pasaulē. Viņi ir stratēģiski izvietojuši šos serverus 38 valstīs, lai maksimāli palielinātu sava VPN tīkla pārklājumu un veiktspēju.

ValstisLocationsServersIP’s Protokoli
385165+nezināmsOpenVPN, L2TP, PPTP

IronSocket ir serveri visos lielākajos kontinentos:

 • Āzija
  • Honkonga, Honkonga; Indonēzija, Džakarta; Japāna: Nagano, Tokija (2);
  • Filipīnas, Manila; Saūda Arābija; Singapūra, Singapūra; Dienvidkoreja, Seula;
  • Taivāna, Taibeja; Taizeme, Bangkoka
 • Austrālija / Okeānija
  • Austrālija, Melburna; Jaunzēlande, Oklenda
 • Eiropa
  • Austrija, Vīne; Beļģija, Oostkamp; Kipra, Nikosija; Dānija, Kopenhāgena;
  • Francija: Parīze, Roubaix; Vācija: Berlīne, Nirnberga; Islande, Reikjavīka;
  • Īrija, Dublina; Itālija, Milāna; Luksemburga, Šteinels; Nīderlande, Amsterdama (4);
  • Norvēģija, Oslo; Polija, Varšava; Rumānija, Bukareste; Krievija, Maskava;
  • Spānija, Madride; Zviedrija, Stokholma; Šveice, Cīrihe; Ukraina, Vinnytsia;
  • Apvienotā Karaliste: Londona (Gosport) (4)
 • Ziemeļamerika
  • Kanāda, Toronto; Meksika, Mehiko; Amerikas Savienotās Valstis: Atlanta, Čikāga, Dalasa (2),
  • Kanzassitija, Losandželosa (3), Maiami, Ņujorka (3), Piscataway, Soltleiksitija,
  • Sanhosē, Sietlā
 • Dienvidamerika
  • Argentīna, Buenosairesa; Brazīlija, Sanpaulu

IronSocket pakalpojums ir draudzīgs P2P. Tas ļauj likumīgi koplietot failus P2P tīklos. Viņi rezervē vairākus stratēģiski izvietoti serverus P2P piekļuvei. Kā jūs varētu gaidīt, šie serveri atrodas likumdošanas ziņā draudzīgās valstīs P2P. Viņiem ir P2P serveri šādās valstīs:

 • Argentīna, Brazīlija, Kipra, Ēģipte, Islande, Indonēzija, Luksemburga, Nīderlande (4), Rumānija, Krievija, Taivāna, Taizeme un Ukraina

Viņi saka, ka ir rezervējuši ātrākus serverus saviem P2P un Torrent programmatūras lietotājiem. Tie, kas vēlas, P2P un Torrent lietojumprogrammās var izmantot arī Socks5 starpniekserveri.

IronSoclket DNS starpniekservera pakalpojums atbalsta reģiona maiņu, tam ir globālie DNS serveri un piedāvā piekļuvi milzīgam vairāk nekā 160 straumējošu multivides kanālu sarakstam. Tie nodrošina vairākus DNS serverus, kurus izmantot kopā ar savu DNS starpniekserveri, un iesakām ātrākai meklēšanai izvēlēties serveri, kas ir vistuvāk jūsu fiziskajai atrašanās vietai. Atlasītie DNS serveri neietekmēs jūsu reģionu maiņas iestatījumus. Visiem DNS serveriem ir nepieciešama IP atļauja caur viņu vietni, lai viņiem piešķirtu piekļuvi pakalpojumam. Reģiona nomaiņa pakalpojumu sniedzējiem, kurus atbalsta viņu DNS starpniekserveris, ir iestatīta arī tad, ja vietne ir jūsu konta lapa. Starp valstīm, kurās ir DNS starpniekserveri, ietilpst šādas:

 • Austrālija, Sidneja; Brazīlija, Sanpaulu; Vācija, Frankfurte; Īrija, Īrija; Japāna, Tokija; Singapūra, Singapūra; Amerikas Savienotās Valstis: Virdžīnija, Kalifornija

Privātums un drošība

Ja jūs patiešām vēlaties aizsargāt savu privātumu un anonimitāti, tad jums būs nepieciešams VPN, kam nav žurnāla politikas attiecībā uz viņu pakalpojumu izmantošanu. IronSocket skaidri norāda, ka tas ir ļoti svarīgi arī viņiem. Šeit ir viņu konfidencialitātes politikas izraksts:

Mēs esam apņēmušies aizsargāt un ievērot jūsu privātumu. Mēs ierobežojam apkopotās informācijas daudzumu līdz minimumam, kas nepieciešams, lai sniegtu mūsu pakalpojumus, pārvaldītu jūsu kontu un pasargātu sevi no krāpšanas un ļaunprātīgas izmantošanas. Īsumā:

Mēs NEVIENOJAMIES un nekādā veidā nereģistrējam saturu, kuram piekļūstat, izmantojot mūsu pakalpojumus.
Mēs nelietojam jūsu informāciju citiem mērķiem, izņemot tos, kuriem esat piekritis.
Mēs nepārdodam un netirgojam personisko informāciju komerciālos nolūkos.

Mēs nedalāmies ar personīgi identificējamu informāciju par jūsu kontu, izņemot gadījumus, kad to piespiež tiesiskas darbības, kas ir spēkā saskaņā ar Honkongas likumiem.

IronSocket pilnīgi skaidri norāda, ka viņi tīklā nereģistrē savu abonentu izmantošanu. Viņi arī paziņo, ka viņi rūpējas par personisko informāciju, kas viņiem varētu būt pieejama jums. Viņi atbalsta vairākas norēķinu metodes, kas ļaus jums būt vēl anonīmākiem, izmantojot viņu pakalpojumus, piemēram, Bitcoin un dāvanu kartes. Ir skaidrs, ka viņi nopietni uztver jūsu privātumu, bet kā ir ar jūsu drošību, sērfojot internetā?

Viņiem ir tīkls, kas sastāv no serveriem 38 dažādās valstīs, kas ir izplatītas visā pasaulē. Viņu tīkls atbalsta trīs VPN protokolus: OpenVPN, L2TP / IPSec un PPTP. Mēs iesakām, tāpat kā Ironsocket komanda, ka vislabākās drošības labad jūs izmantojat OpenVPN, lai izveidotu savienojumu ar viņu pakalpojumu, ja jūsu ierīce to atbalsta. Viņu spēcīgākajā OpenVPN šifrēšanā tiek izmantota AES-256 bitu datu šifrēšana ar SHA256 ziņojumu autentifikāciju. Viņu L2TP tiek atbalstīts daudzās ierīcēs un darbojas arī ar 256 bitu AES šifrēšanu. Autentifikācija starp viņu serveri un jūsu ierīci izmanto DHE-RSA-AES256-SHA, 4096 bitu RSA. Šis ir viens no labākajiem šifrēšanas veidiem, kas pieejams VPN nozarē, un tas nodrošinās, ka, lietojot IronSocket VPN, jūsu dati vienmēr tiek aizsargāti..

Apmeklējiet IronSocket

Praktiska pārbaude

Reģistrēšanās ir trīs darbību process:

 • Vispirms jums būs jāizveido konts.
 • Otrkārt, jums būs jāpielāgo pasūtījums.
  • Pārliecinieties, ka esat izvēlējies nepieciešamo paketi.
  • Jums var būt līdz pieciem papildu vienlaicīgiem savienojumiem. Papildu VPN savienojumi tiek atlaisti atkarībā no jūsu iegādātā numura.
   • Jūs saņemat trīs VPN + trīs IP ar izvēlēto bāzes paketi.
   • Viens papildu VPN + viens IP ir papildu USD 1,50 mēnesī vai USD 18,00 gadā.
   • Trīs papildu VPN + trīs IP ir papildus USD 3,00 mēnesī vai USD 36,00 gadā.
   • Pieci papildu VPN + pieci IP ir papildu USD 4,00 mēnesī vai USD 48,00 gadā.
 • Treškārt, jums būs jāizvēlas maksājuma veids un jāievada maksājuma informācija.

Tas ir parādīts zemāk redzamajā attēlā. Paketes izvēli un papildinājumu var izvēlēties, noklikšķinot uz atbilstošajām ikonām labajā pusē zem pasūtījuma kopsavilkuma.

IronSocket reģistrācija

Pirmkārt, IronSocket pakalpojumam nav pielāgotas programmatūras klientu. Savienojums ar viņu tīklu galvenokārt notiek ar atvērtā koda OpenVPN Connect klientu. Kad programmatūra OpenVPN Connect ir instalēta jūsu ierīcē, jums būs manuāli jāinstalē pareizi (.opvn) faili, lai varētu izveidot savienojumu ar viņu tīkla VPN serveriem. Pēc brīža mēs to parādīsim operētājsistēmai Windows.

Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu ar OpenVPN operētājsistēmās Windows, Mac OS X, iOS un Android, kā arī dažiem maršrutētājiem. IronSocket savā vietnē ir labi uzrakstīti pakāpeniski iestatīšanas norādījumi visu šo konfigurēšanai. Viņi atbalsta arī Linux, bet jums būs jāsazinās ar izcilo atbalsta personālu, lai saņemtu saiti uz .pdf, lai to konfigurētu (gan Ubuntu, gan Debian). Viņiem ir arī rokasgrāmatas katras šīs platformas konfigurēšanai ar L2TP un PPTP protokoliem.

Savienojuma izveide ar Windows VPN klientu

OpenVPN savienojuma ikona

Tagad apskatīsim, kā mēs varam konfigurēt Windows izmantot IronSocket VPN. Vispirms datorā būs jālejupielādē Windows OpenVPN Connect klients. Saiti, lai to izdarītu, varat atrast IronSocket vietnes iestatīšanas apgabalā. Kad esat lejupielādējis šo pakotņu instalētāju savā mašīnā, jums tas būs jāatver un jāinstalē. Tādējādi darbvirsmai tiks pievienota ikona (parādīta pa labi). Noklikšķinot uz tā, Windows klients tiks atvērts sistēmas teknē šādi. X uz OpenVPN Connect ikonas teknē norāda, ka šobrīd mēs neesam izveidojuši savienojumu.

OpenVPN sistēmas tekne

Tagad, kad esat instalējis un atvēris Windows OpenVPN klientu savā datorā, no IronSocket vietnes jāielādē .ovpn fails serverim (-iem), kuram vēlaties izveidot savienojumu. Apskatot viņu vietnes tīkla lapu, jūs redzēsit attēlu, kas līdzīgs attēlam, kas parādīts zemāk. Pirmais, kas jāievēro šajā attēlā, ir tas, ka augšdaļā esam atlasījuši cilni OpenVPN, lai mēs redzētu serverus, kas atbalsta OpenVPN protokolu.

IronSocket OpenVPN tīkls

Šajā tabulā ir četras kolonnas: Valsts, Atrašanās vieta, P2P atļauta un Konfigurācija. Iepriekš redzamajā attēlā mēs izvēlējāmies izveidot savienojumu ar Austrāliju, Melburnu. Noklikšķinot uz zaļās pogas iegūt profilu, tiks atvērts atlases logs, kā parādīts zemāk.

IronSocket ovpn konfigurācijas faili

Lai saprastu iepriekš minēto attēlu, jums jāzina, ka IronSocket ietver trīs dažādas konfigurācijas savienojumam ar VPN serveriem, izmantojot OpenVPN protokolu. Katram no tiem ir atšķirīgs šifrēšanas līmenis, kas ir šāds:

 • Spēcīgs – ir noklusējuma IronSocket konfigurācija, kas izmanto AES 256 bitu šifrēšanas datu šifrēšanu ar SHA256 ziņojumu autentifikāciju. Tas nodrošina vislielāko privātumu un drošību, un mēs to iesakām lielākajai daļai lietotāju.
 • Gaismas – izmanto Blowfish 128 bitu CBC šifrēšanas datu šifrēšanu. Tas nodrošinās ātrāku datu pārsūtīšanas ātrumu, vienlaikus piedāvājot mērenu šifrēšanas līmeni. Izmantojiet to, ja vēlaties ātrāku veiktspēju, bet tomēr vēlaties, lai visa jūsu interneta trafiks tiktu šifrēts.
 • Nav – Šajā konfigurācijā vispār netiek izmantota datu šifrēšana. Šī opcija piedāvā maksimālo ātrumu. Izmantojiet to, ja ātrums ir vienīgā problēma. Šī konfigurācija būtu piemērota straumējošam multividei.

Visos šifrēšanas līmeņos tiek izmantota 4096 bitu RSA drošai TSL / SSL autentifikācijai. Mūsu gadījumā mēs esam izvēlējušies lejupielādēt (.ovpn) konfigurāciju, lai izveidotu savienojumu ar Austrāliju, izmantojot spēcīgāko šifrēšanu. Tiks atvērts logs, lai konfigurācijas failu saglabātu jūsu mašīnā. Kad konfigurācijas fails ir saglabāts jūsu datorā, teknē atveriet klientu un atlasiet importēt -> vietējais fails, kā parādīts zemāk. Tiks atvērts logs, kurā varēsit atlasīt importējamo failu.

IronSocket importēšana

Pēc izvēlētā (.ovpn) faila atlasīšanas paplātes apgabalā redzēsit ziņojumu, kas līdzīgs tam, kas parādīts zemāk. Tagad, kad savienojums ir saglabāts, jūs varēsit izveidot savienojumu ar izvēlēto IronSocket VPN serveri.

IronSocket Import AU Config

Noklikšķinot uz klienta, izvēloties vajadzīgā servera nosaukumu un pēc tam izveidojot savienojumu, tiks sākts savienojuma process (parādīts zemāk)..

Izveidojiet savienojumu ar IronSocket VPN

Tas parādīs pieteikšanās logu, kurā varēsit ievadīt savus akreditācijas datus, lai pieteiktos IronSocket tīklā, kā parādīts zemāk.

Ironsocket pieteikšanās

Pēc lietotājvārda un paroles ievadīšanas savienojuma process tiks turpināts. Ikonai OpenVPN Connect būs zila bultiņa, kas norāda, ka tā autentificē jūsu izvēlēto serveri. Pēc neilga laika paplātes apgabalā redzēsit ziņojumu, kas līdzīgs šim. Novietojot peles kursoru virs ikonas, tiks parādīts klienta pašreizējais stāvoklis.

Ironsocket savienots ziņojums

Kad esat saņēmis ziņojumu, piemēram, iepriekš parādīto, jūs esat izveidojis savienojumu ar IronSocket tīklu, un visa jūsu interneta trafiks tiks šifrēts un maršrutēts caur izvēlēto VPN serveri. Lai izveidotu savienojumu ar citu serveri, vispirms ir jāatvieno, pēc tam jāizvēlas cita servera atrašanās vieta. Jums ir manuāli jāimportē katrs konfigurācijas fails, kuru vēlaties izveidot savienojumu ar pirmo reizi, kad to lietojat.

Apmeklējiet IronSocket

Sazinieties ar Mac VPN klientu

IronSocket atbalsta savienojumu ar Mac datoriem, izmantojot

 • OpenVPN Connect
 • OpenVPN w / Tunnelblick (OSX 10.5 vai jaunāka versija)
 • OpenVPN w / Tunnelblick (OSX 10.4)

Savienojums ar IronSocket VPN pakalpojumu ir manuāla iestatīšana, līdzīga iepriekš Windows parādītajai, ar gandrīz tādu pašu funkcionalitāti. Viņu vietnes iestatīšanas apgabalā ir norādījumi, kas palīdzēs jums iepazīties ar procesu. Viņiem ir arī ceļveži Mac ierīču konfigurēšanai ar L2TP un PPTP.

Izveidojiet savienojumu no sava iPhone vai iPad

Savienojums ar IronSocket ar savu iPhone, iPad vai iPod Touch notiek caur OpenVPN Technologies lietotni OpenVPN Connect. Lietotni var lejupielādēt no Apple iTunes App Store. Tam nepieciešama vismaz iOS 6.1 vai jaunāka versija. Lietotne darbosies iPhone, iPad un iPod Touch. Kad esat instalējis lietotni, .ovpn faili būs jāimportē līdzīgi kā Windows gadījumā. Varat arī izveidot savienojumu ar L2TP un PPTP.

Izveidojiet savienojumu no Android ierīces

IronSocket nepiedāvā lietotni Android ierīcēm, taču iestatīšanas process ir ļoti vienkāršs. Android tālruni vai planšetdatoru var konfigurēt, lai izveidotu savienojumu ar servera atrašanās vietām, izmantojot OpenVPN, PPTP vai L2TP protokolu. Konfigurēšana neaizņem daudz laika.

Tālāk ir norādījumi par L2TP savienojumiem:

1) Atveriet izvēlni un izvēlieties Iestatījumi
2) Atlasiet Bezvadu un tīkla vai bezvadu vadības ierīces, atkarībā no jūsu Android versijas
3) Atlasiet VPN iestatījumi
4) Atlasiet Pievienojiet VPN
5) Atlasiet Pievienot L2TP / IPsec PSK VPN
6) Atlasiet VPN nosaukums un ievadiet aprakstošo vārdu
7) Atlasiet Iestatiet VPN serveri un ievadiet servera resursdatora nosaukumu (servera adreses ir norādītas viņu vietnes tīkla lapā)
8) Pieskarieties Iestatiet IPSec iepriekš koplietotu atslēgu un ievadiet ironsocket ”
9) noņemiet atzīmi Iespējot L2TP noslēpumu
10) Atveriet izvēlni un izvēlieties Saglabāt

Kad VPN ir pievienots, tam vajadzētu parādīties VPN sarakstā. To var izvēlēties, lai izveidotu savienojumu.

Apmeklējiet IronSocket

IronSocket ātruma pārbaude

IronSocket sniegums nedaudz lika vilties, kā redzams zemāk redzamajā ātruma pārbaudē. Kā redzat, VPN ātrums bija lēnāks nekā tiešais uz manu ISP. Jūs varat gaidīt zināmu ietekmi uz veiktspēju, izmantojot jebkuru VPN, pamatojoties uz pieslēguma šifrēšanas pieskaitāmām izmaksām.

IronSocket ātruma pārbaude

Kā redzams no iepriekš redzamajiem attēliem, IronSocket šifrētais savienojums pazemināja mana pamata ISP lejupielādes ātrumu no 54,70 Mb / s līdz 35,28 Mb / s. Tas ir kritums par aptuveni 36%, kas ir vairāk, nekā mēs būtu gribējuši redzēt. Dažos savienojumos bija vērojami vēl lielāki kritumi (līdz 50%). Lai arī gaidāmi zināmi zaudējumi, mēs jūtamies kā pārāk lieli zaudējumi. Aizstāvībā šie testi tika veikti, izmantojot spēcīgāko šifrēšanu. Mūsu gadījumā mēs varētu absorbēt šādus zaudējumus, jo mums ir ātrs bāzes ISP ātrums. Mēs iesakām pats pārbaudīt pakalpojumu, lai redzētu, vai šis savienojuma ātruma zudums jums ir pieņemams.

Secinājums

IronSocket ir uzticams VPN pakalpojums. Viņiem nav neviena individuāla programmatūras klienta, taču viņiem ir izcili manuāli konfigurēšanas ceļveži, kas palīdz biedriem izveidot savienojumu no plaša ierīču klāsta. Viņu primārais savienojums notiek caur OpenVPN Connect programmatūru no OpenVPN Technologies. Tie ļauj ērti izvēlēties serveri ar vēlamo šifrēšanas stiprumu un importēt (.ovpn) failu, lai izveidotu savienojumu ar ierīci, izmantojot OpenVPN protokolu. Viņiem ir arī rokasgrāmatas L2TP un PPTP lietošanai ar dažādām ierīcēm.

Viņu pakalpojums ietver neierobežotu piekļuvi VPN, DNS starpniekserveri vairāk nekā 160 straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem un piekļuvi HTTP un Sock5 starpniekserveriem. Viņi piedāvā tīkla serveru apakškopu, kas, viņuprāt, ir optimizēta Torrent un P2P failu koplietošanai.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Viņi ļauj viegli izvēlēties šifrēšanas stiprumu, kad tiek atlasīti serveri, ar kuriem izveidot savienojumu.
 • Viņu 7 dienu garantijai nav nosacījumu.
 • Termiņu atlaides ikgadējiem pieteikumiem.
 • Papildu savienojumi ar pieaugošām atlaidēm lielākam papildinājumu skaitam

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Piedāvājiet pielāgotas programmatūras klientus Windows un Mac OS X lietotājiem.
 • Piedāvājiet mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm
 • Uzlabojiet kopējo tīkla ātrumu

IronSocket nebija savas pielāgotas programmatūras. Veids, kā viņi automatizēja (.ovpn) servera atlasi, bija noderīgs un racionalizēja importēšanas procesu. Tomēr šis process būs jāatkārto katram serverim un šifrēšanas stiprumam, kuru vēlaties izmantot, un tas varētu būt garlaicīgs. Tas ir vienkārši lietojams. Varat izvēlēties, vai izmantot TCP vai UDP no programmatūras OpenVPN connect.

Neatkarīgi no tā, kuru termiņu izvēlaties (mēnesi, 6 mēnešus vai gadu), IronSocket piedāvā septiņu dienu naudas atdošanas garantiju. Mēģiniet viņu dienestam izmēģināt un redzēt, ko domājat. Ja jums tas patīk, jūs varat abonēt tikai no 4,16 USD mēnesī.

Apmeklējiet IronSocket

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map