Geriausi Mičigano VPT

MičiganasMičiganas yra JAV Didžiųjų ežerų regione. Dėl savo išskirtinės formos „Pirštų valstybė“ užima 10 vietą gyventojų ir joje gyvena beveik 10 milijonų gyventojų. Norėdami aplankyti šią puikią valstiją nuo žiemos iki vandens stebuklų, galite rasti daugybę priežasčių. Tačiau jei iš viso planuojate naudoti viešąjį „Wi-Fi“, pirmiausia įsitikinsite, kad prisijungsite prie VPN serverio. Netrukus paaiškinsime išsamiau. Tuo tarpu prašome pažvelgti į mūsų geriausių Mičigano VPT sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
5StiprusVPN4,37 USDStiprusVPN46Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Mičiganas yra JAV valstija, todėl ši „pirštinės valstybė“ nenuves jūsų asmeninių duomenų. Nėra jokių įrodymų, kad Mičigano ar JAV vyriausybė vykdys beatodairišką stebėjimą. Beje, yra ir kitų, kurie norėtų pasidomėti jūsų asmenine informacija. Prisijungę prie VPN, tiems sukčiams taps daug sunkiau pakenkti jūsų asmeniniams duomenims.

Net jei nėra vyriausybės ar valstybės cenzūros, vis tiek gausite galimybę pasinaudoti antrąja priežastimi naudoti VPN. Tai yra siekiant padėti jums išvengti geografinių blokų ir sportinės elektrinės. Jei esate bet kurios Mičigano komandos gerbėjas ir norite žiūrėti žaidimą internete, žiniasklaidos kompanija jus užblokuos. Naudodamiesi VPN, norėdami prisijungti prie serverio kitoje srityje, galite priversti programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur. Tai taip pat padės, jei norite pasiekti turinį iš kitų regionų.

Koks yra geriausias Mičigano VPT?

Norėdami padėti mums geriausiai atsakyti į šį klausimą, turime įvertinti kelis kriterijus. Ohajo valstija yra JAV, todėl daugiau dėmesio skirsime kriterijų ir greičio atblokavimui. Čia yra svarbiausi.

 • Galimybė apeiti sporto užtemimus ir riboti geografinę buvimo vietą regione
 • Stabilūs ir dideli tinklo serveriai, padedantys pašalinti atjungimus
 • Greitaeigiai serveriai, kurie gerai veikia regione atliekant greičio testus
 • Stiprus karinio lygio šifravimas, padedantis apsaugoti vartotojo privatumą
 • Griežta nerašymo politika, padedanti apsaugoti privatumą
 • Programų mobiliesiems palaikymas kelioms platformoms, įskaitant „Amazon Firestick“

Dabar atidžiau apžvelgsime geriausius Mičigano VPT.

1. Geriausias Mičigano VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su serveriais Čikagoje. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite JAV ir atidarykite Čikagą. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai prijungėme VPN serverį Čikagoje, greičio tikrinome Detroite, Ann Arbor ir East Lansing. Rezultatus galite pamatyti žemiau.

Mičigano „ExpressVPN“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Mičigano VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Čikagoje. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Prisijungėme prie serverio, esančio Čikagoje, ir išbandėme greitį Detroite, Ann Arbor ir East Lansing. Visose trijose vietose greitas atsisiuntimo greitis.

Mičigano „NordVPN“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. Geriausias Mičigano VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį Čikagoje (dėl artumo), atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Čikagoje. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį Detroite, Ann Arbor ir East Lansing. Žemiau matote rezultatus.

Mičigano „CyberGhost“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

4. Geriausias Mičigano VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį naudosime būdami Mičigano valstijoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Prisijungėme prie „IPVanish“ serverio Čikagoje ir išbandėme greitį Detroite, Ann Arbor ir East Lansing. Žemiau matote rezultatus.

IPVanish Mičigano greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

5. Geriausias Mičigano VPT: „StrongVPN“

StiprusVPN

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,37 USD per mėnesį (41% nuolaida)

„StrongVPN“ būstinė yra JAV ir turi vieną geriausių VPN tinklų šalyje. Anksčiau įmonė imdavo mokesčius vartotojams pagal jų naudojamų serverių vietų ir protokolų skaičių. Tai pasikeitė, kai „StrongVPN“ dabar siūlo nariams visišką prieigą prie savo tinklo su šimtais serverių visame pasaulyje.

Naujausias „StrongVPN“ paslaugos papildymas yra „StrongDNS“ funkcija. Kiekvienas, užsiregistravęs „StrongVPN“ abonementui, taip pat gauna nemokamą prieigą prie „StrongDNS“ – tai intelektuali DNS paslauga, naudojama siekiant išvengti geografinių apribojimų. Tai puikus sprendimas tiems, kurie planuoja keliauti už JAV ribų ir nori prisijungti prie „Netflix“.

„StrongVPN“ talpina keletą serverių, esančių Čikagoje, ir mes jais naudojamės dėl artumo. Deja, negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoje to norėsite spustelėti išskleidžiamąjį serverio vietos meniu, pasirinkti JAV ir pasirinkti vieną Čikagoje. Geriausiam pasirodymui pasirinkome „OpenVPN UDP“. Prisijungę prie VPN serverio Čikagoje, išbandėme greitį Detroite, Ann Arbor ir East Lansing. Gavome rezultatus, kuriuos matote žemiau.

Mičigano „StrongVPN“ greičio testas

„StrongVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir nemokama „SmartDNS“ prieiga tik už 7,50 USD per mėnesį arba 52,49 USD per metus. Metinė sąskaita sudaro tik 4,37 USD per mėnesį. Naujiems vartotojams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Peržiūrėkite „StrongVPN“ pasiūlymus

Dabar turite puikių galimybių apsisaugoti būdami Mičigane. Tikimės, kad jūs suprasite, kodėl verta rasti puikų VPT. Yra daugiau variantų, kuriuos taip pat galite pasižiūrėti mūsų svetainėje 10 geriausių VPN sąrašų. Nors jie taip pat yra geros galimybės, mes įsitikinome, kad mūsų konkretus pasirinkimas pagrįstas keliais veiksniais, įskaitant saugumą, stabilumą, greitį, kainą, įsitikinome, kad jie buvo optimizuoti Mičiganui. Nesvarbu, ką ten darysite, VPT jus aprėpia. Naudodamiesi mūsų vadovu mes galime padėti jums priimti teisingą sprendimą, kad atitiktų jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map