עדכון: Dashlane כוללת כעת VPN ומעקב אחר רשת כהה עם כל חשבונות הפרימיום. ה- VPN הוא תוספת נהדרת לסוויטת האבטחה שלהם. זה ייתן לך גישה בלתי מוגבלת לשרתי VPN ב 23 מדינות. אתה יכול להתקין את ה- VPN ב- Windows, Mac, iOS, and Android. Dashlane לא מגביל את רוחב הפס או את מספר המכשירים שאתה מתקין עליהם את אפליקציית VPN. אתה יכול ליהנות משנה מלאה של ניהול סיסמאות וגישה מאובטחת ל- VPN בלבד 4.99 דולר לחודש. כל הלקוחות החדשים מכוסים בערבות 30 יום הכסף להחזר הכסף.

רוצה להשוות את דשליין לשירותי ה- VPN המומלצים המובילים שלנו? להלן כמה מהחלופות הטובות ביותר:

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט3.33 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון

דשלאן הושק בשנת 2011. לחברה רקע איתן במרחב הטכנולוגי, מכיוון שאחד המייסדים המשותפים שלהם היה בעבר מנכ”ל Business Objects שנרכשה על ידי SAP בשנת 2007. דשלאן ממוקמת בניו יורק וגייסה 30 מיליון דולר ב מימון כדי לעזור במשימה שלהם לתקן את האינטרנט. הם מבינים את האתגר שעומד בפני המשתמשים בכל מה שקשור לסיסמאות. מרבית המשתמשים משתמשים בכדי לנחש סיסמאות או לחזור על אותה סיסמה במספר אתרים.

דשלאן

תמחור והצעות מיוחדות

Dashlane מציעה גם אפשרות בחינם וגם פרימיום לשימוש אישי. יש להם גם תמחור צוותי למי שזקוק להגנה באמצעות סיסמה עבור קבוצת משתמשים. תמורת 59.99 $ לשנה אתה מקבל גישה למספר תכונות פרימיום הכוללות VPN, ניטור אינטרנט כהה, גיבוי מאובטח של חשבונות (גיבוי ענן מוצפן), אפשרות לסנכרן את כל המכשירים שלך, אפשרות לשתף סיסמאות ותווים בצורה בטוחה, גישה לאינטרנט לסיסמאות. ותמיכה בעדיפות. חשבון הפרימיום השנתי שלהם הוא הערך הטוב ביותר במחיר של 4.99 דולר לחודש בלבד.

תמחור של דשלאן עם VPNמגבלות בחשבון Dashlane בחינם

דשלאן מציעה חשבון בחינם למי שרק צריך לנהל עד 50 סיסמאות, עם זאת, הגרסה החינמית מוגבלת למדי ואינה כוללת גישה ל- VPN. אני חושב שתמצא שתכונות הפרימיום הנוספות בהחלט שוות את העלות. אם לא התוכנית החינמית שלהם עדיין מועילה מאוד בשמירה על מספר מוגבל של סיסמאות מאובטחות ומאורגנות במרכז.

בקרו בדשליין

מנהל סיסמאות

מנהל הסיסמאות החינמי של דשליין יסייע לך לשמור על סיסמאותיך באמצעות קידוד AES 256 סיביות. אתה יכול לייבא סיסמאות קיימות מדפדפן האינטרנט שלך לכספת הסיסמה המאובטחת שלהם. Dashlane תספק לך התראות כאשר אחד מאתרי האינטרנט שאתה שומר סיסמאות כדי להיפטר. זה יכול להועיל מאחר וחשוב לדעת כמה שיותר מהר. כמובן שבכל מקרה תרצו להשתמש בסיסמאות ייחודיות לכל אתר.

מנהל הסיסמאות של דשלאן יכול לעזור לך להיכנס אוטומטית למגוון רחב של אתרים. זה כולל בנקים ואתרים אחרים הדורשים כניסות מורכבות יותר. אחת התכונות המועדפות עלינו היא היכולת לשנות את הסיסמאות שלך באתרים פופולריים באופן אוטומטי באמצעות Dashlane. אתה יכול לשנות את הסיסמה שלך בלחיצה אחת מכל מכשיר. עדיף ש- Dashlane תשנה את הסיסמאות שלך בכמה אתרים שאתה רוצה מבלי שתצטרך להתחבר בפועל ולשנות אותם בעצמך. זה יכול לחסוך לך שעות והרבה תסכול.

סיסמת Dashlane אוטומטית

לוח המחוונים לאבטחה של Dashlane יסייע לך לזהות סיסמאות חלשות ואת אלה שבהם השתמשת מחדש באתרים מרובים. לאלו מאיתנו שיש להם מאות כניסות שיכולות לעזור מאוד, במיוחד כשמתחילים. זה גם יראה לך אתרים שהופרו כך שיש לך מושג אילו סיסמאות וחשבונות נמצאים בסיכון. אתה יכול להגדיר התראות אבטחה כדי לשלוח הודעות ישירות למכשיר שלך בכל פעם שאתר ברשימה שלך ייפרץ. זה יעזור לך לעדכן את הסיסמה שלך בהקדם האפשרי ולהימנע מלהיפגע.

היכולת לייצר סיסמאות חזקות היא לב לבו של כל מנהל סיסמאות טוב. דשליין תייצר סיסמאות חזקות בלחיצה אחת. משם היא תשמור את הסיסמה החדשה בכספת שלך ותמלא אותה אוטומטית בעתיד, כך שאתה אפילו לא צריך לזכור אותה. תוכנית הפרימיום מאפשרת להצפין ולשתף סיסמאות. זה מועיל במיוחד למי שעובד בצוות וצריך לשתף מידע מאובטח בחשבון. זה בהחלט מכה בתו הערות או טקסטים שלאחר מכן מעביר את הסיסמה שלך.

לבסוף מנהל הסיסמאות של דשלאן יאפשר לכם לשמור על רשימות מאובטחות. אולי אתה רוצה לעקוב אחר מפתח תוכנה, סיסמת wifi או יום הולדת של חברותיך (כך שאשתך לא תגלה זאת). פשוט צוחק על זה האחרון, אבל סביר להניח שאתה יכול לחשוב על מספר דברים שאתה רוצה לזכור, אך לא רוצה לחלוק עם אחרים.

בקרו בדשליין

תכונה מילוי אוטומטי

יחד עם מנהל הסיסמאות הפופולרי שלהם, דשלאן יעזור לך למלא אוטומטית טפסים מקוונים. ישנם כמה יתרונות בשימוש בתכונת המילוי האוטומטי שלהם. בתור התחלה זה יחסוך לך זמן ויעזור להימנע משגיאות הזנת נתונים. אם אתה דומה לי, תמיד יש סיכוי טוב להשמין את הכתובת שלך או מידע חשוב אחר. תכונת המילוי האוטומטי תעזור להבטיח מילוי נכון של הטפסים בכל פעם.

מילוי אוטומטי של דשלאן

היתרון הנוסף של שימוש בתכונה מילוי אוטומטי של Dashlane הוא אבטחה. יתכן שאתה אפילו לא מבין שהנתונים שלך נשארים לא מוצפנים במטמון הדפדפן. מילוי אוטומטי של Dashlane יסייע בהגנה על הנתונים שלך. אני אוהב את תכונת המילוי האוטומטי מכיוון שהוא מופיע בצורה ולא מופיע בסרגל כלים נפרד. כמה אחרים שניסיתי היו מעצבנים אבל דשלאן עשה עבודה טובה לייעל את המילוי האוטומטי שלהם. יחד עם השימוש במילוי אוטומטי במחשב שלך, Dashlane מציעה אפליקציות בחינם למכשירי iOS ו- Android.

ארנק דיגיטלי

הארנק הדיגיטלי של דשליין יחזיק במגוון רחב של סוגי תשלומים הכוללים כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב ו- PayPal. ללא קשר לאיך תרצו לשלם, הארנק הדיגיטלי שלהם יעזור לכם לשלם באופן מאובטח עבור רכישות מקוונות. היתרון העיקרי שאני רואה בשימוש בארנק דיגיטלי הוא שאתה לא צריך לאחסן את פרטי החיוב שלך לשימוש חוזר באתרים. ככל שמספרי מסדי כרטיסי האשראי שלך יהיו פחות טובים. פתרון Dashlane ישמור את פרטי החיוב שלך ויאפשר לך לבחור באיזה מקור אתה רוצה להשתמש בכל רכישה. זה חוסך קבלות דיגיטליות עם צילומי מסך המפורטים כך שתוכל לבדוק רכישות.

אבטחת מידע

לפני שאתה מפקיד חברה לאבטח את הסיסמאות ואת פרטי התשלום שלך (אם אתה משתמש בארנק הדיגיטלי) זה עוזר להכין שיעורי בית תחילה. לדשליין עמוד באתר שלהם שמוקדש לאבטחת השירות שלהם. אנו נשתף כמה מהדגשים אבל אני עדיין ממליץ לך לקרוא את זה כדי להכיר את המערכת שלהם.

מודל האבטחה של דשלאן

דשלאן משתמש AES-256 הצפנה המשתמשת בסבב 10k של PBKDF2 מלח. הם מסתמכים על תקן הקוד הפתוח המהימן ברחבי העולם וטרם נפרץ. תגדיר סיסמת אב שמעולם לא מוקלטת על ידי דשליין. המפתח שמצפין את הנתונים שלך מבוסס על אותה סיסמה. לכן מפתח ההצפנה שלך לעולם לא מוקלט. אתה יכול לבחור אם לשמור את הנתונים שלך מקומיים או לסנכרן אותם עם השרתים שלהם (באמצעות AES-256) כדי לשתף במספר מכשירים. השתמש במאמת של Google כדי להוסיף אימות דו-גורמי. אני מציע להוסיף גורמי אימות מרובים במידת האפשר.

בקרו בדשליין

תוכנת דשלאן

סביר להניח שתתחיל בהתקנת תוכנת מנהל הסיסמאות של Dashlane ב- Windows או Mac OS X. יש להם גם אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד. אתה יכול להשתמש ב- Touch ID כדי להיכנס ל- Dashlane באמצעות טביעת האצבע שלך ב- iPhone ו- iPad. תהיה לך גישה לארנק הדיגיטלי ולסיסמאות בכל המכשירים אם תבחר לסנכרן את המידע עם השרתים שלהם. אני ממליץ להשתמש במאמת של גוגל כדי לאבטח את חשבונך עוד יותר. הדבר נכון גם לגבי כל אתר המציע אימות דו-גורמי. הסיסמאות חלשות מטבען, כך שגורם שני יעזור להבטיח את פרטיותך.

אפליקציית iOS של דשלאן

כפי שאתה יכול לראות באפליקציית iOS של דשלאן יש כמה תכונות מתקדמות נחמדות. בתור התחלה אתה יכול להשתמש בו כדי לאחסן ובטוח סיסמאות באופן מאובטח. זה ישמש גם כארנק הדיגיטלי המאובטח שלך לתשלומים מקוונים. אתה יכול להגדיר את האפליקציה להשתמש בטביעת האצבע שלך כדי להיכנס לאתרים וטפסים למילוי אוטומטי. זו רמת אבטחה נוספת ונחמדה. תוכל גם לשתף סיסמאות והערות באופן מאובטח עם כל מי שתרצה באמצעות האפליקציה.

שירות לקוחות

חברי פרמיום זוכים לתמיכה עדיפה. על מנת להגיש שאלה, תרצו לשלוח דוא”ל לצוות התמיכה שלהם. חברי פרמיום יכולים לשלוח דוא”ל ישירות ל- vip (at) dashlane.com לקבלת תגובה מהירה יותר. הקפד ליצור קשר עם התמיכה של Dashlane באמצעות כתובת הדוא”ל המשויכת לחשבונך.

סקירת דשלאן: מסקנה

דשלאן פיתחה מנהל סיסמאות טוב מאוד וארנק דיגיטלי מאובטח. אני אוהב במיוחד את מחליף הסיסמאות שלהם שמשנה סיסמאות מרובות בתנועה. זה יכול להועיל למי שמשתמש בסיסמאות דומות בין אתרים. כמובן שאסור לעשות זאת, אך הם יודעים שמשתמשים עושים זאת בכל מקרה ובנו כלי שימושי שיסייע בהגנה על חשבונותיך כאשר אתר נפרץ..

מה שהכי אהבתי בשירות:

  • הם אינם יודעים או מאחסנים את סיסמת האב או את מפתח ההצפנה שלך
  • הצפנת AES-256 לאבטחת הנתונים שלך
  • תוכנה מותאמת אישית עבור Windows ו- Mac OS X
  • אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד
  • התחבר ומילוי אוטומטי ב- iOS באמצעות טביעת האצבע שלך
  • אימות דו-גורמי באמצעות המאמת של גוגל

רעיונות לשיפור השירות:

  • הורידו את המחיר על חברות פרמיום
  • הוסף תמיכה בצ’אט חי לחברי פרמיום

דשליין תעזור לך ליצור סיסמאות חזקות, לאחסן אותן בצורה מאובטחת ולהיכנס אוטומטית לאתרים המועדפים עליך. זה גם יעזור לך לשנות סיסמאות באופן אוטומטי בכל אתרים מרובים בכל עת. הארנק הדיגיטלי שלהם ישמור על אבטחת אפשרויות התשלום שלך ויאפשר לך לשלם באופן מקוון מבלי שהספקים ישמרו את פרטי התשלום שלך. אני מציע להירשם לחשבון הפרימיום שלהם שכולל VPN ללא הגבלה והוא רק 4.99 דולר לחודש. בדוק את השירות שלהם בכל המכשירים שלך וסנכרן ביניהם בצורה מאובטחת.

בקרו בדשליין

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me