PitsburgePensilvanijos mieste Pitsburge iš viso gyvena 305 000 žmonių. Tačiau didmiestyje gyvena 2,3 mln. Gyventojų. Pitsburgas turi dvi skirtingas pravardes, yra žinomas dėl daugybės dalykų, todėl aplankyti „Rust Belt City“ yra daugybė priežasčių. Jei ketinate išvykti į „Steel Town“ ir planuojate naudotis viešuoju belaidžiu internetu, pirmiausia įsitikinkite, kad prisijungėte prie VPN. Taip pat galite naudoti VPN, kad atblokuotumėte geografinius apribojimus, kad galėtumėte mėgautis mėgstamomis sporto komandomis. Štai keletas geriausių Pitsburgo VPT.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Bėgant metams į miestą atėjo daugybė imigrantų, ieškančių darbo. Pitsburgo plieno gamyba paskatino „Steel City“ pravardę. Kitas Pitsburgo slapyvardis yra Tiltų miestas. Taip yra dėl 446 tiltų mieste. Šiais laikais buvo keletas atgaivinimų ir daug dalykų, kurie vilioja lankytojus. Tai apima kai kurias pagrindines pramonės šakas, taip pat įvairius muziejus, festivalius, tris aukščiausio lygio sporto komandas („Pirates“ – MLB, „Steelers“ – NFL, „Penguins“ – NHL), „NCAA Men’s March Madness“ paskirties vietą, pramogų parką ir dar daugiau..

Dėl visko, kas vyksta Pitsburge, vyksta nemažai turizmo. Nors jums gali pritrūkti ką nors nuveikti ar pamatyti, yra didelė tikimybė, kad naudositės viešuoju belaidžiu internetu. Jei tai padarysite, pirmiausia norėsite prisijungti prie VPN. Kadangi dabar daugelyje verslininkų įprasta matyti nemokamą viešą „WiFi“ ryšį, internete padaugėjo ir nusikaltėlių. Prisijungę prie VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to vagims yra sunkiau pavogti jūsų duomenis. Priešingu atveju esate pažeidžiamas kibernetinės atakos.

VPN ne tik apsaugo jūsų privatumą, bet ir padės išvengti elektros energijos tiekimo nutraukimo ir geografinių apribojimų. Jei esate sporto gerbėjas, tikriausiai žinote apie profesionalaus sporto užtemimą. Įmonės, šalys ir mokyklos neleidžia vartotojams matyti turinio, esančio tikslinėje srityje arba už jos ribų. Tokiu atveju prisijungus prie VPN kitoje srityje programinė įranga ims galvoti, kad esate kažkur kitas.

Koks yra geriausias Pitsburgo VPT?

Mūsų geriausių Pitsburgo VPT sąrašas pagrįstas šiais kriterijais:

  • Greičio testai atlikti VPN serveriuose netoli Pitsburgo.
  • Kiekvieno VPN tinklo patikimumas srautiniam HD turiniui
  • Stiprus šifravimas tiems, kurie daugiausia dėmesio skiria privatumo apsaugai
  • Mes teikiame pirmenybę teikėjams, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
  • Galimybė atblokuoti kanalų ir tiesioginių sporto renginių apribojimus
  • Programos mobiliesiems ir transliacijos palaikymas „Amazon Firestick“ vartotojams

Netrukus čia pateikiamas geriausių Pitsburgo VPT paslaugų sąrašas

1. Geriausias Pitsburgo VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ Pitsburgo greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“ ir laukelyje, kuriame sakoma „ieškokite šalies ar miesto“, Niujorkas (nes tai artimiausia vieta) įrašykite Niujorką (nes tai artimiausia vieta). Šiuo metu galite pasirinkti ten esančius serverius. Prisijungėme prie serverio Niujorke ir išbandėme Pitsburge. Greitis buvo 280,55 Mbps. Žymiai greičiau nei bet kuris kitas VPN, kurį išbandėme.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Pitsburgo VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ Pitsburgo greičio testasNiujorke „NordVPN“ teikia daugybę serverių. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme Jungtinių Valstijų serverį Niujorke, o atsisiuntimo greitis buvo 192,60 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Pitsburgo VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA Pitsburgo greičio testasVIP „Windows“ klientas yra supaprastintas. Tai reiškia, kad jūs nerasite daug tiek, kiek nustatėte ir naudojote. Tai pasakė, kad tai yra viskas, kas paprasta. PIA siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 136,94 Mbps greičiu.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Pitsburgo VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ Pitsburgo greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį netoli Pitsburgo, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn į JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas serverių JAV sąrašas. „CyberGhost“ tinklas neturi jokių serverių Pitsburge, tačiau jie turi nemažai serverių Niujorke. Prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį Pitsburge. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 142,58 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Pitsburgo VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, įskaitant „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo vienas greičiausių Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

IPVanish Pitsburgo greičio testas„IPVanish“ priglobia daugiau nei 100 serverių Niujorke, ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui nyc.a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Niujorke, Pitsburge ir nustatėme, kad mūsų kabelio jungties greitis yra 105,95 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Nors manome, kad pasirinkome geriausius variantus, kuriuos galite naudoti būdami Pitsburge, galite jaustis nesunkiai. 10 geriausių VPN sąrašą. Tačiau jums to nereikia. Priėmėme sprendimus remdamiesi saugumu, greičiu, patikimumu ir net kaina. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių serverių Pitsburgo apylinkėse ar šalia jų. Tokiu būdu turėsite prieigą prie kuo geresnio greičio. Nesvarbu, kurį pasirinksite, visi jie turi gerus tinklus. Jei norite transliuoti turinį, lemiamą reikšmę turi greitis. Naudodamiesi mūsų vadovu, kuris padės priimti teisingą sprendimą, galite rasti geriausią variantą pagal jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me