VPNhub logotipsJa esat pazīstams ar populāro pieaugušo vietni Pornhub.com, viņi ir spēruši lielu soli. Pornhub, iespējams, ir viena no lielākajām porno “caurulīšu” vietnēm. Tas nozīmē, ka tajā ir videoklipi no dažādiem pieaugušajiem paredzētiem avotiem “Youtube” stila formātā. Lai arī tam ir jēga, viņi ir pirmie pieaugušo mēģenes vietne, kas nāk klajā ar savu VPN produktu ar nosaukumu VPNhub. Pakalpojums tikko izlaists 2023. gada 24. maijā, un tas ir pilnībā pieejams bez maksas iOS un Android ierīcēs. Tomēr, ja izvēlaties premium versiju, jūs varat piekļūt Windows un Macintosh lietotnēm. Lietotni atbalsta sludinājumi. Google statistika šajā brīdī parāda šo VPN ar vairāk nekā 50 000 lejupielādēm. Tā kā šis VPN ir jauns, iespējams, nāksies saskarties ar dažām problēmām. Šajā pārskatā mēs iekļausim funkcijas un lietojumu, ko varat sagaidīt lietotnē.

Vpnhub Main

Par VPNhub

VPNhub programmatūru izstrādā uzņēmums AppAtomic. Acīmredzot viņi ir izmantojuši cita uzņēmuma tīklu. Šajā gadījumā tā ir laba lieta. Mums ir pierādījumi, ka ātrums ir labs. Tomēr par pakalpojumu sniedzēju nevar atrast daudz informācijas, vismaz to nodrošina lietotne vai vietne. Mēs varam jums pateikt, ka tā atrodas ASV, tāpēc tiek piemēroti standarta ASV datu noteikumi. Mēs esam mazliet atturīgi no VPNhub, jo, ja VPN pakalpojums ir bezmaksas, tas bieži nozīmē, ka informācija tiek pārdota.

Cenu noteikšana

VPNhub cenas ir nedaudz neparastas. Lai arī tas piedāvā Windows un Mac lietojumprogrammas, nav iespēju iegādāties premium klases pakalpojumu, izmantojot šo metodi. Ja jūs nolemjat iegādāties premium versiju, tā ir pieejama Android ierīcē paredzētajā Google Play veikalā ar cenu 11,99 USD mēnesī. Ja jūs nolemjat iegādāties premium versiju iOS, tā kādu iemeslu dēļ ir USD 12,99. Tomēr nešķiet, ka ilgtermiņa konta operētājsistēmai Android būtu iespējams. Viņi abiem pakalpojumiem piedāvā 7 dienu izmēģinājumu, taču vispirms ir jāievada jūsu maksājuma informācija. Kreisajā attēlā ir redzama operētājsistēma Android, bet labajā pusē – iOS versijas cenu noteikšana.

  Spoku apskats 2016

VPNHub cenu noteikšana abām mobilajām ierīcēm.

Iespējas

VPNhub norāda, ka tas ir bezmaksas un neierobežots VPN. Tomēr tas attiecas tikai uz 1 ASV serveri. Serveris var mainīties atkarībā no dažiem dažādiem faktoriem. Iegādājoties VIP opciju, varat atvērt daudzas papildu servera vietas. Zemāk redzamajā attēlā varat redzēt dažus pieejamos serverus.

VPNhub Premium serveri

Šobrīd šķiet, ka ir tikai viens iestatījums, kuru varat mainīt Android un iPhone. IPhone tālrunī ikonu var mainīt uz diskrētāku versiju. Android versijai jums ir iespēja mainīt push paziņojumus. Laikam ejot, jūs, iespējams, redzēsit citus pieejamus.

 • Nav reklāmu.
 • Ātrāki savienojumi.
 • Savienojumi visā pasaulē.
 • Savienojiet ar ne vairāk kā 3 ierīcēm.

Serveru atrašanās vietas un valstis

Tā kā uzņēmums atrodas ASV, lietošanas politikā noteikts, ka uzņēmumam ir aizliegts veikt uzņēmējdarbību šādās valstīs.

 • Birma / Mjanma
 • Kuba
 • Irāna
 • Ziemeļkoreja
 • Sudāna
 • Sīrija

Turklāt viņu lapās norādīts, ka pakalpojums var būt bloķēts šādās valstīs.

 • Katara
 • Saūda Arābija
 • AAE
 • Ēģipte
 • Ķīna

VPNhub serveri atrodas:

 • Savienotās Valstis – Ešbērna, Atlanta, Čikāga, Dalasa, Lasvegasa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanhosē, Sietla.
 • Austrālija, Brazīlija, Kanāda, Francija, Vācija, Japāna, Nīderlande, Singapūra, Dienvidkoreja, Spānija, Zviedrija, Apvienotā Karaliste.

Gluži tāpat kā citas preces ar šo pakalpojumu, iespējams, laika gaitā palielināsies valstu un serveru skaits.

Praktiska pārbaude

VPNhub lietošana ir vienkārša. Kā redzat attēlā zemāk, atlasiet, kuru vēlaties izveidot savienojumu (pirmo reizi), un pēc tam pieskarieties vidējam ekrānam. Kur redzat nolaižamo izvēlni, varat mainīt servera atrašanās vietu (ja jums ir premium versija).

4. VPN lietošanas ekrāns

VPNhub ātruma pārbaude

Viens no augstākās kvalitātes pakalpojuma pārdošanas punktiem ir tas, ka jūs saņemat ātrākus savienojumus. Tāpēc mēs gribējām pārbaudīt bezmaksas versiju, lai redzētu, kā tā darbojas. Kā redzat attēlā zemāk, rezultāti bija pārsteidzoši. Tas ir tāpēc, ka tas ir tuvu mūsu normālajām likmēm. Protams, tas var mainīties, jo vairāk cilvēku pievienojas pakalpojumam. Tomēr, ja tas norāda, kā tas parasti darbosies, rezultāti ir lieliski.

  SpyOff VPN apskats 2023

VPNhub Speedtest

Kas par noplūdēm?

Ja apskatīsit dažus pakalpojuma Google Apps pārskatus, daži lietotāji minēja noplūdes problēmas. Mēs izmantojām savu iecienīto visaptverošo noplūdes testeri vietnē www.doileak.com. Kā redzams zemāk redzamajos attēlos, mēs ar šīm problēmām nesaskārāmies. Problēmas, kuras mēs izdarījām, bija saistītas ar mūsu izvēli pārlūkprogrammā, nevis VPN pakalpojumu.

Noplūdes testa kompozīts

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN?

Tā kā arvien vairāk uzņēmumu piedāvā bezmaksas WiFi, ir ļoti svarīgi izmantot VPN. Lai gan WiFi ir lielisks, kibernoziedznieki domā, ka tas ir arī lieliski. Pieslēdzoties izvēlētajam serverim, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu. Tādā veidā jūs ievērojami samazināsit iespēju, ka noziedznieki nozags jūsu slepenos datus.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir īpaši svarīgi, ja jūsu aktivitātes ietver tādas vietnes kā Pornhub, kuras dažās valstīs ir ierobežotas. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, palīdzēs izveidot savienojumu ar serveri. Tas ir tāpēc, ka tas bloķējošajai programmatūrai liek domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tā var būt reāla priekšrocība, ja mēģināt piekļūt noteiktiem reģioniem vai arī jums tiek liegts skatīt pieaugušajiem paredzētu saturu. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, un jūs varat sākt pārlūkot vai apskatīt saturu, kuram vēlaties piekļūt. Mēs esam pārliecināti, ka varat padomāt par vairākiem lietojumiem, kur tas varētu būt problēma.

Vai man vajadzētu izmantot VPNhub??

Tas, vai jums vajadzētu izmantot VPNhub, ir atkarīgs no tā, ko jūs mēģināt darīt. Ja plānojat izmantot pakalpojumu, lai piekļūtu ierobežotam saturam, iespējams, ka tas ir pareizi. Tomēr mēs ļoti vēlamies izmantot bezmaksas VPN, lai aizsargātu privātumu. Viņu privātuma politikā noteikts, ka viņi patur zināmu informāciju, bet viņi to nedara ar trešo personu avotiem. Ja vēlaties labāku drošības pakāpi, tur ir pieejams daudz izcilu VPN pakalpojumu ar labāku cenu. Mēs meklētu citur.

  VPNSecure.me pārskats

Noslēguma domas par VPNhub

Kopumā VPNhub pievērš lielu uzmanību. 2-3 stundu laikā lejupielāžu skaits pieauga no 5000 līdz vairāk nekā 50 000. Jūs jau varat pateikt, ka šis kļūs liels. Mums visiem būtu jāaizsargā sevi, kad mēs izmantojam WiFi. Tomēr bezmaksas VPN pakalpojumi jums nav labākais risinājums, lai aizsargātu jūsu privātumu. Tas nozīmē, ka tie palīdzēs jums apiet dažus pamata ierobežojumus, un tas darbojas diezgan labi. Jautājums ir, vai viņi ieviesīs tādas funkcijas, kādas mēs sagaidām no zemākas cenas pakalpojuma? Tikai atcerieties, ka izveidot savienojumu ar 1 serveri, kas atrodas ASV, varēsit tikai tad, ja plānojat izmantot bezmaksas versiju, un premium plānā varat izmantot tikai 3 ierīces. Varat arī apskatīt mūsu 10 labākie VPN salīdzinājumam.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me