LosandželosaLosandželosa (saīsināti L.A. lielāko daļu laika) ir otrā lielākā pilsēta Amerikas Savienotajās Valstīs. Tiek lēsts, ka pilsētas iedzīvotāju skaits ir 3,97 miljoni, un metro rajonā dzīvo nedaudz vairāk kā 13 miljoni iedzīvotāju. Losandželosa ir pazīstama ar daudzām lietām, tāpēc ir daudz iemeslu apmeklēt Eņģeļu pilsētu. Ja LA apmeklēšana ir daļa no jūsu nākotnes plāniem un jūs vēlaties izveidot savienojumu ar publisko WiFi, jūs vēlēsities izmantot VPN. Iedzīvotāji un tūristi, izmantojot VPN, var baudīt privātuma aizsardzības priekšrocības un piekļuvi neierobežotam internetam.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Ir daudzas lietas, kas ved tūristus un biznesa cilvēkus uz apkārtni. Vairāku uzņēmumu galvenā mītne atrodas Losandželosā. Daži no apgabala apskates objektiem ir Disnejlenda, pludmales, Holivuda, lielisks klimats, vairākas augstākā līmeņa sporta komandas un daudz kas cits. Apkārtnes komandās ietilpst LA. Dodgers un Anaheimas eņģeļi (MLB), L. A. Lakers un Clippers (NBA), L. A. Rams and Chargers (NFL), L. A. Kings un Anaheimas pīles (NHL). Protams, ir vairāk nekā mēs šeit uzskaitām, bet tie ir galvenie. Kā redzat, apgabala apmeklēšanai ir daudz iemeslu.

Daudzi uzņēmumi konkurē savā starpā, piedāvājot saviem patroniem bezmaksas WiFi. Tā kā ir daudz ierīču, ko mūsdienās izmanto visi, tā var būt lieliska lieta. Tomēr tā ir arī lieliska lieta kibernoziedzniekiem. Lai kur jūs dotos, jūs būsit neaizsargāts pret kiberuzbrukumu, ja vien neizmantojat VPN. Kad izveidojat savienojumu, jūs izveidojat drošu un šifrētu saiti uz jūsu izvēlēto serveri. Tas kropļiem ir daudz grūtāk nozagt jūsu slepenos datus. Neviens nevēlas, lai viņu identitāte tiktu nozagta ceļojuma laikā.

Otrs VPN izmantošanas iemesls ir elektroenerģijas padeves pārtraukumi un ģeogrāfiski ierobežojumi. Lielākā daļa sporta fanu zina, kādas ir elektrības padeves problēmas, mēģinot skatīties savas iecienītās komandas. Pieslēdzoties serverim citā vietā, jūs varat maldināt programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur. Bieži vien valstis, uzņēmumi un citas iestādes uzliks ģeogrāfiskos ierobežojumus. Neizmantojot VPN, jūs tiksit bloķēts, ja mēģināsit skatīt saturu mērķa apgabalā vai ārpus tā.

Kāds ir labākais VPN Losandželosai?

Lai noteiktu mūsu labāko VPN sarakstu LA, mēs koncentrējāmies uz šādiem kritērijiem:

  • Ātruma testa rezultāti no VPN serveriem Losandželosā katram pakalpojumu sniedzējam
  • Priekšroka tiek dota VPN ar vairākām serveru atrašanās vietām Kalifornijā
  • Spēja atbloķēt populāros straumēšanas pakalpojumus un kanālus
  • Augsts šifrēšanas līmenis, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes privātumu
  • Atbalsts Kodi, torrent trafiks un populāras tiešsaistes spēles.
  • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir Losandželosas labāko VPN pakalpojumu saraksts:

1. Labākais VPN Losandželosā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Losandželosas ātruma pārbaudeLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Losandželosa. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri LA un ātrums bija 206,27 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Losandželosā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Losandželosas ātruma pārbaudeNordVPN mitina serverus Losandželosā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri LA, un lejupielādes ātrums bija 183.60 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Losandželosā: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Losandželosas ātruma pārbaudeIzmantojot PIA Windows klientu, iestatīšanai un lietošanai nav daudz. Tomēr tas nenozīmē, ka programma tiek noņemta. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, serveris LA darbojās labi, ar lejupielādes ātrumu 78,68 Mb / s.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN Losandželosā: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Losandželosas ātruma pārbaudeTā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Losandželosā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Izvēlēties manu serveri”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt konkrētu serveri. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Losandželosā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 54,50 Mb / s.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Losandželosā: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, ieskaitot IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis starp ātrākajiem Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

IPVanish Losandželosas ātruma pārbaudeIPVanish mitina vairāk nekā 70 serverus LA, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, caurspīdīgs.a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Losandželosā un konstatējām, ka mūsu kabeļtelevīzijas savienojuma ātrums ir 103,89 Mb / s.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs jums piedāvājām, ir labākā izvēle, ko varat izmantot, atrodoties L.A. Tomēr jūs vienmēr varat ielūkoties mūsu top 10 VPN sarakstā. Tomēr jums tas nav jādara. Mūsu lēmumu pamatā ir drošība, ātrums, uzticamība un pat cena. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem Losandželosā. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko iespējamo ātrumu. Neatkarīgi no tā, kuru opciju izvēlēsities, jūs nekļūdīsities. Ja vēlaties straumēt saturu, ļoti svarīgs ir labs ātrums. Cerams, ka mūsu ceļvedis palīdzēs jums pieņemt labāko lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me